Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evicka1
3. jan 2010

ahojte
rony o soplikoch mi ani nehovor -vy mate dobre ze vam aspon tecu no my ich zase mame v krku a nie a nie ich dostat von 😠
lusindela: ty jo ja som si az teraz vsimla ze "kolko " to mas deturencov klobuk dole ze to zvladas
my sme mali katastrofu noc vcera no skoor celu sme boli hore. no hruza des. ucime sa spat v postielke. dve noci nam to slo krasne no vcera.... tak pevne verim, ze dnes to bude lepsie.

lucindela
3. jan 2010

evicka : tak to vyšlo,že sú 3 deti. Povedala som si,že to nejako budem musieť zvládať. Muž dosť pomáha a v podstate je vždy poobede/podvečer doma,tak sa potom môže venovať deťom a ja môžem chvíľu robiť.No,často robím aj večer,ako kedy vyjde.Peňazí nám treba teraz viac,tak radšej trocha robím,chceli by sme aj nový domček,tak uvidíme,ako sa podarí. 😉 Hlavne nech sme zdraví! 😵

evicka1
3. jan 2010

luci: no nebolo v zlom, sak jasne cim viac deti tym lepsie😀 je to asi dost narocne dvojcatka a jedno lietajuce behajuce no nepotreubjes ani fitko 😅

lucindela
3. jan 2010

evi veď ja som to ani v zlom nezobrala... 😀 😀 😀 ale tak pravdupovediac,toľko som isto "neplánovala".Chcela som tie 2,no máme viac. 😎 Veru,niekedy som mala problém s váhou,no teraz žiadne fitko ani nič nepotrebujem. 😎 😎 😎 toľko som už dávno nevážila,možno keď som bola decko. 😀 😀 😝

rony253
4. jan 2010

ahojteeeeeeeeeeeeeeeee, som tu prva ci co? 😀
nam ide slovenske CD a tancujeme, az sa mi hlava zatocila 😀 mame tam jeden pomaranac, arabelu-taka super verzia no mame dnes dikoteku 😀
Sare sa sople zastavuju a to som jej dala pred spanim raz zlty trifed, dufam,ze sa jej polepsi. 😉

rony253
4. jan 2010

evicka poznam to ked sople nejdu von, raz sme tak boli mesiac zahlienene, hotova katastrofa to bola

ollako
4. jan 2010

ahojte, maly mi akurat spinka...ja mu uvarim aspon polievocku...vcera som urobila asi predcasny zaver, ze koniec kojenia a spanie sa zlepsilo, maly zasa vystrajal od 23-.00 do 1,30 a potom bol hladny , tak som mu dala sunar a spal, no mozno to bolo tym, ze bol u svokrovcov, a predstavte si, ze od tretej ako som ho doma nakrmila mu nedali nic jest, len 1/4 z jablcka a kukuricne chrumky, vecer som mu dala sunar, ked vypil bez problemov zaspinkal sam v postielke ale zrejme mu bolo malo 🙄 ..ja sa na toto vyprdnem a to som im hovorila, ze mu treba dat papat...ale vraj stale nieco jedol, no ale povedzte mi ako sa z chrumiek nasyti 😕 ...som mala v noci normalne nervovy zachvat, ze az..maly plakal, ja som plakala, uz som vycerapana z tej jeho nespavosti, najlepsie je , ze ked nie som doma, tak spi celu noc a to ma strasne deprimuje 😠

evicka1
4. jan 2010

ahoj zeny
no aku ste mali noc? nam sa vcera vratil synovec - bol u svokry no zase je chory kasle sopli takze to za chvilocku schytame aj my 😒
ollako:z toho spania si nic nerob. ani mne hugo nespi celu noc papa aj 3 aj 4krat. furt poplakuje. no ja myslim, ze to budu zubky. chapem ze ta to vycerpava no treba vydrzat uvidis ono sa to zmeni.
btw: ze spi lepsie ked niesi doma? to poznam. ja chodim do skoly a cestujem kazdy piatok vecer prec a segra albo mamka stale povedia ze zaspi o osmej da si o pol noci mliecko a spi az do rana do siestej siedmej 😀
ake pustate pesnicky detickam? nech si nieco stiahnem 🤐
pekny den prajeme

ka3n
4. jan 2010

ahojte..no nastastie my mame dobre nocky a spime vzdy pekne celu...

ja dnes balim, mam to vsetko na postele ulozene a idem dolu k svokre pre tasku na istotu a taska nikde..takze nervujem, ze kde je ..svokra mi ju zase niekde zasila..mna porazi.

