Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

llumka
1. nov 2009

ahojte
vcera boli sme na oslave.bolo fajn,maly vynechal poobednajsi spanok a za to vecer isiel o 19,30 spat
rano vstal tak okolo 8 hod - este ho kojim vela krat v noci budi,ved to poznate 😠
az teraz zaspal prvy spanok uf

na obed som varila zel-polievku,pec.kura a ryza

s pipisom nic nerobime,ale mam strach co bude potom,niekedy jemne stiahnem neide to vobec
Dr.veavela aby sme nic nerobili

ka3n
1. nov 2009

ahojte..

win este k tym topankam, mne isli vsetky linky otvorit a najviac sa mi pacia superstary, mam ich doma 🙂) pre seba (takze ti ich odlozim o par rokov 🙂))) ...super su, len cervene by mohli byt..ja mam cervene..

Rony ja mam nike botasky a v deichmanne som kupila velkost 20 a maju aj dievcenske a aj kamoska kupila bud ruzove alebo fialkove...ale maju tam tusim aj adidasky.

My ideme k nasim tak o hodku (chlapi isli na hroby) a budeme tam spat, tak sa trosku odreagujeme...ficim..papa

janac1974
1. nov 2009

ahojte...tak co sa tyka UK...mo brat sa prave s tade vratil...ale ziadne pozitiva... 😢
ahoj tahinka 🙂 🙂 🙂

no a co sa tyka chlapcekov aj mne kazala stahovat ale je to tazke raz to ide a raz to nejde ☹

ka3n
1. nov 2009

a co sa tyka objednavania, ja objednávam cez MMB novy tovar- detský, adidas..

janac1974
1. nov 2009

ka3n my mame tiez topanocky z deichmanu nike a su super,stali sice 33euri...akurat ma minule zastavila mamicka,ze chcu aj oni kupit malemu taketo,lebo v protetike pytaju za tuto cenu uplne ine a
radsej kupi tieto oteplene a malinkemu bude teplucko...inak ja mam obuv zo second handu ale musim aj
niekedy kupit novu...co uz ☹

ollako
1. nov 2009

Ahojte dievcatka 😉 , ta my sme si pobyt v Prahe o jeden den predlzili, maly bol uplne v pohode, vlastne ako doma 😎 ..aj noci v pohode, bola som pozriet v praci a maly im tam robil divadlo, ukazal vsetko co vie 😀 , velmi sa im pacil...nasmiali sme sa...tak som rada, ze sme tam boli a maly zvladol aj cestu uplne v pohodicke...
no a ked sme prisli domov, tesil sa a ani minutu netrvalo a zaspinkal vo svojej postielke, zlatko moje
inak nemame nic noveho a tu co nove?

llumka
1. nov 2009

bavili ste o botaskach aj ja som chcala take ,ale mne sa zda ze maju plochu klenbu nie?
ja by som do kupila vlozku ale neviem ci existuju malinke vlozky 😕

janac1974
1. nov 2009

baby mam taky problem...mna uz vazne nebavi ten moj "manzel" ved on nema nikdy cas na maleho???
rano zduchol dnes aj vcera vsak ja mam len jedny nervy...nezvladam to....nevladzem a mam nervy...
nemozem sa starat o maleho len ja sama,je to fakt zle....

buksy
1. nov 2009

ahojte baby...
tak som vas docitala... my sme tu mali navstevu od stvrtku tak som nemala casu sem prist...
vidim ze ste sa bavili o znackovych teniskach... tak ja ich nekupujem kvoli tomu ze nemaju klenbu a podla mna na prve krociky by mali mat topanky klenbu..teda aspon sa tak vyjedruje mnozstvo ortopedov aj ked su aj take nazory ze nemusi byt ale ja radsej kupujem len s klenbickou...
takze adidas nike a ja neviem co vsetko je podla mna nevhodne pre tak male deticky ale kazdy ma svoj nazor takze toto je len moj postreh... mozno este s ortopedickou vlozkou by to mohlo byt ok...
my na zimu kupujeme asi nieco take http://www.bata.sk/artikel/72866

