Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evitkamalicka
11. máj 2009

moj maly uz normalne povie tata tak som nasrata...a mama je kde? 😅 😀

cat
11. máj 2009

ahojte kocky, tak my mame od vcera 1. zub, nespime,Simi v noci vresti ako pavian, nechce jest /zase/, asi ju to boli to dasienko, mlieko este vypije aj to len malo,ale prikrmy..no pcham to do nej ako do kacice 😝 najhorsie je s ovocim, uz som sa premohla a kupila Frutapuru, aj to slo do nej len nasilu:(
Siminka inak sedi pekne sama,ale nedokaze si sadnut sama trebars z lahu, len sa vytahuje a musim jej pomoct. Rovnako vobec nelozi este. Len by sedela a ked ju zdvihneme, narovna sa ako prut a chce stat 😎

winona24
autor
11. máj 2009

aj my už druhý deň stále že ta ta ta ta ...ja by som ju zožrala...ten nežný hlások.... 😀 😀

buksy
11. máj 2009

cat presne aj nasa petka sa narovna ako prutik ked ju postavime a my uz mame dva dolne zubky uplne vonku... prebiehalo to ceklkom v pohode akurat asi styry dni mala stale kricala proste take zurive zvuky vydavala asi ju to bolelo ale v noci spala tak ako stale

claudinka
11. máj 2009

buksy moj lozi, cize ako je na styroch, sam si vie sadnut.. a zo sedu sa stavia o hocico, takze furt kolobeh dookola 😀

claudinka
11. máj 2009

maly predchvilkou obedoval, desiatu velmi dnes nechcel, ale zato obed smakoval 😝 a teraz stoji pri kosi na pradlo plnom veci a snazi sa do neho nacpat 😀

buksy
11. máj 2009

ano claudi to som si uz vsimla ze ty mas moc sikovneho luboska... tak za chvilu uz za nim budete behat 🙂

claudinka
11. máj 2009

buksy teba tu veru malo vidiet, ale parkrat si uz tusim pisala, pamatam si to podla albumu, lebo mas malinke fotecky a neni ich dobre vidiet 🙂

bubinko83
11. máj 2009

my zase stale dookola rozpravame ba-ba-ba-ba .................sem-tam ma-ba atd.Ale tata nikde 😕

claudinka
11. máj 2009

on je taky sebavedomy v pohyboch, ze si mysli, ze nespadne, ked sa drzi jednou rukou a podobne a som z neho na nervy 😖

claudinka
11. máj 2009

my tiez iba mam-mam-bab-bab a to uz poriadne dlho.. nic ine si nepridal.. aaa tusim tlacime do gati 😀

buksy
11. máj 2009

ano claudi uz som pisala a ty si mi tusim radila o spani lebo sme mali problem ze mala chodila neskoro spavat teda o druhej v noci ale teraz uz to mame na poriadku uz chodi medzi 21-22...
ale to ze mam male fotky som si nikdy nevsimla... preco to mam tak neviete?

buksy
11. máj 2009

aha ja uz asi viem... som ich stahovala uz ked som ich mala najprv na FB a odtial som ich dala sem... takze budem musiet znova original postahovat a podavat do albumu

buksy
11. máj 2009

pisem menej lebo cez den sme vecsinou vonku a ak sme doma tak sa upratuje vari perie a pod... a dostavam sa az neskoro vecer k pc a to vzdy treba nieco pozriet.... kociar autosedacku a pod. takze sa snazim vas aspon citat aj ked nie stale sa to da stihnut lebo je tu toho vela

claudinka
11. máj 2009

buksy hej, asi mali tie fotky maly rozmer, preto su take malicke..
tak super, ze sa vam to spinkanie upravilo 😉 my chodime povacsine o osmej - pol deviatej 🙂

ok lucim sa pre dnesok, idem s malym von a poobede som si povedala, ze uz nezapnem comp, ked uz ma muzik tie narodky 😲 😲 papa

buksy
11. máj 2009

ok claudi tak pekny den... a muzikovy vsetko najlepsie.... ja tiez iddem varit a vysavat mala spi na dvore tak snad este chvilu vydrzi... 🙂
papa 😉

vejinka
11. máj 2009

dieta mi zaspalo tak mozem byt chvilku tu

evitkamalicka
11. máj 2009

my sme prisli akurat z poradne, minuly tyzden sme mali ist ale dr. tam nebola...a vazime podla jej vahy 7850g, ale nedal sa poriadne odvazit bo sa metal jak divy, doma mame 8500g tak nechapem...inac vsetko ok

evitkamalicka
11. máj 2009

a dr nam vravela, ze nam rastu dalsie dva horne zubky naraz, takze co nevidiet budeme mat 6 zubkov

winona24
autor
11. máj 2009

my sa akurát chystáme von.....ja idem cvičiť

zuzana1710
11. máj 2009

o kolkej?? 😉

eweny
11. máj 2009

ahojte kocendy, tak si vas pekne docitavam..my nestvornozkujeme, len lozime ako divy..sedime uz tiez a krocikujeme..nejak sa rozrecnil..dokonca na mna krici Ma-Ma..je to take podarene..ale najcastejsie hovori ham 😀 stale by nieco jedol..

eweny
11. máj 2009

evitka, jejda budete uz poriadne zubati..nam sa tie horne nechcu nejak prerezat..ma to tam take kadejake, hrbolate a navrete..

eweny
11. máj 2009

Cat, videla som dobre v novej Mama a ja je odfotena Simonka? 😀

eweny
11. máj 2009

my ideme zajtra na kontrolu k ocnej, tak som zvedava ako dopadneme a hlavne ako vysli tie vytery z ociek..ci bude potrebne to znova preplachovat..tajne dufam, ze nie..lebo to nezvladneme ked je uz takyto vacsi..

evitkamalicka
11. máj 2009

ew no my mame obidva spodne, obidva horne a dnes dr. vravela ze sa mu tlacia uz aj dvojky horne...drzim palce zajtra na tie ocka

eweny
11. máj 2009

evitka, dakujeme..budeme to veru potrebovat..bojim sa normalne..aj my mame spodne zubky ale vrchne nas trapia..v noci mi zacal velmi plakat zo sna..

eweny
11. máj 2009

baby, aj vasi drobci si vytvaraju uplne iny rezim ako mali zabehnuty?..mne uz vobec nespava v rovnakom case, tym padom ani nepapavame v rovnakom case..zreguloval si spanie na 2 spanky..vecer to nastastie stale plati, ze zaspi do 20.00h..

kamilka12
11. máj 2009

Ahojte,

náš malý nelozí, neplazí sa, neštvornožkuje, sedí pekne sám, ale sám sa neposadí no a behal by stále, za ručičky ked ho držíme, tak pekne chodí...

A zvuky vydáva ta ta, ba ba, be be, ale mama ešte nie 😠 A najnovšie na všetko hovorí jééééééj a dnes dokola je - be - je- be - je - be 😀 😀 😀

evitkamalicka
11. máj 2009

ew mne zatial spava v rovnakom case, ale treti spanok uz uplne vynechal