terezicka
4. jan 2010

Ka3n prajeme príjemnú dovolenku, užite si to 😎
Joj my sme dnes vstávali o 6-tej, to tu už dávno nebolo, Lucka si zvykla pekne potiahnuť aspoň do pol 8 a dnes toto...

estella
4. jan 2010

ahojte...zelam vam vsetkym stastny novy rok..hadam tie zle predpovede na tento rok su len vtip a bude to dobry a uspesny rok...

ja nemam sancu precitat co ste za dva tyzdne popisali.....

ja som chora a aj Maxim chudatko dokonca bol dnes aj na rontgen ci nema zapal pluc nastastie sa nepotvrdil..doktorka je uz zufala lebo vybral tie nasilnejsie ATb ktore mali pomoct ale kasle stale dalej...tak nam odporucila ist k jeho imunologicke aj zo snimkom z rontgenu lebo varj tam mal nejaky flak ci co ja som s nim nebola u doktorky ale manzel lebo ja som totalne bez hlasu chrcim ako take stare radoi aj ked dnes je to uz lepsie....a aby mi nebolo luto ze je toho malo tak aj Stelle stale sopli a kasle... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

rony253
4. jan 2010

no estell tak to mi je luto, ze ste chori, aj moja Sara vcera soplila jak vodpad a dnes je to uz super dala som jaj na noc zlty Trifed a je aj zeleny a ten je expektoral_sirokospektralny na kasel, vazne si toto zaobstarajte, zakasle len sem tam, ale davam jej od Weledy taky sirup, lebo nemam zeleny trifed. ja som tie este chora a dnes si nasadim tie antibitotika co mi ostali po tej gulicke v prsniku je to presne na virus a bakterie v dychacich cestach prieduskach a plucach. tak sa vsetci drzte.
Inak vcera isla Sara spat o siedmej a som sa vytesovala, o pol jedenastej bola hore dala som jej mliecko a potom mi stale ukazovala na zachod tak sme tam boli asi 5 x ale len dva x nieco aj urobila, potom prisiel manzel tak to uz vobec nebolo mozne aby zaspala, tak sme boli do jednej hore, raz som jej nos odsala. Poviem Vam uz som mala nervy na dranc. 😠

annie13
4. jan 2010

bola som na UPSVAR pani bola straaaaaaaaasne neochotna, dokonca sa jej zdalo cudne ze ziadam o zvysenie kvoli 1 resp. 2 mesiacom kedze idem na matersku a tym padom mi rodicovska zanika, krava tak 200 € jej tam necham
ked som jej podala tu ziadost kt. som napisala podla Kamilky tak ze ci som pozerala Markizu, ze vsetky jej s tym chodia, odlozte si to a vypiste si toto a dala mi tlacivo, ked som to chcela vypisat tak na mna zhukla ze vonku a nie tu, no mila uradnicka

estella
4. jan 2010

rony vdaka za radu na lieky musim uz vyskusat nieco ine lebo ja stale len spiropent pouzivam a mucosolvan junior na siple sinupret... 😒

annie tak to bola pekna krava 😠 ....som zvedava co by robila ona na tvojom mieste tiez by ziadala tie peniaze.. 😨

luciankasebastianko
4. jan 2010

ahojte ako ? idem počítať 😀 sme boli toche relaxovať s mužom maly bol so svokrou a vraj bol dobry 😅

evicka1
4. jan 2010

ahojte
estel: to je mi luto ze ste takto chory
anni:klidek to ja som skoro osem mesiacov nedostala ani rodicak ani nic to sa cesi a slovaci nevedeli dohodnut kto mi ma co dat 😀 a uradnicky su strasne chytre ale zaroven blbe tak len vydrzat. najviac boli zraska z blbcom

luciankasebastianko
4. jan 2010

ahojte ako ? idem počítať 😀 sme boli toche relaxovať s mužom maly bol so svokrou a vraj bol dobry 😅
anni no tak to bola pekná truba 😠

rony253
4. jan 2010

ahojte, mala mi uz spi a my sme tiez relaxovali s muzom 😅 😀
spraskala som plny tanier zapecenych cestovin s brokolicou kuracim mäskom a smotanou a za tym zemlu so salamkou a cibulou, a muz mi isiel kupit nieco sladke, nic uz doma nemame, uz sme aj posledne cokoladove dukaty pojedli. 😀
Estell, ked bola Sara zahlienena davala som jej solmucol a na noc zlty trifed, lebo ten je ako fenistil. ale kup si aj zeleny aj zltý a urcite mu to pomoze. chudacik malicky ☹ je to ale na predpis

