Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

terezicka
24. nov 2009

Annie super to je 🙂
No mne Lucka brumíka veľmi nechce, teda hneď ako sa dostane ku plnke tak sme dojedli. Jedine ten bez plnky jej chutí

annie13
24. nov 2009

natas 😀 😀

natasa8
24. nov 2009

goga.. mne sa paci ta zebra kvoli tomu, ze je taka pohybova, chcem nieco take na fyzicku aktivitu, na com by sa vysantila.... odrazadlo ma, ale na plavajucej podlahe to hrozne smyka....

estella
24. nov 2009

tak ja sa nemozem ani zapojit do tejto debaty lebo Maxim uz jedol hadam vsetko..... 😵

annie pekna pozvanka....

annie13
24. nov 2009

Branko brumika vyplul nech bol akykolvek dostal to v tom plastovom obale ale nechutilo

goga03
24. nov 2009

annie - 2 velky chlapi 🙂

MM je na sluzobke v rakusku a chce sa zastavit v toys'r' us tak som zvedava kolko hraciek nakupi.Ale slubil ze pozrie len sanky, kedze darceky uz mame nakupene aj pre synovcov.
Naposledy ked sme tam boli tak chcel kupit oliverovi autodrahu a nintendo. Pusti chlapa do hrackarstva. Ja uz mam teraz doma 2 deti 🙂))))

annie13
24. nov 2009

ja ani neviem co vsetko chudacik jedol, lebo po sporoch s MM som u svokrovcov nebola mesiac, oni dvaja ano , a ona mu da cokolvek
my sme mysleli z ani nebude vediet co na tom robit a tak na tom skacka ze az

natasa8
24. nov 2009

Katka brumika tiez nemusi.. ona to len rozmrvi... jej este stale chutia tie kukuricne chrumky a take celozrnne peniazky...

goga03
24. nov 2009

natasa oliver sa super vysanti v takom tuneli - maju ho v ikei, skusim to najst.

maju ho aj na cviceni co chodievame, tam bol za tym ako besny, tak sme mu ho kupili

annie13
24. nov 2009

goga to moj je zial sporovlivy po maminke, ja by som rada keby bol za hrackami ale zial,
veru velki chlapi ked aj za holica platia rovnako
teraz otvorili u nas KIK tak si oco kupoval mikinu tak jeho stala 4,80 a Brankova 5,30, iný pomer látky

natasa8
24. nov 2009

goga... no presne kvoli toys'r' chcem aj ja ist do rakuska... bohovsky obchod....

no mala sa uz zobudila.. tak pekny dnik 😉

terezicka
24. nov 2009

Kukuričné chrumky a tyčinky idú veľmi aj u nás 🙂
No u nás som ja skôr tá že by som Lucke pokúpila toho viac, ale Marek ma brzdí lebo on už má teraz dosť všetkých hračiek čo sa nám tu potulujú po dome 😅
Ale na knižky sa vždy nechá nahovoriť pre malú 😎

goga03
24. nov 2009

tu je ten tunel

http://www.maxus.sk/detsky-sen/hracky-na-von/st...

od svokry dostane na vianoce taky stan, co sa da k tomu napojit. On ma velmi rad bunkre. Teraz si staviame bunker z tych velkych penovych kociek, co maval na zemi ked bol malinky

annie13
24. nov 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...
este dve nove vianocne
joj ja som v rakusku bola naposledy za slobodna ☹
terez aj branko ma rad kukuricne a tycinky

annie13
24. nov 2009

tunel sa aj mne velmi paci, ale to by sme uz nemali kam fakt dat

ewulqa
24. nov 2009

winon, polepsim sa, slubujem 🙂. Pozeram ze vi uz tu niektore znovu miesite??? fuuuu ty koky tak to ma prekvapilo. Ja by som sa este urcite neodvazila zamiesit na dalsie..... Babenkyyyy taka som rada ze zase sa dostavam do toho stareho konikovskeho ritualu 🙂

goga03
24. nov 2009

annie ale skus hadat kto by sa asi hral s tou autodrahou a nintendom 😀

oliver ste nie.

ake tycinky davate? Oliverovi som raz skusala tie klasicke, ale boli mu moc tvrde. On ma len 6 zubov. U nas su nr.1 piskoty a tiez kukuricne chrumky. Ale nastastie ma rad ovocie

goga03
24. nov 2009

dieta je hore, prcham

estella
24. nov 2009

ewul aj ja som sem dlho nechodila ale lepsim sa... 🙂

ja sa chystam do Viden na trhy aj s kamoskou sa tesim deti necham bud u sestry alebo s manzelom ale este nevieme ako pojdeme mozno pojde aj moj manzel aby sme mali odvoz...sa tak tesiiiiim som este nevidela vianocnu Vieden....

