Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

babuci
7. máj 2009

ahojte.

lisula my mame Romer safefix plus sivu s cervenym. tusim na ebay stala 270 eur plus sme kupili taky sivy potah, lebo maly vsetko cucle.

jurocko
7. máj 2009

ahojte

skrecok
7. máj 2009

Dobry vecer baby 🙂 .
Ako citam, ze uz riesite autosedacky...My mame este na to cas, lebo mame drobceka 😒 . Ma len nejakych 7 kg a dlzka este nepresiahla 70 cm. Ale niekedy v lete uz budeme riesit, zatial este nemame konkretnu znacku... Vidim, ze radsej investujete do velmi kvalitnej a drahej ako priemernej.

skrecok
7. máj 2009

Eweny, som rada ze ste spokojni... 😉

skrecok
7. máj 2009

Inak dnes maly stale spinkal....doobeda spinkal 45 min, poobede 2,5 hod (samozrejme s mojou pomocou 😅 ) a vecer o 20:30hod zaspinkal. To este nebolo, dufam ze nebude chorucky.
Inak sme mali prvy krat hrusku a bezproblemov spapal, tak sa tesim.

jurocko
7. máj 2009

ja som sa dnes narobila v zahrade a zajtra pokračujem..drahy so svokrom urobili dnes strechu na besiedku potom zajtra da krytinu,este krb a bude.......
tiež mi dnes drobec pospal dost dlho som rada....ma tolko pestunok az sa onho biju kto ho bude drzat na rukach kto ho bude zajtra tlacit v kočiari no zlate boli,nasmiala som sa až----až 😀 😀 😀 😀
tiez mi pekne pojedol dnes mal ryžu,mesko a brokolicu aj žltok mu chuti dnes zjedol vecsiu polovicu banana

dnes som prvykrat dostala menstruaciu je mi tak divne ☹ 😠 😠 😠 😠

skrecok
7. máj 2009

Super, ze mu chuti. Mojmu nechuti ryza, ani banan hmm. Mozno chce len cas, nebudem nutit.

Joj, nezavidim menzes. Ja som este nedostala a ani nechcem. 😅

jurocko
7. máj 2009

ahoj skrečok,este nespis?

jurocko
7. máj 2009

ja som to čakala v slova zmysle lebo som zacala menej kojit on mi uz pekne popaapa a boli noci vela noc čomi prespal celu noc,ale aj tak to raz muselo prist
pri Karinke som dostala okolo 4 mes.tak som rada ze pri Anjielikovi az teraz
nam chuti aj banan no vlastne všetko

skrecok
7. máj 2009

Nie, nespim. Spinkala som poobede spolu s malym 😅 . Inak sam cez den nezaspinka a ked odidem, tak je do 15 min hore 😖 .

jurocko
7. máj 2009

😉 jeeeeeeeej skrečokmaly risko je krasny chlapcek a ako ste vyrastli

jurocko
7. máj 2009

tesim sa ze ides na stretko a stretneme sa a pokecame spolu 😀

jurocko
7. máj 2009

dobre idem moja spinkat zatvaraju sa mi ocicka a zajtra opet nachystat a ideme do domceka...tesiiiim sa ako opet budem pracovat 😉 ked musim tak musiiiiiiiiiiiim 😝

bruuuuuuuuuuuuuuuuuuu nockuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙄

skrecok
7. máj 2009

Prepac, ze az teraz...maly plakal tak som hned sla za nim.

Aj my sa tesime na stretko 🙂 .

Dobru noc a krasne snicky.

johnie
7. máj 2009

guten nacht maminky...
ja este pokukam fb a idem sa prilepit k muzikovi 😀

claudinka
8. máj 2009

ach jaj ze hore od cca siestej.. maly sa mi zblaznil 😀 ale vcera uz od unavy o osmej zaspal, tak to bude asi tym.. ideme dnes na Vah k Seredi grilovat za svokrovcami, tak sa tesim trosku na cerstvy vzduch zase 😉 pekny predlzeny vikendik Vam vsetkym prajem, uzite si ho s drobcekmi 😉

eweny
8. máj 2009

Dobre ranko maminky,my sme hore od 6.00h,nejako si to posuva a vstava skor..

