Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
1. okt 2009

ann chudatko jojo presne tohto sa bojim...ja radsej budem mat sto krat za den hnacku ale vracanie neznasam...potom ma hrdlo stipe aj pol dna nic prijemne...a do poradni chodite baby s detmi alebo ako??

vejinka
1. okt 2009

ann len sa vyliec teraz to bdue o hubu kedze sa uz aj vonku schladilo a treba sa lepsie obliekat 😔

vejinka
1. okt 2009

joj maly este nespi...asi sa pokakal idem ho obriadit a pridem

annie13
1. okt 2009

keby mi nebolo tak zle tak mozno aj mne sa to tak zda, ale takto

annie13
1. okt 2009

Veji presne ja sa na jedlo ani kuknut nemozem
no doteraz to vzdy tak vyslo ze manzel bol doma, ale v pondelok som bola v poradni aj s Brankom, strhol na zem tlakomer a uhryzol sestricku do stehna kedze sa chcel dopracovat k pocitacu pod stolom, bol ako cert som povedala ze nikdy viac len neviem kam ho budem davat

vejinka
1. okt 2009

no takze ja mam vyhodu ze mam svokru ktora by sa o neho kedykolvek postarala..ale ked nahodou bduem tehotna bduem ho bravat zo sebou a aj svokru a ona ho bude kocikovat pred ordinaciu kym bduem vnutri..a ked bdue vacsi sam sa rozhodne ci pojde so mnou alebo nie

estella
1. okt 2009

ahojte...

juuuuuj anni som si zaspominala pri tebe ako mi byvali zle..to vracanie co ma drzalo bolo fakt neznesitelne som normalne nevedela vobec fungovat a prave preto ze viem ako ti je mas moj obdiv ze to zvladas s Brankom...ja som nezvladala fakt nic este ze Stella uz bola velka a prehrala sa sama.....

veji tak ryyyyychlo minat primaky aby sa mal Erik s kym hrat.....

vejinka
1. okt 2009

estel hehe ved uz nemame vela...ale ked ja furt rozmyslam ze ci to este nieje skoro...ked tak citam ann mam poriadny strach kedze viem ake to bdue 😔

vejinka
1. okt 2009

idem si lahnut

miriam24
1. okt 2009

Ahojte ... tak konecne som uspala maleho .. od rana este nespal .. prezliekala som mu uz stvrte teplaciky lebo objavil kvetinac na chodbe co tam dala svokra z vonku no a strasne ho bavi vyhrabavat zeminu odtial 🙄

ja mam zasa nejake problemy so zaludkom,dost velke krce .. esteze zaludocne caje mi pomahaju

Inak blahozelame dodatocne oslavencom .. viem ze pred vcerom sa tu oslavovalo a aj dnes ma Adamko rocik .. tak blahozelame a posielame pusinku 🙂

no a mna nastastie ranne nevolnosti obisli .. za cele tehu som vracala len 2x aj to mi prislo zle pri vareni,z tych vyparov ale inak nic a na druhe sa zatial este nechystame 😉

timotej
1. okt 2009

Ahojte ja vás pravidelne čítam ale nepíšem sem. Ja mám tiež septembrové babatko. Teraz mu idú zúbky a cez den je tuším hyperaktívny. Pol hodina spánku a dosť. Všade je strčený a všetko rozhadzuje chodíme ešte za ručičku.

jurocko
1. okt 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeee
ja som pri obidvoch detoch nevracala tak ja som to mala vyborne...take tehotenstvo aj tretie 😀 ja som si to vychutnavala 😉 bolo mi super takže anie,ani ti nezavidim ale behne ti to rychlo a potom ked pride drobcek na všetko sa zabudne drž sa moja 😉 😉 😉 😉 😉

jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii dalšie stretko mozno by som draheho presvedčila aby sme isli a v zime to by bolo super,gulovacka,sanky...postavime največšieho snehuliaka 😀
ale ja si myslim aby sme vyskusali nieco druhe nemusi to byt liptou...skusme inu štvrt 😀 co vy nato?či chcete liptou?a to sa smejete či naozaj sa bude chystat druhe stretko...ja by som sa potesila

teraz o dva tyždne ideme s katrin na vykend a stretneme sa s rodinami..jupiii ako sa tesim..

