Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
27. jan 2010

luci a ty nechceš bejbyno druhé? či neskôr?

luciankasebastianko
27. jan 2010

ale ja zatial sme sa zhodli za 4 roky 😝

winona24
autor
27. jan 2010

keď ja vôbec netuším či ja toho svojho na ďalšie vôbec nahovorím......už má dve...a keď mu tak za 4 roky poviem,že chcem ďalšie,tak ma pošle do teplých krajín......to už bude mať 40 na krku.... 😅 😅 😅
alebo vymením darcu genofondu... či????? 😀 😀 😀

luciankasebastianko
27. jan 2010

že darcu genofondu ty si čííííííííííslo ale povedz sudruhovi nech sa neondie a čosi zamiesi 😅

winona24
autor
27. jan 2010

ale šak zlostí ma furt...tak čo s ním budem.... 😀 😀 😀

som mu minule vravela,že Natálka by rada bračeka...tak mi chytil čelo či neblúznim z horúčky 😀 😀 😅 😅

timotej
27. jan 2010

Ka3n dakujeme za kompliment aj my sme z vás mali dobrý pocit a hlavne som bola prekvapená že Rudo s Milanom tak kecali o hocičom. Velmi sa nám u vás páčilo.
Baby my sa tiež na druhé ešte nechystáme.

luciankasebastianko
27. jan 2010

win 😀

winona24
autor
27. jan 2010

no čo už luci...... 😅 😅 😀 😀

luciankasebastianko
27. jan 2010

idem ja už do perín 😵

ka3n
27. jan 2010

baby, ja vam tie tehotenstva a deticky velmi prajem, ale v dobrom povedane, nezavidim, lebo mi uplne staci maly a dve takto male by som asi nezvladla...zacneme sa asi snazit az leto-jesen..

momoyka
27. jan 2010

teraz citam dozadu...

veji, gratulujeeeem..

momoyka
27. jan 2010

baby, aj ja som mala v plane az v lete zacat, ale nejak mi to nevyslo... 😝

ka3n
27. jan 2010

momoyka..gratulujem!!!!

timotej
27. jan 2010

Prajem bezproblémové tehotenstvo všetkým!!!!

kamilka12
27. jan 2010

Baby, ja sem len tak preventívne hádžem tabulku, kde je treba sa do KONCA JANUÁRA záväzne prihlásit na stretko...tak ako to claudinka poslala každej do IP 😉 Ešte dosť mamičiek tam prihlásenie nepotvrdilo, tak aby ste to stihli 😉

http://spreadsheets.google.com/ccc?key=px3hiLOe...

kamilka12
27. jan 2010

momo - jeeej aj aj gratulujem...ďalšia tehulka v "septembrovkách 2010" 🙂

skrecok
27. jan 2010

Ahojte,
opat som tu dlho nebola. Mali sme trosku problemy, manzel havaroval po navrate zo sluzobnej cesty. Vinnik nehody usiel, takze ziadni svedkovia. Hlavne ze sa mu nastastie nic nestalo, ale auto uz je takmer v pr..., da sa este ako-tak opravit, ale uz je to pomaly vrak. Snad sa nam podari kupit nove auto do leta ako sme aj tak planovali. Zatial sme 2 tyzdne uplne bez auta 😔 .

Esteze ma napadlo sa pozriet ako sme na tom so stretavkou. Potvrdila som to, aj ked este presne nevieme ako sa tam dostaneme. Je to este daleko, tak dufame ze sa dovtedy vyriesi.

Wau, dalsia tehulka Momoyka. Gratulujem.
My zacneme sa snazit az od leta-jesen, presne tak ako aj ka3n. 🙂

skrecok
27. jan 2010

Co to vidim, Vejinka 😉 ....Tak teda sa aj vam podarilo, gratulujeeeeeem. 🙂

Citala som o cisarskom... ja som tiez rodila cisarskym, nebola som v celkovej anesteze, ale v lokalnej. Mala som spinalku s epi. Prve dva dni to brutalne bolelo, najhorsie bolo ze mi okrem tych bolesti bolo este velmi teplo, nemohla som sa dobre otocit na bok a ja sprosta som povedala sestricke, aby mi otvorila balkonove dvere. A rano - zablokovana chrbtica, takze to este viac bolelo ako jazva. Nemohla som sa pohnut ani krkom. Teraz sa tomu velmi smejem ked si na to spomeniem 😀. Pamatam si ako som vtedy hovorila, ze druhe asi nie ked mam toto znasat. S odstupom casu si hovorim, ze to az take strasne nebolo a zabudam ze mam takmer neviditelnu jazvu. Niektore citia jazvu pri zmene pocasia, ja vobec. Klop-klop.

