Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

anickaajanko
24. máj 2009

😉
moja rec

ka3n
24. máj 2009

hej pekne auto, som pozerala aj ja..

anicka, ako sa jazdi malemu? Matusko je cely happy ked niekam ideme, som spokojna s takou kupou, aj ked to dost stalo.

anickaajanko
24. máj 2009

to je nieco ako odrazadlo
kde ste to kupili
od kedy je v tom

anickaajanko
24. máj 2009

joj ka3n
za ten nateseny piskot a smiech to stoji za to
velmi sa mu tam paci
a este ked tym zrazame oca 😀

ka3n
24. máj 2009

aha, to sme este neskusali..my v nom nosime chleba, ked ideme do obchodu 🙂)

bubinko83
24. máj 2009

anicka,to nam svokra kupila v dračiku da sa tam dietatko tlačit a ked už vie chodit služi autičko ako odražadlo. 😵 Je to super vyhrava to a maly je v tom velmi rad.

http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

anickaajanko
24. máj 2009

bubinko dakujem
pojdeme to kuknut je to peknucke

no len moja svokra by to nikdy nekupila

eweny
24. máj 2009

Stale nejak nevieme kam ist na vylet,to je hrozne 😢

jeeej presne toto odrazadlo ideme malemu kupit,je super..jeho kamaratka Zuzanka ma take ale ruzove a malemu sa v nom velmi paci..

Ani moja svokra by mu take nic nekupila,vlastne ona mu nic nekupuje..

anickaajanko
24. máj 2009

eweny detto
hracku mu este nedala
par handier z najlacnejsieho aj to na krstiny a tie boli v oktobri
a ustrikovala mu sveter a ciapku ani raz to nemal

ruzove som videla tiez u kamosky je nadherne

aky vylet eweny
?
kovacova teraz v sobotu
to mate blizko kone....
alebo Zvolen v nedelu
na zamku bude program k MDD so stanice ide detsky vlacik

alebo nedela Bystrica Europa MDD

eweny
24. máj 2009

anicka, ano do tej Europy by sme isli, ale ideme na prijmanie synovcovi..dnes by sme chceli niekam zajst, ale kym sa my rozhodneme, tak nikde nepojdeme..

eweny
24. máj 2009

anicka, teraz pozeram fotky..Branko je aky zlaty 🙂

anickaajanko
24. máj 2009

jej dakujeme
aj petko je chutnucky a s tou klavesnicou
skoda ze ten Larion nieje vacsi ze by sme boli s vami, videli babatka

vejinka
24. máj 2009

win sak to ze maly vyzera uz velky..a ja by som rada nejake babatko ...tak intenzivne uvazujem o druhom ale mu tento rok nexce ani pocut a ja sa bojim ze druhe by bolo cisarom...ale myslim na to dost casto ze by som rada pre Erika surodenca a sak amme mat 4 tak som zvedava kedy to stihnem..lebo tak rozmyslam ze ked bdue mat maly dva roky alebo najneskor tri roky lebo je blbost aby som si nasla robotu a potom po roku dvoch ist na matersku xcela by som si to odbit naraz ako moja segra..ta si to dobre poriesila 😉

win a ja sa nepredbieham kto ma viac kilov ved som lucii napisala ze to nieje malo co ma jej maly...ale dievcata su ozaj lahsie..len rpe porovnanie: neter ma 2,5 roka a 12 a nejake drobne 😉 a je zdravucka len je lahucka 😉

luciankasebastianko
24. máj 2009

Caute baby už som tu! majstri najedený, maly zdriemol ja ani tak nemám trach že má malý malo kg. len doteraz prespal aj 5 h v kuse a teraz.... win určite sa prikláňam k názoru že prekrmené deti tak to fakt nieje super, obezita u malích deti ......strach vejinka moja kamarátka čaka 3 cisarakom 1 -takmer 3roky, 2- 7mesiacov 3 v brušku 17 tyž. Velmi dobre jej poradil Dr. že némá brat ATC že určite neotehotnie, ale je velmi statočná cisarsky je pre ňu malina. keď budu na jeden šup 2 tak sa ktým 4 aj dopracuješ

luciankasebastianko
24. máj 2009

bubinko83 tuším si my najbižšie ako tak pozerám, do TO som chodila do školi a som 83 ročník bývam v Chudej Lehote 14 km od TO poznáš to?

vejinka
24. máj 2009

lucia tak ja cakam tentokrat jedine trojicky....lebo dalsieho porodu sa zjavne nedozijem ..rana po cisarovi este teraz obcas boli a stipe..no ale je to zasah do organizmu a rekonvalescencia je u kazdeho indi-vindi

vejinka
24. máj 2009

alebo aspom dvojicky...nech mi to porodit 4 deti netrva do 50tky 😀 😀 😀 😀

vejinka
24. máj 2009

jooj tak by som spala...ale pockam kym sa maly zobudi a pojdem upratovat..ale nexe sa miiiii 😔

kamilka12
24. máj 2009

veji ako chutil koláč? 🙂

vejinka
24. máj 2009

bohovsky

vejinka
24. máj 2009

vsetci mi ho pochvalili..ale tak vzdaka patri rony 😉 ja som dala troska menej cukru..a cely prasok do peciva 😉

vejinka
24. máj 2009

kurnik hrozne ma boli hlava... 😠 muism koncit ☹

kamilka12
24. máj 2009

skúsim ho aj ja niekedy...mna tam trochu zmiatli tie smotany 😕 ale keď to tam má byť tak to tam dám..

eweny
24. máj 2009

Tak ako som predpokladala, tak sme nikam nesli ☹ muzik si zmyslel ist do arboreta az neskoro..pre neho je hracka na 15 minut nakrmit dieta, vychystat seba, jeho a pobalit veci..hmmmm..vidno, ze je asi supermuz 😠 😠

eweny
24. máj 2009

tym jeho som myslela vychystat Petka, vsak na co by som chystala stareho, nie? 😀

eweny
24. máj 2009

jeeeeeej kolac, hodte niekto kusok

anickaajanko
24. máj 2009

mne chybali potrebne suroviny ale tento tyzden sa k nemu dostaneme
s muzikom mame tichu domacnost kvoli svokre
tak mu nebudem este aj vypekat 😉

taka ticha domacnost je fajn
pretoze sam si poobliekal maleho a siel kocikovat uz je hodinu
inak by lezal pri telke

eweny
24. máj 2009

anicka, aj u nas tak..ja som sa urazila, lebo som zrejme naivne cakala nejaku super inciativu kedze mame dnes 4. vyrocie..ale kdeze!..tak zavelil, aby som mu maleho obliekla a isiel von..tak nech sa paci, mne to len vhod padne, dost sa nachodim ked je prec..a ten moj by nelezal pri telke, ale sedel pri pocitaci 😀

eweny
24. máj 2009

ale aby som nebola taka zla, tak musim uznat, ze sa s malym aj dost doma hra..

eweny
24. máj 2009

vsak ale za chvilu doletia, lebo drobec zacne vykrikovat ham-ham z kocika a nema mu co dat okrem chrumiek, tak dojdu a urobim mu kasicku..