Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
9. dec 2009

vanilkové rožky idem robiť podľa receptu z časopisu a jojo kolieska to sú také zlepované orechové kolieska čoko krémom

ka3n
9. dec 2009

ahojte..trosku som vas docitala..ja som dnes zase upratovala apritom uz si myslim, ze ani neni co...este som chcela podlahy umyt, ale uz sa mi nechcem..pojdem sa trosku skulturnit, potom do obchodu a s drobcom na prechádzku, konecne neprsi a navecer by mala prist kamoska..

Inak baby mrkali ste pocko uplne ochladenie hlasia, ale strasne sa tomu tesim, hadam im to vyjde.

natasa8
9. dec 2009

ahojte....

estell - ten recept vyzera super, ja mam napecene len medovnicky, robila som v nedelu, ale este ich musim nazdobit 😒 Vobec sa mi do toho nechce, ale dnes vecer asi zacnem. Na vianoce ideme k nasim, takze piect bude moja mama 😀

varenie aj mne lezie poriadne na nervy 😠 😠 mam pocit ze stae dookola to iste, a najviac neznasam ked sa spytam muza ze co chce jest tak povie "Mne je to jedno" 😠 😠 😠

ka3n
9. dec 2009

natas mi hovor s tym varenim, esteže neni muž doma, inak by som musela varit, takto iba nieco na rychlo pre mna a pre drobca..budem varit asi az v piatok nejake masko na stave pre manzela ked pride zo sluzobky a cez we vytahujeme jaternice 🙂) ...

natasa8
9. dec 2009

no moj muz odo mna tiez nevyzaduje kazdy den navarenu veceru.... ale moja mala je hrozne prieberciva ☹ ☹ vacsinou sa snazim varit na dva dni, ale ked to krpata jeden den uplne odmieta, tak musim vymyslat hned druhy den nieco ine...

dajte mi nejake typy na rychle jedla ktore vasim drobcom chutia ...

evitkamalicka
9. dec 2009

ja mam napecene medovnicky, kavove hviezdicky s marcipanom, este urobim kokosove pusinky a nepecenu kokosovu roladu a nakoniec tesne pred Vianocami kremove kolaciky a tortu muzikovi, kedze my mame 26.12. aj oslavu muzikovej 30tky, narodky ma sice 1.1., ale vtedy nemozu vsetci prist

evitkamalicka
9. dec 2009

moj muzik vecer uz teple veci nejedava, vzdy len rozky a podobne, takze ja varim len pre nas s Adamkom

natasa8
9. dec 2009

a z tej kuraciny uz o chvilku zacnem kotkodakat 😠 😠 😠

evitkamalicka
9. dec 2009

k nam pridu na Vianoce moji rodicia takze pecenie a varenie je na mne, kedze pridu tesne pred vecerou

ka3n
9. dec 2009

natas, ja som hovorila, ze sa zo mna z nej uz stane sliepka 🙂)
ale najrychlejsie a najradsej ju varim, pecem 🙂)

evitkamalicka
9. dec 2009

mne v poslednom case kuracina nechuti, teraz mozem fasirky a hovadzinku 😅

terezicka
9. dec 2009

Ahojte 🙂
Nataš ani mne Marek neporadí čo mám variť a keď náhodou hej tak si myslí že ďalši polrok nemusí poradiť nič. Keď sa ho náhodou spýtam čo variť tak odvrkne že veď som ti povedal minule - ibaže to minule bola dobrý mesiac dozadu 😠

Ja ešte nemám nič napečené, čakám až mi spolužiačka pošle recept na medovníčky lebo vraj sú veľmi dobré tak vyskúšam podľa nej. A doma budeme aj tak len 24, potom ideme na dva dni k našim tak sa mi neoplatí ani veľa vypekať. A svokra nám asi tiež niečo dá a ja nemám rada keď musím vyhadzovať koláče lebo ich bolo veľa napečených...

goga03
9. dec 2009

caute,

varenie no comment,uz nemam inspiraciu a hlavne mi uz ani nechuti a ak zachuti, tak aj tak to vygrciam.
po 3 tyzdnoch bez vracania, vraciam zase, vcera som bola na poradni a mam makky krcok maternice :( ze vraj to je z toho vracania alebo z toho ze dviham maleho.

takze teraz mam mat kludovy rezim.
no ale neviem ako mam uviest do praxe ten kludovy rezim pri zivom a neposednom dietati. a dvihat ho tiez musim, minimalne ked ho davam do jedalenskej stolicky, kocika, do postielky a tak :( a nehovorim ako zapasim pri obliekani a prebalovani.
a prechadzky len kratke. a to mi zvykneme byt vonku 1,5 hod doobeda a 1 hodinu poobede :(
ach jo, a este k tomu ani babatko sa nechcelo ukazat,ci je dievca alebo chlapcek.ale to je to najmenej.

goga03
9. dec 2009

a vejinka uprimnu sustrast, ale ako to uz niekto pisal, jeden odide a druhy pride ☹ mozno si uz tehotna a este o tom nevies.

kamilka12
9. dec 2009

keby to tolko nestálo tak to malému kúpim 🙂

http://www.tvproducts.sk/nafukovacia-trampolina

jurocko
9. dec 2009

ahojjjjjte bola som u kadernika,mam trvalu a nabuduci tyzden este mi urobi melir tak som rada...taka zmena
zajtra ideme do PO popozerat tak uvidm ci si na seba nieco kupim 😉

estella
9. dec 2009

tak ja uz som upiekla dalsiu varku lineckych uz su aj polepene aj ozdobene..a zajtra asi urobim to krehke vanilkove pecivo...a mam o program postarane....

