Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

terezicka
8. feb 2010

Evitka tak ich vyskúšame asi aj my, Lucke zatiaľ žiadne nevadili tak hádam jej ani tieto nebudú. Lebo tá cena je úplne super, to je škoda nekúpiť 😝

winona24
autor
8. feb 2010

ja sa pridávam k evitke....ja im nemám čo vytknúť...ja zvyknem ešte niekedy kúpiť v Bille Pampers sleep and play...tam ich majú za 9,90€....ale sú strašne aromatické...tieto sú také pevné...pásiky sú pružné...no proste super

terezicka
8. feb 2010

Win minule mali v Bille akciu na sleep and play za 8 euro 50ks, jedna plienka vyšla necelých 5,-sk my sme si vtedy kúpili...

luciankasebastianko
8. feb 2010

ahojte som počitala čo ste popísali 😉 dnes sme boli v TN kúpili sme si lyže tak som zvedavá ako po 4 rokoch začnem lyžovať 😎 maly je u svokry lepší než doma asi ho tam presťahujem ,tak jej prespal celú noc a mne behal o 3 podome až do 4 😠 no koniec 😠

zabavka
8. feb 2010

ahojte a k akej velkosti sa dajú tie z lidlu-junior prirovnať k pamperskám.Myslím či sú to 4,5,6?

jurocko
8. feb 2010

🙂 😉 🙂 na tie plienky z lidl sa aj ja chystam...

ka3n
8. feb 2010

ja som plienky este z Lidla nemala, ani tam nechodime, skor sa mi pacia tesco plienky..idem buvat..brúú

winona24
autor
9. feb 2010

dobré ráno...

tak my máme za sebou noc,akú sme ešte nemali.....som v šoku ešte stále....nevyspala som sa nič.....ešte k tomu nádcha a kašeľ....chorá je už aj Natálka.....
včera večer normálne zaspala cca o 19,15....bez slova....keď prišiel Milan domov,tak sa zobudila...že tato tato...tak ju MIlan vytiahol z postieľky na chvíľu,vypila čaj a že šup šup naspäť do postieľky...mno a vtedy to začalo....rev,ba priam hysák....do postele nie....do svojej postieľky nie....stála som o polnoci s ňou pri okne v obývke...to bolo OK...akonáhle som s ňou išla ľahnúť tak spustila reeeeeeev...nakoniec sme zaspali niečo po jednej....naveľa naveľa....o 6,30 už bola hore ☹ ☹

a nakoniec je Milan ešte aj na mňa nasratý.....

dúfam,že Vy ste sa lepšie vyspali.... 😔

felixko
9. feb 2010

ahojte,
aj my sme mali strašnú noc, Ninke sa niečo zosnívalo a o pol12 nás vystrašila nenormálnym revom, až vrieskala od strachu, rýchlo sme utekali za ňou /pozerali sme ešte TV/, chúďa, asi pol hodinu sa ešte triasla a ukazovala na skriňu tam, tam, tam. čo sa môže takému malému bábätku zosnívať?

ráno sme boli na kontrolný výter a dr. nám rovno dala očkovanie MMR. dúfam, že budeme bez reakcie, aj keď, my vždy po očkovaní teplotujeme.

ka3n
9. feb 2010

ahojte..dnes nejako pusto..

win, my sme mali toto iste u mamy ako sme u nej spali, ked sme isli spat, tak rev totalny, ani do izby nechcel ist a pritim uz na rukach zaspaval..som bola taka vynervovana.

No avcera som sa postazovala, tak dnes je trosku lepsi, ale tuism je to aj tym, ze nechodime dolu k svokre..vecer tam s nim siel Milan ale o 20 min boli naspat, ze sa bral hore (ku mne)..a dnes ako sme isli von, tak som ho hore pekne obliekla, ani neprotestoval, zatial som vyvetrala, pootvarala okna, aby mu chvilku nebolo teplo, kym sa obleceme...a ked sa odbliekame dolu ,tak ma vresi, ze otras..

No ale zajtra mam ist do TT na testy na alergiu a tak ho bude asi svokra varovat, sice ideme autom, ale MIlan ho nechce zobrat, ..som na 12.30 objednana, tak pojdeme o 12tej a tak za polhodku pojde maly spat..akurat by zaspal v aute, ale Milan nechce..

zanin
9. feb 2010

Win niesi sama co mala taku noc. U nas sa vrieskalo celu noc. Chudak mm isiel na 6 do roboty taky nevyspaty ze az. Ja neviem asi bolo nieco vo vzduchu vcera. 😠 Dufam ze sa to dnes nebude opakovat. 😅

terezicka
9. feb 2010

Ahojte 🙂
Naša Lucka už asi týždeň vždy v noci plače, tak okolo 3 to začne, niekedy len mrnčí ale väčšinou spustí riadny vresk a hore neni, tak ju len ukľudňujeme, zoberiem ju na ruky a potom pomaly dám naspäť do postieľky, ale dnes som ju dala k nám do postele lebo sa nejako nevedela stíšiť 😅

natasa8
9. feb 2010

ahojte...
Prave som obvolavala socialnu poistovnu kvoli tomu potvrdeniu o vyske materskej za minuly rok..... 😒
Nastastie som sa cez 3 operatorov dostala k spravnej pani, ktora slubila ze mi to poslu 🙂

