Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

luciankasebastianko
30. jún 2009

Ahojte babulky to mi je luto že vás baciky nahanajú 😉 aj mna niečo obchádza asi to bude klimou malý sa kupkal aj včera aj dnes vonku a voda bola len taka vlažná nech si zvyká na more 😀 ale ten je fit abo rybka (ťuk, ťuk) 🙂

vejinka
30. jún 2009

ahojte moje dieta ma dnes znici..vobec nexce spat 😖

winona24
autor
30. jún 2009

ahojte a pekný večer

luciankasebastianko
30. jún 2009

už spinká hurááááááááá 😝

estella
30. jún 2009

ahojte...tak ja som dnes v Nr zazila prekvapko..ideme si po pesej zone ja,Maxim a Stella a stretli sme terezicku aj s manzelom aj s Luckou....fakt mile stretnutie....boli na promociach a zastavili sa v NR.... 😅 😅

dnes nas zasa pocasie prehnalo...bolo take teplo ze sme rozmyslali nad kupaliskom a nakoniec sa strhla taka burka ze sme mali co robit aby sme dobehli do prveho obchodu ktory sme mali po ceste......mna uz toto pocasie vazne nebavi.... 😠 😠 😠 ]

Maxim ten uz zalomil o osmej a to uz nevedel vydrzat kedy pojde spat..ale je pravda ze dnes za cely den spal pol hodinu....

luciankasebastianko
30. jún 2009

halo, halo hladajú sa septembrove mamičky 😉

eweny
30. jún 2009

dobry vecer prajem..co je tu nove?..si vas postupne docitam..

ja som dnes volala do BB na to ocne, takze 13.7. ideme na preplach..strach a hroza ☹ uz teraz neviem dobre spat, co stale rozmyslam nad tym, ci mu to mam dat robit..je len na mne rozhodnut sa..co myslite baby?..ved ho tam utyraju..sa zblazni chudatko moje z toho placu..

eweny
30. jún 2009

rano som Petkovi v puske objavila dalsi zubcek..ale nie ten dlhoocakavany vrchny pravy..ale dalsi spodny vysiel skor..takze bilancia je 3 zuby dole a jeden hore..

eweny
30. jún 2009

estell, jeeeeeeeej tak to si mala naozaj mile prekvapenie..tiez by som take prijala 🙂

eweny
30. jún 2009

vsetkym chorobkam, ci uz malym alebo velkym zelame skore uzdravenie

aj my stale soplime, ja uz neviem z coho..ale zrejme to ma spojitost s ockami..dnes som mu odsavala uplne zelene tahava sopliky..

eweny
30. jún 2009

to tu nikto nie je?

eweny
30. jún 2009

hmmmmmmmm..pusto!..nie je ani s kym popisat..nuz tak dobru noc..

perlab
30. jún 2009

babulky, avojte a dobrú nocku zároveň 🙂
ew, rada by som poradila, ale našťastie nemámm skúsenosť .... rozhodni za pomoci dr., to mám najradšej, že rozhodnite sa a oni sú načo? nech poradia!

tak dobrú 😉

winona24
autor
1. júl 2009

dobré ránko ....prvá....

anickaajanko
1. júl 2009

druha...bre ranko

claudinka
1. júl 2009

bre bre 😵

jurocko
1. júl 2009

bree ranko,štvrta

winona24
autor
1. júl 2009

prvý spánok zahájený....dnes hore od 6,30....koniec hlásenia 😅

vejinka
1. júl 2009

paiata..dobre rano ...Erik este nespi ale nevzdavam sa

vejinka
1. júl 2009

on skor ako zaspi na prvy ranny spanok musi sa poriadne vykakat..tak cakam kedy to bude 😀

vejinka
1. júl 2009

holky od dnes mame prazdniny 😀 😀

anickaajanko
1. júl 2009

my sme hore tiez od 6,30 ale na dalsi sa nechysta ani len nahodou

vejinka
1. júl 2009

uz asi je...lebo sa ozyva 😀

winona24
autor
1. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 veji...my ich máme už rok

vejinka
1. júl 2009

plany poplach....nebol posraty len mu cumel spadol za postielku..

vejinka
1. júl 2009

dneska idem zasa prat...rano som nestihla takze perem az ked sa zobudi..no v prvom rade ho najprv musim uspat co sa zda bude nad moje sily 😅

vejinka
1. júl 2009

a dnes nas tato nespal s nami...teda spal ale okolo jednej cely spoteny vystartoval z postele ze sa dusi ak neotvorim okno...povedala som mu ze nie lebo by som maleho mohla zobudit a teraz som ho uspala...a on si zbalil paplon vankus a hybaj do hruhej izby kde len pocujem ze aaaaaaaaa a spal pri dokoran otvorenom okne..

my s malym mame radi teplo aj v noci...a ked mi je teplo moc tak sa odokryjem ale muz bol na tom ozaj zle v noci som sa len rehotala ked povedal ze je spoteny ako svina 😀 😀 😀 este som veru súpotenu svinu teda okrem vcerajska nevidela 😀 😀 😀 😀 pre lepsi obraz ...na teplomery v noci nam ukazovalo v izbe 24 stupnov..a maly bol v bodoch a vo vaku a mne osobne velmi vadi zvuk z vonky...teda vtaky auta a tak...proste na to si asi nikdy nezvyknem tak trval na tom aby bolo v noci okno zatvorene...co mojho muza takmer stalo dnes zivot..chudacik moj 😅

evitkamalicka
1. júl 2009

dobre ranecko

veji nas maly spi pri otvorenom okne a bez ponoziek 😲

vejinka
1. júl 2009

no ide spontrolovat plienku mojho jurosika 😀

vejinka
1. júl 2009

kurnik sopa este nespi..vrrrrrrrrr