Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

johnie
12. okt 2009

evit veru tak...
ozaj idete kupovat auto ked si urobite vodicaky...??

terezicka
12. okt 2009

Ahojte prajeme pekný dník,
Lucindela gratulujeme k dvojičkám a nech sa vám celej rodinke dobre darí, nech ste všetci zdravučkí a nech drobčekovia pekne rastú 😵
Baby chcela som sa spýtať učíte už deti piť z pohárov?

evitkamalicka
12. okt 2009

johnie auticko dostaneme od nasich, oni si kupili nove

evitkamalicka
12. okt 2009

terez ja sa snazim ho ucit, ale on vzdy chyti take nervy ked vidi pohar a spusti neskutocny rev, tak to furt odkladam

johnie
12. okt 2009

terezi my skusame ale cela sa pooblieva, tak len ked ja pijem a vidi ma tak jej prilozim k ustam ale tecie jej z pusiny este

terezicka
12. okt 2009

Jej Evitka vidím že aj ty si už snažilka 😉 Tak nech sa čím skôr zadarí aby mal Adamko súrodenca 😉
Lucka sa aj kus chytá na pohár, ale strašne veľké ústa otvára a potom jej vždy všetko vyteká - neviem ako ju to mám naučiť piť z neho...
Joj my sme už boli aj trošku vonku dneska, ale je hnusne, aj pančušky som jej veru vytiahla

johnie
12. okt 2009

evit tak super... hlavne vela km bez nehody 😉

rony253
12. okt 2009

Johnie, aj u nas su krabicky vselijake najlepsia hracka, caje mam roztahane po celom dome 😀
no sofinka nasla tu spravnu krabicku, len jej nedaj nieco ostre 😀 inak bude mat surodenca 🙂
ja som tiez bola v pyzame, ale prisiel postar, tak som na seba natiahla teplakovu supravu, nic sa mi nechce.

evitkamalicka
12. okt 2009

terez ano aj ja uz som, tento mesiac sme zacali a dakujeme

johnie dakujem, ale budem rada ked ten vodicak vobec urobim, jazda ok len testy bojim

johnie
12. okt 2009

rony akurat mi volala kamoska ze sa jej snivalo o mne ze som bola v 5tom mesiaci... uprimne ja sa vobec necitim este na druhe baby... tak 5 rockov urcite
keby sa stalo tak beriem ale nehrniem sa do toho

terezicka
12. okt 2009

My by sme tiež už prijali ďalšie bábätko tak uvidíme, už nejaké 2-3 mesiace sa oň pokúšame...

evitkamalicka
12. okt 2009

terezi tak snad sa coskoro podari

rony253
12. okt 2009

Nasa Sara uz davno chce pit z pohara, uz aj v lietadle pila mineralku bez bubliniek 😀 davam pozor, aby sa neoliala, a ked ja doma pijem z pohara aj ona chce, tak jej dam, sem tam sa oleje, ale ale uz jej to celkom ide, horsie je, ze ona chce drzat ten pohar a ked jej ho nedam, tak robi cirkus.

rony253
12. okt 2009

to uz sa vazne tolke snazite, tak u nas to nehrozi, ja si pockam kym Sara podrastie a aspon mi potom pomoze, tak skoro by som este nechcela, a ani sa nesanzim, aby bolo. Sara je aktivita sama o sebe, tak si neviem predstavit este jedno totalne malinke.

natasa8
12. okt 2009

johny - zubky su dost ostre 😀

jeeeeeej.. lucindela ma dvojicky 😵 😵 to som nepostrehla - srdecne gratulujem !!

Terezicka, ja davam Katke pit z pohara, ked ma vidi ze pijem vodu, tak si vzdy vypita, ale ja jej samozrejme ten pohar pridrzam. Obcas sa zakucka, obcas obleje, ale to skor zavisi od mojej sikovnosti, ako jej tu vodu do pusy lejem 😅 Inak na samostatne pitie z pohara maju este cas - nie ?

evitkamalicka
12. okt 2009

rony my chceme potom este aj tretie dietatko a to az tak neskorsie tych 5 rokov po druhom

rony253
12. okt 2009

idem nastruhat mrkvu, urobim jaj taku mrkvickovu polievku s kuracim mäskom supnem tam aj karfiol a pismenkovu cestovinu, urobim jej to hustejsie nech sa napapa, neskor bude mat zemiakovu kasu a mäsko a mixnem jej cerstvu paradajku bude ju mat ako salatik, ak ju vobec zje 😀

natasa8
12. okt 2009

ja dnes varim len z mraznickovych zasob... sa mi nechcelo ist v tom pocasi na nakup, kedze sme cez vikend doma neboli, tak nemame nic cerstve 😅

evitkamalicka
12. okt 2009

natasi aj ja len z mraznicky dnes, kedze vonku je hnusne

natasa8
12. okt 2009

no winon robi na FB rosnicku a strasi ze zajtra bude len 7 st.... tak asi poslem muza do obchodu po nejake zasoby do konca tyzdna 😀 😀

evitkamalicka
12. okt 2009

natasi ja som pozerala predpoved a tu u nas ma byt fakt len 6-10 stupnov zajtra

evitkamalicka
12. okt 2009

v stredu 4-7 a vo stvrtok 3-6 stupnov

vejinka
12. okt 2009

ahojte...ale vas tu je.. 😉

natasa8
12. okt 2009

ja mam pre malu objednanu uz vyse mesiaca zimnu budnu z mimibazaru a este stale neprisla 😠 😠 😠
ozaj... budete davat deticky do kocika aj do nejakych fusakov? Lebo ja ziadny fusak do sportoveho koca nemam 😒

evitkamalicka
12. okt 2009

natas ja prave rozmyslam nad tym ze kupim fusak

vejinka
12. okt 2009

no super takze u nas byva este o take tri styri stupne chladnejsie ako hlasia..cize sa mozem pripravit na mrazika 😅

natasa8
12. okt 2009

evitka a robila si uz nejaky prieskum? Nemas nejaky link?

vejinka
12. okt 2009

nňja mam zimny fusak do kocika...a je aj do sportoveho s dierami na pasy..cize bdue tam sediet ale v teplucku az po bradu 😉 davali fusak ku kociku takze maly bdue v teplucku..a chystam sa kupit oteplovacky a zimnu bundu jednu zimnu mame ale to tak po vonku pred dom..sice aj mimo no do poradni xcem kupit nove veci

evitkamalicka
12. okt 2009

natas este nerobila, dnes kuknem

evitkamalicka
12. okt 2009

zimnu bundu sme uz kupili aj oteplovacky