jurocko najjednoduchsie mas urobit tortu tak ze kupis hotovy korpus stoji cca 3eura... a plnku ti mozem poradit ale napis aku by si chcela...a neviem co chces dat na vrch... ci cokoladu alebo marcipan alebo nieco ine...?
a ako je to u vas s tymi topankami? to normalne bezne v obuvi v bardejove sa daju kupit tak lacne topanky ako tu niekto spominal? a kolko tak cca stoja?lebo rozmyslame ci ist do bardejova kupit alebo nie... to by sme uz viacero naraz kupili...

rony takze sarinke pomaha nakoniec mucosolvan?

mishusha
1. nov 2009

hojte baby...
tak ako, nikto dnes nepodpalil cintorin? 😀

my sme mali dost rusne popoludnie... najprv na hroboch, a potom sa dovalili babka s dedkom, ta bolo veselo, dokonca sme vynechali aj poobedny spanok, a teraz mi zaspala do piatich minut 🙂
boli sme na domceku pozriet, malinkych psikov...malych weimarov, krasne boli, by som si hned zobrala, keby sme uz doma nemali dvoch sialencov 😖 a potom, ze ideme do batu topky pre lolu na zimu...aaaale prd, bo uz mali zavrete...keby sme sa tak neflakali, tak by sme uz dnes kupili... 😝 takze asi az zajtra, a to snad uz pojdeme v novej autosedacke...by mala zajtra dojst...sa tesim najviac na nu asi ja... lebo to vecne upinanie a odopinanie z vajka mi ide dost na nervy... a na svaly... 😀

buksy
1. nov 2009

janac... to ma mrzi ze mas takeho "mangela".. to mi je take divne ze on odisiel niekam prec a ty si s malym doma... lebo my vacsinou vikendy travime spolu pokial nema moj drahy v praci nieco.. a on je s malou stale ked ma cas... cize ja sa nemozem stazovat... aj von ju vezme ked si potrebujem nieco porobit...

rony253
1. nov 2009

Ahojte, mame sa fajn, vsetci sme chorí kasleme o dusu, ale inak je vsetko o.k. 🙂
prave som si urobila chlebik so sunkou syrom struhanym a nakrajala som si cerstvu cibulu, smrdim jak tchorik 😀
Dufam, ze ma Sara v noci nevyhodi z postele 😀
idem to tu docitat

rony253
1. nov 2009

buksy, tie cizmicky su zlate, ja mam take nejake ale na snurky od sesterky ale tiez nemaju zidnu klenbu a su 21-tky ale ja kupim nove ale 20-ky uvidim podla strihu. chcem len take na zips zvnutra. uvidime co najdem.
My sme dnes boli u svagrinej na poobednajsiu kavu a zakusok, potom sme isli na hroby zapalit sviecky starkym, teda mojim svokrovcom a sli sme domov. Sara bola velmi zlata, poslusna a o pol osmej zaspala.
Buksy, mam dojem ze mucosolvan jej pomaha, dnes je len 2. den co ho berie, kasle podtatne menej a ked uz zakasle vie si pekne zkaslat. Uvidime ako bude dalej. fenistil jej uz nedavam, lebo som jej ho davala asi 6 dni a teraz sa uz bojim, tak je cisto na Mucosolvane.

evitkamalicka
1. nov 2009

my mame tieto zo Slovobuvi a su super, malemu sa v nich velmi dobre chodi
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6958727

mishusha
1. nov 2009

janac...ja mam tiez podobneho muza... takze si to viem predstavit... 😒 aj ked by som mu krivdila, ze je taky stale, ale vacsinou ho musim sama poziadat... aby mi malu vzal... no bez reptania vezme a venuje sa jej... zvladne ju dokonca aj na cely den... ale to uz ked som doma, si musi vynahradit a prchne het...dakedy aj na skoro dva dni...cim ma naposledy...nasr.. a este teraz sa s nim nerozpravam.... takze mame veselo doma 😔

janac1974
1. nov 2009

baby no akurat dosiel domov...necham mu maleho a idem robit nieco uzitocne....
ja viem moze to byt este horsie....ale co je vela to je vela...stale ma nejaku robotu ale na mna
neberie ohlad....navyberam si??

