Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

kamilka12
28. jan 2010

timotej prečo? 🙂

kamilka12
28. jan 2010

práve že nie 😀 😀 Keby áno, tak pri tom kréme by som skrachovala 😀

ka3n
28. jan 2010

ahoj..tak ja mam doma aj vypisany recept na vnutromaternicove, ale nedam si ho, lebo do leta, jesene vydrzime aj s prsiplastami (ako pisala win) a potom hupneme na druhe babo.

miriam24
28. jan 2010

hehe .. ako Martinko dovoli .. ked je moc dlho hore tak zaspime skor ako ... 😝 .. ale ja chcem byt chranena a nemysliet pritom na tebletky,kremy a tak .. preto to vnutromaternicove chcem .. a ze stoji cca 50E a je na 5 rokov

kamilka12
28. jan 2010

mirka a ideš si dat to "hormonálne" či to "nehormonálne"?

miriam24
28. jan 2010

asi to nehormonalne .. dam potom vediet ake to bolo .. ale kedze moj menzes je dost nepravidelny a prednedavnom len skoncil tak je dost mozne ze potrva aj 2 mesiace kym dostanem dalsi .. a to treba v prvy den zavolat k dr.aby som sa objednala .. ale ako som pisala viem ze to nebude prijemne ale ked som zvladla porod tak to zavadzanie urcite prezijem 😉

kamilka12
28. jan 2010

určite hej 😉 , ved dáš potom vediet...

miriam24
28. jan 2010

idem ja do hajan .. dobru noc vsetkym 🙂

winona24
autor
28. jan 2010

musím aj ja popozerať po nete nejakú antiko resp. s dr sa dohodnúť.....

winona24
autor
29. jan 2010

ahojte....posledná včera a prvá dnes??? 😨 😨

silwietta
29. jan 2010

win lames tu rekordy ... aj posledna aj prva 😉

silwietta
29. jan 2010

inak dobre ranko prajem 😎

felixko
29. jan 2010

ahojte,
ten Pharmatex mám aj ja doma kúpený asi rok a doteraz sme ho nepoužili 🙂 ale vraj je to dobré len tak preventívne zaviesť, ako antibakteriálny čípok
ja uvažujem nad Nuvaringom, aj keď neviem, lebo z HAK som mala cystu na prsníku a museli mi ju vybrať, doteraz chodím na onkologiu na kontroly

Ninke sa prerezala ďalšia stolička, včera sme mali desný deň, samý plač, nervozita, únava, sople, 4 deň sme neboli vonku.

annie13
29. jan 2010

ahojte rozoberali ste vnutromaternicove teliesko, poskytnite mi o tom nejake blizsie info
kolko to stoji, ako sa to zavadza, na ako dlho, ma to nejake vedlajsie ucinky, kolko po porode je to mozne zaviest?

winona24
autor
29. jan 2010

no tudy pre mňa cesta nevede...... nescem to.... 😨

vejinka
29. jan 2010

ja by som si to v zivote nedala zaviest

timotej
29. jan 2010

Baby moja švagriná to má a vypadávali jej vlasy bolela ju hlava pol roka sa z toho nemohla spamätať. Už to chcela aj von potom to prešlo tak to nechala.

annie13
29. jan 2010

Veji Win dakujem ale po precitani toho ma to preslo
a ako to chcete riesit tabletky
Veji ty chces viac deti ale ja uz ani jedno

miriam24
29. jan 2010

ahojte .. no kazda antiko posobi ja kazdu zenu inak .. nikdy ti nezaruci ziadny dr ze nebudes mat ziadny problem .. treba skusit a potom uvidite co vam vyhovuje a co nie .. mne HAK nerobili moc dobre a stale som zabudala si davat tabletky

ka3n
29. jan 2010

baby, ahojte.teraz trosku hodne odbocim ,ale potrebujem poradit, mam vyhliadnute tieto dve sedackym moc velmi rozdiel tak nevidim, akurat cenovy, tak prosim o radu ktora sa vam paci, alebo ktora je lepsia.

http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/1290

a

http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/4887

miriam24
29. jan 2010

ka3n .. mne sa zdaju rovnake 🙂 .. ale ta 4887 sa da slopit aj do 7 pohoh . .ta druha tusim nie a cenovo tam velky rozdiel nie je .. takze z tychto dvoch by som kupila asi tu druhu 😉

natasa8
29. jan 2010

ahojte..... 🙂

ja by som do toho vnutromaternicoveho tiez nesla, schvalne som si vyhladala pribalovu info pre pacienta, a tam je to vypadavane vlasov fakt medzi neziaducimi ucinkami... 😕
mne tiez nerobi HAK dobre, navyse som to musela dlhe roky uzivat kvoli nepravidelnemu cyklu a teraz som rada ze vsetko funguje ako ma, takze my toto riesime ako u winon 😉 😀

k3n... mne pripadaju rovnake... neviem v com je rozdiel okrem ceny 😕

ka3n
29. jan 2010

boze padanie vlasov, to by som bola uz plesata, ved teraz mi hodne padaju..ale myslim, ze tieto neziaduce su pri kazdej anti aj pri tabletkovej...alebo nie 🙂)

no zatial som za tu trosku drahsiu sedacku, lebo sa da polohovat.

miriam24
29. jan 2010

este k tej antiko ... mali ste niedeky niektora tie naplaste? lebo tiez ked som si precitala ze ono to teliesko to vlastne `zabije` uz vzniknute embrio .. tak to nie! .. to sa mi zda hrozne drasticke

a tiez viem o antiko ktore sa zavadza pod kozu na ruke - z vnutornej strany .. tiez sa to zavadza na dlhsie .. len to stoji cca 165E ale je to na 5 rokov ..

miriam24
29. jan 2010

kolaciky 😀 😀 😀

Zapni trúbu. Odprac z linky zapackané poháriky, lego a prázdne obaly od cukríkov. Priprav misu a suroviny. Vylúskaj orechy, odváž múku a cukor.

Vyber z múky puzzle. Odožeň deti a umy z nich múku. Zober vajíčko. Podaj manželovi pivo. Vráť sa, odožeň deti, zober handru a utri rozbité vajíčka. Zober iné vajíčka a rozbi ich do misy. Zdvihni telefón, odožeň deti, pozametaj črepiny z misy a utri podlahu. Zober druhú misu.

Zarob nové cesto. Nájdi rum. Odober rum manželovi. Odožeň deti a umy z nich cesto. Plech vytri palmarínom. Podaj manželovi tlačenku. Vráť sa, odožeň deti a vyber z plechu orechové škrupinky.

Podaj manželovi noviny. Vráť sa a odožeň kocúra, ktorý dojedá zbytky cesta. Zavolaj veterinára.

Zober si ukľudňujúce prostriedky. Umy podlahu, stôl, stoličky, riady, chladničku, sporák, steny, deti a kocúra.

Choď do cukrárne. Kúp koláčiky.

annie13
29. jan 2010

miriam do podkozne vraj zacne po case putovat po tele ze su s tym velke problemy
a naplast staci ze ti tam pride mala bublinka a si tehu

winona24
autor
29. jan 2010

miri 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 čistý život....

miriam24
29. jan 2010

ach jo .. asi budem musiet este hodit rec s mojou Dr. ze co vsetko vlastne existuje a ake su tam + a -