Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

luciankasebastianko
7. nov 2009

moj robí to isté chcejú našu plnú koncentráciu 😀

winona24
autor
7. nov 2009

rony tak posledné dni to robí aj Natálka.... 😀

luciankasebastianko
7. nov 2009

no idem podávať obed a potom ideme asi preč 😉 tak sa majte možno večer kuk 😅

buksy
7. nov 2009

tak ja upratujem..ale som si dala prestavku tiez na ranajky...takze tlacim rozok... 😉
aj moja mala vymysla ked sedim pri pc... ale od kedy chodi tak je to lepsie lebo pride ku mne otoci sa a ide znova dalej... ale velmi dlho tu sediet nemozem...

buksy
7. nov 2009

win pjekne fotecky 😉

winona24
autor
7. nov 2009

dík buksy.....ináč včera som si pozerala Tvoje fotky na FB....a v profile som zistila,že sme rovnaký ročník.....vyzeráš na oveľa menej..... 😉 🙂

buksy
7. nov 2009

oooooo dakujem za kompliment... 😀

winona24
autor
7. nov 2009

ale vážne...vyzeráš ako také dievčatko...ja by som Ti typla tak 22-23 😝 😉

natasa8
7. nov 2009

ahojte... tak moje tusenie sa potvrdilo, mala ma sopliky.
Noc katastrofalna, o jedenastej sa zobudila a zaspala az po tretej ☹ ☹ Teraz dospava a muz tiez odfukuje.
Ja som prave dopratala skrinky v kuchyni, cele som si to tam preorganizovala, som zvedava do kedy mi ten poriadok vydrzi 😅

ja nikdy nie som pri pc ked mala nespi, ale ona spava relativne vela, takze si pocitacu uzijem az az 🙂

winon - pekne fotecky, ako natalke uz narastli vlasky odkedy ste ju ostrihali 🙂 Uz ma take dlhe ako ked ste strihali - nie? Ja planujem ist s malou ku kadernicke, nech jej nieco na hlavne vykuzli, ja si uz netrufam.

buksy
7. nov 2009

to si ma celkom potesila... akurat neviem ci aj mojho draheho by to potesilo kedze on je odo mna o desat rokov starsi a ked mi tipujes tak malo tak mozno so mnou prestane aj vonku chodit 😀 😀

winona24
autor
7. nov 2009

o 10 rokov??? to fakt???? ani on nevyzerá....no kdeže..... 😀

buksy
7. nov 2009

ahoj natasa...
ja mam pc zapnuty cely den ale nemozem pri nom vysedavat lebo dieta to nedovoli takze precitam vzdy postupne ked mam chvilku cas... a prispievam vacsinou ked mala spi alebo sedi na nocnicku.... 😉

natasa8
7. nov 2009

no.. mala sa zobudila, takze prajem pekny vikend 😉

buksy
7. nov 2009

no veru 40 mal v septembri... 😝

buksy
7. nov 2009

natas aj tebe

eweny
7. nov 2009

ahojte zienky 🙂

eweny
7. nov 2009

winon, krasne fotocky..Natalka je kocica zlata 🙂

jurocko
7. nov 2009

rony mozes dat prevarit vodu do nej das nakrajanu cibulu nechas povriet,scedis a davas malej po lyzickach pit kolko jej chuti a kolko za den chces..vyskusaj nam aj to 🙂 pomaha

annie13
7. nov 2009

no museli sme ist lebo teplota mu neklesla ani po sirupe, tak ze je to vírusová hnačka, ja k nemu nesmiem kvôli babu, mám byť od neho 1,5 m umývať si stále ruky, dostal Bio Gaja, paralen, Kulíšek to je vraj infúzia v prášku, Smectu tiež nejaký prášok, papať iba ryžový odvar a piť čajík inak nič, ak sa mu to dozajtra nezlepši musíme na infúzie ale pojde s ním manžel, merali mu aj tam teplotu tak mal 40,0!!!!! dali mu čípok a dáku injekciu tak teraz uvidíme bože to je strašne

vejinka
7. nov 2009

annie boze moj to je smola..davaj mu vela tukutin inak sa ti dehydruje 😔

vejinka
7. nov 2009

a my tie nestatne zuby...celu pasticku si pcha do ust a krici na rety...takto asi nezaspi 😔

vejinka
7. nov 2009

uz som mu dala aj calgel a vrieska stale 😖

annie13
7. nov 2009

Branko vobec ten odvar nechce, ani sa mu necudujem ved je to hnus, ale nemozem ho nechat len tak o hlade, ked nesmie ani mlieko ani nic
prečo máme neustále nejaký problém, už nevládzem

kamilka12
7. nov 2009

Ahojte,

annie -bože moj, strašne dúfam a silno silno držím palce, aby sa Brankovi polepšilo ☹

kamilka12
7. nov 2009

buksy - 🙂 tiež mám muža staršieho o rovných 10 😀

win - Natálka je krásna babulka a tie xichtíky čo strúha 😀 😀

ew - teba som sa už dávnejšie chcela spýtať na Peťka, ako ste na to s očkami? Už ste niečo aj podstúpili? Či?

Baby, tie ktoré máte teraz detičky choré a sú zahlienené neskúšali ste tie kvapky Sinupret? Nám to zatial vždy zabralo, teda aspon si myslím, že z toho sa nám dobre vykašliavalo a aj soplík sa pustil, aj keď..nebolo to z jedného dňa na druhý...ale postupne.. 😒

eweny
7. nov 2009

annie, velmi dobre ta chapem, tiez stale nieco mame..drzim palceky, nech sa to zlepsi cim skor ☹

eweny
7. nov 2009

kamilka, s ockami sme na tom pre tuto chvilu dobre..posledny preplach pomohol na jedno ocko..cakala som kym sa ochladi a chcela som uz volat k tej ocnej, objednat sa na ten zakrok pod narkozou ale stal sa zrejme zazrak, lebo v tie dni co som to chcela zacat riesit sa umudrilo aj druhe ocko a prestalo hnisat..ze sa to moze odopchat aj takto same, ked dietatko povyrastie..som strasne stastna, ze mame s tym pokoj, hoci ocka mu este obcas zaslzia, hlavne ked sme vonku a ked je teraz takto chladnejsie..mava ich aj zacervenane, ale neda sa to porovnat s tym, ako sme sa trapili od narodenia..

a s tou herniou pupka mame cakat do 2 rokov, potom kontrola a uvidi sa

eweny
7. nov 2009

baby, inak tiez nedam dopustit na Sinupret..malemu som ich dnes nasadila znova, lebo sa zahlienuje..

annie13
7. nov 2009

eweny viem že aj vy máte takú smolu, Peťkovi všetko len to dobré, Braník práve zaspal, nevypil ten odvar ani za svet, chúďa moje
Sinupret sme nemali ale poznačím si to lebo doteraz sme na dobré kvapky nenatrafili