Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

mishusha
24. aug 2009

no pevne verim, ze aj ta moja cica uz spinka... ide jej horna dvojka prava, tak je nervozna.... a ja som v praci, tak sa babka nervuje 🙂
chodit sa uz aj my pustame.... vcera spravila sama bez pomoci skoro 10 krokov, ale nevedela zastat 😀 tak sa hodila o zem a na bok.... cele bodynko spinave, tvar a licko a este aj celo dorafane... ale akyyy rev....chudatko moje...kolko sa este napada....
tiez sa stavia okolo vsetkeho, a strasnu radost z toho ma 😀 len ja stresy prezivam a ruky stale natrcene, aby som ju mohla zachytit...uz mi z toho sibe... asi jej fakt tu helmu poriesim 😀

rony, sarke gratulujeme k 11tke 🙂

mishusha
24. aug 2009

veji, ved heeeej sak kde sa ta moja primadona bude ponahlat.... dobre jej je ked ju posadia... a nemusi sa namahat ona 😀 😀 😀

vejinka
24. aug 2009

Erik bol taky isty a teraz ho nemozem ani zastavit 😀

kamilka12
24. aug 2009

Tak nakoniec mi malý spal od 10tej do 12tej...teraz ho zobral brat s frajerkou von..neprešlo ani 5 min. a už mi brat volal, že či musí mať klobučik na hlavičke, lebo že si ho stále dáva dole a hádže ho o zem...ja neviem, prečo ten moj krpec všetko o zem trepe..on aj čaj ked dopije a už nechce, tak to ukončí tak, že ho o zem šlahne 😒

veji - to ma mrzí s tou oslavou, ale zase na druhej strane, veď vám nič neutečie a máš aspon viac času na prípravy 🙂

čo sa týka tých pádov - malý už krásne behá, je ako "na kľúčik", ale tiež za ním stále chodíme..jeho pádu sú katastrofálne..on letí rovno na tvár a keď padá dozadu, tak si nesadne, ale letí rovno na hlavičku. Každý mi hovorí, že ho treba nechať aj padnúť, ale je rozdiel padnúť a padnúť..Mám kamošku čo má rovnako starého chlapčeka a ten tak krásne padá..pekne si sadne alebo padne dopredu na 4. Neviem či je to tým, že Martin štvornožkovať nevie alebo čo...ale neviem si predstavit, že by som si sadla a jeho nechala behať samého...a keby tak padol rovno na beton..nechcem si predstaviť tie následky 😒

kamilka12
24. aug 2009

a čo sa týka posadenia sa - vraj by sa až vtedy detom malo dovolit sediet, ked sa posadia sami...toto mi moc jasné nie je, lebo aj náš malý sa asi 2x v živote posadil z lahu na chrbte sám...to akože až ročný može sedieť.. 😕 😠

vejinka
24. aug 2009

no to nechapem ani ja...ale neriesim to lebo by som asi uz bola v cvokarni..a mne maly spal od 10 do jedenaste a od pol hruhej do terazj

vejinka
24. aug 2009

teda este buvaaa..a nech este spinka..

vejinka
24. aug 2009

joj ale aj mne sa zatvaraju oci..asi si diem schrupnut..takze torta sa bude robit az o tyzden a pol

buksy
24. aug 2009

ahojte zienky
veji .. prosim ta odkial mas tie jedle obrazky na tortu? a z coho to je... ?

vejinka
24. aug 2009

je to z ryzoveho piapera a dali sme si to objednat..ono sa to da aj vydrzazit na mmb odtial to mam ja za 3.50 tri obrazky..bezne to stoji 10 jeden

evitkamalicka
24. aug 2009

vejinka tie obrazky nie su az take drahe, bezne ich niekde kupis aj pod 3,50 Eur v internetovom obchode a dokonca im mozes poslat aj fotku a vytlacia ti ju tam

vejinka
24. aug 2009

no idem maly je hore

natasa8
24. aug 2009

ahojte... mala uz pol hodinu vymysla v postielke, som sa stihla aj najest aj vas docitat... este si dam kavu, 😝

k padom... Katka zatial nechodi sama, dufam ze bude vediet padat, ona od kedy sa zacala sama stavat tak spadla asi len 5 krat - a to su uz asi 2 mesiace. Najskor sa stavala len pri gauci a nevedela zist, tak aj 20 minut stala a pistala aby som ju zlozila - to bola pohoda, som si mohla kadeco porobit 😀 😀
Ona je dost opatrna, o take veci co su labilne (ako napr. stolicka) sa nestavia, vzdy najskor vyskusa ci sa to hybe a az potom sa postavi.
Ja ju teda nechytam, len zo zaciatku som jej z dosahu odstranila vsetky nebezpecne veci, aby nepadla hlavkou na nieco otre .

