Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

silwietta
23. nov 2009

slavi ved vies ze ja sa vzdy ozvem ked som v BJ 😉

silwietta
23. nov 2009

idem aj ja vyvesat pradlo, prva davka sa doprala...

eweny
23. nov 2009

ahojte maminky 🙂

winona24
autor
23. nov 2009

ahojte...

annie ja osobne som mala to hojdacie kreslo FP.....a Natálka sa v ňom vyhrala....využili sme ho do sýtosti...ale už som ho predala....

my sme a akurát vrátili od DR....Prevenar pichnutý....samozrejme Natálka hučala už od vstupných dverí do čakárne... 😀 😀 😀

apropo vážime s plienkou 11kg..... 😅 😅 😅 😅

eweny
23. nov 2009

annie, ja nedam dopustit na to lehatko Fisher Price..maly mi v nom bol od 2 mesiacov az doteraz..u nas to bola najlepsia kupa 🙂 zrovna vcera sme ho odlozili..Petko v nom aj papaval, kedze nechcel sediet v stolicke..ale uz si zvykol..super vec, ja len odporucam 🙂

eweny
23. nov 2009

winon, tak to mate peknu vahu 🙂

ja som ho vazila doma, sadol si na vahu a tam svietilo 12,4kg..ale obleceny a tiez s mlienkou 🙂

winona24
autor
23. nov 2009

presne ako EW píše...je to skvelá vec....čo ja som si napočúvala od Milana,že načo som také drahé lehátko kúpila....a bla bla bla.....a v podstate nás stále 17€...lebo za 40€ som ho predala. 😝

winona24
autor
23. nov 2009

aj ja som ju tak dala na digitálnu váhu....lebo dr híkala,že aká je puca..... 😀 😀 😀 tak ju postavila na váhu ale oblečanú a v topánkach....tak svietilo 11,6kg......tak som ju ešte doma odvážila....no tuko malý....sme Vás pekne dobehli...kde sú tie časy ,keď som tu plakala ako malá pomaly priberá.....včera a predvčerom tak práskala plnenú papriku.... 😀 😀 a mandarinky jej neskutočne chutia

eweny
23. nov 2009

Winon,tak jej chuti..spominam si veru na tie casy,ked malicko priberala..krasne ste nas dobehli 🙂 mne Petko mandarinky vobec nechce,ale asi by mu nerobili aj tak dobre,ked sa od cebionu vyhadzal..

winona24
autor
23. nov 2009

tak Natálka ich papá krásne sama....normálne jej to porozdeľujem na mesiačiky a papká sama.... 😅

eweny
23. nov 2009

nuz Natalka je sikulka 🙂

annie13
23. nov 2009

Branik ma 11 kg, to kresielko sme mali pri Brankovi aj my a mam moznost kupit tu hojdacku za dobru cenu, ale dvoje mi bude zbytocne zavadzat

momoyka
23. nov 2009

ahojte,
pekny dnicek, aj uvas je taka hnusna tma? my sme dlho spali, lebo sa zdalo ze je stale noc 🙂

my sme to lehatko nakoniec nekupili a lutovala som, asi by som druhykrat kupila...

winona24
autor
23. nov 2009

držka je to eweny....držka držkatá...a vieme povedať nové slovo...že jajac (zajac).... 😀 😀 😀

natasa8
23. nov 2009

ahojte...
annie.. my sme mali taku hojdacku, ale podla mna je to blbost, uplne staci kresielko. Mali sme to pozicane od muzovho brata, oni to kupili malemu lebo zle spaval a chceli ho v tom uspavat. Ale samozrejme ze im to nefungovalo. Ja aj ked som do toho malu dala, tak som to hojdanie pustala velmi zriedka, lebo ono sa mi zdalo ze to hojda dost silno. V podstate som to obcas vyuzila len ako kresielko.

eweny
23. nov 2009

ahoj natasa 🙂

ja by som hojdacku nekupovala, nam uplne stacilo to kresielko..

eweny
23. nov 2009

winon, ze jajac?..to musi byt podarena, ked to hovori..nuz vsak je zenska, tak musi byt ukecana 😀

eweny
23. nov 2009

my uz mame aj obed za sebou, musela som narobit kriku, aby jedol..naschal robi zle este aj ked obeduje..nejak sa nevie spratat do koze..stale len zle robit, takze obcas je potrebne zvysit hlas na neho..a zabera to, krasne sa napapal bez robenia blbosti..

