Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
1. apr 2010

ahojte...... katastrofálna noc za mnou..to že Natálka nespala ešte o pol desiatej nebolo nič oproti tomu čo ma čakalo...ja neviem čo zuby či čo,ale strašný cirkus robila....bože ja na to nie som zvyknutá........ ☹ ☹ ☹ ☹

vikykiss pááááni moji.......ďalšie bábo????? klobúk dole......ale budete veľká americká rodina...... 😵 😵 😅 😅 😉 😉 😉

silwietta
1. apr 2010

ahojte dievcence....

win, nezavidim ti, zuby to je norcna mora skoro vsetkych rodicov

silwietta
1. apr 2010

viky, no ja len ziram, tomu sa hovori odvaha... ale zrejme mas uzasnu podporu od manzela....

evitkamalicka
1. apr 2010

viky parada, gratulujem k tehu

silwietta
1. apr 2010

evit, takze babeno vystrajalo na utz? hmmm moj tajny tip je dievca

evitkamalicka
1. apr 2010

silwi veru, ani zmerat sa poriadne nedalo, takze vsetko len tak s rezervou meral 🙂 .....tak som volala na 3D a ze sa mam objednat po sviatkoch, lebo teraz nerobia a teda mi ani len termin nemohli povedat 😠

felixko
1. apr 2010

win ani nehovor o vystrájaní, naša malá vystrája od utorku, bývame u svokry, lebo ešte nemáme komplet prerobený byt, nemôže si zvyknúť na zmenu prostredia, do toho dostala črevnú chrípku, vracala, teplotovala, stále plače, zavesená je len na mne, včera išla spať o 00.25, ja už som od únavy až plakala spolu s ňou. dnes ideme konečne spať na nový byt, malá sa už nevie dočkať, stále sa pýta domkov, chce svoje hračky,knižky, vidím, že jej chýba domov, lebo stále pendlujeme medzi jednými a druhými rodičmi, furt ju niekto iný stráži, aby sme my mohli pripraviť byt na bývanie. už je z toho chúďa celá vystresovaná, keď niekam ideme, kde ju zasa nesieme ☹

jurocko
1. apr 2010

ahooojte..želame vam krasne velkonocne sviatky vela zdravia..vela vody a vodky 🙂
my mame stale lietacky okolo nasho domu....uz keby sa zacalo stavat : 🙂 tak by bolo lepsie ale dufam,že čoskoro začneme.....
my sa mame super..uzivame si tatika lebo o 3 tyždne nam odchadza na velmi dlho prec.... ☹ ☹ ☹ ☹ 😔
Tobinko uz ma nachystane aj korbacik..tatik sa uz tesi 🙂
mame dvanast zubkou a prvy ocny budeme mat čo chvila...tobinko je v pohode....ale v noci ked place nakojim ho a v pohode spinka dalej tak som rada...
vikky dalsie babo?super graaaatulujem.....aj ja by som brala ale neskor......teraz nie.,..... 🙂 ale verim ze este pride...lebo by sme chceli 😉
tak sa drzkajte..opatrujte sa a neprejecte sa...paaaaaaaaaaa

vejinka
1. apr 2010

ahojte baby..viky..uff tak predsa vyslo aj to stvrte super tesim sa s tebou...deticky mas rozpravkovo krasne 😉

