Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
2. nov 2009

no baby na tom očkovaní resp.neočkovaní niečo bude...je veľa odborníkov,ktorý to potvrdzujú...je veľa štúdií o tom....toť ťažko sa rozhodnúť.....a práve preto ja nejdem tie očkovania prehánať 🙂

rony253
2. nov 2009

Pozerala som Ducha, tak som sa vyrevala, ze az...
hej zajtra zavolam k doktorovi a budem to riesit, ona kasle hlieny, len ich nevykasle, ale zhltne, vsak si neviem odplut, teraz len zacal treti týžden a v priebehu dvoch tyždnov sme tam boli 3 x, raz mala usko zacervenale, potom totalne cervene hrdlo ale priedusky boli v poriadku stale, len ma hlieny vraj vzadu. Ona si vie pekne zkaslat, ale niekedy jej to tam brble, no uvidim zajtra, volam hned rano.
idem uz spinkat. Prajem Vam dobru noc, ja som si uz supla skorocelovy sirup, kaslem jak tur tiez 😠

rony253
2. nov 2009

áhoj niagara a vitaj Tahinka... 🙂

rony253
2. nov 2009

win ja ockujem to co je povinne a nepovinne sme ockovali pneumokoky a budem aj ovcie kiahne...
tiez som vselico citala a rozhodla som sa radesej zaockovat.

winona24
autor
2. nov 2009

rony pneumokoky dávam aj ja...ale kiahne určite nie...... 😵

winona24
autor
2. nov 2009

mno som viac ako zhrozená...pozerám tú prednášku...mám za sebou polhodku.....dnes to nezmáknem je veľa hodím....ale zajtra to určite do pozerám.....a presne pre toto som ja skeptické....ja som videla jeden austrálsky dokument o očkovaní...ale toto čo vraví tá pani??? to som ja netušila...a myslím že 99% z nás...že rakovinotvorné bunky???ortuť????

dobrú noc Vám 😔

eweny
3. nov 2009

Dobre ranko prajeme 🙂 nemam sem ani kedy nakuknut,kedze je PC stale obsadeny..

Baby,neviem zohnat malemu zimne topanocky,uz sme tolko toho pobehali a nikde nemaju nase cislo a ked nahodou take najdeme tak ho tlacia na sisku..ja uz fakt neviem 😢

evitkamalicka
3. nov 2009

dobre ranko maminky 🙂

eweny
3. nov 2009

Nemate nahodou nejake linky na oteplovacky?..jedny by som mu chcela kupit..

eweny
3. nov 2009

sirku tam malo byt 🙂

eweny
3. nov 2009

ahoj evitka

evitkamalicka
3. nov 2009

ew ja som topanocky objednala zo Slovobuvi, lebo u nas nic poriadne nemaju

dadadulka
3. nov 2009

ahojte maminky 🙂
my sme kúpili malému topky u Baťu a vetrovku som objednávala z Quelle, ale keďže mi nevedela
tamtá pani povedať, či to vlastne dorazí, tak som to stornovala a vetrovku zháňala po shoppoch 😒

dadadulka
3. nov 2009

evitka držím palčeky, nech sa vám maličké čím skôr zadarí 😉 najlepšie pod stromček 😉

evitkamalicka
3. nov 2009

dada dakujem, ale ak sa nepodarilo tento cyklus, tak budeme skusat az buduci rok

eweny
3. nov 2009

evitka a ake si objednala?..mas link?..len ja sa bojim,ze objednam a nesadnu mu na nozku,tak neviem..

eweny
3. nov 2009

evit,dakujem..pozriem ked budem pri Pc..a Adamkovi dobre sadli?

evitkamalicka
3. nov 2009

ano, velmi pekne v nich chodi

kamilka12
3. nov 2009

Dobré ránko,

evit - aj ja vám držím palčeky 😉

ew - my tiež ešte zimné nemáme...chceme íst niečo popozerat tento víkend..a aké máte číslo, ked nemožeš zohnať?

evitkamalicka
3. nov 2009

kamilka dakujeme, vcera mala dorazit mrcha ale zatial neprisla

eweny
3. nov 2009

kamilka,teraz mame c.22 ale uz som chcela 23..a tieto cisla su asi uzky profil a uz boli vypredane..

johnie
3. nov 2009

Dobre ranko.. vstavameee. Dadadul gratulejsn k tehulke😉

winona24
autor
3. nov 2009

bré ránko....sniežik sa nám chumelí,zima je zimička......... 😀 😀 😀 😀

winona24
autor
3. nov 2009

dadadulka tehulka???? baby Vy ste šikovné....gratulácia...... 😉 😉 😉 😉

mishusha
3. nov 2009

raaanko my ideme zase spat... vstavali sme o pol siedmej... 😀

gratulacie k tehulkovaniu...

win u vas snezi???

annie13
3. nov 2009

ahojte babenky
Dadulka gratulujem a vitaj v klube druhorodičiek! 😉
Branko uz konecne zacina pouzivat aj lavu rucicku, len raz za noc sa mi budi na strasny plac, a ja sa tak zlaknem, ze sa normalne bojim ze mi to uskodi. Od nemocnice sa zmenil vobec sa nevie zabavit, zahrat sam, stale by len pri mne bol, k ocovi ani nechcel ist ked sme prisli. Ja by som uz tak potrebovala oddych a pospat si celu noc v klude.
Rozhodli sme sa aj my pre oteplovacky a bundu, objednala som z Quelle. Topanocky mame z Protetiky.

kamilka12
3. nov 2009

jeeej dada...to som si ani nevšimla.. 🙂 , veeeelka gratulácia 😉

annie...ešte neviete či bude mat Branko sestričku alebo bračeka ? 😉

winona24
autor
3. nov 2009

áno mishu...snažíííííí....my nehovor,že na Liptove nesneží ,keď v BA áno... 🙂)) je tu kosa....ani jeden stupeň nie je....

annie ☹ ☹

winona24
autor
3. nov 2009

že snaží.... pomoooooc....snežíííííí hehe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