Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
15. júl 2009

jej a zabudla som...včera sme mali 10m 😝 😝

buksy
15. júl 2009

claudi no super uz ta mam... neviem preco mi ta nevedelo najst asi mam nieco blbo nastavene...

evi a budes na nete ked prides domov k vasim? ak nie tak mi posli ciselko na IP...

buksy
15. júl 2009

win.. blahozelame k 10 mesiacikom

buksy
15. júl 2009

claudi... tak si to uzite v senci...pekny dnik 😉

natasa8
15. júl 2009

ahojte... moja krpata zaspala az teraz, asi budeme mat dnes len jeden spanok, teda dufam ze pospi dlho 😒

poobede ideme na kontrolu na ORL, drzte palce, lebo atb nezabrali, v nosteku jej piska stale a dokonca ma zase aj take huste hlieny ☹ Som zvedava co dr. vymysli, naskor to bola vincentka 6-10 denne, potom atb, no som zvedava na dalsi napad 😠

moju Kaktu to vonka bavi ako kedy, skor ju bavia take kratske prechadzky a na ihrisku okukovat deticky....
uspesnost vychadzky je u nas podla toho, kolko havov po ceste stretneme.... mala po nich vykrikuje, niekedy sa jej podari povedat havo ale zvycajne po nich krici nieco ako "wawo wawo" 🙂 a to iste krici aj po holuboch 😅

natasa8
15. júl 2009

winon... natalke vsetko najlepsie k 10-tim mesiacikom 😵 😵 😵

annie13
15. júl 2009

win vsetko naj k 10ke

claudinka
15. júl 2009

buksy obcas to blbne a ani mne nejde casto niekoho najst..dakujeme aj vam pekny dnik 😉

winon vsecko naj, my sme mali v nedelu 😉

natasi snad uz nieco, co zaberie

winona24
autor
15. júl 2009

ďakujeme babulky 😉

rony253
15. júl 2009

ahojte, tak som vsetko vybavila aj kuchynu si uprataôa a pripravila na varenie, Sara sedi v postielke a hra sa s hrackamy so vsetkym trieska tie plysaky rozhadzuje a rozprava sa s nimi. som zvedava kedy zalahne uz je dve a pol hodiny vzhuru.
Musim si skratit poriadne nechty, lebo uz ich mam ako striga 🙂
Neda sa mi do frasa dostat fotky z fotaka do pocitaca, moj muz mi tu nejako zrujnoval pocitac ked som bola v SK. a take mame pekne fotecky. Sara ma vo vlasoch pukacku srdieckovu, taka je zlatunka, uz ma take dlhe vlasy aj copik som jej vcera hore urobila. 🙂

natasa8
15. júl 2009

rony no ja som pukacku skusila raz, mala revala, ta som ju zase ostrihala 😒

predvcerom ma nastvala jedna babka, v parku sa pozrela na Katku a hovori "Jej aky pekny chlapcek"... a to mala Katka na hlave ruzovy klobucik 😠 😠
Inak tu na Sk si vsetci myslia ze ak dieta nema nausnice tak je to automaticky chlapcek 😠 😠

annie13
15. júl 2009

Branko ma oranzove opalovacky a ja pre zmenu pocuvam ake krasne dievcatko

rony253
15. júl 2009

win aj my sa pripajame ku gratulacii a vsetkym ktorí uz doteraz dovrsili 10 mesiacikov, som prepasla polovicu mesiaca a nesthla som vam zagratulovaj
Claudi aj Luboskovi, ten mal 12.teho.
Dnes som kupila Sare od Aventu ten poharik, lebo ten Nuby ma taky hruby sosak. Dala som jej ho, trosku to pookusovala a som jej ukazala ako ma z toho pit a ona sa normalne chytla, pekne si z toho pije.
a pekne sa hrajka v postielke, je ticho ako mucha. Mohla som uz mat pozehlenene a sedim tu jak truba. Ked zaspi dam tychlo varit.

vejinka
15. júl 2009

baby ja mam bohovskeho svagra...rano mi volal ohladom piesku ci som zohnala a tak..a ja ze nie ale ze to ma cas lebo bduem potrebovat az na rok...a on ze videl za dobru cenu a ja ze nech teda kupi pre deti jeho...a nech mi pride ukazat kvalitu piesu ze staci tak za hrst...a on mi volal o pol jednej ale mala som vypnute zvonenie iba ked kuknem na balkon a on mi kyva ze mam ist kuknut ten piesok ..ale nemal za hrst ale na vlecke doniesol 800kg teda aspom myslim proste furu..a povedal ze si mozem zobrat kolko xcem...tak doniesol svokor dva velke vrecia a nahadzali tam asi 200kg..takze o piesok mam uz postarane..ze vraj ho cca 15€ stal 😨

