Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

silwietta
18. máj 2010

aj ja som dufala ze bude baba...

felixko
18. máj 2010

ahojte,
pozeráte hokej? ☹ ☹ ☹

baby, predchvíľou som malú prebalovala, lebo sa pokakala a v plienke mala moje korále 😀 aj sa mi zdala taká mrzutá, driapala si tričko, stále sa pýtala čo to? až zrazu, keď som dala dolu plienku som zistila, čo je vo veci 🙂 ona sa s nimi hráva a museli jej cez bodynko prepadnúť až do plienky 😝

ollako
18. máj 2010

felixko ja som sa zlakla , ze ich spapala 😅

silwietta
18. máj 2010

felixko aj ja som sa zlakla ze ich spapala... ale to sa uz aj Miskovi podarilo, ze som mu nasla kamienky v plienke, ked ich rozhadzoval, tak sa mu cez bodynko az do plienky dostali...

vejinka
18. máj 2010

ahojte kocky..dakujem za mile gratulacie agratulujem zanin pekne..uz som mysela ze to tu skoncilo a ono sa rozbieha asi dalsia vlna 😀

annie13
18. máj 2010

zanin ollako drzim palce, ja som tiez tak tuzila po dievcatko do konca sme vlastne nevedeli co cakame a mame malu princeznu a strasne je zlata, dneska sa tak smiala, a tak krásne si rozpravka
boli sme v poradni 5180 g 57,5 cm
eweny aj my ju mame ale tu hnedomodru

ollako
18. máj 2010

annie dakujem, dufam, ze sa mi to splni, ale ked nie neva, hlavne aby bolo zdrave a dobrucke babatinko 😵

rony253
18. máj 2010

ahojte, Lucianka tu na konovi je cely album z Egypta a je tam aj odfoteny vchod s nazvom hotela, tak kukni... ale bolo tam super. a na fb nevidim ziadnu spravu od teba...
Tak moje dieta dnes konecne pekne papalo, az som sa cudovala.
idem rychlo pozehlit, zajtra pride brat s manzelkou a dat kupelnu doporiadku po sarinom kupani. tak papa

rony253
18. máj 2010

jooj zanin zabudla som: gratulujemeeeeeeeeeeee
Veji tak chlapcek predsa, nech pekne rastie a ja zdravunky a to iste aj pre Evitku pre jej chlapceka v brusku.
ja sa chystam na tehotestvo az hodne neskor 🙂 teraz ani nahodou... 😉

evitkamalicka
19. máj 2010

dobre ranko

rony dakujeme 🙂

ollako
19. máj 2010

Ahojte babulky prajem vam prijemny den aj ked je zamraceny a uprsany 😉

annie13
19. máj 2010

bre ranko
Rony joj to je nadhera, to bolo istotne drahe, to si mi nemozme dovolit ale je to nadhera ten hotel plaz, dufam ze aj mi pojdeme raz na taku dovolenku, krasa

katkaaalex
19. máj 2010

Ahojte, dobre ranko prajeme vsekym 🙂 , a aj u nas je uprsane pocasie 😒
Evitka, prajem vsetko dobre 🙂

miriam24
19. máj 2010

Ahojte .. ako sa mavate? pozeram ze sa to tu zasa rozrastlo o dalsiu tehulku .. Zanin blahozelam .. drzim palceky nech je vsetko ok 🙂
ja chcem druhe tiez az tak ked bude mat Martin 4-5 rokov .. aj ked nikdy nehovor nikdy 😉 uvidime ako nam budu veci vychadzat a podla toho sa zariadime 🙂 ale druhe chcem na 100% .. nechcem aby bol Martinko jedinacik ...

a citam ze cakate druchych chlapcekov .. 🙂 to je super .. dvaja braskovia 😉 .. aj ked stale si myslim ze na pohlavy nezalezi .. ale hlavne aby boli deticky zdrave a stastne 😉

ozaj to aj na stretku bude vecsina tehuliek? nejak v tom nemam prehlad ale uz sa tesim ...

a cez vikend sme sa dohodli s nasimi a ujom s rodinkou ze ideme spolu na dovolenku .. hura .. sa strasne tesim,konecne dva tyzdne klud a nic nerobenie 🙂 ... pojdeme do chorvatska ... cca 6 hodin cesty - mestecko Senj ... susedia tam maju tetu ktora prenajima apartmany a tiez je tam plaz pre deti a neplavcov z coho sa vytesujem 🙂 a celkovo je to tam skor take kludnejsie co mi tiez vyhovuje :o)

winona24
autor
19. máj 2010

ahojte babulky...

annie krásna si na tej fotke...pristane Vám to s Brankom.... 😉

katkaaalex
19. máj 2010

Eweny, ta suprava je krasna 🙂
Premyslam, ze aj ja malemu objednam, pozriem sa ake maju este farby 🙂

claudinka
19. máj 2010

babulky, poprosim, ak budete mat cas, nahlasit penziu na nase stretko 😉 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/spolocny-termin-miesto/stretnutie-septembrovky-2008/ sup do temy 😉

winona24
autor
19. máj 2010

babulky,písala som to už aj claudii...bohužiaľ,mi sa tento rok stretnutia nezúčastníme.....mňa osobne to strašne mrzí,lebo som sa na Vás na všetky veľmi tešila...... 😔 ☹

winona24
autor
19. máj 2010

ježiš....MY 😝

zanin
19. máj 2010

Win to mi je luto. Aj my sme sa na vas tesili. ☹ A dakujem za gratulacie. Rozmyslame nad tym, ze sa nechame prekvait a nechceme vediet pohlavie. Ale ci to vydrzim neviem 😅 .

miriam24
19. máj 2010

win to ma mrzi ze nepridete ☹

zanin .. ja som si ani pri Martinkovi nedala zistit pohlavie .. aj ked doktor to vedela a pytal sa ma ze ci to chcem vediet .. takze da sa to vydrzat a o to je to krajsie ked sa babatko narodi a dozvies sa ci mas chlapceka alebo dievcatko 🙂

winona24
autor
19. máj 2010

ježinku ani ja neviem či by som to vydržala.....ale musí to byť pekné,keď nevieš....a na sále Ti povedia....maminka máte krásne/ho dievčatko/chlapčeka.... 😵 😵

claudinka
19. máj 2010

veru, ale tiez neviem, ci by som vydrzala.. 😀

evitkamalicka
19. máj 2010

ja by som to isto nevydrzala

ba80
19. máj 2010

cafte... ja viem, ja by som nevydrzala... 😀 😀

zanin, gratulacia velikaaaaaaaaaaa... 🙂

ollako
19. máj 2010

baby vy uz budete mat to stretko, no skoda, ze som tento rok muza nenalomila, ale aj tak chodi na tyzdnovky a je rad , ze je cez vikend doma a este aj niekam ist, to by bolo nanho vela 😒 , snad nabuduce, alebo ak sa v lete budete niektora chystat do ZOO do Bojnic, tak sa mi ozvyte, rada vas uvidim 😵

zanin
19. máj 2010

ba dakujem

eweny
19. máj 2010

winon ☹ ☹ ☹

eweny
19. máj 2010

a tak sme sa s Petkom tesili ☹ ☹ ☹

ka3n
19. máj 2010

ahojte..drobec zaspal a ja konecne obedujem.

win, to ma velmi mrzi, aj ja som na vas velmi tesila...musim ist pozret do stretka, vsak ani neviem co noveho a pomaly neviem ani kto ide 🙂