Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
20. júl 2009

ahoj eweny ja som tu. ako sa mate

eweny
20. júl 2009

winon..rony..ahojte..uz som si myslela, ze tu nikto nie je..

eweny
20. júl 2009

rony, ale celkom to ujde..citala som, ze sa Sarke paci chodak 🙂 to je super..

ja som dnes malemu kupila sandalky, ked som mu ich doma obula, zacal cirkusovat..bal sa ich a ani nahodou sa nechcel pohnut..stal ako prikovany a stale sa pozeral no nozky 😀

eweny
20. júl 2009

baby, dnes som dokvapkala kvapky do tych nasich nestastnych ociciek..lave je celkom fajn ale to prave bez zmeny, takze sa tomu nevyhneme a pojdeme na zakrok..brrrrrrr

luciankasebastianko
20. júl 2009

eweny to mi je luto že to nakoniec budete musieť podstupiť ☹

winona24
autor
20. júl 2009

☹ ☹

kamilka12
20. júl 2009

Ahojte,

baby..ja nejaké špeci recepty s jogurtom nemám, iba všade do polievok, kde by som inak nám dala mlieko pridám na konci, ked ju vypnem 2 lyžice bieleho jogurtu..Najviac mu chutí "mliečna" zemiaková, struková..alebo brokolicová..

ew - 😔

eweny
20. júl 2009

lucianka, aj mne a velmi..neviem preco, ale tak tazko to znasam hoci viem, ze to bude najlepsie riesenie a bude uz navzdy pokoj..myslim, ze uz je na case..ved od narodenia sa trapime..

eweny
20. júl 2009

winon ☹ ☹ ☹

eweny
20. júl 2009

kamilka, pridavas jogurt?..ja som este neskusala mu ho davat do vareneho jedla..tiez robievam "svieckovu" velmi mu chuti ale namiesto jogurtu davam trochu UM..

pozerala som ake ma Martinko sandalky..ja som kupila tiez sante, podobne tym co mate, len nemaju hore pracku ale suchy zips..ake cislo mate?

kamilka12
20. júl 2009

ew - hej, pridávam jorgur, sám mu moc nechutí...ale v polievke ano 😉

Kúpila som 19ky..ale spravila som chybu..lebo sú mu len len.. 😒

eweny
20. júl 2009

kamilka, tak to by som mala aj ja vyskusat..ani Petkovi nechutili jogurty, ale odrazu ich ma rad..ale len zvolensky jogurt a najradsej cucoriedkovy a vanilkovy..no ja som tie sandalky zobrala 21tky..topanocky ma 20tky ale tieto nie su o nic vacsie..asi zalezi na strihu a aj vyrobcovi..nuz ma velku nozicku..

winona24
autor
20. júl 2009

ináč Monika dík za typ.....s tým jogurtom...vyskúšam 😉

kamilka12
20. júl 2009

Martin má jedny topánky FARE 18ky a sú mu dobré..tak som sandalky zobrala 19ty..ale kedže sú Santé, asi sú fakt trošku iný strih a sú mu len len...ja som mu ich aj v lekárni skúšala..ale hlavne som sa zamerala na to,aby mu tie pracky občiahli nožičku...Inak hrozne mu chcem kúpit nejaké značkové tenisky, lebo k teplákom nemá nič..ale v športových obchodoch som také malé nevidela.. 😒

kamilka12
20. júl 2009

win - vyskúšaj 😉 My nezvykneme do "našich" polievok dávat jogurt ale v reštike tak bežne dávajú, že do krémovej polievky dajú na vrch lyžičku jogurtu alebo smotany...takže pokaziť sa tým nedá nič 😉

Idem ja už spať..dobrú noc všetkýýýýým 😵

eweny
20. júl 2009

kamilka, tiez sa chystam kupit mu nike tenisky..uz sme aj jedny skusali..ale to az ked bude vediet sam chodit..v Deichmane take mali, tak skus pozriet..mali tam aj adidas aj nike..

dobru noc zelame

eweny
20. júl 2009

kamilka, tiez sa chystam kupit mu nike tenisky..uz sme aj jedny skusali..ale to az ked bude vediet sam chodit..v Deichmane take mali, tak skus pozriet..mali tam aj adidas aj nike..

dobru noc zelame..

luciankasebastianko
20. júl 2009

dobrúúúúúúúúúúúúúúúúúúú 😵

babuci
20. júl 2009

ahojte. uz asi spite. ale tak to ma byt a nie ako ja. som tu jak taka nocula a potom sa nikdy nevyspim🙂

luciankasebastianko
20. júl 2009

aj som ešte tu 😀

luciankasebastianko
20. júl 2009

tak ale už ozaj idem 😀 😀 😀

rony253
21. júl 2009

dobre ranko, Sara mi zaspala, a ja idem daco porobit co treba a potom nakupit nejaku zeleninku, lebo vcera v tom obchode nic nebolo. papa

miriam24
21. júl 2009

Ahojte ... tak este dnes v praci a potom mam tri dni volna .. len ma mrzi ze cely buduci tyzden ma moj muz celozavodnu dovolenku a mne nedali lebo na ten tyzden uz budu chybat 5 ludia ☹

a zajtra idem na pohreb tomu kamaratovi co sa to v sobotu zabil .. som volala s kamoskou .. chuda musi byt na liekoch aby to ako tak zvladala .. hlavne koli malej 😢 .. a najhorsie je ze zomrel koli totalnej blbosti .. dosli mu cigarety tak si isiel kupit dalsie,akoby nemohol pockat do rana .. bohuzial sa stalo co sa stalo 😔

inak dnes malemu idem spravit tu `svieckovu` .. neviem kto to tu pisal tusim vcera ci predvcerom .. tak som zvedava .. a skusim aj tie jogurtove polievky .. mozno to mu bude lepsie chutit teraz ked mu idu zubky .. tym ze je to tekute .. no uvidime

luciankasebastianko
21. júl 2009

ahojte ideme do BA na matroš tak sa tešim čo kupim malemu sandalky ,mame z elefantu ,ale asi niečo na jeseň , alebo na dovolenku tešim sa že vypadneme a nezblaznim sa z maleho 😀 😀 😀

miriam24
21. júl 2009

ja som sandalky kupila malemu v PK v jednej predajni s ortopedickou obuvou .. mali zlavy 30% tak ma stali 17E .. a ma aj tenisky - Nike co mi dala suseda po malom .. a su mu este troskucku velke .. sice ich nosi ale myslim ze do jesene ich moze kludne nosit ale tiez mu chcem kupit na jesen nejake topanocky-cele ale to az tak koncom septembra,podla pocasia .. lebo neviem ci mu do vtedy nozka nenarastie ...

bubinko83
21. júl 2009

baby a kde je barbiek ? Aj sem vobec chodi? 😲

johnie
21. júl 2009

bubi vsechno nej naj... 😵
barbiek tu uz doooobre dlho nebolaa 😕

bubinko83
21. júl 2009

johnie ako vieš že mam narodky? 😲 Dakujem !!!

bubinko83
21. júl 2009

johnie som si pozerala albumik a som zazrela sofinku v nakupnom košiku.Tiež sa tam takrda vozi? 😵 Naš Filipko by tam presedel hodiny. 😉

johnie
21. júl 2009

bubi z FB viem...
veru v nakupnych vozikoch je velmi rada. minule sme boli s kocikom v tescu a ona sa stale ukazovala na vozik hadzala sa jak ryba na suchu tak sme ju tam posadili a bolo... len keby ho tak moc neolizovala 😀
malu mi teraz zobrala babka k nim tak si idem trochu poriadit asi aj okniska umyt 😎