Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

bubinko83
2. júl 2009

veji to fakt u vas prši.Aj tu by mohlo,lebo je neznesitelne teplo.

vejinka
2. júl 2009

padaju kvapky ako orechy... 😕 😕 😕 sice som to nemala uplne sucheee ale aspom nieco a dala som to na susiak presusit...inak mala som ja bohovske stastie lebo by mi nepomohlo keby som teraz zacala zberat ked uz prsi... 😖

vejinka
2. júl 2009

bubi veru prsi...teda skor leje..cele oblocnice oslahane... 😅 do kelu ono to vyzera skor na ladovec...idem to pozriet

vejinka
2. júl 2009

musela som zatvorit aj vetracku lebo cela zaclona bola mokraaaaaa

vejinka
2. júl 2009

ale niesu to krupy...to len privalovy lejak

vejinka
2. júl 2009

aspom okna umyje 😀

vejinka
2. júl 2009

a malemu fajne buchoce na strechu....dufam ze bude dlhsie spat 😉

claudinka
2. júl 2009

aj sa lepsie pri takom lejaku dycha? aj ja chceem

vejinka
2. júl 2009

claudi neviem...som tu pozatvarana....ale uz prestalo prsat tak zasa idem vsetko dokoram pootvrata a potom ti napisem...ci sa citim lepsie a sviezejsie 😀

vejinka
2. júl 2009

troska sa vzduch ochladil a je tak prijemnejsie 😉

claudinka
2. júl 2009

tak bodaj by zacalo prsat aj tu 🙂 my sme akurat zahajali

luciankasebastianko
2. júl 2009

ahojte veji zase dážd? aj tu by mohlo je dusno ☹

luciankasebastianko
2. júl 2009

veji dobré komentáre k fotočkám 😀 😀 😀

claudinka
2. júl 2009

u nas prsi.. ale je fest teplo fuuuj 😒

anickaajanko
2. júl 2009

aj u nas sa dobry zlial muz bol akurat vonku s malym 😒

buksy
2. júl 2009

ahojte ...
a u nas znova nic ... ani stopa po dazdi ☹

terezicka
2. júl 2009

Ahojte no ja nechápem čo je s tou mojou Luckou ale ja už nevládzem. Nerobí nič iné len reve celé dni keď neni na rukách. Keď je na rukách tak je kľud ale ja ju nevládzem celé dni navlačovať na rukách a je to aj proti môjim pravidlám...Nepomáha ani keď je v ohrádke v kuchyni a ja si tam varím ale riadim, vidí ma úplne super ale je to na figu platné. Neprehrá sa sama ani minútu musíme byť vždy pri nej...A zaspávanie čo predtým sme mali úplne super ( myslím večerné ) tak teraz je to katastrofa, uspávame ju aj dve hodiny a ona nie a nie zaspať...Ja už neviem čo robiť, dneska keď prišla moja sestra, brat a sesternica tak bolo v pohode, asi sa tešila že som s ňou nebola sama. Ale nie vždy sa nám dá niekam chodiť a aj jej púšťam rádio aj telku ale nezaberá...Už neviem čo ďalej, som z toho hotová...
Ale zas je zdravá tak prečo sa sťažujem no nie? 😅

anickaajanko
2. júl 2009

Terezicka moja Lucinka je maminkina, Branik ma teraz tiez take obdobie, len mna chce, ale prehra sa aj sam, teraz je s ocinom na prechadzke od piatej som zvedava aky pridu domov

luciankasebastianko
2. júl 2009

Ahojte sme vonku maly sa hra v piesku je jak furman 😉 a ja jednen kuk do notebuku jeden na malého 😉

luciankasebastianko
2. júl 2009

No už som aj skončíla lozííííííííííííííííme ideme asi papať okupkať a potom sa snad ešťe nakuknem 😝

winona24
autor
2. júl 2009

mno ja som akurát uložila dieťa do postieľky...som zvedavá či zaspí 😝

terezicka
2. júl 2009

Anička veď hej ale ja neviem ísť ani na záchod už...Stále len potrebuje byť na rukách a to sa fakt nedá celý deň...Teraz našťastie už zaspala pri jedení, dúfam že bude dobrá noc... A Lucka sa sama neprehrá vôbec, vždy musí byť niekto pri nej a podávať jej hračky alebo sa s ňou rozprávať a tak...

terezicka
2. júl 2009

Pridala som dve nové fotky, môžte kuk ak chcete 🙂

vejinka
2. júl 2009

terezka mala je chutnucka...aka suverenka v stoji 😀

eweny
2. júl 2009

dobry vecer zienky 🙂

eweny
2. júl 2009

winon, ja by som tak rada isla do kina na tu dobu ladovu..milujem tu rozpravku..hmmmm

eweny
2. júl 2009

vejinka, fotky su super 🙂

perlab
2. júl 2009

ahojte babulky,
vôbec nemám čas sem kuk, periem, upratujem, varím, medzi tým sa hráme, nosíme, papáme ........... zajtra večer cestujeme, už sa tešíííííííííííííííííííííííííííííííííííím 😵

včera kontrola ušiek = OK, super, môžeme sa potápať 😀
soplíky a kašel sú stále, ale neva, more a slniečko nás vyliečia 🙂

idem žehliť, zatiaľ pááááááááááá, Romanka spinká, tatinka stále nemáme doma, posledný deň pred dovčou chce všetko postítať /ach, tí muži 😎 /

evicka1
2. júl 2009

ahoj kocky
idem si k vam pre radu
myslite ze uz huga mozem dat sadat?som sa drzala zasady ze si sam sadne zo 4 ked zacne ale ... krasne lozi po 4roch, stavia si k nabytku a uz ho zacal aj obchadzat ale za boha si sam nesadne 😒 teda ked je v kociku tak sa pritiahne za madlo ale inac si nesadne...
lucka: to si lucka s hugom mozu podat ruku. ale ja mam manducu tak o starost menej 😀 a inac je z nej krasna kocka