Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

kamilka12
4. máj 2009

Tu už nikto nieje? 😒 Ja som vám práve prišla povedať, že asi som objavila náš prvý zúúúbok 😀 😀 😀 , veď bolo už aj načase...dole jednotka..zatial tam nič nevidím, strká tam jazyk ale cítim takú ostrú bodečku ako zrnko cukru.. 🙂

rony253
4. máj 2009

ahojte, tak my sme dnes u doktora neboli, volala som tam, vraj jej mam davat tie kvapky, co mi dali vcera v lekarni na kasel a ak sa to nezmeni, do zajtra pozajtra treba prist. tak uvidime, dobre je ze tie hlieny vykaslieva ale ich aj hned zhltne, lebo ich nevie vyplut. a poobede som este parkrat odsala a teraz vecer si viac pokaslala, cez den uz ani moc nie. Uvidim, zajtra dufam, ze sa jej to polepsi.
a tie sople neviem ci skoncia, kedze ta biela bodka na hornom dasne bude asi zub, tak v tych nešťastnych soploch budeme asi pokracovat.
dnes pekne papkala aj sme sa kojili aj sme sa boli prejst od piatej do siestej, takze sme neskor kupali a neskor isla hajat. ale nevadi, od siestej sme sa šalili v spalni na posteli aj s muzikom, ja som medzitým urobila veceru, Sara sa vykecala a potom sme sli kupkat a hajat.
Kami, aj my male bodku taku malu bielu ale necitim nic ostre

lisula
4. máj 2009

anicka brankovi vsetko naj prajeme. 😀 uz ste zasa o mesiac starsiiiiiiiiiiiiiiiii

lisula
4. máj 2009

ahoj baby len skok som tu idem hajat k malemu uz cucka hodku
dnes som dala 1x piskotky do vyzivy. mnamka tak sa oblizoval jak cica/mica

lisula
4. máj 2009

na skok 😅

lisula
4. máj 2009

my mame zitra uz 8mes. hahaaaaaaaaaaaaaaa. ty kokso dnes som akurat kukala fotku z b 🙂 a to je rozdiel.joj tak som ho postiskala. som si zaspominala ako to bolo.no teraz je lepsie viem ho postiskat tak ozajsky

lisula
4. máj 2009

tak paaaaaaaaaaaaaaaaaa zajtra. pozhovarala som sa sama so sebou. i tak se da ☹ 😝

rony253
4. máj 2009

ahoj Lisul, ja som akurat citala temu stretko, vy vlastne idete ci co, a kde sa ubytujete, ked ste v nahradnikoch.

jurocko
4. máj 2009

ahojteeeeee
tak podlahu som nezmyla,nechala som na zajtra,prisiel manzelik tak sa mi nechcelo tak som len povysavala.. 😀

babuci
4. máj 2009

ahojte babule. je tu este niekto?

jurocko
4. máj 2009

ja som
ahoj moja ako sa mate?

jurocko
4. máj 2009

dobre idem si lahnut ku telke,tak papa a bruuuuuuuuuuuu nocku vam

perlab
4. máj 2009

Ahojte babulky, neviem, či tu ešte niekto je, prajem krásny večer. 😉

sasasx
4. máj 2009

ahojte
prajem dobru noc, kto uz ide spat
my zajtra ideme do bazenika prvy krat, tak som zvedava

perlab
4. máj 2009

Tak v sobotu sme boli v tom maďarsku, ako som spomínala, a romike sme nakúpili spústu kráááááásnych vecičiek. mno, nevedeli sme s mužíkom odolať, dúfam, že to stihne aj vynosiť, lebo rastie ako z vody 🙂

samozrejme sme si nakúpili aj my dvaja. ja sa totižto do mojich vecí veľ.34 nezmestím a už asi ani nikdy, neva 😀

perlab
4. máj 2009

oslávencom prajeme všetko naj, aj prvozubkáčom 😀

tiež chorôbkam skoré vyzdravenie, soplíky heš-heš 😉

perlab
4. máj 2009

jej sasi, super, tak nech sa vám dobre potápa 😉
my sme mali ísť plávať dnes, ale volali nám, že z techn. príčin nefungujú ☹ , tak sa tešíme o týždeň 😀
zato som ju poponárala pri kúpaní vo vani, nech jej nie je ľúto 😀

perlab
4. máj 2009

mno vidím, že nikde nikoho, tak prajem sladké sníčky /už počujem mužíka odfukovať v obývačke 😀 😀 /

rony253
4. máj 2009

aj ja vam prajem dobru nocku. ked som ja tu nikto tu nie je a ked nie som kecate a ked znova pridem, vsetci su uz prec. neda sa nic robit. papa

johnie
4. máj 2009

kocky guuud najt... aj drobcekom, nech sa v noci nebudia 😉

jurocko
5. máj 2009

breeeeee ranko
tobiasko mi prespal celu nocku a zobudili sme sa o 6.15 hod.
teraz idem karin prichystat do skolky,akurat pozera pipi dlhu pančuchu ked to moje dieta nevidelo petsto krat tak dobre
dnes chcem ist do domceka...a tatik potom vyzdvihne karin a pridu za nami...tak sa tesim

silwietta
5. máj 2009

dobre ranko...jurocko uprimne zavidim, ze ti maly prespi celu noc... u nas je to "uz len" 3-4x za noc 😝

evitkamalicka
5. máj 2009

Dobre ranecko 🙂

Adamko tiez prespi celu noc, dnes me vstavali 6:30 a uz zase spinka. Tatik vcera dosiel z roboty s dobrou spravou, zmenili mu pracovnu dobu, takze bude domov chodit o 2 a pol hodinky skor. Tesiiiiiiiiiiime 😀

jurocko
5. máj 2009

ja ranajkujem a popijam caro je tu niekto?

jurocko
5. máj 2009

tu nikoho tak idem sa pobalit a ideme tak pekny den vam prajem

eweny
5. máj 2009

Dobre ranko prajeme,dnes nam dojde ocino domov,tak sa tesime..

evitka,to je ako mozne ze ti Adamko tak rychlo zas zaspi,ked celu noc spinka?..ja mam problem toho mojho drobca ulozit na spanie,nechce cez den poriadne spavat :(

evitkamalicka
5. máj 2009

ew neviem ako je to mozne, potom mi vstane okolo 9:30-10:00 a o 12tej uz zase spi...no spachtos je to

eweny
5. máj 2009

pocasie dnes teda vobec nevyzera vabne..potom ze su deticky take usoplene,ked je raz teplo a dalsi den chladno a veterno..

evitkamalicka
5. máj 2009

u nas je krasne, tak poobede pojdeme na dlhsiu prechadzku

eweny
5. máj 2009

Evit,tak to je az neuveritelne,mas teda kopec casu..ja dufam,ze nase druhe dietatko bude opak tohto a bude vela spinkat 🙂