Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

zuzana1710
11. máj 2009

claudi,nieze to posles sem to zamracenie..

idem sa venovat.pa pa a pekny den 😵

bubinko83
11. máj 2009

dobre rano 😉

claudi kde maš fotos? ☹

zuzi,zairinka je krasna sa mi podoba na teba ako je staršia 😉

claudinka
11. máj 2009

bubinko na facebooku 😀
zuzi pokusim sa ho tu chvilku zdrzat teda 😉

malemu som pustila bebe tv a letim povysavat a poumyvat.. dnes ma muzik 27. narodeninky, tak musi byt cisto 😝

bubinko83
11. máj 2009

claudi a lubko je už aky chlapisko už ti aj lozi?

vejinka
11. máj 2009

ahojte kocky ked sa uz bavite o snoch ja som mala tiez zaluz sen...bola som niekde na zurke kde sa nejaka baba vydavala bola som dlho a reku musim ist kojit dieta domov a nexceli ma pustit a sla som po troch hodinach konecne a len som videla aklo z dvora vyvlacaju moje dieta moja mama a stara mama a ze som krkavcia matka ked necham dieta hladom trpiet..neviem kam s nim sli ale maly bol az modry od placu ..asi hlad 😅 tak som im kricala ze ved uz ideeeeeem a oni ze nedaju mi ho..a ja som im ho vytrhla a po stojacky nakojila 😀 a potom som si ho dala do slingu a odkracala na zur 😀 len nechapem preco som si ho tam nedala uz ked som kojila..ale az potom a este som skusala kolko to vydrzi aku zataz tak som tam postavila kamosa a ja som tahala o dusu 😀

to mam z toho vsetkeho co za den zazijem..a kadejake bludy sa tam este prifajcia 😅

ozaj a co sa tyka pisma tiez pisem na pitel...ale ked mne sa hrozne zle pise s diakritikou a obcas mi vypadne nejake to pismenko pripadne aj viac ..obcas poprehadzujem v tej rychlosti vsetko co sa prehodit daaaa..takze win pri mojich prispevkoch zazmur vsetky oci 😉

vejinka
11. máj 2009

inak nasla som na nete kopec videi ako sa robi s babysatkou alebo slingom..je to uplne jednuduche..ktore uvazujete nad kupou tak kuk sem

https://www.youtube.com/watch?v=BTZB05TpjvM

😉

candy9
11. máj 2009

Ahojte,
dodatocne vsetko naj vsetkym mamickam! 🙂
Tak my uz mame aj stvrty zubcek, a dalsie styri sa tlacia, ale Kubi to zvlada v pohode 😀 , aj ked doma byva trochu mrzuty, ale vonku sa mu paci tak travime skoro cele dni vonku
Claudi aj moj muzik ma dnes narodky 🙂 pekny dnik

vejinka
11. máj 2009

ja sa uz neviem dockat kedy mi to pride...zeny ja som asi vadna ale uplne ma to pohltilo..nic ine nerobim len kukam na youtube vsetky videaa 😀

barbiek
11. máj 2009

dobre ranko aky ste mali vikend maminky 😕 ,my syper boli sme nakupit v madarsku a vcera v bojniciach v zoo bolo super 😕 😉

silwietta
11. máj 2009

dobre ranko babulky... my sme dnes hore uz asi od pol siestej, takze pol dna za nami 🙂

silwietta
11. máj 2009

barbie a pacilo sa detom v bojniciach?

bubinko83
11. máj 2009

silvi,vitaj v klube my tak vstavame pravidelne 😠

barbiek super fotečky.My sme boli v zoo pred tyždnom ,keby som vedela že ideš išla by som o tyžden neskor 😨

barbiek
11. máj 2009

bubi skoda noo 😖

silwi ano pacilo bolo super aj sofinka bola dobrucka, to bolo fajn az na cestu spat 😔 ,to mrncala o sto sest

claudinka
11. máj 2009

bubinko jasnacka, lozime o zivot 😉

juj juj maly sa mi stavia o okno.. sibe mu a akurat spadol dozadu, este ze nepadol, ale sadol si a zachytil sa jednou rukou.. preco to dieta nevydrzi aspon chvilku na jednom mieste? 😝 dam ho do inej izby a o pat minut je tu pri mne.. no otras 😀

candy tak vsetko naj aj jemu 😀 kolke narodky dnes oslavuje? juuuj ze styri zubky a dalsie sa tlacia.. bozinku ako to viete? ja mu tam furt nic nevidim.. 😀 a uz papkate lepsie?

evitkamalicka
11. máj 2009

Dobre ranko 🙂

barbiek
11. máj 2009

no mne mala asbsolutne nelezie to je haluz ale za to chodime za rucky uz po vonku

barbiek
11. máj 2009

🙂 ahoj evitka

bubinko83
11. máj 2009

my ani nelozime ani nechodime za ručky. 😠 Ale určite nič nezmeškame ,Filipko ma chce asi ešte ušetrit aby som nemusela za nim stale bežat 😉 Inak ja si asi kupim aj tie traky na chodenie,lebo pridem o križe ked začne chodit.

barbiek
11. máj 2009

bubi vsetko dobre k 9m filipkovi 🙂

barbiek
11. máj 2009

bubi ja mam tesne pred menzesom krize si necitim plus to chodenie no hriuza 😒

dadadulka
11. máj 2009

barbiek super, aj my by sme chceli ísť do ZOO cez prázdniny, to už bude drobec zas väčší 😉

bubinko83
11. máj 2009

barbiek,dik ,odkažem Filipkovy 😉 Mna bolia križe aj bez toho chodenia ,tak neviem čo budem potom robit.

barbiek
11. máj 2009

😀 😀 je tam super l ucasko sa velmi tesil zo zvieratiek a sofia ta sa nevedela vynadivat hlavne na opicky

barbiek
11. máj 2009

baby vy chodite s detickami von ja doobeda ci aj poobede, ja mam dilemu ci ist aj teraz rano ked ma poobede vraj prsat

vejinka
11. máj 2009

silwi my podobne..ale uz hodinu spi

vejinka
11. máj 2009

barbiek ahojcek ...ked je zamracene tak von nejdem lebo moze kazdu chvilku prsat ale vcera aj bolo zamracene aj som poslala muza s nim von ale len po dvore na trojkolku...sak keby zacalo liat tak sa yrchlo skryju 😉

dadadulka
11. máj 2009

barbiek my ideme von niekedy aj doobeda okolo desiatej a potom poobede po olovrante...

winona24
autor
11. máj 2009

ahojte kočice...... 😝

my sme sa len teraz vytrepali z postele ..... 😀

natasa8
11. máj 2009

ahojte 🙂

my sme boli v piatok na nakup v rakusku, a cez vikend sme boli u svokrovcov... 🙂 Mala bola zlata, ale strasne malo spinkala - teda cez den... dnes sa uz pytala o deviatej, tak dufam ze chce dospat vikend a nezobudi po pol hodine 😒

ja chodim von len poobede - na poobednajsi spanok. Mala nechce byt v kociku, ona ho ma jedine na spanie. ☹

my tiez nelozime, nechodime za rucky a dokonca ani nesedime 🤐 Ale mala sa uz celkom pekne plazi, takze sa dostane za hrackami ked potrebuje 😉

barbiek
11. máj 2009

win komu je lepsie 😀

ahoj veji ako sa mate