Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
7. feb 2010

skôr na FB... 😉 😉

ka3n
7. feb 2010

win, som jej viackrat pisala aj na fb..

winona24
autor
7. feb 2010

fakt??? tak neviem potom...... 😨 😔

winona24
autor
7. feb 2010

no nič idem ja spať...začína ma bolieť hrdlo....... ☹ ☹ 😠 😠

ka3n
7. feb 2010

neviem neviem..teraz mi fb hapruje tak idem radsej spat..brúú nocku vsetkym.

ka3n
7. feb 2010

brúú win 🙂)

buksy
7. feb 2010

caute caute baby...
citam vas nebojte len nestiham pisat...
ka3n dostala som aj na fb od teba tie spravy ale ked som si ich precitala tak ty si uz bola off... 🙂
takze aby ste vedeli ja som s claudi komunikovala cez rp....
cize sme dohodli zatial tak ze nas nechame otvorenych... lebo kvoli muzikovej praci neviem zarucit ci budeme moct ist a nechce sa mi platit storno poplatok...
takze ak budeme mat termin volny tak prideme a individualne si doplatime izbu...
😉 😉

felixko
8. feb 2010

vejinka aj ja chodím k mame busom, nabalená, kolkokrát som musela skladať kočík, autobusár mi ho dával do batožinového priestoru, ja som mala zatiaľ malú na rukách, tašky na lavičke na stanici...no o nervy, ale vždy sme to zvládli. a mužovi vždy večer oznámim, že ideme k mame na 3 dni, 5 dní alebo celý týždeň. nikdy neprotestoval. síce raz, ale som mu jasne povedala, že celý deň nám je doma smutno,l lebo chodí z práce domov až o 19.00hod. 😉

felixko
8. feb 2010

annie to bolo úžasné chovanie toho lekára 😒 správne si podotkla, že ti najskôr povedal, že simuluješ a nakoniec ťa chcel hospitalizovať 😒 čo k tomu dodať?
a tá kuchynka bude uuurčite pekná, mne sa tiež páči taká kombinácia.my máme teraz buk-vanilka pozri:
http://www.topreality.sk/1-izbovy-byt-po-komple...

winona24
autor
8. feb 2010

dobré ránko babulky...tak mňa pekne od večera bolí hrdlo...ide ma poraziť.....zase nám tatino domov dotrepal chorobu ☹ ☹

estella
8. feb 2010

ahojte....annie nemam slov k chovaniu doktora...ja som nieco podobne zazila pred 9rokmi...v noci som dostala hrozne bolest brucha isli sme na pohotovost bolo to okolo jednej rano a doktor mi povedal ze mam prestat na nich hrat ze mi neico je a mam sa ist domov vyspat..ale pri tom ako som sa obliekala som odpadla a uz ma domov neposielal..nakoniec ma operovali mala som krv v bruchu uz tristvrte litra a po operacii mi povedali ze este tak hodina zivota mi ostavala keby ma nezacali operovat.....nastastie to dobre dopadlo...a nezabudnem na slova sestricky ktora mi merala tlak a povedala doktorovi ze nema dobry tlak nemozeme ju operovat a doktor na to operujeme bud prezije alebo nie....ja som si uz predstavovala tu tenku ciaru na monitore ako vo filme ked niekto zomrie....no dost uz o tom brrrrrrrrr..nerada na to spominam..... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

winon mne velmi pomaha na hrdlo kloktanie tantumom verde...a cmualnie pantenolu aj ked je to hnusne ten pantenol ale pomaha mi asi nejviac zo vsertkych cmulacich tabletiek...

winona24
autor
8. feb 2010

estell čože??????to nemyslíš vážne???? 😖 😖 😨 😨 😠 😠

silwietta
8. feb 2010

estell, nemam slov, nenormalne co ti doktori dokazu povedat ked ich clovek vyrusi z pohody nocnej sluzby... 🙄

silwietta
8. feb 2010

baby otazka do plena... potvrdenie o tom, ze som poberala matersku mi da socialna poistovna v mieste bydliska, alebo v mieste vykonavania prace? mm to potrebuje aby si mohol na mna uplatnit danovy bonus...

euffra
8. feb 2010

ahojte, ja som tu uz vela nebola, tak citam same novinky, super, kolko vas uz caka druhe babatko, gratulujem 🙂 🙂

silwietta, mne poslala personalistka z mojej prace domov papier pre manzela do dani, takze asi zavolaj do roboty, nech ti to poslu.

euffra
8. feb 2010

mam otazku, co ste uz ockovali osypky, ake mali deti reakcie? a tie co ste dali aj kiahne, boli aj reakcie?

