Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
19. feb 2010

no čo evit pozerala si hockey??? 😵 😵 😵 😵

evitkamalicka
19. feb 2010

hej, ale len od poslednej tretiny, prve dve som nevidela bo som bola na krv na tripple

felixko
19. feb 2010

ahojte,
my sme mali dnes trochu horšiu noc, Ninka stála vypytovala dankunš - vankúš, furt sa vrtela, neviem, čo jej bolo, ale nevyspala som sa ani ja, ani ona, ani muž, lebo ho nadránom nohou trafila do oka.

hokej sme pozerali až od 7.00, malá povzbudovala hokejistov do tojo, do tojo 😀

teraz sme doprali nejaké veci v rukách, Ninka všetky veci poctivo odnášala povešať na radiátor, všetko zavesila na jednu kopu, ale tá radosť, ktorú mala z toho, že mi pomáha, bola na nezaplatenie.

claudinka
19. feb 2010

cafte hokejik bol teeeeda, sice som videla iba nas gol na konci a najazdy, ale muzik bol vo vytrzeni 😀 😀 akurat sme zaspali predchvilkou, buntosime od 5.30 😖 tak letim upratat

goga03
19. feb 2010

annie pridavam sa do klubu, my uz druhy den prichadzame domov ako prasa.Oliver je komplet cely od blata :(
vyzliekam ho uz pred dverami,veci hodim na kopu, poobede detto to iste a vecer periem.dnes mal od blata aj ciapku 😠 to je zato ze ma nechce drzat za ruku
a je jedno ci ide na peso, alebo na trojkolke. Kocik u nas uz nehrozi. Na jednej strane sa aj tesim, ze uz nie je zima, ale toto blato .......

ozaj win k tomu urceniu pohlavia v 8 tt - ono sa to da. v BA jedna firma ti to vie zistit zo vzorky krvi.Uz od 6 alebo 8 tt, ale vysledok ti povedia az v 12 tt (z etickych dovodov,). Ze vraj maju vysoku uspesnost. KEdysi to bolo zadarmo, lebo to bolo v ramci vyskumu, teraz to stoji asi 60 eur.

ka3n
19. feb 2010

ahojte..tak aj my chodime domov uz cely tyzden ako prasiatka a neperiem to nikdy cele a iba zaperiem spinave casti..no väčšinou vsetko 🙂) maly teraz spi a ked sa zobudi a pride muzik mozno pojdeme k nasim..ale nejako sa mi neozyva..

baby ja som nasla krasne botky na nete, nove, kozene, so stielku-ortoped. vlozkou, velkost 23..stale premyslam, ci ich objednat..porabte!! ... lebo nemame este ani jedny botky ked sa otepli trosku..a tie mi aj za tu cenu 10 E padli do oka..

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5417304&tab=2

ka3n
19. feb 2010
goga03
19. feb 2010

ka3n pekne su.Aj cena je super.

Ale ja topanky z netu neobjednavam, ja ich potrebujem vyskusat a vidiet ako sa mu v nich chodi.

natasa8
19. feb 2010

k3n... no ta cena je super.... ja by som to mozno riskla...

ja uz jedny topky mam, ale po vcerajsej skusenosti... neviem ci nebudem potrebovat dvoje na vymenu, krapata chodila dupat do kazdej mlaky ktoru uvidela, prisli sme domov komplet premoceny, cizmy total mokre, poobede som jej musela dat snehule 😒 samozrejme ani tie nezniesli tolko vody

inak je hrozne zla, najviac vyvadza pri jedle, dnes uz zase isla spat nenajedena....
a ked jej nieco nedovolim tak ma hryzie, ked ju chcem prebalit alebo prezliect tak ma kope.. no pomaly si snou neviem rady ☹

natasa8
19. feb 2010

goga .. ja tiez topanky stale skusam, ale vsak ak by nesadli tak ich moze lahko predat dalej 😉
jedine by som urcite nekupovala pouzite topanky - lebo kazde dieta si tu topanku "vycapce" podla svojej nozky

ka3n
19. feb 2010

natasa, vitaj v klube bitych mamiciek 🙂))

NIe nie nosene ani ja, ale toto su uplne nove a idem ich asi objednat..

ka3n
19. feb 2010

A stym prezuvanym a clapkanim sme na tom rovnako, uz mu nemam co obuvat, lebo jedny su mu male a druhe ked zamoci tak ani von nemozeme ist...tak preto chcem aj na jar aspon dvoje .lebo ked jedny zapráska..co mu dam, ked niekam pojdeme ..

goga03
19. feb 2010

natasa ma pravdu, ze ak nesadnu predas dalej, ta cena je super.
ja vsak neviem, ako mu narastie noha, tak radsej neriskujem. teraz uz dlho nenarastol, tak cakam, kedy pride ten skok.

s tymi mlakami sme na tom rovnako ☹ a to som sa este na jesen vytesovala, ze on mi do mlak nechodi.
Aj som rozmyslala, ze mu dam gumaky, ale to sa mi zda este zima na ne. ale zas na druhej strane, lepsie ako premocene snehule, ktore mimochodom deklarovali ako nepremokave, ale s chodenim a dupanim po mlakach asi neratali 🙂

natasa8
19. feb 2010

no som rada ze nie som jedina, koho dieta bije 😒
mojho muza vcera tak uhryzla do brucha, ze tam ma poriadnu modrinu 😕

ka3n
19. feb 2010

no my nehryzieme, ale davame riadne frcky 🙂)

goga03
19. feb 2010

mna nastastie uhryzol len raz, ale to som zvreskla,povedala ze nie nie nie a uz to viac nezopakoval.
potom to este skusil na tatikovi, ten mal podobnu reakciu, ale hrubsi a silnejsi hlas a odvtedy to uz neskusil.
dufam, ze si nato uz nespomenie a nebude do chciet vyskusat aj na sestricke, ze co ona nato 🙂

ka3n
19. feb 2010

no hryzenie je asi u deti normalne aj kamaratkym maly to robi dost casto...ale jasne treba ich za to pekne pokarhat, lebo to nie je pekne.

