Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

annie13
18. júl 2009

aj moj manzel vyhlasoval ze nizsie rost nejde, mne sa to nezdalo kedze od prs trcal von a bala som sa ze poskoci a prepadne von, tak som ho donutila a stala pri nom aby to kukol ze to nieje mozne a jasne ze to islo este a az dole, tak teraz dobre
nas chodak vobec nezaujma len 4nozkovanie a chodenie popri stene, pustil sa uz aj sam, ale len na kusku a cap na zadocek, aj v stoji sa kusok udrzi ale len ked ho nieco zaujme my samozrejme stale nespime

rony253
18. júl 2009

zopar pismenok som poprehadzovala 😀 SORRY

rony253
18. júl 2009

jeeeeeeeeeeej ani ahooooooooooj
no moja nelozi, ona sa sice da na styri ale sa rozplesti na brucho uz som jej aj prdel dvihala no ta sa tak smiala, ze stale padala dopredu mala z toho uzasnu zabavu, aj som pod hrudnik dala plienku, ze ju budem dvihat a da sa na styri a tiez sme skoncili neuveritelnym smiechom a rozpastene proste nechce lozit, mama mi povedala, ze ani ja som vobec nechcela lozit. tak som kupila chodak, lebo uz ani ranajky nemozem urobit, ked ju mam na ruchach ani chlieb nenatriem 🙂

rony253
18. júl 2009

kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeee????????????????????????????,,

eweny
18. júl 2009

dobry vecer zienky..konecne som sa sem dostala 🙂

eweny
18. júl 2009

rony, ja si neviem predstavit, ze by sme chodak nemali..

eweny
18. júl 2009

je toto mozne?..ked sem dojde, tak tu nikoho ☹

rony253
18. júl 2009

ahoj eweny, ja som tu behala po vselijakych strankach, ale uz som tu ale dnes tu nikoho nikde ☹

jana.hcsba
18. júl 2009

ahojte 😎
ew: to iste sa aj mne stava a pravidelne. 🙂

no co inak tu noveee ?

my mame uz 6 zubkov, tak dufam uz to pojde pekne pomaly. uz zacineme chodit, ale stale za ruky sa chce drzat, tak uz naas bolia krize. boli sme nakupit topanocky, musime nafotit a dat sem. no a fotky sem musim este dat z dovolenky. ale nieje cas. 🙂

jana.hcsba
18. júl 2009

no inak dne som bola na gay party - opekacke. tak super, bolo .

a je tu niekto? idem skusit zmensit fotky a sem pridat.

jana.hcsba
18. júl 2009

no, ale toto, nikto , nikto a nikto. tak idem asi aj ja.

rony253
18. júl 2009

jezisi to uz je tolko hodin????????????
ja tu pozeram dovolenky, boze nasla som v Egypte a Tunise krasne hotely, jedna basen aj super ceny, tak sa este musim rozhodnut teda kam poletime 😎
prajem vam dobru noc a dnesny vecer je tu na hanbu sveta nikde nikoho, ja jedina +ew+janka, hanba hanba hanba 😖 , len srandujem venujete sa muzikom, moj pracuje, tak idem k mojej princezne do postele. papa

rony253
19. júl 2009

tak to sa mi snad zda........................................... 🙂
som tu sama ako prst, ale je nedela tak sa necudujem, prajem vsetkym krasnu nedelu v kruhu rodiny. papa

luciankasebastianko
19. júl 2009

ahojky tak baby my sme boli včera večer bez prudu 😖 takže pravek sviečky a tak aj chlanička rozmrazená 🙄

luciankasebastianko
19. júl 2009

pozerali ste TV noviny strašné v tom Trenčíne aj všade rony aj v rakusku 😨

rony253
19. júl 2009

co zaplavy?

rony253
19. júl 2009

luci u nas nie, ale je to mozne, spravy som nepozela takze neviem, mama mi ale teraz hovorila, ze bola v noci v KE hrozna burka

buksy
19. júl 2009

ahojte..
rony ano u nas bola hrozna burka ale je tak super vzduch..prave sme boli na dvore v altanku popit kavicku a trosku poprchalo... no proste super romaantikus... 😉

claudinka
19. júl 2009

ahojte, vcera bolo veru veselo vonku.. som len neveriacky kukala spoza okna.. sme prisli z dedovej oslavy domov a mali sme to ako presne nacasovane, sme vystupovali pocas vetra a ked sme vosli do bytu, tak sa ta spust vonku spustila, este stastie, ze sme stihli dojst domov, inak by sme asi v aute stravili par hodin, kedze maly bol iba v bodycku a vsetky veci v kufri 😒

silwietta
19. júl 2009

ahojte, tak moj brasko s rodinkou vcera vecer odisiel, tak hadam budem mat trosku casu aj na net 😝
najprv musim dat dokopy fotky 😎

buksy
19. júl 2009

claudi... my sme to tiez vcera len tak tak ze stihli... sme si vonku na dvore grilovali stehienka... a akurat co sme dojedli sa spustil lejak ako hrom... 😉

annie13
19. júl 2009

tak moje prosby aby druhe tehu bolo lahsie sa zial zatial neplnia, od rana som 5x zvracala 😢 ledva zijem, po tretej mame navstevu kamosky z VŠ s manzelmi tak tesime, dufam ze uz nebudem zvracat

winona24
autor
19. júl 2009

ahojte dámy...

annie aj pri Brankovi Ti bývalo zle?????

luciankasebastianko
19. júl 2009

anni tak to je mi luto ☹ ja som vracala možno 10 x ale vecinou preto ,lebo som sa večer prežrala 😝 rano mi nebolo zle iba občas večer tak sme sa s mužom smiali že rané nevolnosti mám večer 😀

bendy
19. júl 2009

Ahojte kocky, ja sem v poslednom case ani nestiham chodit, cely tyzden sme niekde lietali a potom sme tu mali muzovho brata s dvomi 2 rocnymi dvojickami takze veselo. Vcera sme boli cely den na kupku, bolo super, Emu som zobrala aj do velkeho bazena...no co ta tam dorabala a ako velmi sa tesila som az prekvapena bola 🙂 🙂 Teraz ju manzel kocikuje tak mam trochu kludu.
A musim sa pochvalit konecne sa nam prerezali spodne jednicky obe naraz tak sa vytesujem 🙂 uz som si myslela ze moje dieta bude bez zubov 😀 😀

bendy
19. júl 2009

idem poprecitovat co vsetko ste popisali odkedy som tu nebola...

luciankasebastianko
19. júl 2009

bendy gratulujeme k zubkom 😀

luciankasebastianko
19. júl 2009

idem s malym von tak večer 😉 ak nebudeme zase bez elektische 😒

rony253
19. júl 2009

ahojteeeeeeeeeeeee, cely den som sa nezastavila 😀 Sara mi neda zit 😀