ja sa mam rovnako stale zle ale aspom som uz zacala lepsie jest na velku noc ideme k nasim uz o osmej tam budeme asi a do vecera ale len pondelok
inak sa mame dobre maly mi spi dobre ja som si prebdene noci uz asi odsluzila do roka a pol to bol furt v noci hore..a teraz je to super zobudi sa raz v noci dame mliecko teda muz ja sa len prebudim potlapkam po pleci muza ze sunar a on pekne nabehne aj s flaskou nakrmi maleho a ide sa spat ani len nos nevystrcim s pod periny a tak mi to vyhovuje sak ja sa zasa nastavam pri druhom...co sa tyka zubkov vsetky mame vonku uz asi mesiac..takze klop klop klop my sme nejake extra problemi zo zubkami nemali comu som aj veeeelmi rada..len ma stale skrabe a stipe po rukach..ale co uz z toho musi vyrast .
inak je to moje zlaticko 😉
annie mno mas to neskutocne tazke ja by som bez muza bola stratena...on mi velmi pomaha tiez sa bojim ako to vsetko zvladnem ale vzdy tu mam svokrovcov ktory pomozu staci "len zapiskat" 😵 ja som pri zapale prsnikov mala az 41 teploty a nevedela som o svete len pri muz prikladal maleho kazdu hodinu to trvalo asi tri dni...ale bolest nenormalna...ja viem ze sa vravi ze co raz prezijes poucis sa ale v tomto sa to neda...proste to pride necakane a bac si v tom az po usi..hemoroidy fuj dalsia neprijemna vec s ktorou mam skusenosti lenze mne to aj krvacalo a nie malo..pomohla masticka aj cipky avenoc a odvtedy mam relativne pokoj..ale zapchu mam furt kurnik naposledy som bola na velkej v sobotu a odvtedy nic ☹ aj psyllium si sypem so jogurtov a prd..porazi ma 🙄 😠
a tu vycerpanost poznam...tiez som si ju zazila je to skor beznadej co bdue dalej...ale neboj sa vzdy ta to nakopne aby si vydrzala este minimalne dva krat tolko 😉

luciankasebastianko
1. apr 2010

ahojte ženičky anni máš to určite ťažké 😒 ale akurá sme s mužom hovorili, že ked maly začne spávať (teraz je hore pred 7 )
za 3- 4 roky tak chceme dalšie a znova sa nevyspíme 😖 ty to máš teraz všetko ankope a potom budeš mať doma 2 samostatné jednotky čo ked ráno vstanú pojdu si pustiť telku ,alebo sa budú spolu hrať a teba nechajú spinkať teraz musíš bojovať a vydržať 😲
baby tehulky teším sa spolu s vami ako vám naskakujú tt 😉 a že sú babetka zdravučké 🙂

ollako
1. apr 2010

annie mas to naozaj tazke, fakt ti nema kto pomoct? mamina by nemohla, aspon cez den, keby ti pomohli, neboj vsetko to prejde, musis len vydrzat, bude lepsie uvidis, len sa snaz nestratit nervy , a urobit len zakladne veci nic navyse... oddychuj, kedy to len ide, hlavne je aby ste sa napapkali a ostatna cinnost v domacnosti nie je vobec podstatna,drzim palce vydrz ...
aj mna to caka, ale musim povedat, ze tiez mam vela ludi , krori mi mozu pomoct, aj ked muz to tiez zrejme nebude, zacal konecne robit a chodi prec, ale nikdy nevie kedy pride 😒 , ty podnikatelia si taki hajzli, oni ti len povedia, mna nezaujima, ze mate rodinu, ked treba robit, budete robit, a je mu jednu ci mesiac v kuse bez volna, su to ludia bez chrbtovej kosti, ale sme radi, ze ma muz aspon nejaku pracu 😒

ka3n
1. apr 2010

ahojte.viky, blahozelam a veru musiš byť velmi silná, ked si sa na to dala, ja niekedy ledva zvládam môjho maleho ..klobúk dolu pred tebou..

Annie, pevne verim, ze uz budú len dobre noci, hoci ja viem, ake je to byt hore, ale teda iba pri jednom, Matus nam revaval do polnoci a pomaly kazdu hodku bol hore ked bol malicky, nastastie teraz spime krasne..tuk-tuk 🙂

Pripajam sa k Slavke a prajem Vam rovnako krasne a pohodove velkonocne sviatky.