jurocko
1. nov 2009

ahojte Tobiasko tiez spinka od pol osmej..a poobede zaspal nieco po jednej ked sme isli na hroby....tak tatino ostal s tobkom v aute a my s babickou aj s karinkou sme isli sa pomodlit a zapalit sviecky..
idem ulozit karinku dovecerala ale este chce jogurt tak jej idem dat hladoska moja
dnes sme boli este v nasom dome tak tak bolo fajne ani domou sa mi nechcelo 😠 potom este karinka s tatkom sa isli zapalit nedaleko nas sivecku na tatikovu babku a dedka ale ja som uz neisla isla som radsej osprchovat Tobka

janac to mi je fakt luto ja sa tiez nemozem stazovat ako pise buksy ked potrebujem vlastne on sa stale s nimi sali a venuje sa im naplno,karinku uci angličtinu je super....neboj moja skus sa s nim porozpravat a nech sa skusi zmenit....ved ked vas ma rad tak to pochopi a bude sa chciet zmenit,neskusala si to?

inak co sa tyka tych botasiek,ja som uz spominala minule ze dietatko musi mat klembu lebo ked ma dieta slabo vyvinute tak sa to musi liecit s vlozkami lebo v dospelosti bude preto trpiet...radim vam zo skusenosti s karinkou ona jednu noha mala uplne plochu a druhu mala slabo a ked nosila topanky s klembou a vlozky do topanok s rehabilitacneho čo nam predpisovala tak doktorka nechapala ake ma super nohy a ako sa jej vyvinulo a tobiasko ma lespsie ale bude musiet tiez trochu ponosit
takze ako minule ste posielali take topanky ako papucky ja za take nie som lebo to som zazila na vlastnej kozi a pre dieta to nie je zdrave aj ked ste niekde citali ze teraz sa take su najzdravsie,ale vy viete a uznajte sami ze nohy su najdvolezitejsie..

je ine ked dieta ma uplne dobre nozky tak si to moze dovolit ale ked ma nabeh na ploche nohy tak to netreba zanedbat..lekarka vasa vam pozrie a povie vam ake ma nozky

uffff ale som sa rozpisala..takze vikend za nami a zajtra ma rano čaka zehlenie a pranie a utekat s karinkou na dramaticky a potom karinkina krsna jej pride blahozelat k narodkam takze oslavy zacinaju a velmi sa tesime 😉 😲

jurocko
1. nov 2009

pisem ako madar ale prepacte mi lepia sa mi oci a uz fakt dnes mam dost ☹

janac1974
1. nov 2009

jurocko si zlatucka 🙂 ja stale dufam ze sa polepsi,on ma rad maleho ale mohol by mu venovat viac casu
lebo ja som s nim non stop stale a potrebujem aj oddych...

jurocko
1. nov 2009

ved to je jasne janac
ja ma zas problemy zo svokrovcami ale ako tak vychadzame ale mam svoj nazor a nepaci sa mi ako veci zariadili a ako ich robia..velmi tym ublizuju ale ucim sa od nich a viem ze ja by som takto sa k svojim detom nespravala ani by som niektore veci nedokazala urobit ako robi moja svokra alebo svokor ale inak svokor nam vela v lete pomahal pri dome je velmi sikovny a aj teraz v jari co sa chystame prerabat tak nam bude pomahat tak musim byt ticho a zahryznut sa do jazyka 😠 😠 😠 😠 🤐