veji uprimnu sustrast..... ☹ ...a ako pise goga mozno si uz naozaj tehotna...u mna to tak bolo moja stara mama zomrela 7.12 a ja som hned potom otehotnela...

jurocko ty sa mas ked si chodis po kadernikoch ja som nebola u kadernika ani nepamatam...ale ked tak rozmyslam co by mi aj robil ked ja zapustam dlhe vlasy.... 😵

buksy
9. dec 2009

ahojte dievcence...
ja vas citam ale akosi nestiham prispievat...
tiez peciem vianocne... momentalne mam v chladnicke zarobene cesto na linecke a medovniky...
a dnes vecer a zajtra budem piect...

veji..uprimnu sustrast...

evka1310
9. dec 2009

Ahojte maminy...no mi sme tu uz strasne dlllho neboli 🙂 iba som vas chcela pozdravit...akosi nestiham PC aj malych

ka3n
9. dec 2009

ahojte..my zabijeme dlhy nudny vecer bez tatinka..boli sme aj vonku, teraz sa napchavame cokoladkami a pojdem ho dat trosku dolu svokre nech sa s nim zahraju, dnes neboli doma, tak s nim este nebola...booze ja mama strasnu chut na pizzu a cely den premyslam, ci objednat alebo nie..och...asi zajtra na obed..

ka3n
9. dec 2009

ja tiez premyslam, ze pojdem pred vianocami kadernicke....baby mam si dat zase melir?

vejinka
9. dec 2009

ahojte ka3n jasne daj si melir..pekne si to mala 😉
zajtra rano odchadzame na dolniaky o druhej je pohreb potom kar a potom rychlo domov..som zvedava ako to vydrzi maly..vsetci mi vraveli aby som ho doma nechala ale da sa to?? jemu sa treba venovat svokra by ani nenavarila ani neupratala a uz vobec by ho nedokazala uspat a to ze by mi volala na pohreb ze jej vresti a nevie si s nim rady...no ja by som cez telefon infarkt dostala keby ze pocujem plakat a nemam mu ako pomoct...takze ide s nami a druha vec ze kojim denne este 4 krat kojim takze nemozem len tak si odlozit dieta na cely den a cicky mi exploduju ..alebo by som dostala zapal to nie...takze uz od rana mu hovorim ze ideme autickom zajtra rano a uz si sedel aj v autosedacke asi hodinu..proste sedel a sedel..no dufam ze mu to vydrzi tie hodiny v aute bereme termosku s cajom par keksikov presnidavku a skusime bez kojenia v aute. a na dolniakoch mi sesterka pozicia kocik tak bereme fusak lebo okolo jednej druhej maly spava tak si pospi na pohrebe..len dufam ze bude spat v opacnom pripade to bdue hotova katastrofa kedze viem aky je "hrozny" ked nespi 😔 drzte palce aby sme to zajtra prezili..okolo osmej vecer sme doma potom sem dojdem a poreferujem ako bolo

ka3n
9. dec 2009

veji, tka to mas zajtra moooc tazky den, pevne verim, ze to zvladnete vsetci..a kolko tam trva cesta autom? a s kym idete autom? alebo ako idete ?

ja idem maleho uspat a potom sem pridem...papa

vejinka
9. dec 2009

no cesta trva tri hodiny cize tri tam tri naspat a bere nas moj otec..mama je uz tam a vsetko vybavuje a ideme my traja otec a brat...cize plne auto a potom na druhom ide segra s rodinou

luciankasebastianko
9. dec 2009

ahojte dnes sme boli na tom očkovaní 15. m + kliešťak zvládol to skvele ano moc neplakal ken ked mu to pichli potom som ho nemohla dostať domov tak sa mu tam páčilo 🙂 dlho som debatila s dr . nemala tam nikoho v čakarni tak sme diskutovali 😀 nemala zatial ziadnu reakciu na očkovanie a to už má 30 r prax , a vraj mak je velky alergen ten nedávame až okolo 3 roku 😕 a malého vážila tak že som ho drža na rukách a potom sme odrátali moju váhu a čuduj sa svete vyšlo to 12 kg takže mám pekne priberá 😀 😀 😀 no to tie ťažké svalstvo aj dr. povedala že je hutny 😀 teraz mal zvyšenú teplotu 37 ale to telo vytvára protilátky tak som mu nič nedala už spinká a ozaj štepili nás do nozičiek 😕

annie13
9. dec 2009

Veji šťastnú cestu, nech je malý dobrý, a aby ste zvládli pohreb, bude to ťažke, ale starká sa už na Vás díva z nebíčka, držte sa

vejinka
9. dec 2009

dakujem babulky

luciankasebastianko
9. dec 2009

veji šťastnú cestu

winona24
autor
10. dec 2009

dobré ráno kočeny.... 😉 😉

winona24
autor
10. dec 2009

Moje dieťa mi práve pripravilo prekvapenie....zavrela sa v obývke a keď som tam nabehla tak sa na mňa vyškierala zo sedačky ,na ktorú netuším ako vyliezla.....pomoooooooooc