jurocko
1. okt 2009

ahoj timotej..vitame ta medzi nami aj nam idu zubky katastrofa

ja osm si pozehlila a drobcek spinka a spinka a to spal v postielke zaspal mi pri prsniku a po hodine hore tak sup do kočiara aby sa vyspinkal kedze mame iba jeden spanok a namoj div zaspinkal a stale spinka

jurocko
1. okt 2009

takze sup do stretavky a vyjadrite sa babenky kde by sme sa mohli stretnut..myslim stretnutie č.2
ja osm dala navrh ci by to nemohlo byt aj niekde ine ako na liptove..aby sme skusili nieco druhe aby sa tam dali dat aj vylety....ja osm iba dala svoj navrh...tak sup a vyjadrite sa a kedy by ste chceli to stretnutie mesiac 😀

tesim sa

estella
1. okt 2009

no my sme uz konecne zistili co nam vyhovuje..teraz myslim na spanok..spi uz len raz za den okolo pol jednje jednej ide spat ked sa naobeduje a spi doma sice v manzelskej posteli ale spi tam aj dve hodiny..no musim si vzdy k nemu lahnut takna 5minut kym zaspi.....ja som skusala aj to aby sam zaspal v postielek ale on dokazal revat aj hodinu aked potom od placu zaspal spal pol hodinu akoby spal v takom strese ale ked zaspi pekne so mnou tak fakt spi tie dve hodiny a vsatne uplne supre vyspaty...takze ja musim uspavat aj ked osm is vzdy hovorila ze to robit nebudem Maxim nakoniec rozhodol ze budem....ale snazim sa v tom hladat aj to dobre vzdy si poviem ze je taky malinky lern chvilu a tak si ho uzivam...ked ma hladka pri zaspavani tymi malinkymi rucicakmi je to uzasne....
naopak vecer zaspi pekne sam v postielke to mu uz problem nerobi ale cez den postielku nenavidi.... 😠 😠

perlab
1. okt 2009

annie 😕 😕 😕 😕 no radšej ešte nejaký čas budem chodiť po polnoci do postele 😀 😀 😀
mne tiež bývalo hrooooooozne zle tie prvé mesiace, muž na mňa nemohol ani dýchnuť, preventívne spal na zemi 😀 radšej si tam ustlal dobrovolne ako by ma mal počúvať "nefuč! nedýchaj na mňa!" no teraz sa na tom rehníme 😀
u našich ma vždy porážalo, keď som tam prišla, tak som vždy schovávala dekoráciu zo stola v obývačke do skrine, lebo tam bola aromasviečka
a sprchové šampóny som nemohla ani cítiť a najhoršie bolo, keď sa muž oholil
fuu, dúfam, však, že pri druhom to bude lepšie 😅 😅 😅

estel a ako ti spal cez deň doteraz? to iba v kočíku?

goga03
1. okt 2009

annie, mozeme si ruky podat, ja tiez stale vraciam a nevyzera to, ze by to malo coskoro prestat. takze som sa uz zmierila s tym, ze budem mat napinave zazitky do 9 mesiaca, tak ako s Oliverom.
ja vraciam ked oliver spi, alebo ked je hore, tak sa zabavi s niecim v izbe. par krat mi vliezol aj do kupelne, potom par dni vydaval zvuky ako ked cloveka napina na vracanie a manzel si robil srandu a pytal sa ho, ako robi mamicka a Oliver vydal ten zvuk. Potom som to zakazala, lebo on by bol schopny sa ho to spytat aj na verejnosti a ja by som sa od hanby prepadla 😒
Ale aj tak nelutujem, uz sa tesime na male, som zvedava ako ho potom prijme Oliver, dufam ze budu partaci.