rony253
4. jan 2010

hej a dnes som zrusila vianocny stromcek, sme spolu so Sarou davalai celu vyzdobu dole, bola zlatunka veeeeeeeelmi mi pomahala 🙂 uz ten stromcek padal ja hruza a neviem kedy pojdeme na slov, aspon mam o robotu menej 🙂 normalne ho mame stale do troch kralov ale tento rok sme to spratali skor

luciankasebastianko
4. jan 2010

idem spať 😵 dobrúúúúúú

rony253
4. jan 2010

a ja som spraskala druhy zemlu som cela cibulovaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀
a uz tu mam aj sladkosti tak si idem dat k cajiku 😀
prajem dobru nocku papa

kamilka12
4. jan 2010

Ahojte, prišla som na chvíľu kuk. Teraz je všade veľa "soplavých" ľudí aj detí...my sme doma boli tiež všetci traja totalne nachladnutý, malý sa dosť dlho držal a nakoniec soplí aj on. Už mu to včera prechádzalo a dnes znova soplíky a voda mu tečú..ale našla som dnes ďalšiu stoličku v ústach, tak asi aj preto...A akoby to nebolo málo, zapálil sa nám aj pipík, jemu to stále nejde vobec stiahnuť ☹ , ešte sa mu to aj zapálilo, a tak sme cez víkend kúpali v repíku a dnes to už má o 50% lepšie.

annie - tak to by mi riadne nervy spravilo, keby si tá "milá" pani otvára na mňa ústa a robí sa "múdra", že na čo vobec o to žiadam.. 😠

Ja sa zajtra chystám s kamarátkou do IKEI a do Avionu, si spravíme trochu výlet..mamina mi bude pri malom, bude to tak na pol dňa, tak hádam im nebude dlho, lebo cez deň som od neho takto dlho ešte nebola 😒 ..Moja mamina sa nemôže pozerať na to, keď mu odsávam s vysavačom soplíky, tak mi hneď povedala, že to mu ona ale robiť nebude 😀 , tak hádam to nejak zvládnu aj bez vysavača..

ka3n
4. jan 2010

annie, tak teraz ako, mam tam odniest tu ziadost alebo oni mi nieco daju aby som tam vypisala? lebo som tu ziadost chcela poslat postou..ale aj tak idem v pondelok do TT o tyzden tak tam radsej skocim aj osobne..

kamilka12
4. jan 2010

Júúj a ja som vám ešte zabudla napísať, že som dnes strašne happy, lebo moja sestra s frajerom sa už vyše roka snažia o bábo..a dnes mi volala, že ráno si robila test a mala //, tak sa tak tešííííím. Sestra je o rok mladšia a tiež to bude jej prvé 😉 A sranda je, že presne takto pred dvomi rokmi som si robila test ja, takže ona zrejme bude v Septembrovkách 2010 😀

kamilka12
4. jan 2010

ooo aký fajn čas som trafila 😀

estella
5. jan 2010

ahojte...kamil tak to sestre blahozelam a drzim palce nech jej to dobre dopadne...

mne je dnes konecne lepsie uz aj hlas mam celkom dobry ale kasel neznesitelny ale aj to hadam prejde...
Maxim ten tiez stale kasle ale aspon sme mali kludnu noc lebo v noci spal uplne bez kasla no rano sa uz opat rozkaslala... 😒

annie13
5. jan 2010

ahojte
kami blahozelam sestre, nech jej vsetko dopadne dobre, Martinko bude mat bratanceka alebo sesternicku
ka3n radsej chod osobne, zober ziadost ak maju vlastne vypises tam a v poho ale radsej osobne by som sla

evitkamalicka
5. jan 2010

ahojte

annie fiha ze 30tt, pekne ti to odsypa

evicka1
5. jan 2010

ahojte
kami sestre vsetko dobre-nech si to uziva
no ty jo annie cumim a ty si uuz 30tt-wow, no parada...

ka3n
5. jan 2010

ahojte.

Kamil sestre prajem hlavne vela zdravicka..júúj to je velka radost..🙂) Martinko bude mat aspon bratranceka alebo sesternicku..to bude stastny a ani nie velky rozdiel...paradicka..vies ze by som aj ja take dieta do rodiny prijala..no nie moje zatial 🙂)