Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ka3n
9. mar 2010

ahojte..ollako , gratulujem paradicka 🙂)

Booze to som tu "jedina" netehulka alebo nesnazilka..:((..pridajte sa !!

No s tymi velkostami je to podla mna take vselijake a asi aj zalezi kde kupujete oblecenie alebo ake znacky..alebo nam je akurat 92 a 98 raz vyhrname..aj body nosime mame 98 coccodrillo a 98 tup-tup..takze zalezi asi aka znacka taka velkost.no ale ja uz len 92 a 98 kupujem a body len 98....hoci jedny gate mame 86 a su ok.

ka3n
9. mar 2010

Baby, ja vam tak fandim, ze ste sa uz rozhodli mat druhe dieta, ale ja som asi iny typ, ano chcem druhe dieta a chcem spojit aj dve MD-RD dokopy, ale som strasne sebecka asi, ale chcem si uzivat leto s malym, chodit na vyletiky, grilovat, popijat cerveny striček na kupku, santit s malym na ihrisku 🙂)) (toto je ta moja sebeckost :(( fnuk...

evitkamalicka
9. mar 2010

ka3n ja sa tesim, ze to budem mat tak rychlo za sebou a potom si budem uzivat

ka3n
9. mar 2010

🙂 aj tak sa da evitka 🙂 ..len snad mi to vyjde aby som tehu nebola cez leto..minule mi byvalo tazko cez leto.

evitkamalicka
9. mar 2010

no ja to veru teraz budem mat este horsie ako pri Adamkovi, lebo prave to posledne stadium v lete

terezicka
9. mar 2010

Olla aj ja gratulujem to je super že sa vám takto krásne podarilo hneď 😵 Tak príjemné tehuľkovanie prajeme 😵
Win a chutila polievka? Nám veľmi 😎

ka3n
9. mar 2010

evitka, neboj, pekne budes vegetit, maly sabude vonku hrat, ty si sadnes do chladku a budes mat klud a o rok uz budu behat spolu dvaja 🙂)

ka3n
9. mar 2010

terezka, daj link na tu polievocku, prosim..

Lebo mne dochádza fantázia co varit.

vejinka
9. mar 2010

ahojte olla...to je super spravicka gratulujeeeem 😉

evitkamalicka
9. mar 2010

veji servus

ka3n
9. mar 2010

terezka, mam niekedy skusim..

evitkamalicka
9. mar 2010

aj ja chcem polievocku

vejinka
9. mar 2010

evit ahoj..boooze tak ti zavidim ze ti nic nieje ja len stepujem kedy ma to zasa chyti...len fatru pijem a natahuje ma 🙄

winona24
autor
9. mar 2010

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3531

ka3n only for you..... 😵 😵

ka3n nie si tu rozhodne sama...ja napr.rozhodne tak skoro nebudem mať druhé....ale priznám sa,že pri toľkých tehu babách si pripadám v tejto téme stratená.... 😀 😀

winona24
autor
9. mar 2010

terez nebola zlá,ale nebol to môj "šialok"kávy (ako by povedala Dara Rolincovie) 😀 😀 ale aj malá popapala...dá sa....

terezicka
9. mar 2010

Ale baby nepripadajte si tu stratené, veď nie ste 😀
Ale ja by som tiež už veľmi chcela aby sa nám podarilo...
Zajtra ideme k našim, ale ani neviem či sa teším, lebo moja premúdrelá sestra má vždy nejaký problém s tým že Lucka jačí alebo že sa jej nemôže dotknúť jej syn...Chvíľami mám pocit že by nás najradšej vyhodila na ulicu keď Lucka čo len zamrnčí

winona24
autor
9. mar 2010

terez ja na jednej strane (v dobrom)závidím tehulkám,ale na druhej strane si proste reálne viem zdôvodniť,že jednoducho na druhé dieťa by som momentálne už nemala nervy....ani energiu.....potrebujem ísť už medzi ľudí do roboty....ale predstava toho veľkého bruška a v ňom kopkajúce bááááábo.....jooooj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

terezicka
9. mar 2010

Win také podobné pocity cítim dakedy aj ja - tí ľudia a tak...Ale keď vidím aká je Lucka šťastná keď sú okolo nej deti... 😵
A kde si robila?

winona24
autor
9. mar 2010

terez ja som očná optička...robila som v jednom z bratislavských nákupných centier v optike...a aj sa tam hodlám vrátiť

terezicka
9. mar 2010

Ejha to som teda nevedela... To si vyrábala sklá na okuliare alebo... ? 😅 A to je aká škola na to?

ollako
9. mar 2010

baby dakujem za gratulacie 😉 😉

ka3n my sme si chceli rozmysliet, ale uz je neskoro, tiez sme to chceli odlozit na jesen, ale moj muz ma dlhoveke spermii, normlane v mojom tele prezili az tri dni

winona24
autor
9. mar 2010

terez ja som pôvodne chemik.....ale toto som nikdy nerobila.....niekoľko rokov som robila v Tescu....posledná funkcia bola vedúca na nápojoch...potom som sa dostala do očnej optiky,kde som nakoniec ostala doteraz.... 😅 😅 popri robote som si urobila (ďalšiu)maturitu práve túto očnú optiku....ja som maturovala s Natálkou v bruchu....v 6mesiaci tehu 😝 😝 😝 (sranda teda poriadna).....študuje sa to na zdravotnej škole...chodila som rok aj do Brna do školy tiež externe....rada by som si ešte spravila VŠ,aby som mohla vyšetrovať zrak...ale to sa uvidí ako bude a čo bude....učila som sa brúsiť aj sklá,maturovala som z toho,ale nie...nebrúsim....mojou robotou je vybrať zákazníkovi okuliare a správne sklá.....proste celé poradenstvo okolo výberu okuliarov..... 😉 😉

terezicka
9. mar 2010

To môže byť zaujímavé Win a keď ťa to baví tak neni o čom... Ja som robila sekretárku riaditeľovi ale to by som už robiť nechcela, no nikdy nehovor nikdy 😅
Idem kukať Ordináciu, pekný večer vám prajem

luciankasebastianko
9. mar 2010

ahojte ollako gratulujem tak bude do nového 😀 Krásne 🙂

ollako
9. mar 2010

luci no dufam,ze ten dom stihneme do vtedy dokoncit, t 😉

luciankasebastianko
9. mar 2010

to poznám sme sa sťahovali 3 tyžne pred termínom 😀

natasa8
9. mar 2010

ollako gratulujem 🙂 🙂

no ja sa tiez hlasim medzi netehulky a nesnazilky 😉

natasa8
9. mar 2010

anicka... reci doktorov si nevsimaj 😉 ... mne na poslednej poradni doktor povedal ze najblizsie 3 tyzdne neporodim no a na druhy den bola mala na svete 😀

ka3n
9. mar 2010

terezka aj my pojdeme zajtra mozno k mame a ked maly mrnci mne to nevadi, ja som zvyknuta, ale u nasich sa mu snazim ist maximalne v ustreti, lebo tato potom stresuje, ze co mu je..jedy jedy 🙂)

ka3n
9. mar 2010

..a preco sa nemoze Lucka priblížiť k synovcovi..teda jej bratrancovi,ci?