Annie, nas maly v 32.tt bol stale otoceny hlavickou hore a zadocek mal uz velmi nizko. A zrazu sa krasne otocil a pritom som vobec necvicila, lebo som aj tak vedela ze budem rodit cisarskym. Takze ti drzim palce, aby sa este stihla otocit. 😉

A co sa tyka znackoveho oblecenia, maly ma par znackovych ked ideme lekarke alebo na navstevu. Doma ma normalne, aj tak ich stale spini. Na niektorych ostali flaky, ktore sa nedaju vyprat ani s Ariel normalnym pracim praskom ci s odstranovacom☹ .

Uz idem pomaly spinkat, mozno ideme zajtra do rodinneho centra. Majte sa pekne, paaaa. 🙂

luciankasebastianko
28. jan 2010

dobré ránko žienky my sme dnes spali až do 8.10 rekord 😀

silwietta
28. jan 2010

dober ranko prajem...

momo blahozelam 😵

momoyka
28. jan 2010

ahojte, pekny dnicek

dakujeme..
silwi, tebe gratulujeme my zas.. 🙂

ideme varit obedik, tak zas ahojte

annie13
28. jan 2010

momoyka aj ja gratulujem 😀

evicka1
28. jan 2010

ahojte
o je tu je tehuliek...
vsetkym gratulujeme
kocky a neni vam tak luto ze sa vam deti narodia vlasne skoro v tom istom obdobi ako tie prve? myslim september max oktober?
teda ja by som odvahu na druhe takto skoro nemala... no uzivajte si to

vejinka
28. jan 2010

ahojte kocky tak ja som sa vratila od zubarky ubolena uplakana..nemozem rozpravat lebo mi tam dala tri vlozky rana ako z dela..to je tak ked vytrhla takmer rozpadnuty zub na tri pokusy..doslova chirurgicky zakrok joj krvy ako z prasata hruza cela huba ma boli a to mi pichla dve injekcie no a povedala ze do tretej nemam jest inak sa mi tam dostane jedlo aj keby som jedla na druhej strane ze volaco by sa tam mohlo dostat a bolo by zle..takze mi dalabalik sterilnych tamponov a kazdu hodinu si mam vymenit a cely den a najlepsie aj zajtra a tyzden si to nemam vyplachovat ona je teda mudra ale ako si umyjem zuby? no nic dako sa potrapim s malym si teraz velmi rozumieme lebo on len ee hmm a ja to iste platila som 16ecok co je dost podla mna..no ale sukromnik je sukromnik ja sa len bojim ze mi zacne injekcia prechadzat co to bdue za bolest mi xcela dat antibiotika ale upozornila som ju ze som v druhom stave takze nic neda a mam to nejako vydrzat takze tak som pochodila 🙄

evicka1
28. jan 2010

mne sa do tej tabuky nejde zapisat. ale skopcim vam to sem
http://spreadsheets.google.com/ccc?key=px3hiLOe...

vejinka
28. jan 2010

momo jeeeeeeeeeeej gratulujeeeeeeeeeem 😉

evitkamalicka
28. jan 2010

momo gratulujem 😵

annie13
28. jan 2010

Bože taky chorý film pozerám na Jojke Koliska
nemá to nohu ani patu

ka3n
28. jan 2010

ahojte...júúj tolko snehu u nas, krasa :(((, doobeda som varila a piekla taky lahucky kolac a poobede pojdeme na sane..

natasa8
28. jan 2010

ahojte....

momo gratulujem 😵

no mam pocit ze som tu uz pomaly posledna netehula... kazdy den pribudne jedna nova 😀
s muzom sme sa dohodli ze my druhe az o nejake 3 roky, ale aj tak vam v dobrom zavidim 😉

my sme dnes neboli von, lebo metelica, s kocikom sa nikde nedostanem lebo este asi nebudu odhrnute chodniky, ale uz prestalo snezit tak ked sa krpata zobudi a napapa pojdeme sa aspon poprechadzat.... 😒 Ale uz mi zima lezie na nervy, ja chcem JAR !!!!!

Na to stretko so sa teda zavazne zapisala, aj ked nechapem v com je tato tabulka zavaznejsia ako ta predchadzajuca 😕 jun je este hroooozne daleko .....