Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

martinna78
17. máj 2009

Ahoj Silvi, sranda,ze si ju spoznala, ked bola len s manzelom 😉 aj Miško je zlatunky smejko 🙂 aj Sofinke sa velmi lúbi, stale pozera fotky a videjka na FB tvoje 🙂
Inac to by ma ani nenapadlo,ze teba stretnem, ani som nebola dnes na konovi az teraz, som skor myslela,ze mozno niekoho z Ba stretnem 🙂

lucindela
17. máj 2009

ahojte,
viky: Alexovi vsetko naj...
neviem,ale to nie je velmi skoro davat take male dieta uz na nocnik???viem,ze je to kazdeho osobna vec...ale podla mna si taketo dieta vobec nemoze uvedomovat,co robi...myslim,ze je to zbytocne sa tak ponahlat...hadam ma neodsudite za ten nazor... 😀 😀 😀

eweny
17. máj 2009

tak som konecne popridavala nejake fotocky, som to dost zanedbavala 🙂

dobru nocku zelam, ja som sa len zastavila a uz prcham do postele..

eweny
17. máj 2009

silwie..matka..to je super, ze ste sa takto stretli, aj ja by som chcela stretnut nejaku septembrovku skor ako na stretku..nuz skoda, ze byvam tak daleko..

rony253
17. máj 2009

aj my gratulujeme vsetkym oslavencom 8-mičkovym. idem hajusat, dobru nocku papa

perlab
17. máj 2009

Avojte, prajem sladké sníčky všetkým 😵 😵
Congratulations všetkým osmičkám 😉 😉
Tak my sme dnes boli domka, u našich a u segry ..... mali sme pekný dník 🙂
zajtra ideme plávať a mali by sme absolvovať aj poradňu, uvidím, ako budeme stíhať
pá a ešte raz dobrú nocku 😔

jurocko
18. máj 2009

breeeeee ranko..mi sme včera mali tiez krasny dnik slnecny.tak sme sa vytesovali..len keby mali trochu viac spinkal---za cely den spinkal polhodiny..no nevadi..boli sme na prechadzke v Bardejovsk.Kupel.bolo kopec ludi..maly prvykrat sedel v sportovej verzii z hlbokeho kočiara,velmi sa vytesoval 🙂

noc bola vyborna zobudil sa o pol piatej a napapal sa a este spinka.. 🙂

silwietta
18. máj 2009

dobre ranko zienky...

jurocko ja ti zavidim toho tvojho spinkaca... ale aj my sme na tom uz vyrazne lepsie, uz je to len 2-3 krat za noc to sa skoro aj vyspim 😀

winona24
autor
18. máj 2009

ahojte...utekám ja na kĺby 😉

kajkas
18. máj 2009

Dobre ranko 🙂

ollako
18. máj 2009

dobre ranko tak my sme mali konecne lepsiu noc , len tri krat hore aj to sa len troska napil z didiky a hajal dalej, len rano ho zobudil muzov budik o siedmej, tak mozno by spinkal aj dlhsie...
tak teda sme znova sami, muz isiel do prace na par dni a je som chora, boli ma hrdlo az do usi, som zachripnuta a kaslem 🙄 ..citim sa strasne, ale aspon, ze nemam teplotu

ollako
18. máj 2009

ewen my nebyvame az tak daleko od seba, ale predsa je to dost, ale ak by ste mali cest napr. do bojnic alebo tak, tak sa ozvy 😉

silwietta
18. máj 2009

win, drzime palceky

zuzana1710
18. máj 2009

ahojte.. 😉

anickaajanko
18. máj 2009

Ahojte
tak aj nas sa konecne troska upravili noci
budime sa o 02,00 hod a 5,30

len este to zaspavanie nechce ani za svet zaspinkat o osmej len o deviatej
je to neskoro vsak?

kedy chodia vasi drobci?

nam sa to rozbilo od zmeny casu a od vtedy

vcera sme boli na nakupoch v madarsku
cestu zvladol ok aj ked som sa bala
len som ho trosku neprimerane obliekla hrozne bolo teplo
v niektorej deti bol aj jarmok kupila som mu prvy balon tak sa z neho vytesuje

pekny den vsetkym

zuzana1710
18. máj 2009

nitra neda stretko??? 🙂 🙂

evitkamalicka
18. máj 2009

ahoj maminky

anicka nas chodi spinkat okolo 18:30

rony253
18. máj 2009

ahojte, tak Sara uz tretiu noc spi nod tej pol osmej osmej do tretej, potom sa kojime a o pol siedmej vstavame a kojime sa, teraz tiez papala MM neskor jej dam ovocie alebo trosku kase s ovocim uvidime
neviem akym zazrakom sa rozhodla v noci spat tak dlho, aj ked tu prvu noc co tak dlho spala, som si myslela, ze to z toho, ze som ju po kojeni dotankla UM 90 ml, ale omyl tieto dve noci som ju len nakojila a spala tiez do tretej a moje prsia chvala bohu neboli na prasknutie, do tej tretej boli take akurat na papanie.

