Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

jurocko
9. máj 2010

ahooojte mamicky nebola som tu dlho.....kedze stavame domcek a je vsetko na mne kedze manzelik je prec, je nam velmi smutno velmi nam chyba..ale zvykame si a nic nam ine neostava ☹ ☹ ☹
mame uz zaklady a vytiahnute tehly ale este nie kazda strana ...takze mame co robit..ale pomaly to pojde............a tesime sa super to ide zatial 🙂
tobiaskovi vysli dve ocne zubky za tri dni...takze silno plakal.....budil sa..stale ho kojim a je velmi naviazany s nikym neostane len so mnou..ked idem daco vybavit tak ostane s babkou a on place hrozne zoberie moje pyzamo a si ho drzi a tak silno place....az dokym nepridem...strasneeeeeeee..stale iba mama mama mama
rozpravat sa mu nechce vobec ale ved raz to pride......ale rozumie všetko..napapka sa sam polievku,obuje si sam topanky ..povyzliekasa ked prideme domou..no krasny je...
dnesny sviatok den matiek prezite krasne...my tu mame hroozne pocasie takze cely den sme doma....tak pekny den..ahoojteeeeeeeeee

winona24
autor
9. máj 2010

mamičky.....všetko naj k nášmu sviatku....prežite ho čo najkrajšie 😵 😵 😵 😵

terezicka
9. máj 2010

Ahojte babenky, tiež prajem všetko len to naj naj najlepšie k dnešnému dňu ktorý patrí nám - maminkám 😵

eweny
9. máj 2010

Ahojte maminky,vsetko najlepsie k nasmu mamickovskemu sviatku vam zelam 🙂

eweny
9. máj 2010

Jurocko,pozerala som fotky,domcek vam utesene rastie 🙂

eweny
9. máj 2010

My sa dnes chystame do BB, trosku sa pomotkat po Europe..je tam sutaz lezunov,tak tam bude kopec deti..

eweny
9. máj 2010

Joj pomaly sa nam aj stretko blizi 🙂

bubinko83
9. máj 2010

baby viete mi poradit??? Malemu sa vyhodil pri očku pluzgier ako herpes cez tyžden mu to zmizlo a vysušilo sa ale včera som zbadala ako si brhli očko a rozširilo sa mu to až ku kutiku oka ☹ .Vobec si to nechyta ani nevyzera že by ho to bolelo.Inak ja som mala asi pred 2 tt herpes na ustach. Može to mat odo mna? Mam s tym ist k lekarovy? 😖

winona24
autor
9. máj 2010

bubi ja by som radšej hneď zajtra išla k dr....u detí je herpes (ak to je herpes) veľmi háklivý...pre istotu..... 😔

bubinko83
9. máj 2010

win maš pravdu pre pokoj v duši pojdem ale ked si predstavim tych doktorov 😠 jaj tak sa mi nechce...................ale čo pre tie deti neurobime,že?

bubinko83
9. máj 2010

ale dnes idem tu k jednemu lekarovi on je homeopat a zaobera sa biorezonanciou,tak som zvedava čo povie on na to.

annie13
9. máj 2010

eweny aj my ideme na lezunov, budem ta vyzerat
22.5 je v BB aj Rodicovske pexeso tak ak by si sla mozme sa stretnut, bude tam vela atrakcii, pre malych sanitka a mozu ist za volant a tak, s Brankom sa uz velmi tesime

luciankasebastianko
9. máj 2010

ahojte mamičky pekny sviatok aj Vám 😀 malému teču sople jak moriakoví v piatok som bola u doktorky aj ho popočuvala , že ho preistotu prelieči , takže máme po 2 X antibiotiká 😔 no ale snád potom už budeme fit 😕

winona24
autor
9. máj 2010

pekný večer babulky....

sakra dnes som bola v tom našom extra Tescu....a to som nemala robiť....také krásne handry majú na tie naše detičky.....ach jooooo.....až na malý detail,že moja peňaženka zíva prázdnotou...ale kúpili sme jej zatiaľ aspoň taký set:šaty,legíny a čelenka...kks keby som mala prachov na rozhadzovanie tak tam nechám aj 100€ za Natálkine handry..... 😅 😅 😅

rony253
9. máj 2010

ahojte, ja az teraz vsetkym maminam prajem vsetko naj, naj, naj, nech deticky pocuvaju a robia nam radost. 🙂
bubi s herpesom a pri oku to si mala ist uz davno... hadam bude vsetko v poriadku, ak mame herpes deti nesmieme bozkavat, ale nebudem ta strasit, tak chod k lekarovi co najrýchlejsie.
luci naco vam dala antibiotika, vsak je to zataz na organizmus, a len tan preliecit vsak ked ma len nadchu existuje kopec inych veci ako sa tých soplov zbavit... jedine zeby mal nejakeho streptokoka alebo ineho koka.
Ja idem zajtra volam mojho lekara do ordinacie a urobime si terminik.
prajem vam dobru nocku a pokazil sa mi fotak tak som nasrata jak bejk. papa

rony253
9. máj 2010

win, no v tescu maju super vecicky, aj ja uz musim ist do blavy alebo ked pojdem do Ke. kde je to prosim ta v blave...

