Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

buksy
27. mar 2010

ahojte...
annie... nasa petka vela zvraciala az do pol roka.... v podstate nam nikdy nikto nepotvrdil reflux ale urcite ho mala... vela deticiek to mava ...cize nemaj strach len asi budes casto preobliekat malinku... 🙂 a ked zacne papat prikrmy tak to pominie...
drzte sa

timotej
27. mar 2010

Annie neboj to je úplne normálne to grckanie, bábo ešte nemá vyvinutý pažerák. Aj náš krpec grcával vela do pol roka. Každý kto ho pestoval bol ogrcaný.

ba80
27. mar 2010

ahojteee... peknu sobotu prajeme... 🙂
annie, aj oliv grcavala do troch mesiacov furt... vyskusaj nutriton (nie nutrilon)... 😉

winona24
autor
27. mar 2010

ahojte...

peknú sobotuuuu 😉 😉 😉

ollako
27. mar 2010

ahojte annie moj petko grkaval tiez vela a dlho asi do polroka, mal reflux, davaj ju pekne na bok a do vyvisenej polohy, aby sa jej zo zaludka nevracalo von 😉 , a davaj jej papat, radsej menej a castejsie, aby si moc nepreplnila zaludok, 😉
myslim, ze eweny ma s tymto lepsie skusenosti jej Petko to mal tiez a asi aj viac

ollako
27. mar 2010

aka hrubica 🙄 vyvysenej 😉

terezicka
27. mar 2010

Ahojte 🙂
Annie aj Lucka veľmi grckávala, mali sme reflux, a Nutrilon AR na predpis. Ešte predtým sme ale vyskúšali Nutriton ( ako písala Ba80 ), ale neyabral nám vôbec. A bol aj problém ho do Lucky dostať... Ale ak Vikinka negrckáva veľa tak to je v pohode, vyvýš jej aj postieľku, my sme to tak dlho mali a veru pomohlo

goga03
27. mar 2010

ahojte, aj my uz sme doma. Tamarka sa narodila 24.03.2010 tesne po polnoci. Porod bol uplne super, sice som sa medzi kontrakciami musela ist vyvracat, ale tym som slavnostne ukoncila moje 9 mesacne vracanie.
Malinka je zlatucka, mlieka mam dost a ked si najdeme nejaky rezim, tak sem zavitam castejsie

inak ak chcete, tak fotky su tu

http://picasaweb.google.com/matej.zuzana/Tamarka#

zbezne som preletela tuto poslednu stranu a citam, ze Annie malinka grcka. Detto Tamarka - jej aj hodinu po papani vybehne mliecko hore. Oliver mal reflux, takze asi bude mat aj jeho sestricka ☹

luciankasebastianko
27. mar 2010

jéééééééééé goga velka gratulácia 😉 a vela zdravička Tamarke 😀

luciankasebastianko
27. mar 2010

pozerala som fotočky tamarka je zlatučká 🙂

timotej
27. mar 2010

Gratulujeme k Tamarke....nech ste zdraví

terezicka
27. mar 2010

Tiež srdečne gratulujeme a prajeme všetko dobré Tamarke aj celej rodinke 😵

winona24
autor
27. mar 2010

no to je krásna princezná....GOGA veľká gratulácia.....želáme s Natálkou veľa mliečka,pevných nervov a pohody....a samozrejme ZDRAVIE.... 😵 😵 😵 😵

https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/nezaujem-matky-o-dieta-stretli-ste-sa-s-tym/

práve som dočítala túto tému 😒 😒 😔 😔

ollako
27. mar 2010

goga srdecne gratulujem 😵 , tamarka je nadherna

rony253
27. mar 2010

Ahojte, goga gratulujeme k malej Tamarke, je krasna, len sa pekne drzte v zdravicku a prajeme vela sily v spolocnom zvykani si na novy zivot a zmeny pre Oliverka..

rony253
27. mar 2010

V pondelok o desiatej letime... o jedenastej sme s tatom... 🙂

kacatko
27. mar 2010

Gratulujem k Taminke, nech ste obe zdravé i šťastné 🙂

natasa8
27. mar 2010

ahojte...
goga gratulujem k malej Tamarke 😵

annie13
28. mar 2010

jej aj my gratulujeme k Tamarke, krasavica
dakujem za rady baby skusim, Branko nezvracal vobec tak ma to pri malej sokovalo lebo je to dost silne a caste

evitkamalicka
28. mar 2010

dobre ranko

pripajame sa ku gratulaciam, krasne dietatko

ba80
28. mar 2010

jeeej, goga... gratulaaacia velika... 🙂 🙂 ...veeela zdravicka prajeme

terez, nam nutriton pomahal, ja som ho malej rozrobila v mm, natiahla do striekacky a tak dala... 😉

ba80
28. mar 2010

...a este vyskusaj tuto podusku... http://www.anjelikobchod.sk/product_info.php?pr...

