Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

johnie
23. nov 2009

ahojte.. annie ten vysavac je super.. hovori ze : co to tu je za neporiadok?? podme si upratat.. je to zlate...

vejinka
23. nov 2009

len sa mi to zda drahe a urcite to zabere aj miesto..ja som mu chcela kupit tatrovku ako sme mali my...ale uz to fakt nemame kde dat velke kusy hraciek u nas uz nemaju miesto 😔 ved chvalne mame: hojdaci somar- velka opacha
hojdaci konik- trosku mensie ale zabera miesto
choditko- tak isto
truhlica na hracky-velke tazke a takto by som mohla pokracovat dalej...jedine co este bdue velke bude pieskovisko ktore uz zacal robit dedko v garazi 😅
a na jar mu urcite kupim hojdacku a este som rozmyslala nad kosackou to je nieco take ako ten vysavac ..mne sa to velmi paci a mohol by s dedkom kosit od jari do jesene. lenze fakt uz tie hracky nemame kde dat a to byvame v dome..si neviem predstavit keby sme byvali v jednoizbaku kde to popchame.. 😅

vejinka
23. nov 2009

inak ja mam vsetky darceky pod postelou lebo skrina je uz plna 😅 ale v skriny su darceky len pre deti..a ostatne sa nevoslo a maly kazdy den kuka pod postel aj ked som to zamaskovala plienkami tak uz vie ze tam su nejke krabicky a to ho pod postel pritahuje ako magnet..som zvedava kedy sa odvazi aj nieco viac.zatial ma respekt..lenze dokedy 😖 a dnes som si kupila obrusy z kaufiku za euro tri kusy..krasne sa mi to hodi do obyvacky som spokojna..samozrejme maly ked videl obrus aj ked iba malicky hned ho strhol na zem a postupal 😔 on nebude mat zmysel pre krasu 😀 a konecne som naaranzovala aj vianocne ruze do vazi..joooj pekne to je maly mi to sice chce znicit..ale udrzala som ho 😀 a uz mi chyba len stromec na okno a mozu byt vianoce..teda nemozu este treba cugrunt poupratovat..ale to ma cas 😅

ka3n
23. nov 2009

my sme malemu vcera v ikey kupili stol a stolicky, mozete si to mrknut na fb.

annie a ten vysavac sa mi paci, ale ja som chcela pre maleho kosacku a manzel mi to zatrhol.

luciankasebastianko
23. nov 2009

Ahojte ako ? idem čítať 🙂

vejinka
23. nov 2009

ka3n videla som ten stol aj stolicky..to je masiv?

annie13
23. nov 2009

akurat je v aukcii za 15 eur a vyhravam konci to o 5 min

annie13
23. nov 2009

30 eur by som za to nedala

ka3n
23. nov 2009

vejinka, ano, my mame doma vsetok nabytok masiv, ale nie je lamovany ani moreny, je cisty a preto manzel povedal ze ho cez leto nalakuje.

annie parada..za 15 by som brala aj ja..kde to nakupujes?

annie13
23. nov 2009
ka3n
23. nov 2009

annie, aj tu kosacku chces?

vejinka
23. nov 2009

annie ano to je ta kosacka..ktoru som chcela

ka3n
23. nov 2009

vejinka, aj ja som ju chcela...annie, akurat si ma predbehla som chcela ist mrknut, ci ju nemaju na MMA 🙂) idem mrknut nieoc ine

annie13
23. nov 2009

my uz budeme v panelaku takze aka trava sa mu tam bude tocit? 😀 a kosacka vie 25 fraz a vysavac az 30 tak radsej ten

vejinka
23. nov 2009

boze co tu este robim..prcham spat 😅

ka3n
23. nov 2009

annie tak povedz, lebo keby si nechcela tu kosacku tak prihodim ja..

johnie
23. nov 2009

ka3n este pockaj.. neprihadzuj 😉 aspon ja to tak robim ;)
mne sa dnes vobec ale vobec nechce pracovat...
ked nebude prschen zajtra umyjem tie okna nase..
kbk 🙂

vejinka
23. nov 2009

no vysavac sa vysplhal na 23 eur..a to je uz moc ..no uz som tu neni...letiiim predpokladam ze aj ta kosacka bude vysoka cena 😔

annie13
23. nov 2009

ja mam ten vysavac za 20 aj s original skatulou aj s postovnym jedna pani ho dnes dala na MMB uz som jej poslala aj eurace, tak sa vytesujem
ka3n kludne prihadzuj ale pockaj ako vravi Johnie az v den konca aukcie
toto co si dala ka3n maju u nas v cinskom ono je to hrozne krpate spytaj sa na vysku maly si bude byt kolienka

luciankasebastianko
23. nov 2009

no baby ja asi kupim tu šmykalku 😀 a neaké drobnosti 😅
johnie držkam palce 😉

annie13
23. nov 2009

http://www.pricemania.sk/katalog/destske-stolic...
ja nedam dopustit na toto, kupila som to este som bola len v 8 mesiaci, dali sme mu to na I narodeniny, a miluje to, tak sa na tom uskače že až

eweny
23. nov 2009

dobry vecer 🙂

aj mne sa paci ten vysavac, ale tolko penazi za novy asi nedam, kedze mu chcem este aj nieco ine kupit..hmmmm, len akosi stale neviem co..

annie13
23. nov 2009

aku smyklavku?

johnie
23. nov 2009

ja by som chcela totok... http://www.pricemania.sk/imgs/products/b/obrazo... este mi to musi polovicniak odobrit 😀

annie13
23. nov 2009

http://detsky-bazar.hyperinzercia.sk/hracky/inz...

tu je este ten vysavac za 21 eur, akurat mi pisala pani ze je volny, ako novy, ja uz mam tak ak niektora chcete

annie13
23. nov 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1552604
jjohnie aj to mas v aukcii podobne

luciankasebastianko
23. nov 2009

http://www.tgb-plast.sk/smykalky.htm sem musíme behnuť teda muž je to pri senci

annie13
23. nov 2009

wow tak to uz hej, ale to nam tiez bude v panelaku na dve veci
ja som videla na zaciatku Nitry ked sme isli na agrokomplex taketo nadherne aj 5farebne
este oco vravel ze kupime Brankovi na zahradu ale ked sa odstahujeme asi ho to prejde

johnie
23. nov 2009

anni nene.. to je s umelymi kolesami... my potrebujeme gumove do tereeenu ... 😉