Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

claudinka
8. jún 2009

ja som sa vzdy v skolke schovavala, aby som nemusela ist domov 😀 som milovala byt medzi detmi 😝

johnie
8. jún 2009

kokos kolko ludi na fb... 😕

claudinka
8. jún 2009

ja mam 47 online 😝

johnie
8. jún 2009

claudi 😀 skolka bola ok ale ze v jaslach som prve dni trpela 😀

johnie
8. jún 2009

raz som do skolky zobrala mamin zlaty prsten ukazat aby videli ako sa doma mame a tak... a vychovavatelka mi ho zobrala a ked dosiel tatik pre mna tak to bolo.... 😀 😀

johnie
8. jún 2009

idem ja spinuskat..

claudinka
8. jún 2009

ojojoooj ja si pamatam, ked mi zobrala na zakladke na prvom stupni nintendo ucitelka.. a nebolo moje 😀 to som mala pozicane od maminej kamosky syna, tak sme to potom riesili a riesili 😀 alebo aj tamagociho 😀

claudinka
8. jún 2009

tak potom sa aj ja pomaly lucim, som rada, ze ste vsetky isli, aspon ma to tu nenuti sediet 😀 😀 bruuu

claudinka
8. jún 2009

😀 prva prva chichi srandu si robim

rony253
9. jún 2009

dobre rano, som prvo po claudi 🙂
my sme sa zobudili o pol piatej , lebo Sara pocula tata ist okolo izby, bola na polovicu hore, potom zacala mrncat, tak sme sli do spalne k tatovi, ten chcel spat a ta sa vykecavala 😀 tak sme sli, ze zase si lahneme v nasej izbe, no ani náááááááááááááhodou sa jej spat nechcelo, revala na raty, tak sme sli dolu, zapla som jej rozpravku bol raz jeden zivot a behom 15 min mi zaspala na rukach, isli sme do postele a teraz sme vstali.
idem sa naranajkovat

bubinko83
9. jún 2009

dobre ranko 🙂

rony mala je užasnaaaaaaa na tych fotkach z navštevy na slovensku.Normalne som sa zasmiala aka je podarena. 😵 Ona sa nikoho neboji? Lebo naš maly sa už aj trošku hanbi a nechce ist hocikomu na ruky.

rony253
9. jún 2009

ahoj bubi, mas pravdu nikoho sa neboji, uz sme zajtra tam, tak sa tesim, ze ju bude vlacit niekto iny 😀 prave mi tu olizuje moj hrncek od caju, miluje hrnceky s obrazkami 😀

evitkamalicka
9. jún 2009

Dobre ranko,
co noveho? nam vcera pribudol dalsi clen do rodiny...sesternici sa narodil syncek Tomáško, 3850g a 51cm...skoro presne miery ako nas Adamko 😵

bendy
9. jún 2009

Dobre ranko, tak my sme mali super noc po dlhom case 🙂 mala sa budila len na papanie o 22.00, 03.15 a rano o pol 7 ked siel tato do prace, som normalne nechapala 😉 teraz mi opat zalomila na prvy spanok. Vonku leje ako z krhly a dako sa mi nic nechce robit, idem porozmyslat co budem dnes varit

bubinko83
9. jún 2009

rony no užasna je strašne krasna. 😵 Ale ja som aj rada že Filipko nejde za každym ,aspon som preneho niečim vynimočna. 😉 A možno aj Sarinka sa časom zmeni.Ani naš maly to dlho nerobi.

kamilka12
9. jún 2009

Ahojte,

tak u nás zatiaľ svieti slnko..

My sme vstali o 5.20 ale už o 6.20 spal Martin znova, no mne sa už nedalo..a tak čakám kedy sa zobudí...Už by sa aj mohol, alebo o 10.00 chodí na prvý spánok..

bendy
9. jún 2009

bubinko: som citala ze deti okolo toho 7-8 mesiaca zacinaju intenzivnejsie rozoznavat cudzich ludi. Moja sa tiez jeden cas nikoho nebala ale cim je starsia uz nejde hned za hocikym, najskor sa musi oboznamit 🙂 A ked ju aj niekto vezme koho nepozna tak sa normalne odstrka 🙂

evitkamalicka
9. jún 2009

u nas tiez Adamko od 7. mesiaca sa strani cudzich ludi, bud odvracia zrak alebo zacne plakat ked k nam pride niekto koho dlho nevidel a chce ho zobrat na ruky

bendy
9. jún 2009

kamilka a kolkokrat denne ti maly spinkava?

bubinko83
9. jún 2009

bendy,no može byt ,lebo Filipko taky neni dlho.Ale teraz ma fakt len okruh ludi za ktorymi ide a za cudzimi vobec. 😨

kamilka12
9. jún 2009

bendy - 2x, prvý krát spí od 10.00 do 12.00 a potom od 15.00 do 16.30 (cca) a večer chodí spávať o 21.00-21.30

johnie
9. jún 2009

dobre ranko...

bendy
9. jún 2009

tak to je super, ta moja spi vzdy doobeda najviac hodinu, niekedy len 20 minut v nutri a poobede vobec nechce spat ak tak len vonku v kociari 😒

bubinko83
9. jún 2009

kamilka aj my tak podobne spime 🙂 Len stym rozdielom že večer chodime už o osmej.

bendy
9. jún 2009

my okolo tej 7. Baby a kupete deticky kazdy den alebo nie?

kamilka12
9. jún 2009

on je vždy doobeda ako omáčka... 😒 ale zase večer má najviac energie...preto ho dávam spať neskoršie...on by mi skor ani nezaspal..

bubinko83
9. jún 2009

baby a už ste rozmyšlali čo kupite drobcom na 1 ročik? Ja vobec netušim 😒 Ale asi mu kupim viac drobnejšich hračiek nech ma toho vela. 😕

bubinko83
9. jún 2009

bendy ja kupem ako kedy.Niekedy musim aj každy den ked moc kaka,alebo je taky špinavy že musi ist cely do vane.

evitkamalicka
9. jún 2009

veru ja tiez netusim co kupim na 1. rocik, ale uz zacinam rozmyslat aku tortu

kamilka12
9. jún 2009

my sme kúpali každý druhý deň ale teraz, ak sa dá, tak každý deň...odkedy sa viac hýbe, viac sa potí, všetko chytá ..