Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ollako
19. máj 2009

co sa tyka tych sandalok, ja planujem kupit take po clenky aby mal spevnenu patu s pevnou podzakou.. uz mam aj vyhladnute, na pohlad nie su pritazlive, ale co na tom zalezi, ...stoja asi 450 SK a maju taku vysacku so zirafkou a v telke vraveli, ze to su zdravotne nezavadne...odporucane pre deti, takze asi kupime tie...mame aj tie ako ty vejinka, lenze, moj ma taku tucnu nohu, ze ich vobec neobuje, takze pouzivame zatial len capacky, alebo ponozky 😝

vejinka
19. máj 2009

silwi ja som povodne xcela tie s tesca kupit ale ked som ich mala v ruke rychlo som si to rozmyslela

vejinka
19. máj 2009

oll aj moj ma dost tucnucku nozicku ale vopchame ju tam samozrejme ked ju nasadzujem tak uplne otvorim rozsnurujem a zmesti sa.. a ani nekrici ze by ho bolelo a vravim presne mu sadnu ako uliate predpokladam ze za dva mesiace ich uz neobuje..no ale aspom ked stoji v tej trojkolke ma pevnu oporu na nozkach 😵

vejinka
19. máj 2009

maly je hore...musim ist

jurocko
19. máj 2009

ahojte,mi sme mali vypojeni pocitac lebo bola silna burka,dnes upratujem...len som vas prisla pozdravit
😀 😀 😀 😝
dnes budeme mat na obedik zltok,ryza,karfiol a mrkva,velmi mu to chuti

tobiasko vkuse by stal na nohach ani sediet nechce,v postielke sa postavi a skace ako povianko 😀 😝

včera mi za cely den pospinkal pol hodiny ale bol svieži az do večera a osmej zaspinkal

dnes pospinkal v postielke hodinu a pol tak som rada

vejinka
19. máj 2009

sedi v kociku a vykrikuje..taky je zlaty 😵 😵 😵

eweny
19. máj 2009

aj moj Petko ma poriadne tucnu a velku nozku..ano, ked ich pekne roztvorim a nozicka tam sama vhupne..naozaj su super, nedam na ne dopustit..

ollako, ked mu obuvas topanocky, tak ho daj na zem, nech dostupi..vtedy najlepsie budes vediet, ci su dobre obute, ci sa nozicka zmestila..

vejinka
19. máj 2009

no moj zvykne prsteky no nohach pokrcit a tym padom nemam sancu tam tu nohu narvat..ale ked ma pekne vystrete prsteky tak neni problem 😉

eweny
19. máj 2009

ja cakam, ze sa zobudi, nadesiatuje sa a vyrazime ku kamoske na kavicku..sa pohra so Zuzankou, ona je o den mladsia..taki su spolu zlatucki 🙂

zabavka
19. máj 2009

ahojte babule.Prosím vás, proti čomu sa teraz očkuje, myslím v 8.m?

jurocko
19. máj 2009

ahoj zabavka,ockovat?mi nebudeme az na 1 rok a potom na 15 mesiacou

jurocko
19. máj 2009

ja si dam kolac a popijam pri vas kavu 😝

jurocko
19. máj 2009

karinke som kupila včera supravu lebo nabuduci štvrtok ideme do Kosic na vylet zo školky tak sa vytesovala a aj ju asi zoberie na vikendovy pobyt uz sa nevie dockat a velmi by chcela aby sme jej kupili taky detsky kufot aby si tam mohla dat svoje veci

jooj ale sa tesim na stretnutie

inak ajja by som chcela ist do Bojnic ked bude rozpravkove postavicky a hned aj do ZOO

jurocko
19. máj 2009

dobre idem pracovat tak papa
nikoho tu nie je ked som tu ja ☹ ☹ ☹

johnie
19. máj 2009

uff som dovarila... ten moj si rozkazal halusky, a ja nemam tu haluskaren...tak pekne som trhala po kuskoch...nikdy viac sa na to nedam nahovorit..
ew to je super ze sa vam takto zahraju spolu. ja musim nahodit fotky sofi a timurka, oni ked su spolu, vzdy jeden place, robia si zle, mala nechce poziciavat svoje hracky... normalne je lakoma...
zabavka neviem ale aj my ideme teraz v 8.mes. ockovat, len netusim ze co...