ja som tie plienky z lidlu este neskusala, pouzivame z DM, z Pampersiek a tesco plienok sa mala vyhadzala, tak mam trochu strach kupovat rovno 3 baliky novych.... 😒

zabavka
9. feb 2010

baby možu malú svrbieť uši aj zo zúbkov, stále si tam šparká a ked sme vonku a má čapicu, tak dáva hlavičku nabok.Ale to jej začalo len dnes

kamilka12
9. feb 2010

Ahojte

tak my sme doma chorí...ja a Martin..nádcha, sople, kašle...mňa bolí hrozne hrdlo..a tak.. 😔

win - to čo si opisovala sme presne mali minulý týždeň, tiež iba plakal v noci, ale tak strašne, že sme sa na neho iba pozerali a nevedeli mu nijak pomoct..a ako som to tu minulý týždne aj písala, nemohli sme ho ani pohladkať, chytil ešte vačší hysák...neviem čo to bolo...a neskor sa nám z toho vyklula choroba, ktorú máme dnes...Zubky mu nové nevyšli, takže všetko bolo asi dôsledok choroby. Aj sme mu v noci hovorili, že nech ukáže kde má "bo" (či ho náhodou bruško alebo ušká nebolia) ale vôôôbec nás nepočúval..iba hrozne plakal 😖

jana.hcsba
9. feb 2010

Ahojte!

No konecne som sa sem dostala !!!! Som sem isla a nebola som neviem preco prihlasena a nevedal som si spomenut na heslo ani login.

Ale osvietilo ma 😀

claudinka
9. feb 2010

jooj baby a co to malo znamenat, ked v noci tak velmi plakal? lebo aj my sme to mali.. nestiham citat

jana.hcsba
9. feb 2010

Baby, co sa tyka toho spania, my to mamvame tak raz za 2 tyzdne a inak v noci zacne plakat aj 2-3 krat.

Uz mam toho dost, neviem si predstavit, ze ak budeme mat druhe, a bude taketo ako bude Paulinka spavat, ked ju bude stale budit babatko ?!?

A neviem ako si pomoct.

claudinka
9. feb 2010

jani vtedy by uz mala byt sama v izbe 😝 zajtra doobeda sa vidime v rybke, dojdete?

estella
9. feb 2010

ahojte..chcem reagovat na to spanie..my sme to nastastie este nemali ale ktore mate knihu kade dieta sa vie naucit spat tak tam sa taketo stavy opisuju je to nocny des a prejde si tym asi kazde dietatkov ich veku....vraj sa musi ukludnit dieta same uz prsne si to nepamata co sa tam o tom pise...ktore ju mate tak si to precitajte...

winona24
autor
9. feb 2010

estell presne na tosaom myslela...idem si ju nájsť a pozrieť si to tam.......

felixko
9. feb 2010

zabavka ja som to pozorovala tiež, ked malej šli zúbky, že si pchá prsty do ušiek, doteraz jej ich nemôžem vyčistiť vatovým tamponom.

terezicka aj ja dávam k nám do postele malú ked sa nevie utíšiť, jedine to pomôže a môžme dalej spať. potom ani neviem ako ju v polospánku preložím do jej postielky, dnes hovorili v dámskom magazíne, že aj ked dieťa spáva s rodičmi v posteli, ale ráno sa má zobudiť vo svojej postielke, aby si uvedomilo, že to je jeho postel a tam má spávať

annie13
9. feb 2010

terezicka ja nedam na tieto plienky z lidla dopustit, tie druhe co tam maju to je bordel ale tieto su super
natas dakujem za tip na ten deichmann bola som a kupila krasne jarne kozene za 14,90 velmi sa mi pacia
baby o kolko vacsie som mala kupit staci 1 cm viac by mu nemala narast nozicka ci ano?????

luciankasebastianko
9. feb 2010

ahojte marodkom rychle uzdravenie prajeme 😉 čítala som dedi dnes moc nenaspali a ja som sa chcela pochváliť že maly dnes prespal v postielke do pol 7 čo sa nestalo už asi 2 mesiace 😅

claudinka
9. feb 2010

felixko to je dobry napad s tym zobudzanim u seba..

luci gratulujeme 😵 😵

annie tusim o jeden cm, ako pises..

vejinka
9. feb 2010

http://www.facebook.com/video/video.php?v=12399...

ahojte videli ste toto? az mi je na vracanie...a tie zeny by som dala do basy ved tie deti as tam trasu od strachu 😠 😨 😨

evicka1
9. feb 2010

ahojte
no my v noci mame to iste . budi sa placom a zdeseny no fakt myslim ze je to nejake obdobie co rychlo prejde inak ma slahne
ale po obede sme spali ukazkovo skoro tri hodiny 😉 potom sme boli v pozicovni zajtra mame karneval tak sa tesim .

claudinka
9. feb 2010

zabavka uska si moze bez problemov zo zubkov 😉 aj my sme to mali a kamoska bola s tym aj na usnom a tam tiez povedali, ze to zo zubkov, preto to robi..

evicka jeeej a za co idete? to vazne aj vy? tak to naozaj asi maju take obdobie teraz.. inak nechapem 😀

claudinka
9. feb 2010

veji ten link si radsej ani otvarat nejdem..

Babule, co ste nasli v tej knizke o tom placi v noci? neviem to tam najst..

evicka1
9. feb 2010

claudi: ideme za chutne zlte kuriatko 😀
ja som k tou spanku nic nenasla-len vydrzat 😵