Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

claudinka
7. máj 2009

mno nevadi.. tak budeme iba pocuvat, ak si raz za cas spomeniem 😀 a uz sme hore.. spali sme tusim 40 minut, ale stihla som umyt riad a vyvesat pradlo, takze je vsetko v poriadku 🙂

ka3n
7. máj 2009

johnie,ideme iba na Bukovu zajtra rano, najskor do tesca nakupit a potom na tri dni, do nedele...ide s nami aj kamoska s manzelom a oni maju 9m. dcerku, tak sa tesim a zevraj ma byt teplucko, ako tak mrkam pocko na nete.

johnie
7. máj 2009

ka3n tam je super...mam tam kamosku...
si to uzite a oddychnite si 😉

ka3n
7. máj 2009

Som tam este nebola..napis co tam je, alebo ako to tam vyzera? My ideme na jednu "supacku" chatu, neni tam ani tepla voda, ale tak nevadi..nejako vydrzime, mame to zadarmo, tak co by sme chceli...no ale kusok tusim hned pod nasou chatou je senk, tak to je supis 🙂) aspon na kofce mozeme vysedavat.

Boze ale mam dnes fofry a maly mi nespi, tak nic pomaly nestiham..pojdem s nim von, ale za hodku a hadam zaspi, potom dobalim, dovesam pradlo a konecne sa najem..

babuci
7. máj 2009

citam citam, ale nedocitam vas🙂

vcera nam dorazila cez ebay sedacka Romer, je super🙂)) sa tesim. tak mozno z Mnichova uz bude sediet v nej. aj ked neviem, ci uz mame 9 kg.

ja som s tymi prikrmamy zacala aj kvoli tomu, ze MM uz neobsahuje tolko zeleza a zivin, aby mu to stacilo. je dost bleducky.

inac sopliky mame uz na ustupe. baby co vam deti uz dlho sopluju, mam radu. skuste vzdy poriadne odsat a hned dat kvapky do nosteka a chvilku nechat babo polezat. malemu to takto zabera super. mal soplik riadny len jeden den a teraz je to uz lepsie.

inak, potrebujem aj ja radu. je tu niektora z vas taka, ktora uspavala babo na ciciku viac ako do 6 mesiacov a teraz to babo oducila? ja to uz totiz robit nechcem. mam vytahane prsia jak das a maly aj tak nemoze byt hladny, lebo si len cucne a potom ho ma iba v puse a spi. unavuje ma to a nic kvoli tomu nestiham.
chapem, ze ste tu aj take super obetave mami, ze davate cicik kazdu hodinu alebo dve, ale ja si myslim, ze ten moj si to proste uz len vynucuje a je to len zlozvyk. proste to uz nechcem robit. nemienim ho kojit do 3 rokov, len tak.

zuzana1710
7. máj 2009

babu,ja ti v tomto neporadim..tiez mala zaspava na didke.ked jej ho vytiahnem,tak zacne plakat.a tak ma zo mna dudel.niekedy aj pol hodinu musim lezat pri nej.pokial sa neodpoji.skusala som ju uspat bez didky,ale to bola katastrofa a dr povedala,ze to nemam robit.mam jej robit nadalej dudel.kojit chcem dho(cca 1,5-2roky) ale nechcem ju uspavat na didke..ale co uz?hadam po roku sa to zmeni.teda dufam

vejinka
7. máj 2009

dievcata ja som maleho usprala na cicike donedavna..aj teraz obcas ale v zasade zaspi uz v postielke..babu viem ze asi nemas rada tu knihu kazde dieta sa vie naucit spat..ale mne sa kniha velmi pomohla mordovala som sa s malym od 6 mesiacov a ma 8 a nema problem zaspal..najprv si v postielke len tak brkoce a do pol hoidny sam spi..ale ked je hladny tak nezaspi

vejinka
7. máj 2009

babu to dieta sa to nedokaze oducit zo dna na den..trva to aspom tych 6 tyzdnov teda aspom podla mna

vejinka
7. máj 2009

ta autosedacka romer je krasa...ale draha jak des..aspom pre nas rozpocet je absolutne nevhodna 😔

ka3n
7. máj 2009

fakt je krasna ta sedacka Romer, ale aj pre nas rozpocet sakra draha..
veji a nasu si videla v albumiku? ta stala 3500sk a je nova.

vejinka
7. máj 2009

ka3n idem pozriet...ale myslim ze sm ju uz videla

vejinka
7. máj 2009

ka3n kde je? nemozem ju najst: to vajicko?? 😉

dadadulka
7. máj 2009

ahojte 😉

baby a vy už dávate drobcov do tých väčších sedačiek alebo sú ešte vo vajci...?

vejinka
7. máj 2009

jaaaaaj uz vidim...babypoint..jo tu som videla na zivo..peknaaaaa 😉

vejinka
7. máj 2009

dada..mne sa uz do vajca nezmesti a v lete ideme na dolniaky tak treba nam kupit..aj ked auto nemame ale moji rodicia nas vezuu

vejinka
7. máj 2009

ka3n jeeeeej vy mate take iste obliecky tie modre s tou duhou ako my 😀

dadadulka
7. máj 2009

veji veď to, že aj náš je v tom vajci už poskladaný... 😒

maruska11
7. máj 2009

ahoj vejinka

vejinka
7. máj 2009

marus ahooooj tak ako? dostala si mail?

vejinka
7. máj 2009

marus asi som sa uz rozhodla...co povies??? http://www.autosedacky-web.cz/produkt/autosedac...

maruska11
7. máj 2009

vyzera fakt dobre ako sa polohuje?

vejinka
7. máj 2009

marus sak si precitaj...je tam o nej uplne vsetko..a posledny prispevok som dala ja 😀

vejinka
7. máj 2009

dokonca sa da tak spolohovat ako vajicko...je to najpolohovatejsia autosedacka vo svojej triede 😉

vejinka
7. máj 2009

este zohnat univerzalnu vlozku z bavlny na leto..aby sa moc nepotil a mam to vyhrate.. 😀

ka3n
7. máj 2009

vejinka, to sme boli tusim niekde na chate..mrkne ake si myslela navlecky..doma take ma iba moja mama 🙂)

vejinka
7. máj 2009

no teraz som na forume ..kde mi baba povedala ze mam kupit romerku a ze musi byt znackova..inak podla nej nieje dobra..ach jaj

vejinka
7. máj 2009

ka3n nevadi....aj tak su dobreee 😀

ka3n
7. máj 2009

vejinka, to sme boli u kamosa v RK v Liskovej na dedine..on take ma..no ja uz zbalena, veci nachystane, uz len popratat to do auta a mozeme rano vyrazit..berieme aj choditko, hadam to do auta natrepeme 🙂

No este sa musim trosku okypit ja a vsetko bude supis..

goga03
7. máj 2009

vejinka, neviem ci si citala som som tu vcera napisala o sedacka v kategorii 9-36
idem to najst

babuci
7. máj 2009

aj podla mna bola ta sedacka prehnane draha, ale muz si nedal povedat. ale na ebay sme ju kupili o nieco lacnejsie. aspon tak...

idem asi s malym von ked sa zobudi.

veji, ty chodis do NZ? pytam sa, lebo mozeme dat v lete stretko. ja tam mam rodicov.