silwietta
2. apr 2010

aj ja prajem krasne sviatky 😵

terezicka
2. apr 2010

Ahojte, no my máme nejaké divné noci, Lucka zhruba od polnoci vždy spí s nami ale to precestuje celú posteľ, túto noc aj veľa plakala a začali jej soplíky, tak zas fúkame ale aj odsávame 😅 Dúfam len že jej to rýchlo prejde...
Včera bola moja svokra zas múdra lebo mi povedala aby som Lucke obliekala pančušky na dnuka pod tepláky 😲 😝 Tak som povedala že určite nie, veď celú zimu nenosila pančušky na dnuka tak jej ich mám začať obliekať práve na jar?!?!?! To má už aký zmysela akože? A len sú húdal svoje, ja samozrejme svoje ale nebudem blbá aby som jej obliekala teraz na dnuka pančušky, no kde sme???
Dneska som si trochu zas poriadila, zajtra napečiem ale keďže sme v nedeľu u našich tak si nemusím chystať obed na nedeľu, tak nebudem mať až tak veľ roboty zajtra...

terezicka
2. apr 2010

Viky klobúk dolu pred tebou, mne sa síce tiež páčia veľmi rodinky s viacerými detičkami, my by sme tiež chceli 4 ale takto rýchlo za sebou... Máš jednoducho môj obdiv 😵
A tiež prajeme všetkým krásne sviatky

ka3n
2. apr 2010

ahoj terezka..ja tie malemu nedavam po dome aj teplaky aj pancusky, bud nosi iba take stare vygajdane pancusky to mam po synovcovi, mam ich rada, stare dobre tatrasvitky alebo iba ponozky a teplaciky a to iba take tenke teplaciky, nie dvoje..mne sa maly moc poti..hoci rovnako aj mne za to svokra pinda....ale tak ja si idem svoje 🙂 a robim si podla seba.

Moj muzik ide zajtra do prace tak nam bude smutno, ale nevadi, ma byt slnecno tak hadam to vyjde a budeme trosku vonku, v pieskovisku a tak..v nedelu ideme poobede k sestre ta chysta salatik a tak..takze na obed ja spravim iba polievocku a v pondelok sme u nasich.

annie13
3. apr 2010

ahojte baby nestiham Vas ani docitavat
poradte mi co s malou uz si neviem rady Branko takyto nebol
ked nespi tak cely cas prereve
nemozem ju stale na rukach nosit
nestiham sa ani najest v noci bola hore od 02,00 do 04,30 cast prerevala potom aj Branko

ollako
3. apr 2010

annie, tak ju skus vozi v kociku stale aj v nutri aj moj Petko bol taky stale plakal, preto som bola stale vonku, ale ked mas aj Branka sa to neda, skus poprosit niekoho o pomoc...ved takto to nemoze ist dalej, skus jej brusko potriet vetrovou mastickou , rozbal ju pocvicte nozickami....inak neviem ak to nie je brusko a nie je hladna, tak neviem

ollako
3. apr 2010

annie este ma napadlo ak mas moznost pozicat si od niekeho babysatku, ak mozno sa jaj tam bude pacit,...ja to tiez planujem, lebo ak bude druhe ako bol petko, tak budem zrela na odstrel 🙄

ka3n
3. apr 2010

ahojte..annie, matus bol taky isty, iba na rukach a ked nie tak reval reval...neskor som mu dala do podkrovia stary kocik a tak som ho hojdala hoci len jednou nohou 🙂ale pomohlo a viem, ze ked budem mat druhe dotiahnem ten stary kocik hore hned ako sa narodi ..

silwietta
3. apr 2010

annie, aj ja by som to riesila satkou... ja som maleho nosievala v klokanke ked sa inac nedalo....

silwietta
3. apr 2010

a tiez som mala prve dva tyzdne doma kociar, ale potom som ho supla von do kociara...

skus este nejaku hojdacku...

