Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

annie13
6. feb 2010

No chvalabohu ze ja nie som so svokrou, tiez je velmi starostliva, ja by ju asi zabila

felixko ano bledunko hnedy je tam krcah a kolac a este sme vzali aj tie kusove k vodovodu tam je kukurica a pohar s medom ci cim, len ten dekor uz mali len jeden, tak este mame velku kukuricu
kuchyna je ceresna-vanilka tato len mi ju budeme mat do Lka
http://www.reton.sk/index.php?page=7403&action=...

estella
6. feb 2010

ahojteee 🙂 🙂 🙂

jeeej luci tak to dnes idmee plesat spolu..aj my sa chystame ale my trosku dalej ako vy...my ideme do jednej dediny pri NR ale uz sa velmi tesiiiim....Stella ide spat ku mojej kamaratke a Maxim k mojej sestre...ale uz tam dva krat spal a uplne v pohode ked sme po neho prisli nezajem o nas takze som rada ze nie je az taky naviazany na mna ze by som sa nemohla od neho ani pohnut.... 😉

ja som objednala Stelle z MMb baletny dres ma karneval tak ho nechce uz ani vyzliect stale v nom pobehuje......som zvedava ci jej vydrzi tyzden ci ho neznici uz dnes....

ka3n u hofera je super aj my tam chodievame len predtym tam mali perfektny velky detsky kutik ale uz ho zrusili tak minule ked seme tam boli sa tam deti strasne nudili...Maxim nechcel obsediet tak to bolo trosku na nervy ale nastastie tam boli aj sestriny synovia tak ti potom za nim behali... 😅

silwietta
6. feb 2010

juj baby plesanie vam zavidim... aj ja by om niekam isla, teraz by sa este dalo a mm sa velmi nechce... a o par mesiacov zas nikam nepojdeme 😒

annie13
6. feb 2010

silwi detto ja by som strasne isla niekam na ples, ako naschval je teraz jeden na kt. sme chodili kazdy rok, este nam aj volali ti s kt. zvycajne sedavame ze nam rezervovali listky, nevedeli ze uz mam tak blizko porod ale velmi by som isla niekam zatancovat a ja mam rada tie moje ceremonie kolo toho, objednam sa na masaz, na obocko, na makeup, ku kadernicke, na nechty a s takou radostou
jaj skoda spominat za rok zase nikam cca

winona24
autor
6. feb 2010

pekný večer Vám prajem....natálka mi už hajá....upratala som po nej hračky a teraz idem triediť jej veci..... 😒

annie13
6. feb 2010

ja periem a zehlim pre malicke, ale uz nevladzem musim si ist lahnut
zatial som oprala len to neutralne tie krasne ruzove co mam v albume zatial drzim v sklatuli 🙂 neviem preco mam pocit ze je to chalan
v pondelok 8,00 mam sono som zvedava ci bude daco vidiet
pekny vecer vsetkym a sladke sny
MM tie obkladacky kolo linky dal vyzera to super neviem sa dockat ked tam bude aj linka a krasnu dlazbu sme k tomu nasli juj len keby bola prachov kopa 😀

jurocko
6. feb 2010

ahojte a pekny večer
ja si idem dat jogurt......
veji mas to tažške a preco si nezoberiete uver a neosamostatnite sa ved drahy ma pracu a zivot je na uvere ked clovek nema peniaze musi nijako začat.....zoberie uver a splaca...ale vy viete.....vies potom sa tak nemozes stazovat..stale budu nijake zvady...hadky...neocakavaj ze to bude med lizat..ved vies ved tam byvas.... 🙂 dzrim palce
včera mala karin karneval bolo super..moja krasna včielka maja..deti sa vyhrali.......vytancovali..a my mamicky vykecali..a vo stvrtok ma karinka v skolke

winona24
autor
7. feb 2010

ahojte......radšej sem napíšem...aby ste nemuseli hľadať na druhej strane... 😉

silwietta
7. feb 2010

win, nepomohlo, aj tak to bolo na druhej strane.... 😝

silwietta
7. feb 2010

inak dobre ranko prajem 😀

silwietta
7. feb 2010

no asi som nikoho nestihla, tak sa idem kuknut co mi robi polievka...

ka3n
7. feb 2010

ahojte..baby, vy ste taka moja butlava vrba, musim sa vam tiez zverit..ja mam dnes uplne "posranu celu nedelu" ale esteze ideme k Timotejkovi, tak nam bude trosku veselsie..