vejinka
18. máj 2009

dobre rano tiez sme mali jednu z tych lepsich noci..ale aj tak som taka otapena a xce sa mi spat aj ja by som sa rada stretla s niektorou ale ja som uplne od cesty 😀 nevadi na larione sa stretneme 😉 vcera bolo u nas neskutocne horuco sme boli v meste na zmrzline boze uz stoji 30 centov..ked to takto pojde dalej tak bude stat euro co nevidiet a stretli sme sa s muzovym byvalim spoluziakom aj so zenou a maju malinku dcerku dvojmesacnu tak sme klabosili a oni ze pouzivaju bebu ha1 a ja ze mam doma balenie neotvorene a ze im ho kludne dam tak sa potesili a ja sa ho aspom zbavim..zaruku ma do konca jula..oni to minu hned ja by som to malemu musela pridavat do kasicky po troch odmerkach aby sa to u nas spotrebovalo..ale aj tak mame to balenie nacate a este asi polovica toho je no potesila som sa ze to nevyhodim a obdivovali Erikove haro aj zubky 😀 😀 cestou domov o pol siestej som ho nakojila na lavicke vonku a o pol siedmej mal kasu ale celu cestu ani oka nezazmuril furt cumakovat z kocika a velmi ho drazdil slnecnik..uz sme ho dva krat opravovali co furt ho nici 😅
aj noc bola teplaaa..malemu som obliekla len body a sup do spacieho vaku..a zda sa ze mu bolo akurat 😉

zuzana1710
18. máj 2009

dnes je zase nejake divne pocasie..jeden den 100stupnov a druhy pomaly cigani padaju z neba 😠

vcera moje dieta prvy krat spadlo...stvorkovala po kuchyni a ja som si nevsimla,ze sa postavila za pomoci stolicky..no lenze stolicka sa posunula a moje diite s hlavickou rovno do stolicky..a tak mame trosku zmalovane ocko..a vcera sa naucila sadnut si..teraz si stale sada... 😉

natasa8
18. máj 2009

ahojte..... 🙂

aj my sme mali pekny vikendik... vcera som dala malu spat poobede do postielky (pekne si pospala az 1,5 hodiny) a von sme isli az po olovrante. Bolo to super, asi to tak budem robit aj v lete, ked budu horucavy, pred stvrtou sa von nebude dat vydrzat. Len neviem co budem robit s tolkym volnym casom, ak bude mala spat cez den dokopy 3 hodiny v postielke 😀

Inak vecer sme museli nechat malu prvy krat plakat v postielke, bolo to hrozne, ale mala vobec nechcela spat, pritom jej nic nebolo, len chcela ist do obyvacky lebo vedela ze tam je muz a pustena telka 😠

ba80
18. máj 2009

ahojteeeeeeeee... 🙂

vejinka
18. máj 2009

natas..ahoj my sme vcera lamali rekordy v spani doma..doobedu od osmej do jedenastej a poobede od pol jednej do pol stvrtej 😉 samozrejme potom vonku nexcel spat..a ani vecer zaspal az o pol jedenastej

vejinka
18. máj 2009

ba ahooj 😉

vejinka
18. máj 2009

idem sa kuknut na teplomer kolko je teraz stupnov..doma mame 23

vejinka
18. máj 2009

ale malemu som poriadne vyvetrala izbu a mal 19 ale spi dobre uz haja asi cca hodinu

vejinka
18. máj 2009

nooo to som si mohla mysliet je 19 stupnov v tieni...to zasa bude hic..rozmyslam ze by mi trebalo aj nohe oholit ale taaaak sa mi nexce 😒 no asi sa premozem a poobede ked bdue maly spat dam sa do poriadku 😀

natasa8
18. máj 2009

ahoj ba 🙂

win.. aj my pojdeme cez vikend na stredne slovneksko - do Brezna. Moje krsniatko Norko mal vcera jeden rocik 😵 tak sa tam stretneme so segrou a budeme oslavovat 😉 Ostanem tam na tyzden....

Martinka.. jeeeeeej, ty si si vcera spomenula na Katku 🙂 dakujeme za gratulaciu 😵

johnie
18. máj 2009

ahojte..

vejinka
18. máj 2009

co ste sa zasa odmlcali..sak ked pisem ja neznamena to ze vy mate byt tichhooo 😅