vcera aj Katku trapili zubky, chuda tiekli jej sliny ako bernardinovy, kade lozila tam boli za nou mokre znacky 😅 Dufam ze sa nam tie zubky uz teda nejak pohnu, zatial su len 2.

evitkamalicka
24. aug 2009

tu maju teraz oplatky v akcii tak kuknite
http://www.peceniehrou.sk/index.php?main_page=i...

rony253
24. aug 2009

win tie torty su krasne... 🙂 ale to by som urcite aspon ten potah nezvladla, tie kitty su kupene ci nie?
Sara inak neobsedi, lozi uz jak o dusu, stvia sa vsade, tak ked budeme na slov. som zvedava s cim ma znova prekvapi, a dnes ma znova den na ruky, uz ma boli cely clovek, ta druha horna dvojka nie a nie von... 😠 aj v noci sa budi s placom a chyta si pusinku, moje zlato

rony253
24. aug 2009

Ahojte, to tu nikto nie je? Sara uz spinka od siedmej, malo cez den spala, tak skor zalahla. ja tlacim popkorn, a idem si urobit volaco na jedenie.

vejinka
24. aug 2009

ahojte tak my stale bojujeme so spankom a bez uspechu zatial...idem tam za nim lebo kym som sedela na posteli sice nespal ale aspom nekrical..a teraz ako som odisla tak reveeee..nuz co boji sa sam v izbe 😅

vejinka
24. aug 2009

taaaak uz spinkame..plakal moc ..tak som sla zobrala ho na ruky oprela vankus dala som sa do pololahu a pritisla si ho na hrud a hlavicku dala na plece...do dvoch minut spinkal..ja ho tak lubim to moje sidielko 😵 😵 😵

rony253
24. aug 2009

veji aspon, ze si sa ty tu ukazala, ja neviem co vsetky robite 😀 😀 😀
nechce sa mi tu samej pisat a nechce sa mi zehlit ale musim, pojdem az o deviatej

luciankasebastianko
24. aug 2009

ahojte my sme sa pred chvílou vrátili boli sme v trenčíne pozrieť dlažbu na trerasu a po nákupoch čert už spí 😉
kúpili sme aj auto sedačku http://www.predeti.sk/?c=detail&id=5527 idem počítať čo nové

vejinka
24. aug 2009

rony...no ja som tu o tomto case vzdy vecer 😀 ale 21:00 sa blizi

vejinka
24. aug 2009

luci pekna je... 😉

mishusha
24. aug 2009

luci a aku farbu ste vybrali... ja som tiez uz rozmyslala nad chiccackou...

luciankasebastianko
24. aug 2009

mishu taku modru ocean chcela so mtu červenú ale musela by som znova leteť do TN a čakať tak sme zobrali čo bolo aj tak už má všetko červené a páčilo sa mu tam hlavne že bol smere jazdy a všetko videl 😀

rony253
24. aug 2009

inak som zabudla, zasla som poobede k doktorovi s malou, volala som totiz sestricke ci ju mozem prevazit a zmerat, tak sme to rycho urobili ani som necakala, tak Sara je tu asi najlahsia a to papa aj za troch tak neviem kam to ide, dnes na 11 mesiacov ma 8150 gr a 72,5 cm.

mishusha
24. aug 2009

rony to zase moja az tak vela nespapa a ma 10kg....ale zase som ju merala, tak ma 75cm...co asi nie je malo... len tie jej lica syslovske 🙂 mucinka moja ako mi chyba...uz aby bolo zajtra 9 rano a budem frcaaaat domov

luciankasebastianko
24. aug 2009

baby ja idem budúci tyžden doktorke tak som zvedavá kolko váži 😉 podla mana na dievča mje to dosť a Sara nevizerá že by jej nechutilo 😀

natasa8
24. aug 2009

ahojte...
rony... no mala bude stihlucka po tebe 😉 ved co by sme my vsetky dali za to ze by sme papali za troch a nebolo to na nas vidiet 😅 😀

rony, mishusha ... teraz som si pozerala vase albumiky, ako mate babule pekne vycesane... tej mojej stale vlasy lietaju okolo hlavy, ked ju ucesem vobed jej to nedrzi pri hlave a ked chcem dat spoku alebo gumicku tak si to hned strhava a reve ☹

mishusha
24. aug 2009

natas, to len tak vyzera, ze je ucesana...to keby si videla necencurovane fotky 😀 😀 😀 ja jej vlasy vzdy liznem do strany, to je moja uchylka 😀 inak by ich mala az na brade nalepene 😀 a sponku jej vzdy suchnem ked sa s niecim zabava....bo by mi ju hned zjedla.... a uz si najnovsie ciapku dava furt dole... a zacina ma to fest jedovat 😠

mishusha
24. aug 2009

necenzurovane 😀 😀 😀