Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

luciankasebastianko
23. máj 2009

Ahojte mamičky (September) rada by som sa k Vám pridala, tak sa predstavím ja mám 26 volam sa Lucia a náš Sebastianko sa narodil v nedelu 7. septembra 2008 o 23. 40.m 3O4Og Teraz máme cca8500g zatial nemáme zúbky, kojím, najračej je vo vode preto chodíme plávať 2X do týždňa,chodí v chodídku tiež prežívame to krásne obdobie 8m uložila som 10 fotočiek na album tak ak mate chuť sme na Sebastiánko07082008 tak toť vše prajem dobrú nôcku 😉

vejinka
24. máj 2009

prvaaaaaaaaaaaaaaa?

vejinka
24. máj 2009

lucia vitam ta oficialne medzi mami mamickami a hned aj idem kuknut fotecky 😉

vejinka
24. máj 2009

velmi pekne fotecky hlavne tie vianoce sa mi pacia..vyzera ako po pol deci 😀 😀 😀 no milucky je ale povedala by som mu viac hmotnosti ako 8,5 kila 😉

vejinka
24. máj 2009

my sa ideme teraz naranajkovat potom ho ulozim spat a pridem...cca o 9:00 😉

jurocko
24. máj 2009

breeeee ranko,druhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
mi sme po ranajkach,Tobiasko stoji na nozkach a ani sadnut nechce ☹ on by vkuse vstal na nohach
tobiasko sa zacal budit treti den rano o piatej....kym este nestal v postielke tak som ho nakojila,ulozila do postielky a spinkal dalej,odkedy stoji v postielke tak sa postavi a krici,rozprava sa alebo place a vynucuje si pozornost aby som nespala.. 😠trochu si este podriemem ale ked place dam mu cicu,opet do postielky a dookola az potom stavame a sme uz hore....zmena režimu ☹

u nas je take cudne počasie,raz zamracene,slniečko,ale tatik nam rano odisiel do prace tak sme sami... ☹ pride az zajrra rano okolo 9.00 hod. ☹

eweny
24. máj 2009

Dobre ranko prajeme,noc sme mali celkom fajn,len rano o 4.00h ma zobudila strasna bolest hlavy..malemu som urobila mliecko..isla som si potom lahnut do obyvacky,dala tabletku ale zaspala som az o 5.30h..nuz a hlava ale boli stale 😢

eweny
24. máj 2009

Idem si dat kavicku,snad trochu zaberie

eweny
24. máj 2009

My dnes mame 4. vyrocie co sme s muzikom spolu 🙂 aj by sme niekam chceli zajst..musime vymysliet..

vejinka
24. máj 2009

ahojte takze rony kolac som upiekla..ale ta konzistencia ma dost prekvapila sak to bolo huste ako lepidlo...no ale uz je opeceny a teraz chladne...po obede okostujem ale vyzera ze je upeceny...no a nemala tam este ist stava z kompotu?? alebo co ja viem mlieko? 😉

claudinka
24. máj 2009

gratulujeme ew 😵 😵

vejinka
24. máj 2009

maly mi uz spinka...a ja mam cas 😉 xcela som poupratovat kedze vcra sa mi nexcelo ale ked spi tak nejdem buchotat aby som si ho nezobudila

claudinka
24. máj 2009

luciankasebastianko vitaj medzi nami 😉 😉 budes k nam chodit castejsie? maly je peknuckyyy 😉 😉

rony ja som nepisala, ze zubar povedal, ze nekojit co najdlhsie, len povedal, ze nenechavat babatko zaspavat na ciciku a v noci obmedzit kojenie na minimum 😉

zuzana1710
24. máj 2009

ahojte.
ja len na skok..

mY vsetci-tvrde Y
mI mne-makke i

to len pre istotu..lebo mi tecie voda zo zubov...

claudinka
24. máj 2009

zuzi supiis 😀 ale nepochopila som Ta 😀

winona24
autor
24. máj 2009

zuz ja áno...... 😀 😀 😀 😀 100 bodov

winona24
autor
24. máj 2009

vítam novú tvár 😉

anickaajanko
24. máj 2009

bre ranko aj my vitame lucinkusebastianka
zlate babatko

noc celkom usla len skoro vstaval
ale spinka teraz
idem na ten kolac rony

eweny
24. máj 2009

Zuzi,hned som sa isla skontrolovat,ci to u mna sa chyba vloudila

kamilka12
24. máj 2009

Ahojte

zuzi - 😉

ew - gratulujem Vám 😵

mne sa dnes nič nechce...

Ozik, už druhú noc dávam malému v noci "iba" čaj a zatial mu to stačí..mlieko nepýta 😉

winona24
autor
24. máj 2009

ew u teba určite nie.....ale ja už nejdem poukazovať,lebo naposledy som mala niekoľko IP urazených

luciankasebastianko
24. máj 2009

Ďakujem za privítanie ste milé 😀 🙂 🙂 😉 vejinka dokonca som si neni ista ani tymi 8.5 kg(vaha je K.O )na 8 m prehliadke mal 7950g (7.5) minulí mesiac pribral len 1OOg uvažujem, že mu skúsim dať umelé mliečko Aj v noci je často hore možno mu to moje mliečko nestačí. Idem variť mám tu majstov robime zábradlie na balkonoch ešte nemáme skolaudované a zabradia musia byť! určite ešte 😀 ozvem

eweny
24. máj 2009

Krpec mi zaspal,tak idem vlasy umyt a trochu sa skulturnit..

winon,nevies ci sa nahodou dnes nieco nekona v BB?

eweny
24. máj 2009

Winon,tak ty takuto postu dostavas?

kamilka,dakujeme..nejak rychlo to uslo 🙂

vejinka
24. máj 2009

lucia ...a co na to doktorka? ved teraz tie deti uz nebudu tolko priberat...ale musim ta upozornit ze ked mu das UM nechtiac si tym znizis tvorbu mlieka a on sa mozu uplne odstavit..my sme hore v noci kazdu hodinu ale este zijem..a neplanujem s kojenim skoncit 😉

eweny
24. máj 2009

Veji,inak ja ta v tom nocnom kojeni obdivujem..ja by som to urcite nezvladala tak fungovat..ked sa totiz nevyspim,som zuriva ako pes..

vejinka
24. máj 2009

ew hehehe sak ja zuriva ako selma..ale uz si tu zvykli 😀 😀 😀 😀

vejinka
24. máj 2009

no a ozaj aby som nezabudla aj medzi detmi su vynimky ako napriklad moj ERIK ten pribera ako mama ..kazdy mesaic kilo 😀 😀 😀 😀

vejinka
24. máj 2009

lucia a nemaju nahodou u doktorky pokazenu vahu..lebo vobec nevyzera ze by bol take fifipierko 😉 ale ask tu su deticky aj ovela lahsie takze vahu ma ok 😉

luciankasebastianko
24. máj 2009

Doktorka to zatial nevidí tragicky predtým pribral 700g za m. Ja tiež nechcem prestať uvažujem len nad jednou malou 100ml flaštičkou k večernému cuckaniu. Kobuk dolu venjinka mali je hore každé 2-3 h si hrdina K