Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

silwietta
1. feb 2010

ahojte dievcence

tema kakanie: Miskovi sa zadari tak 2-3x, obcas castejsie, 1x rano do nocnika a zvysok do plienky...

overal: z prveho vyrastol asi hned v oktobri a druhy mame po synovcovi, malemu je este trosku vacsi, ma podohnute rukavy aj nohavice... isto mu bude aj buduci rok 🙂

pytanie sa na ruky: cim viac ma boli brusko tym viac sa pyta na ruky, snazim sa mu vela vysvetlovat, ale este nechape zlatusik malicky, tak ho beriem tak na 50%, snazim sa co najviac v sede, aby som sa nenamahala, nechcem aby ma nakoniec zobrali do nemocnice, nechali ma doma len kvoli tomu ze som slubila ze ho nebudem dvihat

natasa8
1. feb 2010

ahojte... 🙂

tak ja som vcera vecer kvoli tomu overalu mrkla mmb, a nasla som toto:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7686778

je to uplne nove a za super cenu, tak som to uz aj zaplatila ..... no dufam ze jej to bude dobre 😒

ja som sa doobeda trepala cez polku dubravky do Lidla malej kupit chrumky (tie lidlacke jej najviac chutia), no nakupila som tam blbosti ale chrumky som zabudla 😅

moja mala este vobec nekaka do nocnika... ale pravidelne mi ukazuje ze je pokakana. Na nocnik sa pyta, ale hned ako ju vyzleciem a posadim tak mi s radostou oznami ze "nejde" a uteka prec. Este nikdy sa tam ani nevykakala ani nevycikala. Takze som nocnik na nejaku dobu uplne schovala

silwietta
1. feb 2010

natas, tak to si uplne super nasla...

goga03
1. feb 2010

natasa nocnik neschovavaj, nech ho vidi, aj ked na neho nechodi.
aj oliver mal take stavy, ze mi z neho utekal, ale nocnik som nechala stale na tom istom mieste (pisali to tusim v mama a ja), viac ako 2 mesiace tam nechcel ist az pred 2 tyzdnami si tam sam sadol (samozrejme v plienke), ale odvtedy tam uz chodi.vascinou sa vykaka aj vycika, ale plienky ma nadalej. uplne "odplienkovanie" planujem az na leto

natasa8
1. feb 2010

silwi diky 🙂 no dufam ze nebudem sklamana ked to pride... 🙂

ja som dnes vybavovala robotu, tak pravdepodobne od marca by som mala zacat robit z domu na polovicny uvazok, uz to visi len na nasom uzasnom IT oddeleni, kedy sa podari vybavit mi z domu pristup na Internet. No ale ako ich poznam, tak neviem ci to do marca stihnu.... 😒

natasa8
1. feb 2010

goga... no praveze ona ma s nim stale otravuje, stale sa tam pyta, a ked ju vyzleciem tak mi oznami ze nejde a utecie .... ona ma z toho srandu 😠

goga03
1. feb 2010

natasa - tak to je ine. mne si nan nechcel ani sadnut a vzpieral sa, ked som to skusala.

estella
1. feb 2010

...pozeram ze dnes sa toho popisalo nejako malo.... 😵

my sme na imunologii dopaldi celkom dobre...doktorka bola velmi mila malokedy clovek stretne taku zlatu a prijemnu doktorku...potesila nas ze ona si myli z doterajsich vusledkou ze na tom nie je az tak zle aj ked je aj teraz riadne zahlieneny..len jej akosi nesedelo ze vysledky sterov z nosa mal uplne v poriadku tak zajtra rano mu mam odsat sople a dat ich nejako na vatu a to do dvoch hodin zaniest do labaku lebo podla nej tam musi mat nejaku bakteriu a ak sa zisti aku nasadi sa presna liecba....no a dostal este jedny tabletky bude ich brat 10dni potom 20dni prestavak a o 10dni opat brat vraj su to nejake take lieky ako ockovanie ze su v nich virusy a on si bude postupne vytvarat imunitu voci nim...neznie to bohvieako ale co uz....podla nej tato liecba zaberie...len ja mam teraz plnu hlavu tych liekov aby som na nieco nezabudla.... 😨

luciankasebastianko
1. feb 2010

ahojte 😀 estel som rada že je to dobrééé 😉 Maximko si užije teraz tie doktorky

estella
1. feb 2010

luciii veru si ich uzije chuda sa cudujem ze este z nich nema strach.... 😒 ....inak ma brat pol roka aj probiotika dnes som kupila nejake a je tam 1ésackov takze na 10dni a stalo to 8e no dakujem pekne ked si to preratam ze pol roka kazdy den to musi brat...mame ich obmienat trakze stale nejake ine ale ked oni su vsetky take drahe....no ale co uz narobime budeme kupovat...a este mame chodit kazdy rok k moru..vraj mu to velmi pomoze.... 😵

