Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

goga03
11. nov 2009

ollako ☹

luciankasebastianko
11. nov 2009

veji píslasom ti na fb máš to pekné 😉 baby ja som rozmyšlala že musímk úpiť večiu flasu lebo ho nakojím a potom ešte stiahne 250 ml len tak akože nič 😕 ked budem odstavolať asi mu budem zarábať do litrovej flaše 😅

ollako
11. nov 2009

lucianka tak to je fajn, ten moj to vypije, len pri muzovi, ked mu davala mamina, tak sa na nu nacapil chcel cici od nej 😀 ...takze musi mu flasku davat len chlap
baby vy ste na FB? neviem poriadne s tym narabat 😝

evitkamalicka
11. nov 2009

ollako ja som na FB

goga03
11. nov 2009

uz je to lepsie, uz grciam len obcas. teraz sa mi ale objavilo krvacanie z dasien a nespavost 😠 toto druhe tehu je narocnejsie, pri oliverovi som "len" 9 mesiacov grcala. Inak dnes sme boli na morfologickom ultrazvuku a dufali sme ze male sa konecne odhali a nic. Asi to bude hanbliva baba. Oliver ten ukazoval vajka uz od 15 tt na kazdom sone 😀

lucinanka ze 250 ml na supu ? oliho maximalka je 180 a to vypije rozospaty nad ranom. Ale davam mu jogurty a tak, takze mlieko by mu chybat nemalo.

vejinka
11. nov 2009

dakujem kocky... 😉

oll mas to fakt tazkeee..drzim palce aby si mlady nasiel nieco cim skor aby ste mali pekne vianoce 😉

ollako
11. nov 2009

co sa s tym da robit?

ollako
11. nov 2009

veji my budeme mat k vianociam elektriku v novom domceku 😉 , malemu kupim len nejaku jednu hracku ale nejaku fajnu,este neviem aku a segrinym detom, len nejaku drobnost, no este svokrovcom a nasim, uz aby som zacala nakupovat, kym mam z coho 😒

vejinka
11. nov 2009

goga nas zasa mal prekrizene nohy ako baba a hlavu hore cize nic sme nevideli do 35tt 😀

luciankasebastianko
11. nov 2009

goga našupu + kojenie 🙂 on ten vanilkoví nutrilon miluje 🙂

goga03
11. nov 2009

veji to si pamatam na vasu simonku, co bola potom zrazu Erik 🙂

ozaj evitke, tebe adamko spinka aj cez den? ked tak pekne a dlho spi v noci?

vejinka
11. nov 2009

oll no my uz mame skoro vsetkym..muzovi mi treba a pre ciernu veroniku ale vobec netusim co

vejinka
11. nov 2009

goga heh veru to bolo prekvapko potom...som plakala 😀

rony253
11. nov 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, ja nestiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiham citat co ste tu popisali. 😀 neviem kedy to dobehnem, bola som uz na 619 str. ale nestiham.
My sme boli teraz vecer v nemocnici, lebo Sara spadla z postele rovno na tvar, svagor si isiel vybrat telefon z nohavic a ona sa za nim natiahla do prazdna a uz letela. ja som upratovala hracky, tak to ste mali vidiet, uz som myslela, ze sa dolamala. revala straaaaaasne prestrasne, bal som si ci nema daco z krkom, ani som nevedala ako ju mam drzat, aby som jej nahodou neublizila, potom sa ukludnila nejako a odrazu vidim, ze sa jej spustila krv z nosa, a uz som zavelila ide sa do nemocnice. Muz v soku ja tiez, svagor an nevedel ako sa vola. Nastastie je v poriadku, len jej pohybali ruckami kyvala s hlavkou zo strany na stranu, povedali sa je o.k. na vsetkych sa tam usmievala, po chodbe chodila, tak dufam, ze je o.k. ale bola som hotova, toto sa nam este nestalo.
ROCNA KONTROLA DNESNA: 😀 8700 gr. 😉 79-80 cm nedala sa presne zmerat lebo trhala nohou, lezala totiz v tako sufliku 😀, hlavka 45 cm, takze doktor skonstatoval, ze to bude modelka (po mamine) 😀 , ale presne podla tabuliek, na tu vysku ma o 600 gr viac. takze bol maxi. spokojny. kontoloval ocka takym svetlom, toto zmakla, chodila tam za moj prst aj sama, no a uska v poriadku hrdielko tiez len je este trosku zahlienena, ukazala som mu Solmucol a Trifed, kazal Solmucol rano a naobed a Trifed vecer, lebo tie sa nesmu davat dokopy, a jedna doktorka na internete mi napisala, ze sa mozu, ale ja viem ze nie, tak som ich ani dokopy nedavala aby nevznikol Bronchialny sok.
a co sa tyka ockovanie, povedal, ze on by ju aj dnes zaockoval, lebo nema ziaden zapal len hlien, ja som povedala ze nie, tak sme to zatial odlozili na pondelok, najprv ju skontroluje a tak sa rozhodneme, ci sa zaockuje, alebo nam da vakcinu na slov. a aj v cakarni padla na celo, lebo jeden chlapcek 4 rocny sa smykol na smykalne a Sara bola na styroch tak sa zrazili, a obaja si narazili celo o zem, no dnes bol hrozny den co sa tyka padov. ☹
idem daco zjest 🙂