annie13
1. okt 2009

goga tak to si ozaj mozme ruky podat
rovnako mame stare deticky a budeme mat aj druhe a este aj nevolnosti
teraz je to ovela horsie lebo kasel ma tak rozdrazdi ze len zvraciam, chvalabohu svokra si vzala maleho trocha pred polhodinkou tak ma aspon nemusi vidiet zase nad misou, on najprv reval ked ma videl a pocul zvracat teraz ho to uz preslo chudacik zvykol si
na dovolenke som mohla usetrit za plnu penziu 🙂 som myslela ze ma to uz prejde
joj ja sa uz neviem dockat najblizsieho sona ci bude vidiet pohlavie a ci bude ta moja vytuzena baba

miriam24
1. okt 2009

anka,goga .. dufam ze vam tie nevolnosti skoro prejdu .. fakt vas obdivujem,ja si neviem dost dobre pri malom predstavit ze by som bola znovu tehu

teraz som pozerala spravy ze nejaky chlapcek 1.5 rocny zomrel po autonehode .. tak som sa rozplakala .. ja od kedy som mamou tak tragedie inych strasne prezivam ☹ a hlavne ked sa nieco stane malym detickam

timotej .. vitaj .. nikdy nie je nesko pridat sa 😉 tiez este chodime za rucicku .. drzi sa jak kliest este stale nenasiel odvahu aby sa pustil sam chodit .. ale ved on raz na to pride a potom bude nezastavitelny 😀

claudinka
1. okt 2009

my kukame serialik.. maly okupkany, napapany, beha po izbe a vystraja 😝 dnes som vsetko postihala, co som mala, bola som s malym pri hlavnej stanici pre oblek na sobotnu svadbu, na ihrisku na racku a upratane doma vsetko 😝

mirus preto nepozeram spravy, lebo by to dopadlo 😒

jaaaj baby sa Vam to krati pomalinky, aj ja by som cela 😉 ale ja nechavam na osud, kedy bude druhe 😝

jurocko
1. okt 2009

ja som tiez deti uz ulozila spinkat,okupane a idem nieco nachystat na uhryznutie mame chut na hamburgery tak idem ich urobit...................ja som sa dnes neskoro dostala von s malym lebo dlho spinkal az dva a pol hodiny,tak sme isli o 16.00 poprechazdali sme sa,maly si pobehal a ja som si dnes pozehlila ale zajtra ma čaka dalsia varka ci vyschne... 😠

janac1974
1. okt 2009

ahojte...prisla som vas pozriet a chcem dodatocne zablahozelat vsetkym narodeninovym aj
meninovym oslavencom,nech sa stale smejkaju su zdravucke a krasne 🙂

miriam...akurat som o tej tragedii citala ☹ aj ja som velmi citliva....

maly je hrozne zivy,neposedi ani chvilu...dnes spal len raz aj to pol hodinu...
nemam cas na nic...stale by len behal hore dole...
pri babach som toto nemala,boli kludnejsie a vedeli sa zahrat aj same...

v pondelok ho mali ockovat a nezaockovala ho...vraj mu idu dole trojky,tak sa bala,ze ma oslabenu
imunitu...sme sa smiali,lebo vzdy ked tam prideme ide mu nejaky zub...takze,ked sa prerezu ideme sa
zaockovat a uz mu chybaju len zadne stolicky...

rony253
1. okt 2009

Dobry vecer Vam vsetkym prajem, ja som dnes ani nestihla dojst k pocitacu, mala ma statocne zamestnala a este sme boli na nakupy a spala len vonku dva krat v kociari ale nemyslite si , ze dlho. Sara mi chodila spavat o pol siedmej siedmej, a tie zlate casy uz asi skoncili, isla spat az teraz a to uz tak bezi par dni po sebe. Neviem odkial berie tolko energie. no ja som dnes hotova. a to mi bezi zehlicka a este mi treba vybrat pradlo, ma dnes asi porazi.
no vidim dnes tu bola väčšia ucast idem docitat aby som bola v obraze.

