Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

bubinko83
3. jún 2009

dobre ranko prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

jurocko
3. jún 2009

bre ranko...druhaaaaaaaaaa
uz sme hore a Karin vystraja na zachode s Tobiaskom a ochvilu ideme do skolky

johnie
3. jún 2009

tretiaaaaa ranko

anickaajanko
3. jún 2009

stvrtá bréééééééé ráááááááánko

eweny
3. jún 2009

Dobre ranko damy 🙂

mali sme otras noc,kazdu chvilu sa budil s placom a krutil po postielke..zrejme nam tie homeopatika nejak nezaberaju 😢

evitkamalicka
3. jún 2009

Dobre ranko

eweny
3. jún 2009

Evitka,ahoj 🙂 co nove mate s Adamkom?

evitkamalicka
3. jún 2009

ew servus...nove dokopy nic, len to ze az moc rozpravame a niekedy ma uz z toho celodenneho blabotania a kricania boli hlava 😅 ...a naucil sa plut ako dospelak tak je to velka sranda, ale vsetko dookola mokre, lebo ho to nesmierne bavi

eweny
3. jún 2009

Evitka,plut? 🙂 to musi byt podarene..aj Petko pluje,ale to skor tak prska ako rozprasovac..a hulaka aj on cely den a za vsetko mrnci a jeduje sa..trosku ma hneva,ze este nestvornozkuje..asi skoro vsetky deticky tu to uz zvladaju..nuz snad ma jedneho dna prekvapi..

silwietta
3. jún 2009

ahojte dievcence... my sme dnes vstavali uz pred siestou... ale aspon mam uz vela veci porobenych a mozem si vylozit nohy a zapnut net 😉

vejinka
3. jún 2009

dobre ranko moj brat dnes robi statnice...taak mu drzim palce aby to dobre dopadlo..vraj da vediet hned ako skonci..a inak noc ako vzdy a teraz mi maly zaspal a sme hore od piatej hruza 😖

jurocko
3. jún 2009

rony ano mal maly hrbolcek ale strasne dlho--par mesiacou a teraz mu idu dalsie tri naraz..zacina byt nervozny...a malo spinka cezden..noc je v pohode lebo iba raz sa budime na cicu a hned pri nej spinka a nemyslim si ze ste posledne co nemate zubky..su tu viacej deticky čo zubky este nemaju...

vejinka
3. jún 2009

ksmil ty kokso ja presne vcera ked sme isli spat ...take velke brucho ako v 5. mesiaci a ked som zaspavala mala som ruku na tom mojom velkom bruchhu a zrazu kop kop normlane som vyletela presla som sa po izbe a lahla ...a znova kop kop ty brdo ak to neboli crevaaaaa tak som tehotna ale ono by to aj sedlo s tym ze naposledy sme mali sex asi v januari alebo vo februari...ale poviem ti som z toho este teraz v soku lebo ozaj to brucho je dost velkee a maly mi vcera po nom buchal a daval facky.. 😅 akokeby ziarlil..ale pamatam ked som bola tehotna tak som vracala skoro furt a teraz nic tak sa len utesujem ze mi sibe a ze som vcera nic necitila

jurocko
3. jún 2009

vejiiii waaaw kup si tehotensky tast a budes kludna 😲

jurocko
3. jún 2009

test oprava

kamilka12
3. jún 2009

Dobré ránko,

vejinka - ja som si pripadala ako šiši ale ozaj som cítila "pohyby"..ono to bol možno aj tep alebo čo, ale keďže už viem aký je to pocit cítiť bábo...toto bol veľmi podobný 😕

ew - neboj, ani mi neštvornožkujeme...včera sme kúpili aj my tie homeo...a pani v lekárni povedala, že mu možem dávat 10 guličiek naraz a 4x za den...vraj účinok nastupuje velmi rýchlo ale trvý iba nejakých 15 min...preto to je dobre hneď pred spaním dať, aby mohol kludne zaspať..a ak treba...neskor znova

Večer mal malý 38,5, tak sme dali čipok, dnes už nemá...uvidím, čo sa z toho vykluje 😒

kamilka12
3. jún 2009

oprava - MY 😲 😲 😲

vejinka
3. jún 2009

boze baby len citam a citam co ste popisali vcera a reagujem obcas teraz to vyzera ze uplne od veci pisem...no ale kaslem na citanie zo vcera a prejdem na dnesne ...

test? a co som nacisto uz rozum potratila? 😅 ako si mozem kupit test aby o tom nikto nevedel..? to sa neda a ked to poviem muzovi tak ma zavre o par metrov dalej do nemocky do cvokarne 😅

vejinka
3. jún 2009

kamil ja presne to iste...ale aj keby som bola sice neviem ako ale hetotna tak maly ma cez 11 kil

vejinka
3. jún 2009

ale nemozem byt lebo sme pouzili ochranu a ani dobry pocit som nemala lebo ma vsetko stipalo a palilo..to by bolo ozaj cudne kebyze v primaku je diera a nejakym sposobom by sa mi uvolnilo vajicko..kedze kojim furt furt

vejinka
3. jún 2009

a robili mi citologiu takze asi by uz zistili keby som bola v tom nie?

silwietta
3. jún 2009

veji, aj ja mam obcas take haluze, ze som tehotna... brucho velke, nieco tam sramoti, zvycajne vetry 😀 😝

vejinka
3. jún 2009

ew ani my nestvornozkujeme nelozime a asi tak skoro to ani nebdue ale dnes som mala taky cudny sen ..maly uz chodil a za dve sekundy kopletne preliezol manzelske postele som ani nestihla obehnut postel a uz bol na zemi...esteze to bol len sen a veru som rada ze zatial to este nedokaze 😅

vejinka
3. jún 2009

silwi hehe o tom mi nieco hovor ..tema vetry je u nas velmi obluebena hlavne vecer v posteli..aj vcera mojkali sme sa maly uz davno spal a v tom prrrd muz mi perinu pritlacil aby nic nevislo..a rehotal sa ale ked som si druhy krat a tak dost dlho tak sa nastval a poslal ma na zachod lenze mne sa nexcelo..tak som sa len otocila a v tom som vypustila dzinov von a muz ze ho budem mat na svedomi ked sa rano uz nezobudi 😀 😀 joj ked dva dni jeme fazulu to da zabrat aj volovi nielen mne 😀

vejinka
3. jún 2009

no a muz mi vcera este povedal ze sa da na dietu a bdue cely tyzden jest kapustu...tusim sa mi xce pomstit 😀 😀 😀 😀

bubinko83
3. jún 2009

ani my ešte neštvornožkujeme a ani si ztoho hlavu nerobim,ved raz určte začne.Aspon nemusim ešte za nim stale utekat. 😉

vejinka
3. jún 2009

baby preco amme take velke bruchaaa? ja to nechapem

vejinka
3. jún 2009

no my zjavne ani nebudeme stvornozkovat ale uspech je uz len ten ze mi vydrzi na bruchu 1-2 minuty

vejinka
3. jún 2009

bubi hehhe ta fotka kde je ako CUCAR je perfektnaa moj maly by len tak niekde nezaspal.. 😅

eweny
3. jún 2009

Tak mame teda viacere nestvornozkujuce deticky

kamilka,mne zas v lekarni povedali,ze tie homeo davat 2x denne 5 guliciek a ze 15 minut pred tym a ani za tym nic nepapat..tak ja uz neviem,vsade inak povedia..