jurocko
1. nov 2009

takze chcela som tym povedat ze moj muz im nikdy nevie nic povedat a preto som na neho nahnevana ale netrva to dlho je to uz raz tak a zmierila som sa ...ved ja ho milujem nadovsetko miluje svoju rodinu a deti je fakt super a dal by nam modre z neba..z roboty rovno domou napr.mne sa nestalo zeby niekde niekedy odisiel z domu vkuse je s nami aj cez vikend po robote stale takze ja sa fakt nestazujem....važim si ho a som stastna ze ho mam preskakali sme si fakt vela ale zvladli sme to super a som stastna ze je moj mažel 😀 jednoducho ho MILUJEM

vejinka
1. nov 2009

ahojte vitam novu tvar 😉 no my konecne spime a mne je zle ako konovi..neviem z coho 😔

timotej
1. nov 2009

Ahojte dnes nám malý začal chodiť! Prejde sám už cez celú izbu. Júj tak sa tešíme.

luciankasebastianko
1. nov 2009

ahojte tak už sa hlásim včera bolo super išli sme na pizzu a maly bol s babkou dala som mu aj flašu ,že ked sa vykúpa zo sesternicou nech mu dá flašu a možno zaspí ,ale on nás čakal do 22:00 😠 no neviem kedy by ho uspali keby neprídeme tak skoro 😅 idem počítať a timotejovi gratulujeme 😎

vejinka
1. nov 2009

timotey.gratulujeme..ale teraz treba davat sto krat vacsi pozor ako doteraz... 😔

jurocko plne suhlasim my sme boli u doktorky s malym a kuka na topanocky a hovori co su to za topanky..a my ze do kocika a po dome..v tom behaa...sprdla ma ako sirotu ze je to absolutne nevhodna obuv ze musi mat klenbu a ze mu tym znicim nohy..a jej hovorim ale ved to ma ako keby bol v ponozkach a ona razne povedala ze take makke topanocky jedine ...ak chcem aby ich nosil tak jedine...do kocika..na sedenie..v ziadnom pripade nie chodit..a tak som vytiahla sandalky od leta a v tom beha po dome ale ako som pisala buduci tyzden ideme kupit papucky do batu lebo v tychto sandalkach mu je asi zima a nemozem mu dat ponozky naviac lebo potom mu je obuv mala..takze sme nuteny kupit papuce klasicke od raka s klenbou cim skor tym lepsie a celu zimu v tom bdue behat...a mozem zabudnut na kadejake vystrelky mody ...povodne som uvazovala nad topanockami liliputy ale po tom co mi doktorka povedala ani nahodou a to ma minule pochvalila ze sa mu pekne formuje chodidlo.. 😔

vejinka
1. nov 2009

janac..chapem ta ja som rada ze mi muz s malym pomaha ale len ked ho poprosim sam od seba ani nahodou...naco ved som na materskej 🙄

vejinka
1. nov 2009

no ja prcham spat...dobru kocky

vejinka
1. nov 2009

lucia...fiii do desiatej? no pekne..ale zasa aspom prespal celu noc nie? my sa prvy krat kojime okolo desiatej a to uz ma dve hodiny spanku za sebou

jurocko
1. nov 2009

to iste veji aj my mame prve kojenie okolo desiatej a to uz ma po novom čase dva a pol hodinku spanku a veji mas upne pravdu nohy su zaklad a na vystrelky mozem zabudnut..dieta by ani v ponozkach nemalo chodit 🙂 no čo uz
a nehces kupit v zdravotnickych potrebach ja len tam kupej take sandalky na nosenie po byte aj karinka ma ich v skolke stoja okolo 600 sk ale co neurobis pre svoje dieta,ale su fakt super
aj čo som si všimla tak vela deti v skolke ich maju tie zo zdravotnickych potrebach

dobre idem pozerat telku najest sa a osprchovat a pozerat superstar,paaaaaaaaa

😀 bruuuuuuuuuuuuuu nocku 😀