Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

eweny
18. máj 2009

lucim sa, zelam dobru nocku

rony253
18. máj 2009

ahojte, chystam sa uz spat, tak som este nakukla
Ja davam kasu len na desiatu a to vzdy s nejakou ovocnou vyzivkou, na obed papa zeleniku a mäsko, ci varene akebo Hipp to je jedno len to musi mat hustejsiu konzistenciu, lebo dnes sme s mojou polievkou bojovali, tieklo to kade tade, lebo to bolo moc riedke. a na olovarat MM hodinu na to vyzivu a vecer MM a pred spanim MM a ked treba tak aj UM, ako napr. dnes.
A z ryzovej kase tej Alnatury, malu nezapeka, ale zo 4-zrnnej asi ano. ja uz neviem sledujem to, ale to nemusi z kase zapekat, aj z banana alebo mrkvy moze, alebo ja zjem daco a tiez ju moze zapiect.
prajem Vam dobru nocku a sladke snicky. papa

anickaajanko
18. máj 2009

my davame kasu o 7mej chodi spinkat o 8mej predtym este kojim ale len trochu
v poslednej dobe protestuje a zaspi az o 9tej
na obed masko, zeleninku, cestovinku ako kedy aj Hippky
papa ich celkom pekne
inak sa kojime
na olovrant jogurt alebo banan

zelam dobru nocku

ba80
18. máj 2009

ahojte, my este stale nespime... mala sa tu hra, ako keby bol biely den... zbesniem z nej...

my sme mali oblecene bodynko s kratkym a tenke gatuse a hole nozky a aj tak pistala, lebo jej bolo teplo... 😅

aj my sa este kojime, tak prikrmy papavame ako kedy, ale obed kazdy den, zatial len doma varene, lebo kupovane my nechce...

ba80
18. máj 2009

dobru nocku vsetkym... 🙂

skrecok
18. máj 2009

Ahojte,
no uz asi tu nikto nie je....nestiham to tu citat. My sa odvcera trapime. Maly vcera v noci velmi vracal a neskor mu tak stupla teplota na 38,6°C a hnackuje. Nic nechcel jest ani pit. Boli sme dnes u lekarky, od takej 16tej sa to konecne zacalo zlepsovat. Zacal po troska pit, ale jest si este netrufa. Davame mu vsetko nasilu, aby sme nemuseli ist do nemocnice na infuzie. Uz vyzeralo, ze budeme musiet ist...uz mal priznaky dehytratacie 😔 . Chudacik maly, je to hrozne sa pozerat ako sa trapi a nevediet mu pomoct. Aj prsnik uplne odmietal. Uvidime ked budu vysledky vyteru hotove, to cakanie je hrozne.

Inak nas kupovane vyzivky nema rad, jedine obcas tekutu mliecnu kasu. Ine nechce ani za svet, len domace varene.

johnie
19. máj 2009

prveeee
dobre ranecko uprsane...dnes nemusime polievaaat... 😝

johnie
19. máj 2009

jaaaj a spicka zubku je uz vonku... konecne 😉

eweny
19. máj 2009

Dobre ranko prajeme

johnie,tak uz mate zubok?..super,gratulujeme 🙂

skrecok,tak to ma mrzi,ze je drobcek chory..nech sa mu rychlo polepsi..

eweny
19. máj 2009

Aj nam tu celkom poprsalo,hned je lepsi vzduch..

evitkamalicka
19. máj 2009

dobre ranko

gratulujeme k zubku 😵

vejinka
19. máj 2009

dobre ranko u nas v noci burka a teraz je tiez taka burocka..dufam ze mi nezobudi maleho ale som taka rada ze prsi...ved ta zharada uz bola len pust a teraz konecne vsetko vyhupne von a maly bude mat co papat 😵

johnie
19. máj 2009

dakujeme...
som jej isla dat ten gel na zubky a co to citim... ostra bodka ... no konecne je ten zub na svete.. 😀

vejinka
19. máj 2009

ja si pamatam ako tato daval malemu gel a on ho tak pohryzol ze mu tiekla krv 😖

vejinka
19. máj 2009

johnie a tiez sa pripajam...gratulujem 😉

anickaajanko
19. máj 2009

dobre ranko
no u nas bola hrozna burka, tak som sa bala
len tak som cakala kedy udrie

ale maly dobre spinkal nevadilo mu to ani ked svietila cela izba od blesku ked som ho kojila

ozaj chcela som sa spytat aku pouzivate detsku pastu?
ked uz mate zubky
a umyvate kefkou alebo tou prstovou gumennou ?

gratulujeme k I zubku
nam ide podla vsetkeho 5

silwietta
19. máj 2009

ahojte, dobre ranko prajem...

johnie blahozelam k zubocku 😵

eweny
19. máj 2009

anicka, ja zatial nepouzivam ziadnu pastu, ani kefku..ja neviem, uz sa to ma?..my mame vonku dva zubky, tie vrchne nejak dlho lezu..