euffra
8. feb 2010

nina ma odvcera dost vela sopla, nemala ani kde prechladnut ani sa nakazit a je to presne 10 dni od ockovania a doki vravela, ze moze byt aj sopel, tak rozmyslam ze ma asi z ockovania.

silwietta
8. feb 2010

euffra, mne poslali taky divny list ze ani neviem co vlastne mam robit, som im tam musela napisat mail

silwietta
8. feb 2010

Misko este ockovanie nemal, najprv mal sopliky a teraz uz druhy tyzden nevedia zohnat ockovaciu latku...

felixko
8. feb 2010

silwieta myslím, že by ti mali dať aj v mieste bydliska. skús ti zavolať na pobočku, budú ti vedieť povedať

silwietta
8. feb 2010

no napisala som im mail, tak uvidim co mi odpisu... lebo z prace mi babena odpisala ze na ucely danoveho priznania staci moje cestne vyhlasenie, ze som nemala ziadny iny prijem ako ten oslobodeny od dane... tak som zvedava co na to povedia manzelovi v praci 😝

silwietta
8. feb 2010

baby vy nepodavate danove priznanie, ze? teda myslim tie co nemaju iny prijem ako RD...

goga03
8. feb 2010

silwieta ja som mala za rok 2009 prijem len matersku a RD, takze nemusim.

25-tky nohy? oliver ma 21 zimne, tie ceny v deichmane su super, ale nedovolim si mu kupit jarne topanky, lebo ad1 neviem kedy tu skonci zima a ad2 oliver rastie skokom, zo dna na den a ja neviem, kedy ten den pride 😀

vejinka vsak ty to mas mame len mestkou, vzdy sa najde niekto kto ti pomoze nalozit kocik. a ked sa nikto neponukne sam, tak ty poprosis.este sa mi nestalo zeby niekto povedal, ze nie. a ked nechces "obtazovat", tak si daj maleho do nosica a je to 😉

pohotovost to je vzdy zazitok,ja som bola len raz a az neskor som zistila, ze ma osetroval patolog. Sa mi zdal aj taky divny 😀

annie13
8. feb 2010

ahojte
ja som dnes bola v poradni, tak pohlavie zase nic, dostale som doporucenie na interne, pojdeme teda asi cisarskym na otocenie to vraj uz nevyzera, takze niekedy kolo 8.3 v ten den mam aj narodeniny tak som zvedava ako to dopadne, zajtra rano na krv, v stredu na interne, noc bola konecne lepsia 😉
Branko ma teplotu 38 neviem co zase

goga03
8. feb 2010

annie to by si mala pekny darcek na narodeniny 🙂

nasa mala je tiez KP, teda bola na minulej poradni, buduci tyzden idem zase. tak dufam ze sa otoci,lebo plodovej vody mam ze vraj dost.
No a mozno sa aj uz otocila, ale ja to vobec neviem urcit, ze ako je tam ulozena 😢 minule som bola presvedcena ze je hlavou dole, lebo som citila kopance pod rebrami a prd.

natasa8
8. feb 2010

ahojte...

silwi...no mne moja svokra (mzdova uctovnicka ) nakazala vypytat potvrdenie zo socialky o vyske prijmu za rok 2009. Tiez pre muza aby si mohol uplatnit danovy bonus.
Danove priznanie mi urobia v robote, tam ten papier zo socialky nepotrebujem...

annie13
8. feb 2010

estell tak to si mala tiez zazitky, ja neviem ci im je to fakt jedno a beru to ako raritu, umrie a co
goga mne povedal ze tiez este je nadej nuz uvidime ale darcek by to bol super

annie13
8. feb 2010

felixko velmi pekna

goga03
8. feb 2010

natasa ja som bola na socialke pre potvrdenie, ze kolko mi za rok 2009 vyplatili ako matersku - kvoli tomu danovemu bonusu.

annie ty si si uz vybavila nastup na matersku? ja nastupujem buduci tyzden.aspon trosku vylepsim rodinny rozpocet 😀

terezicka
8. feb 2010

Ahojte 🙂
No Lucka sa dnes na obed nezaprela a ryžový nákyp ktorý som spravila krásne povypľúvala 😝 Teda to dopadlo tak ako som myslela, ale už som fakt nevdela čo variť, Marek by furt len mäso jedol a Lucka tiež ale to sa jednoducho nedá...Tak ryžový nákyp som zjedla ja, Marek musel povinne, jemu by som vypľutie neodpustila 😅
Inak som dnes bola na úrade a pýtala som sa či dostanem potvrdenie o priznaní vyššieho rodičovského a pani mi povedala že skôr dostanem peniaze a potvrdenie až potom 😀 Ale nevadí, to je ten lepší prípad 😀