Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

annie13
18. máj 2010

rony to ano ked si mozete dovolit all exlusive tak ano, my sme boli len tak klasicky na hoteli, s ranajkami nemali sme klimu ja som myslela ze tam umriem to bol des

annie13
18. máj 2010

win vitaj v klube aj mna MM priskrti malej som objednala siatky s klobucikom a celenkou strasne sa mi to pacilo aj opalovacky s menom aj pre bratovu malu aj to sa mi velmi pacilo sebe mikinu a rifle jemu supravu puma a materska fuc, zadrhne ma

katkaaalex
18. máj 2010

Ahojte baby, viete mi poradit ako ocistim flaky od bananu??????
Dakujem 🙂

winona24
autor
18. máj 2010

katka skúšala si Ariel Profesional???? akej farby je to oblečenie?????

misik
18. máj 2010

ahojte baby,

veji, evit gratulujem k chlapom 🙂
katka ak si to uz zaprala tak to pojde tazko, ale ako pise win aka je to farba?

zanin
18. máj 2010

Ahojte. Ako ste sa bavili o tej vahe tak Samko je taky drobec. Vazi 10,5 kg a meria 82 cm. Asi sme najmensi z chlapcov, ale nema byt po kom vysoky. A este jedna sprava. Pridavam sa do klubu tehuliek. Vcera nam doky potvrdil ze som druhy krat tehu.
2.6. idem na ultrazvuk na merania a urcenie datumu porodu. Vraj ked este kojim tak sa neda urcit datum pocatia podla poslednej menstruacie. Tak som zvedava lebo sestricke vysiel datum vraj 31.12.2010. Ako na novy rok byt v nemocke nic moc. 😅 ale ked to ma byt taka pekna udalost tak preco nie 😀

katkaaalex
18. máj 2010

... uz som to vcera oprala 😒
je to bledomodra ciapocka, hm asi to uz nezide...

winona24
autor
18. máj 2010

zanin SUPEEEEEEER.... gratulácia......

Katka namoč to do Sava Perex a bude biela čiapka... 😝 😝 😅 😅 😅

zanin
18. máj 2010

win dakujem

winona24
autor
18. máj 2010

jaaaaaaaaaaaj baby.....aj ja chcem tehu bruško...... 😵 😵 😵 😵

misik
18. máj 2010

kati mne z bledomodreho este zislo aj po oprati, dala som bud ten ariel na flaky a lebo taky prostriedok od dr. beckmann /ja to kupujem v rakusku, ale myslim, ze to maju aj u nas, mozno drahsie/

misik
18. máj 2010

zanin blahozelam

evitkamalicka
18. máj 2010

zanin jeeeeej gratulujem 😵

evitkamalicka
18. máj 2010

misik dakujem

katkaaalex
18. máj 2010

...dakujem baby, nieco este vyskusam 🙂 ste velmi mile 🙂

evitkamalicka
18. máj 2010

ja prave periem vetrovku od bananov, naliala som na to vanish, nechala chvilu posobit a supla do pracky

misik
18. máj 2010

evit adamko sa uz tesi na braceka?

zanin
18. máj 2010

Dakujem babulky evit, misik 🙂

evitkamalicka
18. máj 2010

misik jasne, poctivo hladka brusko....ked mu poviem, kde je Oliver? pride k brusku zacne hladkat a hovori jeeej jeeej 😵

bubinko83
18. máj 2010

zanin,aj my mame asi take miery ako tvoj Samko.Takže nie je až taky drobček.

katka ja použivam na flaky obyčajne jadrove mydlo.Zaperiem to necham tak vo vode a ked periem šupnem to ešte aj do pračky take mokre.

misik
18. máj 2010

to je milene evit, budes mat super pomocnika 🙂

evitkamalicka
18. máj 2010

misik no uvidime ked sa narodi, ci sa jeho spravanie nezmeni, ale tak pevne verim, ze nie

annie13
18. máj 2010

ZANIN jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej gratulujem velmi, pomaly ma vsetky dobiehate, 😉 davaj si na seba pozor, zelam bezproblemove tehu
to bude sampusu 31,12 ak to vyjde na ten den 😀

zanin
18. máj 2010

Anka dakujem. No to hej ale ja si z toho sampusu zase neuzijem a to som sa uz tak tesila. 😀

annie13
18. máj 2010

😀

ka3n
18. máj 2010

dobre ránko prajem 🙂 no teda už skor obed, ale som varila, svokra zobrala maleho do zahrady :(( tak som zvedava aky čistý prídu dnu.

ZANIN 🙂))))) mooooo moocc ti blahoželám a teším sa s tebou..boožinku už aj ja vam to bruško začínam zavidieť, ale nejako sa furt na to ešte necítim, asi som dost sebecka, ale mne je teraz tááááák dobre 🙂, s malym je už dobre, lebo ked bol menší vobec nespával a mali sme to ťažké a hlavne ja som bola uplne KO..teraz mam taky klud a vytesujem sa ze si budeme užívať slniečka a leta..ale potom na to asi vhupnem 🙂

zanin
18. máj 2010

dakujem Katka

ka3n
18. máj 2010

winona, inak super nakup si spravila, vsak vcera dosli peniazky 🙂 bude musiet aj ja nieco, ale moj MILAN 🙂 ma zabije..to su vsetci Milanovia takí ???

eweny
18. máj 2010

Booooooooooooze, zas take super pocasie..dalsi den zatvoreni doma, ma asi picne..a maleho tiez..nepotrebujem teplo a slnko, aspon nech nie je taky vietor, dazd a o par malych stupnikov viac..to nam momentalne staci..