vejinka
19. máj 2009

umyvam len namocenou prevarenou handrickou a sakra uz viem co som cvera zabudla kupit...elmex gel na zubky..ale vraj sa to ma pouzivat len raz za dva tyzdne takze nic nam neujde a vraj pasta by sa este nemala kedze to babo by ju zjedlo a my umyvame aj tymi troma kefkami z DM teda dvoma so stetinami este nie

anickaajanko
19. máj 2009

nam dali v lekarni daku pastu co smie aj prehltnut ze by sa uz mali umyvat
nuz neviem
tiez som zatial umyvala len prevarenou vodou

tak teraz neviem

vejinka
19. máj 2009

ozaj... ja som chcela kupit topanocky vcera ale segra mi dala take celokozenne po jej dcere a mala ich na nozickach asi raz alebo dva krat absolutne nove tak reku vyskusam a ked budu male kupim..bola som rozhodnuta minut aj 20€ len aby sme v trojkolke sa neopierali nozickami -capackami o zem a vyskusala som jej tie ..su certifikovane a vyraba to RAK a sadli mu ako uliate nozicku ma 11 cm a topanocka je 13cm ale maju pevnu podrazku..a aj fotky mam ako v nich stoji..a veru nedaju sa porovnat s tymi capackami..lebo v capacke nema nozku celu strcenu az po patu ale kusocek chyba...takze som sa velmi potesila ze mu mozem dat tieto po jeho sesternici inak v lete urcite kupim sandalky ..a videla som aj v tescu take sandale ale podla mna absolutne sa nehodia babu ktore sa uci chodit ved posudte same

eweny
19. máj 2009

vejinka, aj my mame take pomanocky znacky RAK a su super..tej znacky sme volakedy nosili aj my..no nie?

silwietta
19. máj 2009

veji tie sandalky v tescu som videla aj ja a tiez sa mi zdaju byt nepouzitelne...

anickaajanko
19. máj 2009

kde mozu take mat?

v obuve?
ci v zdravotnickych?
tiez chcem malemu ale uvazovala som ze uz len sandalky pri tychto teplotach ? co myslite

videla som ich na nete tieto RAK ale radsej by som mu to skusit a tak kupit ako objednavat cez net

Branik v trojkolke nedociahne na zem ani na pedale

kamilka12
19. máj 2009

Ahojte

anicka - podla mna na učenie sa chodit sandálky nie sú vhodné...treba kúpit také čo su až po členky, aby sa v nich nožička spevnila...jasné, v lete aj sandalky treba,...ale kým nevie chodit asi nie 😒 Tiež sa chystám kúpit tie topánočky..eweny mi poradila vraj v lekárni by som ich mala dostať kúpit..

ollako
19. máj 2009

ahojte u nas bola burka a taaaky lejak no hroza, maly sa budil a potom pred stvrtov uz zaspinkal a hajal az do osmej 🙂 ...tak som si s nim schrupl
teraz zase zahajal a pojdem mu uvarit nejaky obedik, len neviem co 😕 pripada mi , ze mi davam stale to iste, nemate nejaky typ

vejinka
19. máj 2009

no ja som spokojna zo znackou RAK presne sak su preverene rokmi 😉 a tiez som za to aby sa na ucenie vybralo nieco z pevnou podrazkou..sandalky su nevhodne podla mna
no cez net by som sa bala kupit...ved mu to musim vidiet ako to ma na nozicke kedto cez net je to hop alebo trop..urcite ak xcete pevne a dobre bud v lekarnach ale nie vo vsetkych take maju alebo v protetike..lenze treba ratat s tym ze to nebude lacne..no ja som velmi lacno vdaka segre prisla k topanockam..a ako sa tesi ked mu ich davam..a vobec si ich dole nedava asi prisiel na to ze ked stoji ...tak su mu oporou 😉

vejinka
19. máj 2009

ja mu dnes dam dusene jablcko..kedze uz tyzden papa masko ale tiez si myslim ze furt jedava to iste no jemu to nevadi a to je hlavne 😉

terezicka
19. máj 2009

Ahojte no naša Lucka sa dosť pohoršila v nociach, sa zobudí a potom mnrčí, zaspa ť ani za svet a keď konečne zaspí len s nami v posteli a skoro ráno je už hore...A my sme cez deň total hotoví z nej lebo sme neboli zvyknutí na takéto jej ponocovanie, keď ona tak krásne vždy spinkala v noci a teraz nám robí toto.
Zub ani jeden možno je to z toho alebo už fakt neviem z čoho. Zajtra ideme do poradne aj na kĺbiky na kontrolu tak som zvedavá.
No a konečne sa jej zapáčila bežka, si v nej tak užíva že môže ísť sama kde chce 😀

anickaajanko
19. máj 2009

aj ja som si vravela ze sandalky nie
ale ze su take ze len vpredu otvorene
brankovi sa totiz potia nozicky
dnes idem kuk do zdravotnickych co a ako vraj su pov 23 eur ale neviem ake
a len na objednavku ale do 2 dni

ideme na prechadzku kym neleje
pekny den vsetkym