luciankasebastianko
11. nov 2009

ollako na fb som sa pridla asi pred mesiacom zdalo sa mi to strašné aj som sem písal že niet nad kona ,ale som si rychlo zvykla a je to super ,lebo sa tam dajú pozerať aj videa a fotky sa rychlo mahrávajú aj vo večiej kapacite 😉
veji nejdeme na Backsteet boys 28.11. BA 😀

vejinka
11. nov 2009

rony uff som ta docitala...chudatko sarka..daj jej za mna pusink na cielko...a kym sa vyda na to zabudne 😉

vejinka
11. nov 2009

lucia moj otec by povedal: a co si sa s modrym konikom zrazila?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ja by som sla nemat Erika a nemat muza..nick carter bol moja obrovska platonicka laska skoro ako leonardo dicaprio 😀 😀 😀

luciankasebastianko
11. nov 2009

rony som sa zlakla 😲 že krv z nosa či to nebude otraz mozgu ale dočítalaso mže je všetko o.k aj som sa zasmiala že aky šok ked nevedel švagor ako sa volá 😅

luciankasebastianko
11. nov 2009

veji ty si na blondákov 😀 😀 😀

vejinka
11. nov 2009

a vidis co mam doma??? ako som sa mohla hentak seknut? 😀 😀 😀 😀

vejinka
11. nov 2009

boze moj to je uz po deviatej??? ako rychlo to uletelo..ja prcham spat dobru kocky moje zlate 😉

luciankasebastianko
11. nov 2009

som sa čudovala že dnes preťahuješ 😀

ka3n
11. nov 2009

Veji, mne prides trosku starsia v tych vlaskoch...dlhe si mala super.. a co vravel muzik?

luciankasebastianko
11. nov 2009

no ja idem asi buvať dobrúúúúúúúúúú 😵

rony253
11. nov 2009

jezisi veji, az teraz vidim na tej fotke s Eríkom, ze mas kratke vlasy, no ja z teba odpadnem, a take si mala pekne dlhe ☹
ja idem spat, znova som sa nadopovala.
Inak sme sa dnes este smiali u doktora, prehmataval jej brusko potom vajecniky uz sa mala smiala a necakala ze sa je pozre aj na pipinu 😀 rotiahol jej tie dva pysteky a pozrel ako sa vyvija. vraj je vsetko fajn 😀
no idem ja hajuskat papa a dobru

johnie
11. nov 2009

ahojte.. u nas bujna debata, ci nepojde muz na MD a ja do prace.. co vam budem hovorit :(

rony253
11. nov 2009

johnie ahoj, ja som prave docitala, co sa tu dnes popisalo.
My sme uz tiez na UM, lebo mamina cici je nene, proste sara sa rozhodla cicu odmietnut.
Luci, aj u nas to tak bolo, najprv som ju nakojila a potom este stiahla UM.
Veji normalne som smutna ze si sa dala ostrihat, nech ti rychlo narastu, ty si taka koza 😠 take si mala pekne dlhe, a chcela by som vediet reakciu tvojho manzela.
Johnie tak co sa deje?
idem ja spat ale uz vazne a zajtra docitam. papa

winona24
autor
12. nov 2009

ahojte...prvá???? idem dočítať čo ste popísali večer.... 😉

ollako
12. nov 2009

ahojte 🙂
ta dnesnu noc maly vydrzal bez prsnika celu az do piatej, ale budil sa dost casto a UM ani caj vobec nechcel,ale aspon viem, ze je schopny vydzat bez dudlania, takze pokracujeme a skusime este odstranit to budenie, len neviem ako 😒 ...

winona24
autor
12. nov 2009

mno dočítala som Vás....

VEJI poprosíme kvalitnejšie foto,nech môžeme poriadne posúdiť zmenu image 😀 😝 ....ale podľa tej tmavej foto sa mi to zdá celkom ok....ale mohla sa Ti s tým viac pohrať...ale ťažko sa to hodnotí,keďže tá fotka je tmavá ... 😉ale rozhodne zmena veľkááááááááá...a myslím že potitívna

OLLA uff mrzí ma to s tou mužovou prácou....nech sa mu čo najrýchlejšie podarí nájsť si niečo iné.....

RONY no skoro som odpadla...ale našťastie je sárka OK.....mne NAtália ešte tak nespadla....ale raz si švacla o roh na stole tak ucho ,že jej zmodralo a opuchlo.... ☹