Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evitkamalicka
29. máj 2009

aj mne maly akurat zalomil

euffra
29. máj 2009

ahojte, mam taku malu mozno hlupu otazku, ked davate ovocie, tak ho varite? dokedy treba davat varene ovocie a kedy sa uz moze surove? ake ovocie mozu deti?

evitkamalicka
29. máj 2009

ja ovocie nevarim ani som nevarila, od zaciatku davam surove

johnie
29. máj 2009

ja som varila raz jablcko a inak davam surove.e..
pridala som zopar fotiek z akcie "opekacka na balkone" 😀

kamilka12
29. máj 2009

jurocko - 😵

euffra - ja som zatial varila/dusila iba jablko...ošúpala, nakrájala, dala trošku vody a dusila chvílku..

kamilka12
29. máj 2009

johnie - no podarení sú obidvaja..na tom aute tá fotka nemá chybu 😀

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evitkamalicka
29. máj 2009

johnie pekne fotecky

johnie
29. máj 2009

kami... ja ich milujem ked su spolu... tak by sme chceli s kamoskou, ze budu spolu vyrastat, hrat sa ale nejak vzdy jeden z nich place ked sa maju hrat... 😀

euffra
29. máj 2009

a ake ovocie davate?

evitkamalicka
29. máj 2009

ziza chudatko male, tak skore uzdravenie prajeme

idem si urobit kavu bo mi dajak ocicka blikaju 😅

anickaajanko
29. máj 2009

johnie - naozaj pekne fotku, Sofinka bude sukromna podnikatelka 😀

evitkamalicka
29. máj 2009

euffra ja som davala jablcko, hrusku, banan

euffra
29. máj 2009

my totiz az dnes zaciname s ovocim, tak neviem, co vsetko mozem dat a ako

johnie
29. máj 2009

ziza... krpcek, nech je rychlo za vami..
eufra ja davam skoro vsetko...
anicka veru bude lakoma je strasne
uz sme hore... ideme desiatovat...

kamilka12
29. máj 2009

Nášmu Martinovi moc ovocie nechutí..skúsila som jablko a banán..ale najviac má rád výživy Hipp..marhula, broskyňa, slivka...tie zbožňuje.. 🙂 Takže my sme vačšinou na výživách..

babuci
29. máj 2009

caute. ja som znicena z maleho. tato noc bola trochu lepsia, vdaka Paracetamolu a Osanitu (homeopatika na zuby), ale aj tak nic moc.
a este som mala blby sen a mam depku.
ja mam pocit, ze odkedy je na svete maly, tak sme sa nejak s muzom odcudzili. nemame na seba vobec cas. a chyba mi, ze si ma nikto netuli, lebo si tulime obaja maleho. ☹

evitkamalicka
29. máj 2009

babu treba sa tulit ked maly spinka

vejinka
29. máj 2009

heheh johnie perfektne komentare 😀

johnie
29. máj 2009

nooo babu toto sme vcera preberali s muzom. plus ja nemam cas ani na seba lebo som zacala robit... je to take smutne, ze sa nemame ani kedy porozpravat, on pride z prace, ja idem hned makat... a kym skoncim on uz spiii...

babuci
29. máj 2009

eufra a co si davala doteraz ked az dnes s ovocim? ved maju 8 mesiacov...

johnie
29. máj 2009

veji... si beriem priklad od teba a win... 😀

babuci
29. máj 2009

johnie, ja sice nerobim, ale mame to podobne. lebo kym uspim maleho, tak spi aj muz.

anickaajanko
29. máj 2009

babuci podobne ☹ aj ja mam taky pocit
http://www.bata.sk/artikel/21747 vraj su kvalitne a vhodne, ale ten vzhlad, nieje ktovie co,
a este toto som nasla no nie su krasne http://www.creartive.sk/deti.html

johnie
29. máj 2009

babu a najhorsie je ze nevieme co s tym... cez vikend sme tiez minimum spolu... no hovorim trebalo by nam vypadnut na par dni, tyzdnov a byt spolu bez starosti o varenie, pranie zehlenie a prace okolo domu...
lenze to je v nedohladne...

vejinka
29. máj 2009

babuci som na tom podobne...
my sme sa sice neodsudzili ale intimny zivot odmietam..ani neviem preco a pritom mi to hrozne chyba ale nemozem...
tusim ked zena koji tak je nejaka "ina" od narodenia maleho som taka..
.len obcas mam dni kedy xcem ale zasa muz nema kedy alebo nema chut no je to kadejakeee ale pusu mi nikdy nezabudne dat...ked pride z prace ked odchadza do prace ...alenze obcas s ami to zda velmi malo 😔
a tiez som dnes mala taky divny sen..

.isla som v mhd a potom som sla do nejakej skoly a na chodbe boli detske ususky body ponozky proste plna chodba pradla a taky chlap dosiel za mnou a aze pozbierajte si to...a ja ze to nieje moje a on a cie by to bolo..nuz tak som zacala zberat a dosla majitelka tych veci a obvinila ma z kradeze a zavolala riaditelku tej skoly...no cistou nahodou to bola znama (v skutocnosti z nemocnice doktorka) a tak sa jej pytam ako sa ma a ona ze to sa vysvetli..a potom z nejasnej priciny sa ma pytala ci kojim a ja ze hej a ona ze to mam dokazat..tak som sa tam musela vyzliect a stlacit bradavku aby videla mlieko...potom to uzavrela s tym ze je to v poriadku a mam ist domov ze na mna nezavolaju policiu..

potom sa mi zasa snivalo ze maly sa vystvrel na koniec gauca..alebo ho tam dala segra a odisla..a ja pridem a maly u uz letel dole na hlavicku vyzjapala som ju a obliekla maleho a usla prec...netusim kde

tych snov bolo ovela viac ale uz si ich vsetky nepamatam ale ani jeden nebol normalny 😔

vejinka
29. máj 2009

johnie tak to sme teda dobre ucitelky 😀 😀

vejinka
29. máj 2009

no my sa tulime..ked maly zaspi ale uz sto krat sme ho vlastne tym tulenim zobudili...ale ked my sa tak radi tulime 😅 a my to robime tak ze maly zaspava o osmej a my ideme spat o deviatej kazdy den urcite ste si to vsimli a ideme spat naraz kym on si zuby umyva ja som na wc a potom sa vymenime..a sup do perin lenze moj drahy vzdy tak skoci na postel ze to zavrzga a maly je hore 😔 ale uz som ho naucila ze treba potichu 😵

winona24
autor
29. máj 2009

johnie 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bré ránko dámz....sakriš...dostala som ráno krámoše,tak som ako y inej planéty 😅

vejinka
29. máj 2009

co sa tyka ovocia my len varene ..a to len jablko..margula mi je kysla..a este papa banan to je z ovocia vsetko 😔 ale ako som tu pisala zacali sme ovsene vlocky a tie mu velmi chutia aj dbes aj zajtra bdue ovsene vlocky..a masko 😉