Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

kamilka12
13. sep 2009

A som sa ešte chcela spýtať..čo všetko dávate drobcom papať od rána až do obeda kým idú jesť obed?

vejinka
13. sep 2009

dobre ranko tak my vstavame cca o siedmej kojime...potom vycistime zubky umyjeme tvaricku a ideme dole na ranajky to mu dam par kuskov chlebika niekedy nexce vobec a trosku sa pohra s babkou a dedkom potom ideme hore hrame sa a tesne pred spankom cca o 9 ideme spat ale vela krat zaspi az okolo 10 a medzitym musim znova kojit lebo je hladny..a teraz este nespi su dve moznosti bud je pokakany alebo este hladny

kamilka12
13. sep 2009

My sme doobedný spánok už úplne vynechali, takže ráno keď vstaneme okolo 7mej pije mlieko, potom mu dám chlieb s maslom, alebo sušienky...(ale nie vždy chce) a potom výživu alebo ovocie a cez obed mu dám už obed. Takže niekedy je to doobeda od 7mej do 12tej iba mlieko a výživa a mne sa zdá že by mohol doobeda aj viac spapať...teda mňa by to určite nezasýtilo.. 😒

vejinka
13. sep 2009

no takze my sme boli pokakany...ako som predpokladala.. no keby bol maly tak hore ako martinko tak by som musela minimalne 4x kojit do dvnastej

vejinka
13. sep 2009

no a zobudi ako kedy..niekedy okolo 11 to ho uz nekojim a o pol dvanastej papa obed a niekedy vstane o desiatej alebo pol jedenastej a to ho este kojim a potom o pol dvanastej ma obed po obede cca o jednej kojim a ide spat v poslednej dobe skusame nove jedla..cize spapa "len" 10-12 lyziciek a to ho musim dokojit hned a potom o tej jednej ako zvycajne

vejinka
13. sep 2009

moje nervy ..tato nechal na stoliku krabicku tyciniek do usiek a ked som ho dala lezat odisla som a zrazu o takych 10 minut co som myslela ze uz tuho spi lebo nebolo pocut z izby nic tak skrikol...vbehla som do izby a co nevidim cela krabicka tyciniek na zemi v postielke a mlady pan dve tycinky zuzlal v ustach a protom sa usmieval...ktovie kde si ich strcil ked tak skrical...aj som sa bala ze do nosa ale krv mu nesla..tak asi hlboko do hrdla..to skor ale nexcel ich vobec pustit z rucicky..a jedoval sa ked sme to zacali upratovat s muzom...lebo tie tycinky boli uplne vsade po izbe

vejinka
13. sep 2009

a este furt nespi a vyblakuje...a samozreme pri tom stoji a hopkaaaa..slak ma trafi 🙄

goga03
13. sep 2009

kamilka mne je podobne - o piatej rano ma mlieko (musela som prestat kojit ☹ ) a potom este zaspi tak do pol siedmej siedmej. potom asi hodinu po zobudeni, ma rozok,alebo chleba s malsom, skusala som aj lucinu a k tomu niekedy acidko (tak deci vypije) potom po doobednajsom spanku ma ovocie to je okolo jedenastej a obed potom okolo jednej, pol druhej a pototm ide zase spat.
som rada ze mi spava este 2 krat za den

s tym vstavanim postielke som to ja riesila tak, ze som ho nechala a po takych 5 - 7 minutach som tam chodila a vzdy ulozila do lahu a povedala mu ze je cas spinkat, samozrejme kym som dosla k dveram uz bol na nohach, ale trvalo to len take 3 dni a potom ho to preslo. ale ked ti place, tak ho teraz uspavaj asi v kociku, nech sa mu tie ranky nepotrhajum ☹

vejinka
13. sep 2009

ahojte takze doobedny spanok nebol a teraz sa ho pokusam zasa uspat ale vystraja ako blaznivy 😠

claudinka
13. sep 2009

ahojte, tak uz sa mame lepsie.. vacsina dna aj noci prespal, dnes je uz trosku zivsi, ale aj tak ani za svet sa nepohne odomna.. ani svokre na ruky, ani muzovi, ked vyjdem z izby, plac strasny.. tak si uzivame jeden druheho trosku 🙂

vejinka
13. sep 2009

to tu dnes nik nebol? 😨

terezicka
13. sep 2009

NO ahojte tak dnešný deň sme mali podobný ako včera, Lucka celé doobedie úplne ignorovala jedlo, keď sa vyspala zjedla trochu mäsa a podvečer pribináčik a malú výživu, inak vôbec nič...Už som bola taká zúfalá že až... Konečne chápem vás všetky mamičky ktoré ste sa sťažovali na nedenie detičiek...

miriam24
13. sep 2009

Ahojte .. tak mi sme dnes rocikovy oslavenci 🙂 .. som tak rano hovorila malemu ze ako ma trapil hned z rana ale ze o 10.31 uz bol s nami 😅

Vcera sme mali oslavu .. skoro cely cas sme boli vonku co bolo tak pekne a teplo tak som rada ze pocasie vyslo 😉 Martinko bol aj tak najviac vyteseny zo svojho noveho auticka-odrazadla a z tort .. tak si ich pekne sam nacal s prstikmi 😝

terezicka
13. sep 2009

Miri tak prajeme Martinkovi všetko len to naj 😵

miriam24
13. sep 2009

jej Goga .. pozeram ze aj Oliverko ma dnes presne rok .. Blahozelame a posielame pusinku 😉

a co sa tyka jedenia a spania u nas .. tak maly najlepsie papa ked pri nom papa aj niekto iny .. a ked sa tvarim ze mu davam z mojho taniera .. no a spanok je cez den super .. 2x po cca 1,5-2 hodky ale v noci dost casto mrnci alebo si sada,stvornzkuje a to v spanku 😒 takze u nas asi prespata cela noc tak skoro nehrozi ☹ a neviem co s tym

miriam24
13. sep 2009

dakujeme terezka 😉

vejinka
13. sep 2009

gratulujeme oliverkovi a martinkovi...vsetko najlepsie deturence 😉

terezicka
13. sep 2009

Takže aj Oliverovi gratulujeme 😵

claudinka
13. sep 2009

terezi ockovali ste?

