Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ka3n
9. okt 2009

...tak lisula myslim, ze to bola chyba tej mamicky..takze najskor extrem (ked kojila tak dlho) a potom sa na to vyserkala.

lisula
9. okt 2009

doslovne

lisula
9. okt 2009

dakze uz prakticky davate vsetko papkat? ja som zatial s vodu davala krupicu. ale jogurty papka. aktivie na crievka. kakame kazdy druhy den 😢

lisula
9. okt 2009

ale so spinkjanim nemame problem nastastie doobeda dve apol hodky, a poobede hodku 😀

evitkamalicka
9. okt 2009

lisula uz takmer vsetko co papame aj my

evitkamalicka
9. okt 2009

my kakame 2x denne

lisula
9. okt 2009

ale bez korenia???

buksy
9. okt 2009

ahojte moje dieta este spi... idem jej asi uz otvorit dvere... dnes sa v noci zobudila raz teda az rano o siestej ... vypila 240 um... a spi do teraz
lisula my kakame stale rano na nocnik a vecer..niekedy na nocnik a niekedy to stihne skor takze do plienky..🙂

evitkamalicka
9. okt 2009

lisula ano bez, takze mu vzdy odoberiem kym to nie je korenene

lisula
9. okt 2009

jej buksy to mas super

evitkamalicka
9. okt 2009

aj mne maly len nedavno vstal, spinka do tej 6-6.30 potom dostane mliecko a spi dalej do tej 10tej

buksy
9. okt 2009

no padlo mi to celkom fajn... som si vas pocitala aj na fb som skocila a kavicku popijam.. dietko je uz hore ale este je taka nejaka rozospata v postielke.. ale keby ze jej nejdem otvorit dvere tak spi dalej..

lisula
9. okt 2009

baby co kojite nerobi vam problem kava???

buksy
9. okt 2009

ja som pila dve kavy ked som kojila... zo zaciatku som samozrejme pila bezkof.... ale potom uz som zacala normalnu tak jednu za den ale teraz ku koncu uz dve... a nerobilo mi to ziadny problemm.... neviem co presne mas na mysli... aky problem?

jurocko
9. okt 2009

ja kavu nepijem lisula takze v pohode

natasa8
9. okt 2009

ahojte.....

buksy - ze 240 ml mliecka. Tak moja Katka naraz este nikdy nevypila ani 150 😅 😅 A to sa potom cudujem ze neprespi celu noc. 😠

lisula - ja pijem 2 kavy denne, zvykla som si na to v case ked sa mala budila v noci kazdu hodinu, bez kavy by som neprezila 🙄

evitkamalicka
9. okt 2009

mne by maly vypil aj viac ako 240ml, ale sa bojim aby mu potom nebolo zle tak tiez davam len tych 240 a obed mi spapa 250 - 300g, ale keby som mu dala viac tak spapa viac

natasa8
9. okt 2009

nam vcera prisla nova sedacka pre Katku, mala sa z nej vytesovala, stale si do nej chodila sadnut (zatial ju mame v obyvacke).

zajtra ideme do Vrabel na hody, aj ked ma byt zle pocasie, dafam ze nebude cely cas prsat a uzijeme si trosku kolotocov......

natasa8
9. okt 2009

evitka a kde a to v nom straca ?? ved adamko je z deticiek asi najmensi - nie ? 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
9. okt 2009

natas ja netusim, on bude asi po manzelovi ten moze jest vsetko co vidi a nepriberie ani gram

vejinka
9. okt 2009

tiez kavu nepijem len ranajkovu s rozkom nadrobenym 😅

eweny
9. okt 2009

ahojte dievcata..noooo, pozeram ze niektore mate peknych spachtosov..to my uz rano od 7.00h stale buntosime..nedavno som ho dala spinkat, tak snad stihnem kavu vypit kym ho sopliky nezobudia..uz mi idu total na nervy..strasne dlho trvaju 😠

evitkamalicka
9. okt 2009

ew ahojky

eweny
9. okt 2009

evitka, tak to si pekne dala dole kilecka..klobuk dolu..a co to vidim?..si dalsia snazilka?..tak nech sa vam rychlo podari zamiesit na drobceka..drzime palceky 🙂

evitkamalicka
9. okt 2009

veru dalsia, uvidime ako dlho to bude trvat

eweny
9. okt 2009

aj Petko uz vsetko papa to, co my..extra mu uz nevarim..a chuti mu..ked zbada arasidove chrumky, cely sa trasie za nimi, tak ich zboznuje 🙂

evitkamalicka
9. okt 2009

a vy este neplanujete druhe?

eweny
9. okt 2009

evitka, tak to je super..ja sa este na to necitim a naviac idem zacat robit na par hodiniek popri materskej, oslovila ma riaditelka zo zakladnej skoly, kde som predtym robila..nejedna sa o ziadny extra zarobok, to len tak na slanu vodu by bolo, ale skor preto, aby som uplne neosprostela..za ten rok, co som doma sa citim uplne blba..

evitkamalicka
9. okt 2009

ew tak to je super, troska vypadnes medzi ludi

eweny
9. okt 2009

a slubuje mi pracu viacmenej doma, tak som zvedava ako to chce poriesit, ked sa robi v jednom programe..budem uctovat ako dabel..snad to zvladnem