rony253
1. okt 2009

tak som vas docitala.
Prave som si pisala s kamoskou, a ta niekde pocula v telke v nejako rozhovore, ze preto nam deti nespia cez den, lebo nemaju rezim. tak toho debila (pardon za vyraz) by som chcela vidiet, ako mam urobit rezim ked raz nechce spat, co ju mam nechat vrieskat a plakat ked raz nechce spat, je to podla mna hovadina. Stale mi spavala doobeda jeden spanok a poobede tiez, ale niekedy spi len raz. no co mam urobit. Dnes spala sice dva krat ale to len v kociari vonku aj doobeda aj poobede. je pravda, ze ked sme niekedy spolu zaspali cez den spala aj dve hodky ale to je le n nahodou. ked ju prelozim, cez den spat do postielky, lebo ta zaspava len pri mne a nie sama, tak o hodinu je hore. tak ja neviem ako jej mam urobit rezim. 😠

rony253
1. okt 2009

a dlhsie spat ju teiz neviem naucit. v noci sa zobudi uz len raz to sa nakojime a potom pekne spinakame dnes napriklad o piatej som ju kojila a o osmej sme vstavali. inak v noci ma dost mlieka ale cez den Sara prso nechce tak sa mi asi ani netvori.
kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee????????????????????????????

kamilka12
1. okt 2009

Ahojte 😉

postupne som vás dočítala..

rony - tiež si myslím, že raz ked spat nechce, tak sa to proste nedá...Martinko tiež spáva už iba raz a aj to spí max. 1,5 hod. som z toho neštastná, lebo je potom k večeru už hroozne nervozny a umrnčaný..aj mamina mi stále hovorí, že je ešte velmi malý na to, aby tak málo cez den spal..ved 5 ročné deti v školke tak spávajú ...ale ja ho neviem uspať aj poobede 😒 U nás platí jediné.. dať ho spať vtedy, ked je naozaj unavený a to býva okolo obeda, okolo 12tej..potom je už len mrzutý..a spať ide až o 21.00 😒

luciankasebastianko
1. okt 2009

ahojte idem čítať a rony to o tom režime som čítala aj ja vraj ked dieta neuspíme ked je unavené dostane sa mu do krvi hormon ,aby ešte vydržal bdieť a vraj potom je to začarovany kruh no neviem či som to dobre napísala ,ale neako takto to bolo no proste nech skúsia uložiť mojho syna ked má rapel 😀 dnes zaspal na obed až na 30 min. a potom som sa snažila ešte ho uspať do 16:30 😠

kamilka12
1. okt 2009

čo sa týka stretka...určite by sme išli..ale tiež asi skor až v dalšom roku..veď je to tu už o chvíľu 😉

luciankasebastianko
1. okt 2009

no konečne som dovarila an najedla sa ja nuž toho mliečkam fakt nemám vela ale ked tam ešte čosi je nech si dá asi by som mala viacej jesť a piť ale keeeeeeeeeeeeeedddddddddddddyyyyyyy? niekedy nemám čas sa ani vycikať 😅

rony253
1. okt 2009

idem aj ja daco zjest, ja tiez Luci nemam ani casu jest, preto je aj mlieka pomenej, vecer sa potom naprskam tak mam v noci mlieko a uz ani tie caje nepijem na podporu mlieka.
pises, ze ked deti neuspime ked su unavene dostanu ten hormon, no ja ju uspim ked je unavena, len ju neviem uspat vtedy kedy by mala asi priblizne zaspat, a to len reve a vresti a ukazuje na dvere izby ze chce ist von a ked nejdem a skusam ju dat si lahnut je cirkus na raty, ked vyjdeme z izby skonci plac, zacne sa pekne hrat a stvroniozkovat a stavat sa a chodit za moj jeden prst a je vesela, ked uz je totalne unavena nema problem zaspat. ona sa musi tak dorazit, ze potom zaspi behom minuty. aj dnes, revala a revala a von a von z izby, tak sme sli von, najprv sa hrala na chodbe hore ja som si vyberala pracku, potom zacala chodit za moj prst a ukazuje mi ze chce ist dolu prstom tak sme sli dolu, tu som jej dala misku s cokoladkami dost velky zabalenymi tak sa s tym prehrala hadam 15 min vykladala a rozhadzovala a mala z toho radost, potom sme chodili kade tade a k akvarku, pre deviatou som jej urobila UM ale len 12O a to uz chcela ist dole z mojich ruk a znova chodit uz zase mrncala, nejako som ju ukludnila, sli sme hore, dala som jej to mlieco, toto konecne vypila s polozatvorenymi ocami a hned ked som ju polozila zaspala.
inach si stale chyta licko, usko to nie je lebo jej tlacim a nereaguje, myslite ze to robia tie stolicky?