luciankasebastianko
1. feb 2010

baby čo my dnes spravilo to dieťa moje 😠 vyťiahol zo stojana 7 dcl archívneho Pino Nero 2001 a šlahol ju na zem takže pol obyvačky plávalo vo víne a črepoch ked som to predychala vyutierala tak prekotil vedro čo som to stierala cca 10 l no čo vám budem písať 🙄 už plávala celá obyvačka a už som sa neudržala a sprelila som mu do plienok 😖 teraz to už 3x stieram ,ale až to nie je ani cítiť 😅

estella
1. feb 2010

lucii tak to bol dnes asi pre nich nejaky riziokvy stupen lebo aj Maxim dnes dostal po zadku teda po plienke ta ho zachranila.... 🙂 ....dnes bol mimoriadne zly... 😕 .....taka ale na Sebastiana teda nemal... 😀 😀

timotej
1. feb 2010

Lucia aj mne sa stalo že mi vylial vedro s vodou ked som umývala dlážky aj krhličku mi vylial lebo už dočiahne aj na kuchynskú linku mala som ju tam položenú ked som napúšťala vodu skoro ma porazilo.

luciankasebastianko
1. feb 2010

veru baby dnes bol super den od rána stále vrešťal som sa čudovala že sme spomínali to nosenie na rukách a dnes toho bolo dosť 😒 a večer zlaty kliniec programu 😠

ka3n
1. feb 2010

noo my sa na rukach nenosim skoro vobec, iba ked ho davam do stolicky, ked ideme po schodoch alebo von ked ideme a tiez dolu schodmi, ale inak pekne stale peso..

estella
2. feb 2010

dobre ranko...v poslednom case je tu nejko mrtvo.. ☹ ..asi vsetky ficite na FB...a ja s vami.. 😅

my sme dnes vstavali skor a budeme cely tyzden tak vstavat lebo mame tu kamoskynho syna na strazenie..chudacik uz 3tyzden nechodi do skolky lebo ma prasknutu klucnu kost a tento tyzden bude u nas...Maxim ten sa vytesuje ze tu nie je sam.... 🙂 ....a mozno mu to aj prospeje ze skor vstava aspon poobode skor zaspi..... 😵

annie13
2. feb 2010

Dobre ranko
no stagnuje to tu, stagnuje
na ruky: my malo, kedze som uz v deviatom mesiaci coskoro, ale svokrovci mi to kazia 😒
kakanie: 2-3 denne ale len do pilienky zatial
overal: 86ka je nam velka, mame 80ku je nam akurat ale ak bude este dlho zima tak asi budeme musiet nieco kupit

Vejinka: ERIKOVI VšETKO LEN A LEN TO NAJLEPšIE K DNEšNýM MENINáM ZO SRDCA S BRANKOM žELáME 😉 😉

terezicka
2. feb 2010

Ahojte, no taký pekný sen som mala v noci že som bola u môjho dr a povedal že som tehotná, že mi robil aj sono a že drobčekovi už bilo srdiečko. Tak som sa rozhodla že si ráno spravím test. No ale smaozrejme moje rozhodnutie bolo prd platné, keďže som dostala mrchu 🙄 Takže žiaden test sa nekonal a ja môžem len spomínať na krásny sen 😅 A Marek sa zachovala ako typický chlap, lebo mu vravím že ma veľmi bolí brucho, nech oblečie malú. No on namiesto toho išiel do kúpelne a ešte vravel Lucke aby si priniesla nočník ku mne a tak som sa musela o ňu starať sama...
Zajtra pôjde Marek možno do Blavy, tak neviem či s aísť previezť s ním alebo nie. Lebo Lucka je dosť umrnčaná keď ma nevidí a to by bolo na celý deň.A potom sa odo mňa ani nepohne a nemžem ísť poriadne ani na wc-ko lebo taký hysák spustí že koniec...

terezicka
2. feb 2010

Erikovi prajeme aj my všetko ajlepšie k meninám 😵

winona24
autor
2. feb 2010

ahojte...prajem pekný zasnežený dníííík....

