Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

eweny
14. nov 2009

rony, to ju nenanutis..ja tiez kazdy vecer zarabam 180ml mliecka a niekedy vypije polovicu, niekedy cele a niekedy len jeden glg..

eweny
14. nov 2009

dnes mame vonku krasne, zrejme to vacsina z nas vyuzije na prechadzky 🙂

rony253
14. nov 2009

my sme uz boli vonku a ja idem varit obed, Sara prave zaspala.
inak dnes mi robila cirkus lebo som jej nechcela dat parok, tak som jej musela dat. dala som jej len polovicu a to spraskala hned a pytala este, tak som jej dala len kusok a rychlo som to zjedla nech uz nepyta. no ma islo porazit, toto este nikdy jedla a nemala by no co uz, hadam sa jej nic nestane 😒

ollako
14. nov 2009

Ahojte
moj maly mliecko nepije takmer vobec, ale sunar vypije skor ako plnotucne z obchodu,
rony ja mojmu malemu tiez davam parku na ranajky velmi mu chuti, aspon nieco 😅 , ale dne spapal malo, ale zato na obed spapal na jeho pomery dost polievocky
a rony co ides varit? my mame zeleninovu polievocku s melencami a len vyvarim spagety s morca dellou, a zajtra neviem

bubinko83
14. nov 2009

ollako,ahoj,ake davaš malemu parky? Lebo našmu Filipkovy tiež chutia.Dneska som ich robila na ranajky,ale boli pikante tak som mu moc nechcela davat.Ale kusok som dala a potom furt vypytoval.

johnie
14. nov 2009

ahojte,
mam problem mensi so sofi, teda neviem ani. ma hnacky, vcera po mlieku vsetko vyvratila von. tak sme nasadili dietu od vcera ale stale ma riedku vodovu stolicu... uz neviem co jej mam davat okrem ryzoveho, mrkvoveho vyvaru, bananu a chleba a cierneho caju... v noci sme boli hore stale bola hladna.
neviem ci to nie je rotavirus, ale to by mala aj horucky, nie? v pondelok ideme k lekarke ak jej to neprejde, a ak bude este vrackat tak hned ju beriem do nemocky...
som trochu z toho zufala, nemozem jej dat oblubene mlieko rano ani vecer a jej to chyba.. ani jogurt

ollako
14. nov 2009

bubi ja davam dietne myslim, ze su kuracie
ale v podstate nejak nevyberam, kupujem proste dietne parky aj pre nas a ujde sa aj drobcovi 😉
muzik kedze je bez prace, tak preraba mamine zachod, tak konecne to tam bude nejak vyzerat sa tesim ako male decko, vybrala som taky zeleny obklad, velmi sa mi pacil 😵

bubinko83
14. nov 2009

johnie,hlavne nestresuj a doležite je aby vela pila.Aspon čajik alebo vodičku.Ale na tvojom mieste by som išla k lekarovi na pohotovost,ved su tam od toho aby ti malu vyšetrili.A aj ked to nemusi byt nič važne,aspon budeš spokojnejšia.

ollako,aj ja kupujem len kuracie a až doma som si všimla ,že je na nich napisane pikantne.Ale vobec neštipu,aspon ja som to vobec necitila.
Aj my mame zelenu kupelnu aj wcko,mne sa ta farba velmi pači. 😉

annie13
14. nov 2009

johnie radsej chod, brankovi to tiez preslo az po liekoch, hlavne nech pije aby nebola dehydrovana

ollako
14. nov 2009

bubi ja som na zelenu uplne zatazena, 😀

malinky mi neskoro zaspal, tak vecer pojde neskor, aspon mozme ist do baumaxu pokukat co maju, vobec nemam predstavu ako zi zariadime domcek a bolo by na case premysliet aspon to kde, a ake osvetlenie chcem mat, aach tazka dilema..
musim ist daz varit zemiak , zajtra idem robit salat s reznom, a kedze pre celu rodinu, kedze mamina ide zajtra prec, tak toho musi byt za vagon, neznasam varenie ako v zavodnej jedalni 😠

janac1974
14. nov 2009

ahojte,
johnie skus malinkej kupit v lekarni od Hipp ORS 200 je to pripravok z mrkvy a ryzoveho odvaru
je to rehydratacna vyziva urcena k priamemu pouzitiu ja som to kupila malemu ked mal hnacky

annie13
14. nov 2009

ollako tak taky sviatocny obedik ty zajtra budes mat, salat robis mojonezovy? kupenu majonezu ci robenu?

ollako
14. nov 2009

annie, mamina dnes spravi domacu majonezu, ja to neviem 😅 , ja by som tam slahla aj kupenu... mna varenie nejak neoslovilo od kuchyne co najdalej 😅

claudinka
14. nov 2009

Johnie, my sme tiež včera cely deň dietovali, hnackujeme od pondelka, to sme aj horucky mali, ale odvtedy už nemal. Iba včera ráno vyvracal cely jogurt a potom aj vodu, čo vypil, tak sme pre istotu dietovali cely deň, iba čaj po lyzickach a prepasirovany banán lyzickou a dnes už je v pohode a normálne sme už jedlo aj pili.

claudinka
14. nov 2009

Winon ahojky, bytik je super, vybalovanie aj stahovanie bolo veľmi rýchle, až som bola prekvapena. Iba je tu dosť nuda, lebo neviem, čo od dobroty, učím sa nemcinu a anglinu, lebo von tu veľmi neni kde chodiť. Čakám na net, nech poriadne pokukam busy, aké chodia.

