Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

goga03
22. feb 2010

caute,
na mna tiez prisla choroba, bolelo ma hrdlo a pustil sa mi sopel, nechapem, kde som to chytila. ale nasadila som si hned od zaciatku homeopatika a zabrali. takze uz mi je lepsie.
tak skore uzdravenie vsetkym

ollako
22. feb 2010

ahojte, tak vidim, ye vsetci ste chorlavy , tak vam prajem skore uzdravenie..
ja som sa dnes tak vytocila 😠 tie uradz to je strasne, vsade sa asi riadia heslom: naokolo je blizsie...strasne im je asi za tazko napisat, zoznam vsetkeho co potrebuju, to je jednoduchsie asi posielat na tristo krat, asi maju vela penazi na postovne,juj ale ma to vytaca 😎 😎
moj muz je stale bez roboty, ale uz sa nieco risuje...vsak ked bude po zime hadam bude lepsie
Petko sa tak rozrecnil, ze az , musime si pred nim davat pozor na jazyk, lebo s oblubou zopakuje vsetko co povieme 🤐 pocasie je u nas uplne strasne, zima a fuci vetrisko a maly by chcel len napeso chodit 😒

rony253
22. feb 2010

ahoj goga ake homeopatiak si si dala?

felixko
22. feb 2010

ahojte,
my hlásime reakciu na očkovanie, na 12deň v sobotu Ninka dostala teplotu,vyšplhala sa jej skoro na 39, vracala, všetko sme mali ogrckané 😖, mrzutá bola strášne, stále plakala až vrieskala, až sme mali obavy, či to je len reakcia na očkovanie, alebo choroba, či zuby. dodnes skoro nič neje, pije len mliečko a čaj, ale dnes je už lepšie, konečne sa usmieva a neplače. v noci chytila taký hysák, že ju museli počuť všetci susedia.

ka3n
22. feb 2010

ahojte..hlasim sa v klube, tak aj mne sa dnes spustila nadcha, matusko je ok..ale jamam len taku miernu tak hadam sa z toho rychlo vylýžem 🙂)

terezicka
22. feb 2010

Ahojte, no my ske už konečne na tom lepšie, ešte trochu máme sople s Luckou ale v porovnaní s minulý týždňom sa máme super. Tak prajeme všetkýcm chorým aby sa čím skôr vyliečili

ollako
22. feb 2010

terzicka ahoj, tak ako pokracujete v snazilkovani? drzim vam palce 😉

terezicka
22. feb 2010

Ollako ahoj a čo to vidím, tiež si sa pridala do klubu snažiliek? 😉
No ja teraz čakám kedy príde menzes a potom začínam brať tabletky a zas folikulometria a snáď ďalšia mrcha s tabletkami už nepríde

ollako
22. feb 2010

no ano , nesilime to, ved uvidime, ci sa zadari 😉 ...
teraz velmi drzim palceky, aby mrcha nedorazila

ollako
22. feb 2010

chcela som napisat: Terez velmi dzime palceky...

winona24
autor
22. feb 2010

felixko po akom očkovaní???

terezicka
22. feb 2010

Ollako teraz dorazí, to viem, ale už nevadí. Mám lieky vieme kde je problém a budúci mesiac potom snáď nedorazí.
Vám tiež držíme palce aby sa peťko čím skôr mal s kým hrať 🙂

ollako
22. feb 2010

terez ja som momentalne v strede cyklu, tak bol by gol, keby sa hned zadarilo, aj ked som rozmyslala nad tym, ze by bolo lepsie take jarne babatko 😵 ...no ale ved to je fuk..
a moj muz prave robi sadrokratony a maly spinka ako zarezany 😵

ollako
22. feb 2010

asi mu nakazem , nech taky lomot robi castejsie 😀

zanin
22. feb 2010

Ahojte babulky. Vsetkym chorim prajem co najskorsie uzdravenie specialne tehulkam. Maly mi dnes nechce spat taky je nervny ze az. Ja som bola na kontrole u gynekologa a dnes som volala kvoli vysledkom. Nastastie su v poriadku. Tak mi sestricka len povedala. Tak zase o rok 😀 .