Vcera vecer sme boli s malym dolu, lebo prisla Milanova sestra tak sme kecali a ked odisli okolo pol osmej vecer svokra isla do maleho davat kremes a este take sladke margarinove kolecka a vravim, ze nech mu to nedava, lebo potom nechce ani mlieko ani kasu a ona ze "ja som mu nic nedala" hlavne ze som to videla ako to ma v ruke, a co si mysli, ze som slepa, tak sme sa zase do seba pustili a som povedala, ze uz tam dolu nepojdem a Milan si zase zastaval iba svoju matku, lebo ona je uplne super a ja som uplna nula...takze vecer sme sa vadili este aj s drahym, zase sme nic nevyriesili iba to..ze ja som ta najhorsia, svokra najlepsia a moj muz najmúdrejsí...boze taka som nastava, ze som mala stochuti odist z domu...ale je tu Matus tak sa snazim byt kludna hlavne kvoli nemu....ale odteraz koncim so svokrou!!!! ani maleho tam nebudem davat a ani jej ho povaruvat nedam.lebo ma vobec nerespektuje, ani co vravim, vzdy spravi opak, stale mi kyda do vychovy maleho a ja som uz som hodna na psychiatriu :((((...baby ja uz neviem ako dalej....nase jedine hadky s muzom su iba kvoli svokre..neviem, co mam robit.

felixko
7. feb 2010

ka3n mňa dnes naštvala moja vlastná mama, síce spolu super vychádzame, ale toto ma vytočilo..telefonovali sme spolu, Ninka sa hrala s tatinom a keď jej nedovolil otvárať skrine a vyhadzovať, tak spustila plač, akoby ju drali z kože. moja mama mi do telefónu hovorí: bože, čo s ňou chúďatkom robíte, čo ju dušo bije? aby ste ju nebili...som jej rovno povedala, nech ma nehnevá, dobre vie, že ju nebijeme a plače len preto, lebo jej nie je niečo po vôli. aj to dieťa nemôže mať všetko, čo chce, potom mi bude skákať po hlave, keď bude staršia. tiež som mame nepovedala o tom, že NInka si rozbila ústa, to by som zas počúvala, ako som na ňu málo dávala pozor. pritom som bola pri nej, keď spadla, ešte som ju zachytila, ale mojej mame to nevysvetlím.

annie13
7. feb 2010

ahojte babenky
no ja som mala noc, nemohla som zaspat, od desiatej mi nebolo dobre, len som lezala, okolo jedenastej som dostala hrozne krce, tak mi bolo zle, potom hrozna hnacka, prehanalo ma az do stvrtej popritom som zvracala, zaspala som ubolena
zobudila som sa kolo pol7mej, pohyby ziadne, a to vzdy rano kope, normalne mi vydulo jeden bok, tvrde brucho ako kamen, kopancek ziadny, tak som sa dolakala
pred 9tou sme boli uz na pohotovosti az do jedenastej, robili mi sono, zaznam tie pasy na ozvy, a tam uz male kopalo a malo cikutku normalne buchal ten stroj ked cikutalo
pochytila som sa s doktorom vcera som jedla len polievku slepaciu, tak ked som zaklopala na pohotovosti, pockajte vonku mam robotu, ze aj on sa poserie ked je polievku, ze sme citlive, hned tam utekam atd. a zacal vypisovat hospitalizaciu
tak mu vravim ze najprv poviete ze simulujem, ze su tam akcie ... a teraz ma idete hospitalizovat
musela som podpisat ze tam neostavam potom kolo mna behal ked som pvoedal ze nemam 5 rokov a ze ho ani citovat nebudem ako sa so mnou rozprava, tak ze radsej si mal do jazyka zahryznut
no hroza tak som doma zajtra idem k mojmu uvidime ale som sokovana
poloha je stale KP 😒