vejinka
14. nov 2009

ahojte my sme boli cely den u nasich maly si super pospal..takmer cely cas co sme tam boli sme sa flakali po vzduchu bolo uplne ze naaadherneee slnko svietilo bezvetrie..no mohlo byt na slnku cez 15 stupnov v bunde mi bolo horuco..ale vraj od zajtra sa to uz ma pokazit..takze sme si uzili krasny slnecny den vonku maly spal cez dve hodiny a mna bolia nohy ako kona 😅 ale co tam potom.. 😀

luciankasebastianko
14. nov 2009

ahojte dnes som robila VELKE UPRATOVANIE 🙂 a bolo tu aj pár navštev 😅 a tá idem čítať čo ste robili 😕

luciankasebastianko
14. nov 2009

no moc ste nepopísali aj tak ma bolí hlava jak koňa 😒 idem račej preč od PC lebo mi ju roztrhne 😠 buksy dakujem 😵

ka3n
14. nov 2009

ahojte.ja som dnes tiez robila velky upratovanie a poobede sme isli do BA, drobec hajusal a svokra ho doma varovala, a kupili sme stolik pod pc, tak sa vytesujem, lebo sa mi velmi paci...

a v tescu na Zlatych dostali krasne vianocne oblecko a banujem, ze som nekupila drobcovi..:((

Potom prisla sestra a decka sa hrali, zajtra ideme k mame, mame hody, takze bude zurka 🙂)

luciankasebastianko
15. nov 2009

dobrééééééééééé ranko žienky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 peknú nedelu

rony253
15. nov 2009

dobre ranko 🙂

vejinka
15. nov 2009

dobre dobre....jednu vec nechapem..vseko som si nachystala s muzom na to aby sme mu v noci dali UM aj termosku sme vcera kupili nerezovu len aby sme nemusli behat dole do kuchyne...a mlady pan zaspal o pol osmej a prvy krat sa zobudil o pol noci ...to som kojila lebo mi isli ciciky prasknut a druhy krat sa zobudil po stvrtej to som ho musela zasa kojit lebo uz ma boelli...za celu noc bol dva krat hore...nechapem to 😅

vejinka
15. nov 2009

vcera bol prezmenu tri krat hore...ale furt je to unikatne kedze sme byvali aj desat krat hore doetraz...zeby sa konecne naucil spat?? takymto stylom mu UM dam az ked budem v tom 😉

vejinka
15. nov 2009

idem pomahat do kuchyne

buksy
15. nov 2009

dobre ranko...
veji takze vecer to funguje u vas tak ako pred tym ze ho nakojis a ide spat?
nedavas mu UM a aj napriek tomu tak krasne spinka? tak potom to je supeeeeeeeeeer....
len tak dalej erik..... 😀

vejinka
15. nov 2009

buksy ako uz je vo zvykom vzdy ked sa tu s niecim pochvalim vzdy ale vzdy to zarieknem...takze uz neskoro klopat..ale co dva dni som sa kraaasne vyspala 😀

vejinka
15. nov 2009

buksy UM mal len raz a to vtedy ked som bola u zubarky..odvtedy nie ale planovali sme tuto noc...a nic sa nekonalo..kiezby to uz bolo na furt 😅

vejinka
15. nov 2009

taaaak vsetko v kuchyni je ok..masko sa pecie polievka je zo vcera boršč ale zriedime ho troska..a ryza sa vari..pokojnaa nedela...len nas caka upratovanie..juuuj a tu od rana ranuceho lejeeeeee...takze von sa dnes nejde...no aspom ze sme boli vcera dlhooo 😉

jurocko
15. nov 2009

😀 breeeeeeeeeeee ranko...mne sa tiez obed dovara..hovedzia polievka je hotova a robim pecene stehna na vrch davam prepasirovany cesnak a obalim ich v hladkej muky,cervenej papriky,vegete a korenie na pecene meso,vymiesam to a obalim a dam na pekac a na vrch dam cibulu zalejem sladkou smotanou a pod alobalom sa pecie je to fakt super uz to mam odskusane....a hranolky 😀 mnaaaaaamy 😝 uz sa fakt tesim na obed

drahy sa venuje detom akurat mu tobiasko rozlial jogurt s bananom 😉 sikovny su.... 😀 😀 😀 😀

včera sme boli v polsku na meso akurat som nekupila tu motorku co som chela,uz ju nemali popredane,nevadi kupime mu na jar.....a hned to bude nosti vonku na vozenie...ale nakupili sme meso tak mozme vela varit 😀
kupili sme za dobru cenu pančusky take krasne pestre s obrazkami ale večšie sme mu kupili lebo teraz ma dost 😉
karinke papuce s takym psom a velkymi usami

tu tiez prsi tak hrooza opet sme dommmmaaa a bude nuda ale hlavne deti sa budu nudit lebo su zvyknuti ze sme stale vonku 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ 😒

veji super len tak dalej erik spinkaj tak dalej dobre aby sa uz konecne maminka lepsie vyspala...drzim palce 😉

dobre idem doumyvat riad a vypit si kavu s kolacom 😝

luciankasebastianko
15. nov 2009

veji super si zvyká maly na spánkok už bude len lepšie 😀 ja idem k mamine a poptom plávať 🙂 uvidíme sa večer 😀