bubinko83
22. feb 2010

ahojte,chorym detičkam prajem skore uzdravenie.Snažilkam a tehulkam tiež vlastne všetkym 🙂

evit aj ja som mala tehotna črevnu chripku,bolo to hrozne .Neprajem to najhoršiemu nepriatelovy.Aj mne dokina hovorila že to nieje nebezpečne pre babo.Ja som si pri črevnej chripke vždy musela dat pichnut injekciu,lebo som vracala a prehaanalo ma v jednom kuse.Ony tam moc takych pacientov nechcu v ambulanciach aby sa nenakazilo ešte viac ludi.

claudinka
22. feb 2010

ahojte, chorucki? kto je chorucki? juuuj tak snad to bude ok secko.. uz sa oteplieva, tak snad uz aj choroby utecu 😀 my dnes nemame svoj den, teda maly.. dvakrat sa mi tak pototo, ze som musela prezliekat pancuchy, bodycko a sup do vane, uz asi dva tyzdne kakame tak, ze konecnaa plna plienka riedkeho odhora-dole 😔 a zuby furt nikde 😠 vrrrr

bubinko83
22. feb 2010

claudi kolko ma maly zubkov?

claudinka
22. feb 2010

hore mu chybaju dvojky a dole aj dvojky aj trojky.. o zadnych ani nehovorim, tam chybaju vsetky 😀 uz dobre dlho nam ziaden nevysiel, stale ich mame desat 😀

winona24
autor
22. feb 2010

pekný večer Vám prajem....Natálka mi už hajá...

neviem čo je s ňou ,ale začala mi vymýšľať z jedlom...nič poriadne nechce jesť 😒 ☹

johnie
22. feb 2010

caute..
jezis baby skoro vyzdravte aj drobci 😉
win ani nehovor.. caj-netem, jest-netem.. tak sa pytam co chces? kojacik.... ach jooo 😝

winona24
autor
22. feb 2010

no johnie presne...blbosti áno ,ale normálne jedlo ani za boha.... 😔

winona24
autor
22. feb 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7743240&tab=6

joj zamilovaná som do týchto tenisiek....ale zvažujem medzi týmito a superstarami napr.týmito

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6790828&tab=0

claudinka
22. feb 2010

pozname, aj my mavame take dni 😀

silwietta
22. feb 2010

aj Misko ma take dni ze skoro nic nezje, ale ved ked dva dni nebude paskovat od rana do vecera tak sa mu nic nestane... ale ja zasadne nedavam sladkosti a blbosti kym nezje aspon polievku na obed a nejake ovocko pocas dna...

luciankasebastianko
22. feb 2010

ahojte vela zdravička prajem marodkom 😉 a slovíčka nestem ,nejdem ,nejdeeeee máme v slovníku ako numero 1😀 ,ale spapá dosť aj polievočky hlavne ,aby mohol šááááááááááámmm síce asi budeme musieť vymalovať ale nech 😅

johnie
22. feb 2010

win tie superstarky su krajsejse... podla mna 😎
luci, inak ja mam pocit ze mala chce sama jest. preto odmieta ked jej idem davat ja.. neviem skusim jej pichnut lyzicku do zem.kase a k tomu kuracie stehno a je jedz dieta moje... som zvedava co urobi
no ale za mesiac s tatinkom sa urcite nauci viac veci 😀

luciankasebastianko
22. feb 2010

johnie veru bude samostatná jednotka 😀 možno začne používať aj príbor 😀

rony253
22. feb 2010

Ahojte, Sara zaspinkala pred deviatou trosku som si pri nej polezalaa uz som tu.
Sara tiez chche sama jest ale davam jej len take huste pre samu ale polievkou ju krmim ja. ta si tu lyzicku da pekne do ust a potom ju v puse otoci a ked tm ma ryzu tak ju ma uz v puse a ked otoci lyzicku ma ju von, takze papame dllho ako samostatna jednotka 😀 ake hlavne ze to zje. Ja si pojdem skor lahnut som uz z celeho dna unavena, idemdaco zjest, umyt sa a sspinkat, nech sa aj ja mozem vyspat.

johnie
22. feb 2010

podla mna pride a ze : tato chod sa okupat, ja ti zatial urobim kasu 😀 😔