ewulqa
24. nov 2009

juuuuuuuuuj estell aj ja by som isla.milujem Vieden....a hlavne vianocnu.

ewulqa
24. nov 2009

no inak ale aspon ze nejsom sama kto to tu flakal 🙂

kamilka12
24. nov 2009

Čaute maminy

u nás sú tiež na 1. mieste piškoty, potom chrumky a chutia mu aj tyčinky (obyčajné soletky), dám mu dole sol a chrúme ich, máme síce 8 zubov, stolička žiadna ale chrúme ich v pohode..čokoládu som tiež ešte nedávala, ale svokrovci mu už dali 😠 , no hneď ako to muž zbadal, tak im to zakázal. Nejde o to, že by sa mu niečo stalo, ale ja chcem rozhodnúť o tom, kedy mu niečo nové dám a nie oni predsa 😠 A ja som sa rozhodla že až neskor. Brumík nám inak chutí.

ka3n
24. nov 2009

annie, ta pozvanka je super,fakt moc sa mi paci.

ka3n
24. nov 2009

sakra baby, teraz ste mi dali chrobaka a ked mali zaspi idem hladat kosacky alebo vysavace..🙂)

evitkamalicka
24. nov 2009

u nas by sme veru s kosackou ani vysavacom neuspeli, vysavaca sa boji jak cert kriza u nas ficia auticka

ka3n
24. nov 2009

a co vravite na tuto..nova a aj lacna.

http://www.prenasedeti.sk/product/detska-kosack...

annie13
24. nov 2009

http://www.prenasedeti.sk/product/kosacka-s-bub...

toto je tiez super, ale aj ta co si dala link ka3n

rony253
24. nov 2009

caute zeny, tak sme dnes boli spolu s Buksy a jej Petuskou, a prave od nas odisli, Sarka s P ôúetkou sa trosku pohrali, my sme pokecali a este sa urcite stretneme.
My sa pojdeme pomalicky kupinkat a pred osmou nejako hajat.

vejinka
24. nov 2009

ahojte kocky...no panecku mala som co citat maly mi dnes spal dva krat a druhy krat som si lahla s nim...fajne sme si pospali kym ocino dosiel z prace o pol stvrtej 😅 no a my vobec nie cokoladu ani kadejake cokoladove tycinky..vyslovene som celej rodine povedala ze do troch rokov nedam cokoladu..ale zato dnes spraskal domaci cokoladovy puding (pomer dva zlate klasy jeden vanilkovy puding a jeden cokoladovy puding-robene na dva litre mlieka) ja milujem puding preto tak vela 😅 a robime tak klavicky na pekaci teda na dvoch najprv piskoty..tie maly zboznuje potom ovocie dala som hrusky lupane zavarane..tiez ich ma velmi rad a stavu som povylievala na piskoty aby ked bduem liat puding nepovybehovali na vrch...a tak som si nalozila ze teraz ma az brucho boli..a samozrejme na vrch slahacka.. 😉 a maly ma tiez rad slahacku..

a rozmyslala som co na mikulasa tak asi ste ma inspirovali a dostane bublifuk..to este nepozna a ani bubliny..len balony pozna takze kupim nahradne pluca(moje) a hor sa do fukania..a k tomu dam ovocie a muz este pred dvoma mesiacmi kupil lentilky ale obsah vyjem ja a jemu zostane mikulas teda to je taka postavicka a v brusku ma tie lentilky 😉 a staci na mikulasa..orechy nemoze ani burske ani nijake..teda este sme nemali a ani mu nedam do troch rokov asi..uvidime..a co sa tyka ten lacnej kosacky..juuuj mam sto chuti ju objednat..ale kedze my uz mame vianocny darcek tak asi poviem strykovi ktoremu sme povedali nech da peniaze...hmm neviem co teraz..normalne dilema 😀

vejinka
24. nov 2009

a inak papame domacich brumikov..teda len kocky nakrajane..lebo formu nemame a podla mna ani nepotrebujeme on popapa aj ked to nevyzera ako maco 😅 a ako som uz spominala lubime piskoty sunarka keksiky potom zoo keksiky detske vyzivy domace jablko-banan potom jablko banan ovsene vlocky..narobila svokra na jesen takze celu zimu bude vyzivy papat..a potom klasicky rozky chlebik sunku maslo med lekvar kade co..ale toho sladkeho sa snazim davat pomenej ..zajtra na obed budu palacinky tie tiez miluje a s tvarohom 😉 my kukuricne chrumky sme mali len raz a aj to sa dusil..odvtedy nedavam a ani nekupujem a obcas kupime aj brumika ale len bez naplne no drobi sa to velmi a potom treba vysavat kocik...takze sme zatrhi brumikov a ked sme v obchode tak len rozok...ten je schopny spapat aj polovicu 😉