luciankasebastianko
7. feb 2010

Ahojte na plese bolo supeeeeeer 😀 sme skončili o 5 lebo muzikanti nevládali 😅 maly prespal vraj celú noc do pol 7 😠 no pekne a doma je 100 x hore 😒 ale som rada že to zvládol a teraz tam spí sme volali že ideme prenho ,ale svokra ho uložila a už mi tak chyba 😲
ka3n ja to poznám a asi všetky 😕 tiež sme mohli prerobiť u svokrovcou ale ja som nechcela a som rada 😀
fakt najlepšie vstahy sú ked príde raz začas na návštevu a občas zobere malého ,ale našťastie mám pocit že svokra ma dosť rešpektuje aj sa má pyta možem mu dať ......-? ved už sa deti nechovajú ako skor 😨
ale občas to vyvrie aj u nás ,ale mam manžela ktory to berie s rezervou a dokonca sa aj tváry že má chápe 😀

ka3n
7. feb 2010

lucianka tak to mas potom uplne super, mna vobec nerespektuje a vobec sa ma nepyta co mu ma dat, ci mu to moze dat..ale ona by do neho cely den iba hustila plnkove kolace a sladkosti..akoze aj ja mu dam, ale nie stale, nie kazdy den,....nie furt..

ka3n
7. feb 2010

...a tak som akurat nahovorila draheho, ze mi doma zasibava, tak ideme do TT do maxu sa trosku odventilovat, ked sa maly zobudi.

silwietta
7. feb 2010

kati, tak to mas super, ze sa idete prevetrat vonku, to u nas nehrozi... cez vikend dostanem odpoved vzdy: som rad ze som doma, nikam sa mi nechce ist... ale ked chces tak ja sa rad vymenim, mozes ist do prace a ja budem cely den sediet doma... 😠

silwietta
7. feb 2010

luci, vyzera ze ste sa na plese ozaj dobre zabavili 😵

silwietta
7. feb 2010

annie, to co bolo za chrapuna? preboha ved vzdy radsej stresovat zbytocne nez prist neskoro, nie?

sice ja ked som bola na pohotovosti, tak tam sa tiez do mna pustila ale sestricka, lebo nedopila kvoli mne kavicku... ja som bola taka urevana ze som nebola schopna sa nijak branit... narozdiel od nej ked prisla lekarka tak bola mila, pohodova, optimisticka...

silwietta
7. feb 2010

jurocko, mozno pojdeme s malym do Bj na dlhsie... este neviem, ale ak to bude aktualne, tak sa ozvem, ok?

silwietta
7. feb 2010

no dobre, tak zase som nikoho nezastihla, koncim so samomluvou, idem si lahnut pred telku... mm zobral maleho na sankovacku, tak mam cas pokecat a tu nikto... neva... cmuky

annie13
7. feb 2010

aj Branik sa isiel sankovat s MM pochytili sme sa tak sa radsej pobral, capol maleho po zadku a silno a este sa osopi na mna

luciankasebastianko
7. feb 2010

silwi 😉 anni no tak to fakt bol chrapúň 😠 ked budeš mať možnosť a chuťbehni za primárom čo to tam má za lekárov 😠 😠 😠

winona24
autor
7. feb 2010

ahojte...

annie to ma mrzí,že si natrafila na takého chrapúňa....len tak mimochodom viem,že v BB je črevná chrípka...mama mi vravela....takže by to dr nemali podceňovať...ja mám s pohotovosťou tiež zlú skúsenosť..... 🙄 🙄

ka3n ty sa len pekne odreaguj v TT..... 😉 😉

winona24
autor
7. feb 2010

INGRID a SARASIMI ???????????????

môže ma niekto uviesť do obrazu čo sú to za osoby???? sú v tabuľke na stretko..... 😨 😨

terezicka
7. feb 2010

Jej Ka3n to máš inak super že sa máš kde chodiť takto prevetrať, u nás nič také nehrozí... Ja ti vždy závidím keď napíšeš že niekde idete alebo ste boli 😅 Ale tu pri nás ani nič poriadne nie je, to by sme museli ísť do BB ktorá je 90km a to je veľa na také odreagovanie.... Dakedy by som aj na pizzu iba tak chcela zbehnúť ale Marek nemusí, jemu sa nechce 😝

evicka1
7. feb 2010

ahojte
ako ste sa mali cez vikend?
kocky moje ja mam dnes akosi depku by som sa potrebovala vyrevat jak male decko no nejde to 😢

winona24
autor
7. feb 2010

evi čítala som na FB,že máš nejakú depku.....poznám....neboj to prejde.... 😉 nikdy nie je tak zle ,aby nemohlo byť horšie...