natasa8
13. sep 2009

ahojte....
Oliverovi a Martinkovi vsetko najlepsie 😵 😵

terezi neboj... Lucka ma urcite len nejake blbe obdobie, mozno ju trapia len zubky, urcite sa coskoro vrati do svojich starych kolaji.

Claudi - super ze sa uz mate lepsie 😉

U nas papanie:
Niekedy medzi 4.00 - 6.00 kojenie, vstava 6.30
7.30 Kasa
9.30 - 120 ml UM (Ide spinkat)
11.00 Ovocie
13.00 obed
16.00 Jogurt + ovocie
18.30 kasa
20.00 MM+UM

jurocko
13. sep 2009

ahojteeeeeeeeeeeee
tak ja som K.O.dnes uz mam naozaj dost.....som totalne unavena ☹
oslavy boli krasne,maly bol uzastny ale poobede uz bol z tych darcekou taky rozšanteny ze vobec nemohol zaspat...tak som ho davala od 19.15 ale aj tak zo sebou narabal..chcel sa salit na posteli ma len bozkaval 😀 a hovoril ma-ma ta-ta..bol uzastny a o osmej som mu dala este raz prsnik a zaspal,inak dnes som odvazala prababky,pradedka...kmotra domou takze som bola riadna soferka.....a medzi tym mi mamka povedala ze maly bol dvakrat hore a ked som prisla tak opet dala som mu prsnik a uz spinkal v pohode ved uviidme aka bude noc ☹ ☹ ☹ 😒 😲
darceky podostaval krasne a najviac sa tesilod krsneho z velkeho traktora z vlieckou to je take na pedale..super ale tak nabuduci rok....oblecenie..a plno auticka......torta bola super a ja osm prejedena 😀 😝 😝

tak dobru nocku a oslavencom dalsim vsetkooooooooo naj,naj

momoyka
14. sep 2009

ahojte, prva? pekny dnicek
vcerajsim oslavencom zelame dodatocne vsetko najlepsie 🙂
aj dnes mame nejakeho oslavenca?

monnika
14. sep 2009

ahojte, tak aj my sme mali vcera oslavu,sice Tomi ma rocik az zajtra,ale nedalo sa vsetkym v utorok,tak preto vcera. Ale paradna bola,este teraz som utahana. Maly bol frajer,ale velmi rozblazneny,zaspal az o deviatej co sa stale chichunal...a to poobede vobec nespal. Boli u nas aj svokrovci...vrrr...a tie poznamky...no nekazme si den... Prajem vam vsetkym krasny den.

jurocko
14. sep 2009

ahojteeeeeeeeeee
ja stale upratujem..povysavala som a stale sa nemozem doupratovat..maly spinka tak idem pokracovat dalej..pekny den

claudinka
14. sep 2009

kokso natasi nejako vela jej davas papat, nie? babo by malo papat 5x za den 🙂 a vy papate 8x 😕 😕 😕 no ja len kukam 😀

jurocko
14. sep 2009

claudi zda sa ti ze vela dava natasa?mne nie,lebo moj tiez tolko papa
rano cica
potom chlebik s niecim
prsnik spat
obed
jogurt
prsnik spat
ovocie
kasa
prsnik a vecerny spanok

ka3n
14. sep 2009

ahojte..tak mne maly spi uz od 10tej, poobede cakam kamosky, pridu na kavu, ale kupila som aj take dobre speci cajiky, tak im spravim...Jurocko, ked das malemu vzdy nieco papat, tak je potom este hladny, ze mu davas prsnik? Mne maly vypije iba UM a ide spat..

Babenky,co kojite este mate naplane dlho kojit, alebo je to tazke odnaucit deticky?

momoyka
14. sep 2009

ja este chvilu chcem kojit, a potom sa uvidi, mozno sa sama odstavi, zatial je mi to tak pohodlnejsie..

mne sa zda, ze tiez v kuse papame, a ona v kuse chce,

vcera bola sranda, ukradla si z misy sunku a tlacila tak, ze az, a potom si ukradla zakusok taky kremovy... a vsetko jej velmi chutilo..

jurocko
14. sep 2009

NIE KATRIN ALE ON MI BEZ CICKY NEZASPI TAK MU DAM ALE ON VOBEC NEODMIETNE...PROSTE DVAKRAT SPINKAME A PRED SPINKANIM MU DAM PRSNIK,SAMOZREME AJ VECER PRED SPINKANIM BEZ TOHO BY NEISLI!!!! A MEDZI TYM PAPAME..ON RAD PAPKA

JA PLANUJEM DLHO KOJIT AKO MOJU KARINKU MNE TO VYHOVUJE A PRE MNA A TOBIASKA TO VELA ZNAMENA...TAKZE JA SOM VELMI SPOKOJNA A STASTNA

jurocko
14. sep 2009

DOBRE UTEKAM DAT MALEMU JOGURT A IDEME VONKU DOKYM JE TEPLO A POTOM POOBEDE ESTE PRIDE SVAGRINA A KU VEčERU AJ SUSEDA S MANZELOM A S MALYM
OSLAVY NEKONCIA 😀