natasa8
19. feb 2010

no ja ak zvriesknem tak ona sa na tom rehoce.... ak sa jej nepodari uhryznut mna, tak uhryzne do ruky seba 😕

minule sa nastvala pri krmeni a takou silu sa zahryzla do mysky (porcelanovej), az mala v puse krv. Potom sa zrazu ukludnila a bola ako anjelik. ale odvtedy ju uz radsej kmim len z umelych mysiek a tanierikov.
Ja uz zacinam uzvazovat ci je to normalne....

ka3n
19. feb 2010

nataska, akurat som si pozerala tvoje foto a dala by som si tu chlebikovu oblozenu misu co mala Katka na narodky 🙂))

jurocko
19. feb 2010

ahojte tak ja som nachladenaaa hrozne a to dnes nam pride tatik koneeeeeeeeecneeeeee 🙂 po 3 tyžd.domou tak sa strasne tesime ale au v noci...ale uz blizsie ako dalej.. 😉
my sme dnes boli na chirurgii maly sme uraz tolko placu čistil mu..mal obaleny palcek a povedal ze tak mu dal aby do pondelka vydrzal s tym a v pondelok na previaz..hm..prisli sme domou a tobinko si to dal dole ☹ rana velmi otvorena tak som mu to prelepila ale neviem co to bude...včera mal taky opuchnuty a zapaleny prstek hroouzaaaa..chudacik moj ☹ krasny..

bavili ste sa o sampionach ja malemu davam a strasne mu chutia ale jemu chuti vsetko..takze v pohode

pekny den

felixko
19. feb 2010

ka3n ďakujem za tip na topánočky, sú perfektné, asi aj ja budem objednávať 😉

eweny
19. feb 2010

ka3n, tie topanocky vyzeraju super..ja by som takto nemohla objednat topky, musime odskusat kedze Petko ma poriadne tucnucku nozku a vysokansky priehlavok..my sme aj zimne topanocky dlho zhanala..niektore sme vobec neobuli, co sme skusali..mame len jedny, zatial sa nestalo, ze by si ich premocil..ale jarne tiez budeme kupovat dvoje..teda snad jedny topky a jedny nejake botasky..uvidime..noha nam rastie kazdym mesiacom, ved papucky sme kupovali 24 a to este v novembri nosil c.22 takze nemozem kupovat dopredu..

eweny
19. feb 2010

jooooooj, co sa tyka hryzenia, u nas je to nocna mora..stale nas hryzie..niekedy pride, ze sa ide pritulit a pomojkat a hned vyuzije situaciu a uhryzne ma..hresim ho, aj na zadok capnem ale vobec to nema ziadny efekt..on to takto hryzie uz velmi dlhu dobu, snad odkedy mu zuby vysli..neviem si s tym rady 😒

eweny
19. feb 2010

dnes som robila aj ja ten kolacik s kokosom, co sem dala miriam..nooo, celkom fajny..taky jednoduchy 😉

momoyka
19. feb 2010

ahojte,
aj ja sa pridavam do klubu bitych zien... 🙂
mlati nas s cim pride...

annie13
19. feb 2010

podobne topky maju v deichmanne tiez kozene a po 14 a vyskusas nam sedia super 23ky a za tu cenu no nekup to
tento tyzden este pride nova kolekcia tak este tie kupime a dost
dnes mi prisli zase kuponiky do takka tak tam mu kupim gate, bundu na ktorykolvek tovar mozete nalepit nalepku so zlavou v % 50 20 30 10 ani neviem kedy som tam dala adresu a od vtedy mi to chodi , pekne oblecenie tam maju
dnes sme boli v Tescu v DT tam ka3n dobre si mi poradila mna nenapadlo este pozerat do tej sekcie kde su uz vacsi chlapci a tam sme nasli krasne rifle 1 1/2 az 2 rocky aj mikinky take a po 4 eura velmi pekne, strasne mame radi tie rifle s gumou aj v nexte su take
prechadzka zase skoncila ako obvykle, zase mam za kôš prádla, mna porazi, niekedy mam pocit ze len periem, zehlim a skladam pradlo 😒

momoyka
19. feb 2010

ja tiez mam pocit, ze len periem a skladam, zehlit teraz nevladzem, zehlim len najnutnejsie...

johnie
19. feb 2010

ahojte dievcence ....
... vo stvrtok odlietam do UK pracovat, a o mesiac pridu za mnou tato s malou ... drzte nam palce prosim
ak pan boh da tak tam zostaneme zit 😎

momoyka
19. feb 2010

johnie, tak drzime palceky, aby vam to vyslo tak ako chcete..

miriam24
19. feb 2010

ahojte .. johnie a co si si tam nasla? vy ste uz v uk boli ze? london ci ine mesto? tak nech sa vam tam dari 🙂 ale ja osobne by som sa uz do uk nevratila ale to asi preto ze tu mi je lepsie ako mi bolo tam