eweny
23. nov 2009

mali sme vcera mensiu oslavu, aj torticku sme mali..jednu nam upiekla moja mamina a jednu doniesli svokrovci..ta od maminy bola urcena pre nas oboch, aj tam boli cislice napisane, kedze mame v rovnaky den narodky, ale ta co doniesli oni, bola vyslovene pre Petra 😀 😀

buksy
23. nov 2009

ahojte babenky..
aj u nas je mrchave pocasie ale poobede pojdeme von lebo musim ist na nejake nakupy..
vcera sme malej kupili na vianoce tu tabulu s magnetkami...tak sa tesiiiimm

annie... aj my mame to kresielko FP a je uplne perfektne ... mala v tom bola dlho a pekne si v tom vedela posediet a aj zaspinkat ked bola malinka... a teraz sme to znova oprasili a ked ju potrebujem na minutku niekde bezpecne usadit tak ju do toho supnem a zarobim mliecko alebo nieco co prave potrebujem rychlo urobit...a ona sa tam stavia a podobne blaznovstva robi ale je pripnuta takze v pohode...aj sa sama pohojda...
my sme chceli kupit aj tu hojdacku ale potom sme to zrusili lebo ssme sa bali ze sa mala nauci na hojdanie a bude problem...

winona24
autor
23. nov 2009

eweny vieš aká je už teraz ukecaná?? len zatiaľ je to tá ich mongolčina...sa svokra vždy rehoce,že keď začne rozprávať,tak mi hlava praskne.....no však má byť po kom.... 😝 😝

buksy
23. nov 2009

jejda ew tak vsetko najlepsie prajeme.... 😉

mimochodom mala vazila cca 11.5 kg asi pred mesiacom ... 😀 musim ju odvazit ze kolko ma teraz...
a to sme mali obrovsky problem s priberanim ...
tak dufam ze sa to trosku pribrzdi... 😅 😅 😅

natasa8
23. nov 2009

ahoj eweny...
aj ja som dala malej polievocku, a uz do pol dvanastej spinka ... ale o chvilku sa zobudi ☹
este som zabudla k tej hojdacke - zabera to hrooooooozne vela miesta...

my sme tiez v sobotu oslavovali katkine meniny - trosku skor, ale boli sme u svokrovcov tak sme to vyuzili...

moja Katka tiez hrozne vymysla pri jedle, surove ovocie nechce vobec, aj ked vcera som do nej dostala polku kiwi.... nechcela vobec papat a nakoniec som jej povedala: Ak urobis ham, ocko zatlieska. Tak sa na neho pozrela a otovorila pusu ako vrata 😀 😀 Samozrejme jej potom musel za kazdym spapanym kuskom tlieskat.

eweny
23. nov 2009

buksy, dakujem 🙂 ale az zajtra budem zas o rok starsia 😀

natasa8
23. nov 2009

no my sme malu skusali postavit tiez minule na vahu a mala cca 9,5 kg.... este stale nosime 74-ku 😅
Ale brusko ma riadne - asi po ockovi 😀

eweny
23. nov 2009

winon, tak sa tesime, ked si s nou pokecame 😀

eweny
23. nov 2009

inak baby, vcera som isla do pivnice a tam hotove skladiste..nepredavam totiz nic, co sme Petkovi kupili, kedze budeme chciet aj druhe babatko..

aj vy vsetko skladujete?

goga03
23. nov 2009

ahojte,

my mame po synovcovi tu hojdacku, ja som Oliverovi to na hojdanie pustala len obcas. Podla mna uplne staci to kresielko, kebyze nemame toto od nich, tak urcite kupim len kresielko. to staci.a ako pisala natasa, zaberie to dost miesta a hlavne sa to blbo prenasa, ked sa presuvas z izby do izby a chces vidiet na babatko a ono na teba.

tu pekne vyslo slnko, uz neprsi, takze ked sa mlady muz zobudi vyrazime von

evitkamalicka
23. nov 2009

my mame kresielko a je super, uz ho sice nepouzivame ale bude aj pre druhe

natasa8
23. nov 2009

jeeejda... tu pribudlo tolko novych snaziliek...
evitka - drzim palce aby sa vam skoro podarilo 😉

Ew.. aj my vsetko skladujeme, aj ked sme sa rozhodli pockat s druhym este niekolko rokov.....