annie13
28. mar 2010

ba80 dakujem za typ na tu podusku, idem to objednat, no my sa kojime tak nutrilon zatial testovat nechcem
dnes a aj vcera sa stahujeme, akurat odislo auto
boze aky neporiadok je z toho normalne mi je do placu
a zaklincovala to mama, doniesla vsetky veci co mal Branko u nich vratane veci pre Vikinku lebo ona na krstiny do Jankovho bytu nepride, no neporazilo by vas

potrebujem byt v klude kvoli malej a mlieku tak nejdem revat ale nervy mam riadne, mam po krk tohto psychickeho vydierania ci uz rodicmi ci svokrovcami
dufam ze v byte samym nam bude dobre l

winona24
autor
28. mar 2010

annie vykašli sa na tie poznámky od maminy....ty musíš mať teraz kľud....... 😔 😉 😉

natasa8
28. mar 2010

ahojte

anicka NUNTRITON nie je Nutrilon, to nie je preklep 😉 Nutriton je taky prasok, ktory mozes zmiesat aj s odstriekanym mm a tak dat na lyzicke alebo striakackou malej. Je to zahustovadlo, ktore jej zahusti mliecko v zaludku aby sa jej nevracalo von 😉
neboj, grckanie urcite casom prejde 😉 tie poznamky si nevsimaj, vo svojom vam bude urcite fanj 🙂

claudinka
28. mar 2010

AHOJTE MAMULKY,
mam taku otazocku.. teda skor problem, ktory neviem, ako mam riesit..
maly zboznuje chodit von, strasne rad sa oblieka a vonku uz nevydrzi, ako asi aj vsetky ostatne deturence, v kociku..
ale najhorsie je, ze on proste nevydrzi ani sekundu byt niekde pri mne, za ruku nechce ist ani za svet, radsej sa stokrat hodi s revom o zem a nakoniec skoncime zapasenim a v kociku :/ ak sme niekde na ihrisku, bavi ho iba smyklavka alebo kamienky, a aj to iba chvilku a uteeekaaa co najdalej odomna.. nezajem, ci idem za nim, nejdem, ci je daleko, blizko.. ked idem za nim, povacsine este zrychli a ma z toho nenormalnu zabavku, ze ho nahanam a smeje sa jak divy.. ak dostane aj po zadku a vratime sa na ihrisko alebo chcem, aby isiel mojim smerom, hodi sa o zem a uteka tam, kam chce on.. ak idem jeho stranou, tak sa otoci a naschval ide tou opacnou, len aby nebol pri mne.. ak sme niekde na ihrisku alebo niekde, vzdy uteka k vychodu, iba par minut vydrzi tam, kde sme my vsetci ostatni a moze tam byt deti kolko len chce..
vzdy dojdem domov uplne vyflusnuta a znechutena, kolkokrat som na neho skrikla, ale inak to nejde.. nedavno mi skoro pod auto vyletel, sme boli vo vrakunskom lesiku a asi piatykrat vyletel hore kopcom a tam je cesta, po ktorej auta casto nechodia, ale vtedy just dve vyleteli, tak som mala srdce az v krku.. kedze sa rozbehol este viac 😒 uz som z neho zufala, dufala som, ze ho to casom prejde, ale cim dalej, je to horsie a ja uz neviem, ako mam na neho ist.. nejde to ani po dobrom, ani po zlom a kazda nasa prechadzka dopadne vzdy rovnako a povacsine uz ani nemam chut niekam s nim chodit, lebo si s kamoskami ani par slov nestihnem povedat, co vsetkych deti sa pekne od nich nepohnu a ja musim toho mojho stale niekde nahanat a strazit 😒 robi to aj niekto iny okrem Lubka? Lebo vsade na ihriskach vidim len tych poslusnych, co idu za rucicky a od mamy sa na par krokov nepohnu.. maly sa naucil chodit sam, nikdy nechcel za ruku a tak to je aj dnes..

a este jedna otazocka, mamicky, ktore brigadujete alebo pracujete na dohodu, ako ste to riesili teraz s tou zmenou ohladom dochodkov od januara ci kedy? odhlasovali ste sa alebo nieco take? poprosim vas napisat mi ip-cky, potrebujem sa poradit, dakujem 😵 😵

claudinka
28. mar 2010

Zajtra sa bude kto nudit? Isla by som do Bibiany, do Medickej alebo niekde.. 🙂 🙂 🙂

eweny
28. mar 2010

pekny vecer vam prajem damy 🙂

goga..srdecne gratulujeme k malej princeznicke 🙂 zelame vela zdravicka a mliecka..pozerala som aj fotky, malinka je krasnucka 🙂

eweny
28. mar 2010

annie, neboj to grckanie sa upravi..nam zistili reflux, ked mal Petko 1 a pol mesiaca, vtedy sme aj presli na um Nutrilon AR..ten vankusik do postielky je skvely, mozem len doporucit, mne drobec doteraz stale na nom spinka..velmi nam pomohol aj ked bol maly..a samozrejme dokladne odgrgnutie po jedle a minimalne pol hodinu vyvysena poloha, ci uz na rukach alebo v lehatku..a samozrejme dolezite je papat menej a castejsie a hlavne polohovat..to sa teda vsetko tyka toho, ak by mala reflux..co hadam nie..

a hlavne sa snaz drzat v klude a nevsimaj si tie blbe poznamky..

eweny
28. mar 2010

claudi, neviem ako ti poradit..aj mne Petko uteda kade-tade, ale nie je to az take hrozne ako opisujes pri Lubkovi 😒 snad sa to rychlo zmeni..