kamilka12
9. máj 2010

ahojte

aj ja nám vštkým prajem všetko najlepšie...neskoro ale predsa .. 😀

Luci, tiež sa čudujem, že len tak preventívne ATB? 😕 My sme mali ATB iba raz, ked mal obojstranný zápal pľúc a pár krát už mal aj riadne sople s teplotymi, ale pokial teploty netrvali viac ako 3 dni, ATB nám dr. nedala.... 😕

win..ani nehovor, my sme boli v tescu v sobotu, tiež by som tam vedela nakúpit veci pre tých krpcov našich....ale spolieham sa na to, že čoskoro budú "akcie" a všetko pojde na polovicu...

winona24
autor
9. máj 2010

rony v BA je tesco v Petržalke,Dúbravke,Lamači,Zlaté Piesky,Podunajské Biskupice,obchodný dom v St.meste.... 😝 😝 😝 😝 môžeš si vybrať

ka3n
9. máj 2010

ahojte..pekny sviatok prajem mamičkám 🙂

My sme dnes boli v NR na vyletiku, najskor som si s drobcom obehala NC Mlyny, potom sme boli v meste na vlaciku takom vyletnom, ani nas burka nezastihla, slniecko svietilo tak bolo super a malemu sa vo vlaciku pacilo..a po ceste domov sme sa zastavili v jednej restike smerom na Hlohovec u Hofera (muzik ma pozval, kedze mam dnes ten sviatok) a on tam ma taky zverinec a malemu sa to straaasne pacilo, nosic sme nekupili ,ale den sme mali krasny.

euffra
10. máj 2010

ahojte, nasa nina je opat chora, minulu stredu dobrala antibiotika, a v piatok zacala zase kaslat, cez vikend sa to zhorsilo, chuda, ma zavalene hrdlo, hlas ako barova spevacka, kasle a dnes sa spustili aj sople, popoludni idem k doktorke, som zvedava, co jej da, tri tyzden sa dostavala z minulej choroby ze nakoniec skoncila na antibiotikach, a po dvoch dnoch zase.

ba80
10. máj 2010

cafte... 🙂
ivi, kde je v dubravke tesco??? 😲

winona24
autor
10. máj 2010

no dobre..dobre 😝 😝 😝 ale na Kramároch je také prťavéééé 🙂

ba80
10. máj 2010

takych prtavych teraz porobili po milu kedves... ze tesco expres... ale su tam len potraviny... ci tam je normalne?

winona24
autor
10. máj 2010

myslím že to sú len potraviny nebola som ešte ani v jednom....podľa toho čo som videla na ich stránke tak ich je 5..... ja som zatiaľ videla len to na Kramároch.....Tesco má veľké plány...oni to tu proste chcú prevalcovať načisto

ba80
10. máj 2010

ja som videla 2x petrzalka (uz som aj bola, hec... 😀 ), 1x strkovec a este niekde...

felixko
10. máj 2010

baby, malá má už 11deň soplíky, trochu nazelenalé, tečie jej z nosa hotový vodopád, myslíte,že je namieste ísť s ňou k doktorke? asi bude mať nejakého bacilíka ☹

felixko
10. máj 2010

eufra, čítam, že hlas má ako baranova speváčka 😉 je mi ľúto, že Ninka je chorá, naša tiež, zajtra ideme k doktorke 😨 😨 😨 to bude plaču

eweny
10. máj 2010

Ahojte kocendy 🙂

aj my sme akurat dorazili z tesca,kedze vcera sme nestihli..

Annie,skoda ze som to vcera neprecitala,ze ste aj vy isli do europy..mohli sme sa stretnut..joj tak to bude super,co sa tam chysta,len my nebudeme moct ist,kedze ten vikend je muz v robote ☹

bubinko83
10. máj 2010

ahojte,

tak boli sme dnes na očnom a Filipko ma to čoho som sa najviac bala herpes na očku ☹ Chudatko moje,taky bol statočny ani slzičku nevyronil u dr.Normalne ho tam obdivovali aky je zlaty.

eweny
10. máj 2010

Felixko,so zelenymi soplikmi by som isla k doktorke,moze mat bacila..joj snad jej to rychlo prejde..