Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
15. máj 2010

dobre ranko, dnesne rano zacalo presne ako vcerajsie o pol siestej a uz spi 😒 to asi toto pocasie alebo co, vonku je otras, fuka vietor a je chladno, este neprsi. Idem daco malej uvarit nejaku polievocku. a co urobim druhe neviem. pekny den

felixko
15. máj 2010

ahojtle,
tak my sme mali hroznú noc, malej sme včera prvý krát dali ATB, asi mala z nich kŕče v brušku, plakala asi pol hodinu, potom som jej dala moje gorále a bižutériu, tak s tým sa chvíľu hrala, potom vyhádzala všetky knižky, ktoré máme, poschovávala ich pod postele a kričala na ne dobrú noc, ale ona zaspať ani za svet. nakoniec zaspala o 22.00 a celú noc sa budila s plačmi, fú..dnes šiel manželik znovu do práce, mala som robiť pizzu, ale akosi nestíham. ráno ma chytila taká depka, že som si aj poplakala, občas mám pocit, že som na všetko sama, upratovanie, varenie, starostlivosť o malú...

vejinka som sa zasmiala, ako si podala ten tvoj zážitok z čakárne u doktora a z toho, ako sa tváril tvoj mužík. vám určite do smiechu nebolo. tak skoré uzdravenie.

aj všetkým chorým detičkám skoré uzdravenie, nech je rýchlo teplúčko, letné počasie, hádam nás choroby konečne obídu

ka3n
15. máj 2010

ahojte..pekny víkend prajem všetkym, ale je taký otrasny, aspon podla počasia, aj u nás totálne fúka..také počasie na spanie ..maly zalahne zachviľku a budem mať trošku veget..skoré uzdravenie chorým detičkám.

winona24
autor
15. máj 2010

ka3n aj tu je také mrchavé počasie.......tiež by som najradšej zaľahla a spala....ale mám kopec roboty....nejako na mňa doľahla samota...chýba mi tacinko..už nech som u mami,lebo sa tu nudím

apropo pekný víkend... 😵

katkaaalex
15. máj 2010

Ahojte baby, kolko vazia a meraju vase deticky? Nas Alex mal vzdy problem s vahou, teraz ma len nieco malo cez 10 kg tak ma zaujima ako ste na tom vy 🙂
Dakujem a prajem peknu sobotu 🙂

winona24
autor
15. máj 2010

katkaaalex mno priznám sa,že neviem koľko meria....cca 79cm??? fakt neviem...a váži 13,5kg +-

eweny
15. máj 2010

katkaaalex,nas drobec meria 87cm a vazi 14,8kg 🙂

eweny
15. máj 2010

winon,uz vam isiel tatinko na liecenie?..kedy sa to chystate do BB?..ze by sme hadam aj daco poriesili 🙂

ba80
15. máj 2010

nasa oliv ma tak 85-6 cm a okolo 12 kg... 🙂

winona24
autor
15. máj 2010

ew išiel v pondelok....a do BB ideme tak za 2t...nie celé....uvidím ešte...a to si píš,že niečo spáchame...teším sa na vás...

kokos to ja som nejako málo napísala....musím ju normálne dnes odmerať.... 😀 😀 😀 😀

eweny
15. máj 2010

winon, asi zle..urcite je Natalka vyssia 🙂

eweny
15. máj 2010

winon, joooooooooj aj my sa tesime velmi..musi nam to nejako vyjst 😉

winona24
autor
15. máj 2010

zmeriam a podám hlásenie.... 😉

ka3n
15. máj 2010

..my mame cca 12kg a vysku neviem vobec 🙂

kamilka12
15. máj 2010

Ahojte,

dnes varím hlivu na smotane...uvidím či bude chutiť 🙂

katkaaalex - neviem kolko meriame...ale vážime cca 11 kg..možno necelých 😉

kamilka12
15. máj 2010

Najnovšie inak Martin prehadzuje nohu cez postielku tak, že má to "zábradlie" pod kolenom, tak už len čakám kedy z tej postielky zdrhne.. 😒 A to som si myslela, že do 3 rokov to hádam ani neprelezie 😀

winona24
autor
15. máj 2010

kamilka....uuuuha....dobrý tip na obed.....tacinko je preč (ten huby ee rád) tak si môžem spraviť......

winona24
autor
15. máj 2010

kamil najnovšie aj Natálka skúša vyliezť s postieľky...ešte nemá šancu,ale nedávam tomu veľa....

ba80
15. máj 2010

kamil, ked len prehadzuje... oliv z nej vie vyliezt uz davno, takze jej mozme dat rovno velku, tato straila funkcnost... 😎

kamilka12
15. máj 2010

ved to win...ja som si bola istá, že ked ho tam dám, nemá šancu ujsť...ale asi o chvílu zdrhne..

ba80
15. máj 2010

u nas ju zastavia dvere, nejako sa este nepokusa pouzit klucku... 😀 😀

winona24
autor
15. máj 2010

mno 83cm....+ - ťažko sa mi to meria 😉

kamilka12
15. máj 2010

ba - to fakt? 😲 Normálne už vylezie...No darmo...ked sa jej to už podarilo...ozaj už treba velkú kúpit 😀

ba80
15. máj 2010

kamil, kym mi vecer zaspi, tak z nej vylezie minimalne 5x a trieska na dvere... vcera som jej uz len zakricala, nech nevymysla a ide si lahnut a zaspala na nasej, este zastlanej perine... povytahovala z postielky vsetky hracky a vankus a paplon a vsetko nahadzala na seba odfukovala pod tym... 😀 😀 😀 ...no pohlad pre bohov

kamilka12
15. máj 2010

😀 😀 😀

jeej tak vy už ste v tej fáze, kedy vie odíst z postele ale nakoniec aj tak pekne sama zaspí 🙂

To si ja neviem ešte predstavit....tohto sa práve bojím, že síce martin pekne zaspáva sám...ale ak raz bude mat svoju "veľkú" postel. neviem ako v nej zostane 😒 ... Zatial však nohu prehadzuje cez postielku iba vtedy, ked sa zobudí...pri zaspávaní ho to ešte nenapadlo 😀

ba80
15. máj 2010

noo a teraz cakam fazu- " viem si otvorit dvere a uz sa ma nezbavite"... 😀 😀 😀

vejinka
15. máj 2010

ahojte kocky..dnes je na prd pocasie..od obeda ma hlava boli cela jedna strana..a aj ucho no des...a inak maly si vie otvorit dvere hoc kde dociahne uz vsade

a meriame cca 90cm a cca13-14 kil presne neviem nevazili sme sa

rony253
15. máj 2010

ahojte my meriame 86 cm pred dvoma týždnami merana a vazili sme 10,6 kg.. 😉

winona24
autor
15. máj 2010

no veji tak Erik je pekný dlháň...ale tak má byť po kom...veď Vy ste s mužom obaja vysoký.... 😉

vejinka
15. máj 2010

win no a to je moj muz najdlhsi z ich rodiny.. 😀 z mojej som najnizsia ja 😀