kamilka12
2. feb 2010

ahojte

aj my prajeme Erikovi všetko najlepšie k meninám 😉

Dnes ráno ma Martin taaaak vytočil, vlastne nerobil nič iné ako inokedy..ale akosi až dnes ma to riadne vytočilo. Tak posadím ho do stoličky dám mu raňajky (dnes po dlhej dobe mal opäť párku a chlieb), pokrájam mu to na malé kúsky, on si zobol 2 - 3x a potom to už nechcel, tak chytil tanier na ktorom to mal a všetko mi vysypal na zem. Vždy keď už nechce jesť tak to zakončí tým, že to pohádže na zem a toto ho neviem odnaučiť 😠 Ja som to samozrejme vždy hned pozbierala, kým sedel ešte v stoličke ale dnes mi už fakt praskli nervy som ho z nej vytiahla a kázala mu to naspäť na tanier pozbierať.... Samozrejme to neurobil...sadol si do toho na zem a jedol to zo zemi a melnil ten chlieb medzi prstami...tak som sa na to nemohla pozerat a upratala som to. Vobec ba nerešpektuje a ani neviem ako to dostiahnuť aby ma rešpektoval 🙄

Teraz už spí, lebo dnes sme opäť vstali skorej....inak včera mi už poobede nechcel spať, takže bol hore od
12tej obeda do 22.00 🙄

silwietta
2. feb 2010

ahojte...

kami ja tiez Miskovi kazem, aby upratal ked spravi neporiadok pri jedle... ked rozleje, tak mu dam utierku nech poutiera, a pekne poutiera... alebo teda poroztiera este viac, ale ide o princip, nech sa nauci ze ked spravi nono tak treba upratat, dvihnut chlebik zo zeme ak ho tam hodi...

silwietta
2. feb 2010

aj od nas vsetko naj Erikovi k meninam

silwietta
2. feb 2010

dnes som bola s malym po tych jeho chorobach konecne na poradni a doki ze sa minuli vakciny, ze sa nedaju teraz ani objednat, ze mam skusit zavolat buduci tyzden ze ci uz dosli... no na porazenie.... tak sme spravili aspon ten zvysok, vazi len 9700 gramov, meria cca 78-80 cm, tazko povedat lebo sa tam prehybal ako dazdovka...

kamilka12
2. feb 2010

silwi - máte miery cca ako my 😉

Ja mu to tiež kážem poupratovať...ale akosi ma nerešpektuje...keby mu dám handričku do ruky tak by určite utieral, lebo to ho baví, to robí aj ked nemusí, ale aby pozbieral každý kúsok do taniera, to docieliť neviem. Jednoducho sa tvári, že to nehovorím jemu a hrá sa dalej s hračkami 🙄 Aj som mu povedala, že si ideme knižku čítat...to má rád, tak sa potešil a hned na to som mu povedala, že pojdeme, ale najskor musí upratať ten neporiadok...Aj tak to nespravil 😔

silwietta
2. feb 2010

ani mna nepocuva stale aby upratal... najnovsie strasne chce pozerat pesnicky detske na pocitaci a otravuje s tym od rana, tak sa ho snazim vsemozne zabavit aby na to zabudol, ale minule mi uz dosli napady, tak som mu povedala nahnevane, ze musi odpratat knizky co narozhadzoval na policku a az potom pojdeme na pocitatc a on ich upratal 😝

estella
2. feb 2010

baby ako to tu taj citam aj my sme na tom tak..asi su v takom veku momentalne....no ja to riesim tak ze ja neustupim ked nieco od neho chcem to proste musi urobit...on jasne ze place,reve a zlosti sa neskutocne ale ja som aj tak neoblomna...aj ked musim povedat ze on ma toho dovoleneho ovela viac ako mala Stella ale uz je aj on dost velky tak uz ide byt tvrda vychova.... 😵 😵

annie13
2. feb 2010

Branka zase nevieme oducit od vylievania vody
sadne si hoc sa schova aj do kuta otoci flasku naopak pritlaci ten gumenny sosacik aby mu to tieklo a potom sa v tom clapka a vecne to spravi, ani nezbadam kedy vezme flasku
mne sa uz tak tazko zhyna robit za nim poriadky, teraz som vyberala veci pre malicke a bola tam aj skatula od nasej svadby, spravili nam vtedy chybu v tlaci na oznamenia tak nam zadarmo natlacili nove, takze mam doma 50 ks tych pokazenych a on ich vsetky rozhadzal no porazi
teraz konecne spi

silwietta
2. feb 2010

aj ja vela veci nedovolim, nech sa jeduje kolko chce... obcas sice povolujem, ale stale si drzime lepsie skore ako manzel....

silwietta
2. feb 2010

annie, nezavidim, ale neboj, bude lepsie...