Petkovi velmi chuti vianocka s masielkom,tak budeme spolu ranajkovat..

Dnes sa chystame na zahradu,budeme cely den na vzduchu,dojde aj sestra s rodinkou,tak bude veselo 🙂 budeme opekat a grilovat..

zabavka
8. máj 2009

Dobré ránko.Babulky neviete mi povedat ako dlho možem mat zarobený nutrilon vo flaške?

bubinko83
8. máj 2009

ahojte 😉

claudi,my sme vstavali podobne 😠

zabavka nejake 2 hodky a a v chladničke aj dlhšie.Prečo?

babuci
8. máj 2009

ahojte. ja som tusim chytila tu chorobu od maleho. boli ma fest hrdlo.

inac sme sa rozhodli s muzom, ze kym maly vojde do vajicka a nema este nad 9kg tak ho povezieme vo vajicku. presvedcili ma clanky o tom, ze v protismere jazdy je to pre babo bezpecnejsie kvoli krciku. ma ho este slabi.

bubinko83
8. máj 2009

babu,presne tak aj ja som to čitala niekde.A nie že do 9kg ale do 13.Bolo tam pisane do roka ma byt dietatko v protismere jazdy.Aj ja necham maleho vo vajci zatial.

terezicka
8. máj 2009

Ahojte no my sme si včera s Marekom spravili výlet, lebo potreboval ísť do školy a tak nás zobral zo sebou a tak sme sa boli previezť vo Zvolene. Lucka bola zlatučká, pekne všetko vydržala. A ráno som jej zobrala také teplejšie nohavice lebo u nás veľmi fúkam vietor ale kď sme išli už domov zo ZV tak bolo strašne horúco, Lucka sa veľmi ošívala v aute,tak som jej gate vyzliekla a cestovala len v plienke a bodynku 😀 Ale som videla že tak jej bolo úplne super, bola tak veľmi spokojná... A pootm si začala vo vajíčku vykladať nohy nad pás ktorým bola pripútaná takže fajne... Som sa snažila jej ich dať naspäť ale nejako sa mi to nedarilo lebo ona šokovnica si ich aj tak vždy vyvliekla von...

zabavka
8. máj 2009

bubi lebo pokial spravím malej v noci papat tak stihne pobudit celý dom a to je 2-3krát za noc, tak preto.My už jazdíme tiež v chiccu, je fakt super, malej sa v nom páči.Len to madielko mi tam chýba.Timejka neni zvyknutá na tie pási, tak sa tam trošku ošíva...

bubinko83
8. máj 2009

zabavka,tak si daj pri postel termosku z teplou vodou a aj UM a zarob jej to tam hned. 😉 Chicco je super aj ja som snim spokojna velmi.Mne tam to madlo vobec nechyba a myslela som si že bude.Vieš Filipko je lenoch a vačšinou tam aj tak leži. 😉

eweny
8. máj 2009

Aj my sme vcera uz testovali nas chicco golfacik a je uplne super,my madlo mame bolo ku kociku..ale na pasy sa maly hneval,tak som mu ich odopla..snad si casom na ne zvykne..

eweny
8. máj 2009

zabavka,to s tym krikom v noci kym urobim mlieko velmi dobre poznam..ked nemame doma ocina,tak musim zbuntosit moju mamu,lebo by zobudil cely cinzak,co by tak vrieskal..

bubinko83
8. máj 2009

ozaj baby už vam deti blabocu take mama,baba......?

eweny
8. máj 2009

Maly mi spinka,tak idem nachystat veci a ked sa napapa,tak vyrazame 🙂

eweny
8. máj 2009

Bubinko,ten moj stale daco koduje..vacsinou ham,mam..va-va..na-na a ete 🙂

bubinko83
8. máj 2009

naš stale hovori baba dokola.Už mi zachvilu bude z toho šibat 😀