Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

natasa8
8. feb 2010

ja mam rada tie body C&A, a kupujem aj v HM - tie 7-pack, to su take ako natelniky. Ak ideme do rakuska tak kupim par lacnych v BabyOne

silwietta
8. feb 2010

a obliekanie to je rev... bud ze sa neche obliekat alebo ze ho obliekam pomaly, to ked nanho niekto caka, to sa boji ze odijdu bez neho... ale je uplne bezne ze ho obliekam aj pol hodinu... dam mu capicu odbehne porozhadzovat auticka, potom mu dam svetrik a odbehne rozhadzat zvieratka a tak dokolecka...

natasa8
8. feb 2010

silwi.. Katka najradsej trieska z boku do pracky - to dobre potom rachoti. Ja vacsinou vtedy bez slova odidem, ona ked nema divaka tak z tym prestane.

goga03
8. feb 2010

tiez kupujem v tescu alebo cez MB objednavam. v lete som chytila dobru cenu na nove a kvalitne bodycka z UK, jedno vyslo tusim na 45 SK
maly ma doma pancusky, papucky, dlhorukavove body a na tom kratke tricko. alebo kratkorukavove tricko a na tom dlhe tricko.
ked ideme von, dam len oteplovacky, vetrovku a ciapku. a aj tak mu je teplo, ze si dava dole rukavice. ale davat mu len body pod vetrovku sa mi zda malo 😕 lenze on je vonku aktivny a preto mu je teplo

silwietta
8. feb 2010

ja obliekam maleho podobne, bodyno s kratkym, na to tricko s dlhym a dole pancusky a papucky, alebo namiesto pancusiek ponozky a teplacky

silwietta
8. feb 2010

a bodynka tiez v tescu kupujem...

ka3n
8. feb 2010

dakujem a som uplne rada, ze vase deti su rovnako jedovate ako to moje 🙂))

ka3n
8. feb 2010

ja tiez v tescu kupujem body, ale nie vzdy v TT maju 🙂) silvi, ved to poznas..dobre je nam 18-24 takze to bude aj na leto..len ked spomeniem muzovi, ze "ideme do tesca" ..hned ostane chory 🙂)

ka3n
8. feb 2010

..no a najnovsie som zacala kupovat aj v Kenvele kids, lebo tam maju vypredaje za 3 alebo 5 eur a krasne tricka ci s kr. alebo dl. rukavom.

zabavka
8. feb 2010

ahojte.Prosím vás, raz ste tu niektorá písali, že sa vám drobec dokáže pozerať aj na dve časti jednej rozprávky.Len už neviem aká to bola, bambula, alebo...
pozerajú vaše deti už rozprávky, alebo niečo podobné?

winona24
autor
8. feb 2010

zábavka Natálka v poslednej dobe "žerie" Macka uška....ale vydrží maximálne 2 rozprávky....

annie13
8. feb 2010

goga od dnes som na materskej, bola som na UP nahlasit pozastavenie RP do roboty som poslala papeir na materske
tych 256 eur mi schvalili takze k zvyseniu rodinneho rozpoctu mi to nepomoze lebo materska bude asi nizsia ale UP mi rozdiel vraj doplati
rozhodnutie o tom ze mi zvysuju RP mi vraj poslali pred tyzdnom do vlastnych ruk, a mne nedoslo nic zaujimave

annie13
8. feb 2010

no tak Branka telka vobec neberie akurat tak reklama inak nic
bodynka tiez Tesco velkost mame este 9-12 ale na jar uz vacsie topanocky som este nekupovala ale chcem kuk ten Deichmann
tieto tenisky sa mi velmi pacia
http://www.babybazar.sk/detail.php?id=2123005
musim neico podobne kuknut v sporte, len neviem ci je to vhodne na chodenie pre takeho drobca
co si myslite o vhodnosti botasiek pre malych

velkost neviem aku kupit
teraz ma nozku 13,5 cm co ja viem co bude do jari

no ja k mame iste budem chodit aj MHD, kupila som klokanku male pojde do klokanky, Branko za ruku resp. kocik a babyskate kupila som skoro novy za 25 eur, kazdym dnom mi pride postou
ja mam aj svoje auto peugeot 206 ale trosku som ho oprela o most + je to len 3 dverove a davat dieta dozadu to je utrpenie bozie ked tam nie su dvere

ka3n
8. feb 2010

annie, ja kupujem tiez nike alebo adidas aj minuly rok mal, ale teraz som sa rozhodla, ze tam dokupim ortopedicku vlozku, lebo myslim, ze pomerne stale bude v tych botaskach behat...a isto kupim radsej niekde v obchode ako cez net, ale by som si sekla velkost, pretoze aj na MMB som pozerala velkosti a potom som sla do TT do nike a boli uplne odlisne a pritom na rovnakych topankach...takze moc tomu mmb topankam neverim.

Ja chcem tieto na jar...ale z obchodu, teraz mame aj my 13,5 cm, ale kupim az tesne v sezone, lebo nam rychlo rastie.

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7557701

annie13
8. feb 2010

velmi pekne ka3n
na ja tiez kupim v sporte to musi skusat

ka3n
8. feb 2010

mali sme take min. rok, ale biele a modra fajocka a bola som nadmieru spokojna.ale kupujem to skor v deichmanne tieto nike...aj min. rok som tam kupila..

Maly mi spi od jednej..parada, ale vecer pojde neskooooroooo 🙂)

annie13
8. feb 2010

coze????
od jednej do teraz to je neskutocne dieta

winona24
autor
8. feb 2010

ka3n super...my klasika.....slabú 1 1/2 hod. 😨

winona24
autor
8. feb 2010
evitkamalicka
8. feb 2010

annie my kupujeme tie plienky z Lidlu a su super, jedine s ktorymi som po dlhej dobe spokojna

winona24
autor
8. feb 2010

ja som si len teraz všimla ten link od annie....dík evit....

kokos to je aká cena???? no nakúpim do zásoby....ja ich používam a som maximálne spokojnááá.....dík baby.... 😉 😉

evitkamalicka
8. feb 2010

win aj ja som s nimi velmi spokojna

winona24
autor
8. feb 2010

evit sú najlepšie z tých lacnejších...fakt som spokojná..... 😉 😉 a toto je fakt dobrá cena....síce keď kúpiš 3 balenia ale za takú cenu ich nekúp.....

evitkamalicka
8. feb 2010

veru tak, aj my sa chystame kupit viac

evicka1
8. feb 2010

ahojte
aky ste mali den? mne hugo spal len asi 20 minut do obeda takze si viete predstavit co som mala cely den doma 😅
najlepsie je ze mam pocit ze mam dve deti hoc som si porodila len jedno.mam cely den na krku synovca sice mi to nevadi no uz je to tak tri mesiace a nedostala som sa za ani dakujem tak ma to dnes tak trosku stve 🤐
pozeram ze kupujete plienocky. pouziva ich kamoska tie co dala link anni a je spokojna. ja som na latkovkach tak som rada, ze sa domov netaham s vrieciami plienok

annie13
8. feb 2010

vsak super cena ja tiez pojdem kupit
tiez sme s nimi spokojni, win nieje zac 😉

terezicka
8. feb 2010

Baby fakt sú dobré tie plienky z Lidl? Lebo tá cena je perfektná, nevadí že sa musia kúpiť 3 balenia za tú cenu to stojí. Ja som ich ešte nemala tak preto sa pýtam na kvalitu

evitkamalicka
8. feb 2010

terezicka podla mna su velmi dobre, ja by som uz ine nekupila