Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evicka1
26. nov 2009

ahojte
tak dnes den vycerpavajuci 😔
som rada ze sedim.bola som pomoct kamosovi strazit maleho- teda on potreboval k dr a nemal kam dat syna ma 19mesiacov. no je to cert. a s hugom do kopy to stoji za to... mala som fakt co robit-hlavne vonku, ked sme sa sli prejst hugo do prava jaku do lava 😀 a ja ako chobotnica
vidim, ze deticky radi citaju knizky-to hugo ani za sveteho, neposedi na mieste a mozem sa ja rozkrajat a ukazovat mu... no vieme ako robi cica a havo. tod vse 🤐 no tu svoju hatlaninku ma suprovu- no vela veciam nerozumiem 😅 som to matka
no a hugo zaspl ked sme sli z mesta o siedmej a ejhla on este spi. tak snad do rana

vejinka
26. nov 2009

akurat pozeram to vcerajsie modre z neba...

johnie
26. nov 2009

win u nas to iste, moji dvaja ukecanci... tiez si sofi zvatle, tak akoze maximkovi sa nevyrovna...ale sama pre seba si vie aj par slov opakuje... ale napr,kamoskin maly ma o mesiac menej a hovori len da a ta... ale nie zeby nebol sikula lebo chodi od 9mes.ako my... len sa mu nechce.. asi nam nema este co povedat 😀

vejinka
26. nov 2009

joj to je hajzel.. 😠

johnie
26. nov 2009

veji jj... moj muz pisal do modreho z neba, neviem ci som vam to hovorila... sa tesim ked by ho vybrali... zze jaka hanbaaaa

johnie
26. nov 2009

ja som inak taka rada ze sofi je baba... a nie samko ako sme si mysleli... to len tak odveci... 😀

johnie
26. nov 2009

no idem pracovat... kedze ste vsetky zduchli... pa

johnie
26. nov 2009

ahonte 😎

luciankasebastianko
26. nov 2009

no chcela som odopovedať nato čo ste popísali ale už som aj zabudla 😒 čo som chcela 😅 mucha 😀
baby ja som musela si spraviť slivkové gule teraz keby som nemala mrchu tak poviem že som vtom

winona24
autor
26. nov 2009

joj angie sa jak nadrbka.. 😀 😀 😀 😀 😀

evicka1
26. nov 2009

no s tym zvatlanim ja mam synovca a ten ma tri roky a vie len mama tata daj a ne , nic

nic ine. krasne vsetkemu rozumiei vsetko donesie, vsetko urobi ked mu povies no za sveteho nepovie nic.chodi aj do skolky sikovny je tiez az az .no rozpravat sa mu nece 😎

vejinka
26. nov 2009

my vieme vela slov ale tato nepovie...neviem preco..uz vie aj buva aj daj papa mama baba nie hej lala a rozne skomoleniny 😉

luciankasebastianko
26. nov 2009

evi niektore deti potrebujú všetkému najskor dobre pozozumieť až potom začnú rozprávať ,a vraj chlapci rozpravajú neskor ale ked vidím na Fb Maximka ako ráta no neviem 😀

evicka1
26. nov 2009

luci: no ja mam kamosku a ta do 4roch rokov ani mama nepovedala a aj hla je z nej detska mudra 😀
maximko rata? wou

evitkamalicka
26. nov 2009

nas este okrem mama a tata nerozprava nic zrozumitelne

winona24
autor
26. nov 2009

tak práve mi spadla sááááánka....som si pozrela to maximkove video....ja som ho ešte nevidela,len som ho postrehla na FB...tak myslím,že maxim je výnimka potvrdzujúca pravidlo o tom,že chalani sú "lenivejší"v rozprávaní 😨 😨

vejinka
26. nov 2009

ja to video neviem najst...

winona24
autor
26. nov 2009

ježinku veji klikni si na maťu fenešovú a tam ho najdeš v jej videách

winona24
autor
26. nov 2009

😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉

vejinka
26. nov 2009

jeej uz mam 😉 diky

vejinka
26. nov 2009

vaw ja umrem...ten je teda vyrecny 😉

vejinka
26. nov 2009

no nic idem spat...dobruuuuuuuuuuuuu

winona24
autor
26. nov 2009

ale to je aj tak indivindi...moja kamoška napr.malému čítala,rozprávala...naozaj sa mu venovala a doteraz nevie poriadne (alebo nechce) hovoriť...a má 2 1/2 roka

evicka1
26. nov 2009

hm ja sa na to videjko nepozrem , ale predpokladam, ze je bozi 😉

vejinka
26. nov 2009

musim aj ja toho mojho natocit ako keca...ale vzdy ked vidi kameru prestane 😔

kamilka12
26. nov 2009

pozeráte ordináciu? 😀

vejinka
26. nov 2009

dnes som ho ucila povedat lopta...a zacal tak smiesne jazykom po zubkoch prechadzat som sa isla ustat...a vydal len loooo 😀 nevadi nabuduce bude aj pta 😉

vejinka
26. nov 2009

budme radi ze este nehovoria...potom tie otazky nebuduuu mat konca kraja 😀

kamilka12
26. nov 2009

ja sa idem pocikat ked malý hovrí "zips"...on to povie, že "jisk" 😀