vejinka
19. máj 2009

my sme uz po obede a maly lezi v opstielke ale nedari s amu zaspat..mame tu hrozne teplo...v obyvacke sa to splha az na 25 stupnov pritom balkon aj vertacka je otvorena..a doteraz som vetrala v spalni a je tam 24 a pol maly spoteny..ale ked mu dam tricko s kratkym rukavikom zasa mi zachladne..kurnik sopa neviem ako ho obliect lebo vonku je sto stupnov ..ked pojdem naproti tatovi tak urcite dam s kratkym gate aj tricko ale dnu je troska chladnejsie a keby som nechala s kratkym hned by mohol ochoriet 😒

johnie
19. máj 2009

hmmm... skapal pes 😝

vejinka
19. máj 2009

ja som tu ale robila som troska poriadky v albumoch.. 😉

vejinka
19. máj 2009

som len kompletizovala vsetky mesiace .. 😉

babuci
19. máj 2009

ahojte. hlasim sa zase z Mnichova. uz sme tu iba na 2 tyzdne a potom uz len Blava. Maly sa konecne trochu rozpapal, aj ked mu zasa idu horne dvojky. vcera spapal 135ml kase na desiatu, 90 ml obedu, 100ml pudingu, a kusok rohlika, a na veceru cca 100ml kase a este som ho doobeda a vecer kojila. a dneska spapal 145ml kase na desiatu, MM a teraz mu zohrievam obed. tak uvidim. a to vcera spapal 90 ml hnusnej hippky, co mu nikdy nechutila.

babuci
19. máj 2009

baby co idete ockovat v 8 mesiaci. dajte vediet... my sme ockovali v siestom naposledy a teraz az prvy augustovy tyzden.

vejinka
19. máj 2009

ja idem tiez az v auguste asi

zabavka
19. máj 2009

babuci, to som sa sekla.Teda sekla sa doktorka, lebo tá mi na poslednej poradni povedala,že o 2mes. očkujeme, teda v 8m.Ale neočkovala, tak som rada, lebo malej vždy vybehne teplota.Čaká nás to až ked budeme mat 1rok, skor tam neni nič.Babuci a aký puding si mu dala?

zabavka
19. máj 2009

baby a čo poviete na tieto sandálky.http://www.101topanociek.sk/101topanociek/e...

babuci
19. máj 2009

zabavka, kupujem mu tie od Nestle. len teraz neviem, ci ich maju aj v SR. lebo tam som zatial kupovala iba tie jogurty nestle. v nemecku maju aj pudingy.

baby kolko vam deti cez den spavaju. ja si zacinam mysliet, ze keby spal menej cez den, tak mozno spi viac v noci. moj spi:

8 - 10 dneska az do 10:45
12 - 14 dneska od 13:30 do uvidime🙂
a potom si este schrupne na prechadzke poobede tak 45 min az hodinu.

eweny
19. máj 2009

uz sme doma, drobec spinka..sa nejak na navsteve unavil 🙂 dala som si kavicku a kolacik s krstin, co mala Zuzanka, ta vsak zaspala, tak si Petko musel vystacik sam na hranie..ale zvladol to, velmi sa mu pacilo odrazadlo, co dostala mala..takze uz viem, aky darcek dostane na meniny..alebo mozno aj skor 🙂

vejinka
19. máj 2009

zabavka nevyzeraju zle..zlateee a hlavne ta cena 😉

eweny
19. máj 2009

babuci, u nas som este taky puding nevidela, skoda..urcite by mu chutil, on mi jogurty este nechce papat..nooo, tak to ti Jozko pekne spinka..my spavame uz len 2x a to tak po hodine, tak okolo 10.00h a potom okolo 13.00h..v pripade, ze spi menej, tak este zdriemne 30 minut v kociku vonku..ale to uz malokedy..

vejinka
19. máj 2009

babuci ides ci nejdes na to stretko?? potrebujeme to vediet

eweny
19. máj 2009

zabavka, vyzeraju pekne..len neviem, ci by som kupovala topanocky bez odskusania..