luciankasebastianko
3. apr 2010

ahoj anni no ja som maly malého takého v sme pozerali 2 hodky telku a inak bol každú hodku hore 😔 cez den pokial sa vozil v kočáriku o.k . ale inak tiež stále plakal aj bruško som mastila aj neviem čo všetko skúsila 😒 trto trvalo to nekonečné 2 mesiace potom sa to trocha upravilo už sa budil len každé 2 hodiny aj preto sa bojím mať teraz dalšie 😲
držkám palčeky nech sa princezná umúdry a pochopí že mamička sa musí vyspinkať 😉

luciankasebastianko
3. apr 2010

ide niekto zajtra do Bojníc ? 🙂 ak ano, tak nás pozerajte zeleny kočiar a v nom veselí chlapčiko 😀

rony253
4. apr 2010

Krasne Velkonocne Sviatky prajeme 🙂
Chcela som ist s malou do kostolika posvätit kosik, len moj muz mi ho akosi zabudol doniest pri vcerajsom stahovani, a ani zehlicku nedoniesol tak si ani nemam ako vyzehlit veci na seba, proste veselo, tak som sa tesila ze pojdeme s malou aj kostol som tu vcera nasla no som trosku smutna. ☹
Vcera o desiatej vecer tu nazvlacali skrinky a kopec kartonov tak sme tu zalození ze az... No nic musime to nejako do poriadku dat.
tak sa majte zatial krasne...

ka3n
4. apr 2010

ahojte..krasne sviatky prajeme aj my..my sme tiez dnes isli do kostolika, ale maly tam nevydrzal tak sme skoncili na detskom ihrisku, furt lepsie akokeby tam pistal..uz vcera mi Slavka /jurocko/ pisala, ze boli v kostoliku posvätit kosik a ja som vobec nevedela, ze take nieco sa robi, u nas vcera ani omsa nebola..uplne prvykrat som to pocula.

goga03
4. apr 2010

ahojte,
prijemne sviatky.
annie, skus babyvak, alebo popros mamu slebo svokru nech ti zoberu branka aspon poobede von, ked cez den pracuju.
na hemeroidy mi pomohol po prvom porode krem dubova kora, pri tomto mi nebolo treba.
inak ja to parodoxne zvladam lepsie ked som doma sama s oboma detmi, ako ked je doma manzel, alebo su tu nasi ako teraz cez sviatky. totiz oliver je potom ako z besnych vajec a predvadza sa. ked sme sami, tak je kludny a v pohode, vsetko pekne stihame a tak.
Tamarka je presne ako on, ked bol malinky, cize skoro vobec nespi a ak ano, tak take 20 minutovky a stale by sa nosila.Ale som uz vycvicena z Olivera, takze ma to nejak neprekvapilo, aj ked som sice tajne dufala, ze to bude pokojne dieta co pospi aspon 3 hodiny v kuse v postielke 😀

viki gratulujem, obdivujem ta, ja by som si na styri deti tak kratko po sebe netrufla 🙂

claudinka
5. apr 2010

ja tiez kukam, aj u nas v teme Mlade maminky mame dve do 30-ky maminy, ktore maju uz styri deti 😀 😀 😀

claudinka
5. apr 2010

Vidim, ze nikde nikoho, to ma tesi 😀 😀 😀 ze si uzivate chvilky s rodinkami 😀 ja som sa uz tiez konecne odzavislacila od vsetkych moznych hier na FB a podobne a teraz tu travim minimalne casu 😉 skoro ziaden.. len som sem dobehla si pesnicky do mp3ky nejake dat, maly zaspal predchvilkou, tak letim do vane a zehlit.. v telke zase nic 😒 otras, neviem, na co to platime, ked tam stale dookola ide to iste a vzdy to skonci tym, ze to vypnem 😀

claudinka
5. apr 2010

A ozaj - chcela som sa opytat, mam otvorene dve krabice UM, bananovy sunar a Hami hajaja 2. Na obaloch pisu, ze do mesiaca spotrebovat, cize ked uz to mam ovela dlhsie, radsej vyhodit rovno, ze?
A este jedna vec - nepoznate niekoho, kto uziva HAK Tri-regol??

Ideme brat tento alebo buduci mesiac hypoteku na byt, tak sa tesim jak mala.. 🙂 uz pomalinky vyberame nabytok a tak, tak konecne sme sa niekam pohli 😀