taka som happy ze ani nezaspim 😀 😀 😀

a na obed sme mali zemiacik masko a brokolicu..a teraz uz buvaaa 😉

rony253
15. júl 2009

moja Sara je dnes nezmar, ma v detskej asi moc horuco aj ked vetram ale sme pod strechou tak je tu jak v pekle, vytiahla som na chodbu postielku a tu je chladnjesie som ja zvedava ci tu zaspi, ale asi nehrozi, normalne je nejaka hyperaktivna, dam ju lahnut a ona sa posadi, dookola to iste. a uz mrnciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, som dnes na nervy vazne, len spekuluje nevie co chce. uz je aj naobedovana, tak uz mala davno spat, uz ju ukladam hodinu.

buksy
15. júl 2009

veji...super ze uz mas piesok...
my prave papame zemiacik masko mrkvu cuketu a trosku poru... celkom chuti...
a pre nas sa vari bravcove masko v rajcinovej omacke a bude k tomu knedlik..
a ja sa idem poobede skraslit ku kadernicke...

winona24
autor
15. júl 2009

no mne dietko zaspalo druhý spánok...som ju musela osprchnúť lebo bola taká spotená....o obliekla som jej len body-tielko a tenké ponožky

vejinka
15. júl 2009

my sme dnes mali pangasius na prirodno a zemiaciky a salatik zo zahradky...mnaaaaaam som sa nazrala ako svinucha 😅

no aj my tu mame hrozny hic..av izbe kde maly teraz hajuska sa telota drzi okolo 25 ale v obyvacke kde mam vsetko dokoran je 28..takze furt je na tom lepsie jak ja..ja sa tu uz varim 😅

buksy veru som taka rada a tak lacno...a ze nic za to nexce...no ale daco vymyslim..aspom vinko alebo dtvrde za ochotu 😉

vejinka
15. júl 2009

win claudi vsetko naj dorbcom..a vsetkym ostatnym tiez...uz neviem kto oslavuje ...ved kazdu chvilku niekto..takze vsetkym zelam vela zdravicka a pohybu bez zraneni 😉

buksy
15. júl 2009

ta moja opica zacne vzdy pluvat prave ked ma plne usta jedla ... nic nerobim len utieram vsetko okolo 😠

vejinka
15. júl 2009

aj my sme mali dost problem zaspa..lebo pri kojeni z neho tieklo..chudatko cele vlasky spotene...ale dala som mu dole ponozky aj kratasky a natiahla tricko najtensie co mame doma a dala do letneho fusaku a spinka ako babika 😉 ten fusak je koli tomu aby sa neodkopal a neprechladol...aj ked je teplo ...minule som zaspala len tak na pohovke a ked som sa zobudila drkotala som zubami aj ked v izbe bolo 23...proste maly je asi po mne

vejinka
15. júl 2009

buksy..no Erik to par krat spravil ..ale u nas sa stava skor ze ked ma plne usta tak si kychne...ale skoro vzdy stihnem dat ruku a ta je potom zamorena 😀 😀

vejinka
15. júl 2009

najnovsie otaca tou hlavickou od prava do lava a lava do prava...a rychlostou blesku...cize nestihnem ani lyzicku mu dat

buksy
15. júl 2009

veji to poznam aj petka otaca hlavou alebo zacne tapuskat alaebo len tak zametat rukami... no proste hroza vzdy vsetko na zemi... a ona ma z toho obrovsku radost...

goga03
15. júl 2009

ahojte,
vejinka preco bude mat erik piesok az na rok? vsak vy to mate dobre, vy ste v rodinnom dome, ked pieskovisko zakryjes, tak ti tam macky nepolezu a nebudu tam spinit.
oliverovi s v piesku velmi paci, musi mat ale dudel, lebo si dava pieskove ruky ale formicky do ust 😉

vejinka
15. júl 2009

goga..no prave preto ze vsetko konci v ustach a cumel vypluva...takze ked bude vacsi tak to bude lepsie 😉

vejinka
15. júl 2009

no a aj hojdacku xcem kupit..aj smykalku ale muz smykalku nexce vraj naco..a taaak takze asi sa uspokojim aj s hojdackou ale to tiez az na rok...no kupime uz tento rok ked bdue v akcii niekde 😉

goga03
15. júl 2009

aha 🙂

vejinka
15. júl 2009

ked bdues na buduci rok okolo kludne sa stav decka sa v nom zahraju 😉

goga03
15. júl 2009

ok
maly je hore, dnes za cely den spal len 1,5 hodinu, to bude zvysok dna :(